45 найбільших брендів у світі, які активно використовують WordPress

найбільш популярні-великі-імена-бренди-використання wordpress


Цікаво, які популярні бренди використовують WordPress? Існує загальний міф про те, що WordPress не підходить для великих комерційних проектів, оскільки це безкоштовна платформа з відкритим кодом. Але міф був розкритий – велика кількість брендів BIG використовує WordPress та чудово працює.

У цій статті ми створили список 46 найпопулярніших брендів з великими іменами, які використовують WordPress на своїх веб-сайтах.

Contents

Чому WordPress?

Перш ніж ми вам щось скажемо, дозвольте статистиці говорити. WordPress є найпопулярнішою системою управління вмістом, яка існує і є використовується понад 31% усіх веб-сайтів в Інтернеті.

Розпочатий як простий інструмент для ведення блогів у 2003 році, він зараз використовується для різних цілей, включаючи щоденники, журнали, сайти електронної комерції, компанії, портфелі, веб-сайти для фотографій тощо. Те, як WordPress набув популярності всього за 15 років, справді фантастично.

Тоді виникає таке питання: чому люди люблять WordPress? Ми наведемо лише кілька причин, чому …

 • Це просто і легко у використанні: Щоб створити веб-сайт у WordPress, вам не потрібно мати передові знання з кодування. Будь-який лайперсон може навчитися ним користуватися та створити повністю функціональний веб-сайт.
 • Це гнучко: WordPress пропонує найбільшу кількість тем і плагінів, які ви можете собі уявити. Ви можете вибрати дизайн свого веб-сайту з тисяч прекрасних тем і додати будь-яку функціональність, яку ви хочете, за допомогою тисяч доступних плагінів.
 • Ви володієте своїми даними: Ви матимете повне право власності та контроль над даними свого веб-сайту, оскільки ви будете розміщувати свій сайт у своєму власному обліковому записі WordPress.
 • Це потужно: Платформа WordPress дуже масштабована і потужна. З WordPress можна ефективно запускати сайти з високим трафіком, сайти електронної комерції та будь-який інший тип сайтів.
 • Це безкоштовно.: Програмне забезпечення WordPress – це абсолютно безкоштовне програмне забезпечення з відкритим кодом, яке ви можете завантажувати, використовувати, змінювати та поширювати стільки разів, скільки вам потрібно, без жодних комісій. Це просто домен і хостинг, який вам потрібно буде придбати, створюючи простий сайт WordPress.
 • Ви ніколи не самотні: У WordPress є багато ресурсів і мільйони людей, які допоможуть вам вирішити будь-які проблеми. Ви знайдете безліч статей, навчальних посібників, документації, відео, а також реальних людей, які допоможуть вам на форумах підтримки, електронних листах, чаті та службових служб ділових телефонів..

Є численні додаткові причини, чому люди люблять цю платформу. Якщо ви хочете дізнатися більше, вам потрібно спробувати самі; ви не розчаруєтесь. Також перегляньте нашу повну статтю про те, навіщо використовувати WordPress.

Як запустити сайт WordPress

3 основні компоненти сайту WordPress – це програмне забезпечення WordPress, доменне ім’я та хостинг-сервер. Ви можете завантажити програмне забезпечення WordPress безкоштовно, тоді як вам потрібно буде придбати доменне ім’я та хостинг.

Доменне ім’я зазвичай коштує близько 14 доларів на рік, а хостинг-послуга коштує близько 7 доларів на місяць. Коли ви тільки починаєте, ці витрати можуть скластись і відчувати себе надмірно дорогими. Тож, щоб полегшити ваші фінансові болі, ми уклали угоду з Bluehost, одним з найбільших постачальників веб-хостингів у світі..

створити блог на bluehost

Тепер ви можете отримати безкоштовний домен разом із хостингом WordPress всього за $ 2,75 на місяць, використовуючи наш ексклюзивний купон Bluehost. Тож поспішіть і розпочніть роботу зі свого нового веб-сайту WordPress до закінчення терміну дії купона.

Якщо ви не новачок у WordPress, ось ваше повне керівництво про те, як зробити сайт WordPress покроковий.

Як перевірити, чи веб-сайт використовує WordPress

Цікаво, як перевірити, чи веб-сайт використовує WordPress? Ось тут дуже зручним є інструмент пошуку WordPress технології IsItWP. На цьому веб-сайті ви читаєте цей блог. Просто перейдіть на головну сторінку і там ви побачите Проаналізуйте веб-сайт кнопка та поле для введення URL-адреси веб-сайту.

wordpress-технологія-пошук-інструмент-isitwp

Все, що вам потрібно зробити, щоб перевірити технологію WordPress – це ввести URL-адресу веб-сайту в полі та натиснути кнопку Проаналізуйте веб-сайт кнопка.

Потім буде показано, чи тестований веб-сайт використовує WordPress чи ні, а також інформацію про свого постачальника хостингу, деталі теми WordPress та деталі плагіну.

веб-сайт-тест-результат-isitwp

Якщо ви хочете знати, чи веб-сайт використовує WordPress, протестуйте з IsItWP сьогодні!

Тепер давайте переглянемо наш список найпопулярніших брендів з великими іменами, що використовують WordPress.

1. BBC America

BBC-Америка

BBC America – популярна телевізійна мережа, яка пропонує різноманітні програми, включаючи стиль життя, комедії, драматичні та науково-фантастичні серіали, фільми тощо. Веб-сайт BBC America має дизайн у вигляді блогу з великими зображеннями та темною шкірою на домашній сторінці.

2. Bloomberg Professional

bloomberg-професіонал

Веб-сайт Bloomberg Professional був створений за допомогою WordPress. Він має темну шкіру, великий заголовок, важливі розділи та блог для демонстрації розумінь.

3. Sony Music

sony-music

Sony Music Entertainment Inc. – це глобальна музична компанія, і її веб-сайт також знаходиться на WordPress. На веб-сайті є слайдер заголовка, на якому відображаються співаки, артисти, групи, популярні відео, новини та їх шкала щебетання.

4. Новини Microsoft

мікрософт-новини

Сайт новин Microsoft створений за допомогою WordPress. Він має макет журнального стилю для демонстрації своїх історій, новин та оновлень.

5. TechCrunch

techcrunch-веб-сайт

TechCrunch – популярний інтернет-видавець, який пропонує новини про стартапи та технології. Веб-сайт TechCrunch має дизайн, орієнтований на повну ширину вмісту.

6. Компанія Уолта Діснея

компанія-Уолт-Дісней

Популярна компанія Walt Disney запускає свій веб-сайт на WordPress. На веб-сайті розміщено велике зображення, останні новини та кілька розділів, зокрема про кар’єру, благодійництво тощо.

7. Newsroom Facebook

facebook-Newsroom

Найпопулярніша платформа соціальних медіа – Facebook, використовує WordPress для публікації своїх новин та оголошень. Веб-сайт є мінімальним, з розділом про основні історії та макетом списку блогу для новин та оголошень.

8. Chicago Sun Times

чака-сонце

Chicago Sun Times – щоденна газета, що базується в Чикаго, Сполучені Штати, на якій розміщуються новини про політику, спорт, розваги тощо. На веб-сайті газети є статті, розміщені як у сітці, так і у списках, розміщена історія, популярне відео та віджети на бічних панелях.

9. Vogue

сайт мод

Популярний журнал моди та способу життя Vogue також базується на програмному забезпеченні WordPress. Веб-сайт виглядає чисто, мінімально та має кілька макетів публікацій.

10. Ролінг Стоунз

качалки

Офіційний веб-сайт популярної англійської рок-групи The Rolling Stones знаходиться в WordPress. У ньому сміливо та красиво представлені пісні, відео, новини тощо.

11. Toyota Motors Brasil

toyota-motors-brasil

Офіційний веб-сайт Toyota Motors Brasil створений за допомогою WordPress. Він має простий сайт з мінімальним вмістом у слайдера заголовка та вітрині продуктів.

12. Гавардський вісник

гавард-газета

Гавардський вісник приносить офіційні новини з університету Гаварда, що висвітлюють інновації, викладання, дослідження, події тощо. Веб-сайт виглядає чисто та елегантно із поєднанням представлених публікацій, списку, посад у стилі кладки та великої кількості простору.

13. Блог Mozilla

блог-mozilla

Блог Mozilla містить останні новини, історії та оновлення Mozilla Firefox, спільноти та будь-якого іншого в Інтернеті. У блозі є заголовок зображень та макет сітки для демонстрації їх статей у блозі.

14. Усейн Болт

веб-сайт usain-bolt

Офіційний веб-сайт Юсейна Болта, відомий як найшвидший чоловік у світі, був створений разом з WordPress. На повній ширині домашніх сторінок повзунки із фотографіями та досягненнями Болта та останніми оновленнями про нього у блозі в стилі кладки.

15. Блоги Reuters

Reuters-блоги

Блоги Reuters приносять останні новини про бізнес, ринки, світ, політику, технології, життя та різноманітні категорії. Блог створений за допомогою WordPress, на якому розміщена домашня сторінка у стилі сітки.

16. Блог Закону про журнал «Уолл-стріт»

блог-wall-street-journal-law-blog

Блог законів про Wall Street Journal також заснований на WordPress. Дизайн сайту простий з макетом списку та безліччю віджетів, включаючи найпопулярніші публікації та найпопулярніші відео.

17. Сердиті птахи

злі птахи

Angry Birds – широко відома і розіграна відеоігра. Офіційний веб-сайт був зроблений за допомогою WordPress. Веб-сайт виглядає барвисто і має функції Грати зараз кнопки зверху вниз, завдяки чому вона більше нагадує цільову сторінку.

18. Кеті Перрі

katy-perry-сайт

На офіційному веб-сайті Кеті Перрі є багато речей, зокрема музика, відео, тури, фотографії, а також магазин. Він має сміливий та елегантний вигляд із повзунком заголовка, відео-секцією, розділом магазину та останньою новинною секцією наприкінці.

19. Кварц

кварцовий веб-сайт

Кварц зосереджується на новинах, поглядах, ідеях, відео та нав’язливості від нової світової економіки. На ньому є унікальна домашня сторінка з постами, розташованими у формі півколом, кладочною сіткою та представленими розділами.

20. Офіційний веб-сайт Швеції

офіційний сайт Швеції

Якщо ви шукаєте факти та історії про Швецію, ви можете перевірити їх офіційний веб-сайт. На веб-сайті використовується WordPress. Ви можете знайти блог у стилі сітки зі статтями про бізнес, культуру, традиції, природу, суспільство та багато іншого.

21. Блог PlayStation

playstation-blog

Улюблений PlayStation у відеоігор має свій блог у WordPress. Ви можете знайти підручні розділи вгорі та простий блог у стилі кладки внизу домашньої сторінки сайту.

22. Різноманітність

сорт-сайт

Різноманітність пропонує розважальні новини, огляди фільмів, розповіді про нагороди, кінофестивалі тощо. Він створений за допомогою WordPress та має чудовий дизайн журнального стилю та кілька віджетів для демонстрації головних історій, категорій тощо.

23. Вісті про Зоряні війни

блог зірок-війн

Новини про Зоряні війни – це те, де ви можете знайти найсвіжіші новини та блоги про книги, комікси, фільми, події “Зоряні війни” тощо. У ньому є прості та красиві статті зі списком із зображеннями.

24. Бата

бата-сайт

Популярний веб-сайт марки “Взуття та сумки” Bata був створений за допомогою WordPress. У ньому є заголовок на повноекранному екрані з можливістю вибору магазину Bata у вашій країні.

25. AMC

amc-веб-сайт

Американський телеканал AMC має свій офіційний веб-сайт WordPress. На веб-сайті представлені зображення на повну ширину для демонстрації його шоу та епізодів.

26. Groupe Renault

groupe-renault

Одна з найпопулярніших компаній-виробників автомобілів, група Renault, має свій офіційний сайт, створений на WordPress. Домашня сторінка веб-сайту має заголовок зображення в повну ширину, пропоновані статті, вміщений вміст та публікації відео.

27. Блог TED

Тед-блог

TED – популярна ток-програма, яка приносить потужні переговори з усього світу з різних питань. У блозі TED можна прочитати ідеї, якими варто ділитися. Угорі є відомий розділ публікацій, список статей у 2 стовпцях та проста бічна панель праворуч.

28. Блог cPanel

cpanel-блог

Блог cPanel представляє статті про свої продукти, поради та підказки. Блог створений за допомогою WordPress та вітрин статей з великими зображеними зображеннями.

29. Офіційний блог Rackspace

rackspace-blog

Rackspace – популярна компанія, що управляється хмарними обчисленнями. Його офіційний блог ведеться на WordPress CMS і має журнальний макет із статтями в сітці, списками, віджетами тощо.

30. Всередині BlackBerry

всередині-ожина

Всередині BlackBerry – це офіційний блог BlackBerry, створений за допомогою WordPress. У ньому є слайдери заголовка, а також список статей із зображеними зображеннями та віджети бічної панелі для показу відео, реклами тощо.

31. Стипендія для бізнесу з поворотом

обертальний-означає-діловий, привіт

Ротаційний засіб для бізнесу заохочує ротаріанців вести бізнес зі своїми колегами ротаріанців задля взаємного успіху. Їх веб-сайт створений за допомогою WordPress, який має простий бізнес-макет.

32. Блог Staples Canada

staples-canada-blog

Staples Canada є частиною американської компанії з офісного постачання, Staples. Блог Staples Canada був побудований за допомогою WordPress, який має чіткий макет із представленим слайдером, повідомленнями в блогах та стрічкою Instagram.

33. Офіційний веб-сайт Джеймса Бонда 007

james-bond-Офіційний сайт

Офіційний веб-сайт Джеймса Бонда 007 просвічує уваги на історії зсередини світу про Джеймса Бонда. На веб-сайті представлені найпопулярніші статті в слайді вгорі, блозі в стилі кладки з нескінченною прокруткою та стрічці соціальних медіа в лівій бічній панелі.

34. WGN-TV

wgn-tv-сайт

WGN-TV – телеканал, що базується в Чикаго, який пропонує надзвичайні новини, погоду, спорт та розваги. Його веб-сайт поєднує текстові та відео публікації в сітці та представляє більше вмісту за допомогою віджетів.

35. Спостерігач

сайт спостерігача

Оглядач демонструє історії людей і тенденції в різних темах, включаючи політику, розваги, мистецтво, спосіб життя і т.д..

36. Блог IBM Jobs

ibm-jobs-blog

Блог IBM Jobs має чіткий та мінімалістичний дизайн із переліком статей та простою бічною панеллю з правого боку.

37. Блог Flickr

flickr-blog

Flickr – популярна послуга розміщення зображень та відео в Інтернеті. Офіційний блог був побудований за допомогою WordPress та має простий та елегантний вигляд, у якому розміщений розділ публікацій у верхній частині та публікації у 2-колонковому макеті.

38. Вісник Сонця

вісник-сонце-сайт

Herald Sun – ранкова газета, що базується в Мельбурні, Австралія. Інтернет-версія газети орієнтована на зміст і створюється з коробкою.

39. New York Post

Нью-Йорк-пост

Нью-Йоркська щоденна газета New York Post має свій офіційний веб-сайт WordPress. Має коробку з великою кількістю вмісту для бізнесу, розваг, технологій, засобів масової інформації тощо.

40. Джастін Бібер

Джастін-Бібер-сайт

Офіційний музичний веб-сайт Джастіна Бібера використовує WordPress як своє програмне забезпечення CMS. На веб-сайті є слайдерний розділ з великими зображеннями та каруселями для популярної музики та популярних відео.

41. Міський університет Нью-Йорка

місто-університет-Нью-Йорк

Веб-сайт Міського університету Нью-Йорка створено за допомогою WordPress. Він має простий веб-сайт з мінімальним вмістом. На домашній сторінці є повзунки, новини, меню та посилання на повну ширину.

42. Фонд Обами

Obama-Foundation-сайт

Веб-сайт Фонду Обами також був створений разом із WordPress. Він має елегантний зовнішній вигляд із зображенням заголовка на повну ширину, меню в лівій бічній панелі, а також статтями та стрічкою соціальних мереж у 2 стовпцях.

43. Огілві & Мазер Південна Африка

ogilvy-сайт

Ogilvy – популярне рекламне агентство. Підрозділ у Південній Африці має свій корпоративний веб-сайт WordPress. На повній ширині слайдера розміщені публікації, розділ, новини та портфоліо на домашній сторінці.

44. Білий дім

Білий дім-сайт

На веб-сайті Білого дому також використовується WordPress. Веб-сайт має вишуканий офіційний вигляд із поштовим розділом, розміщеним на повну ширину, кількома статтями, стрічкою Twitter та формою реєстрації..

45. Державний університет штату Джорджія

грузія-держава-університет

Веб-сайт Державного університету Джорджії також був створений за допомогою WordPress. Він має заголовок відео в повну ширину, відгуки коледжів, а також найкращі історії та події, добре організовані в його синій шкірі.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам дізнатися про найпопулярніші широкоформатні бренди за допомогою WordPress. Ви також можете побачити наш список із 30 законних способів заробітку через Інтернет-блоги.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map