45 простих тем WordPress для легкого запуску веб-сайту

прості теми WordPress, щоб легко запустити веб-сайт


Ви хочете просту тему WordPress для вашого веб-сайту WordPress? Тема – це шаблон, який включає функції дизайну та зовнішнього вигляду вашого сайту. Багато початківців шукають прості теми, які не переповнюються додатковими функціями, щоб вони могли швидко налаштувати та запустити свій веб-сайт, не звертаючись за допомогою до дорогих веб-розробників; однак, маючи стільки доступних тем, пошук потрібної може виявитись неприємним.

Ось чому в цій статті ми поділимося вибраним вами списком 44 найкращих простих тем WordPress, щоб ви могли вибрати одну та запустити свій веб-сайт в найкоротші терміни.

Коротка інформація: Топ 5 простих тем WordPress

ТемаЦіна Унікальність Випущено
1. Workstation Pro99,95 долНайкраще для відображення зображень героївStudioPress
2. Куточоквід $ 35 / рікНайкраща мінімалістична темаCSS Igniter
3. Форма$ 58 / рікНайкраща тема портфоліоТеми Тесла
4. Ambiance Pro99,95 долНайкраща тема поперечної ширини / без бокової панеліStudioPress
5. Діві$ 89 / рікКраща багатоцільова темаЕлегантні теми

Створення веб-сайту з простою темою WordPress

WordPress – найпопулярніший веб-розробник веб-сайтів. Багато найбільших брендів активно використовують WordPress на своїх веб-сайтах.

Ви знайдете два види веб-сайтів WordPress. По-перше, існує WordPress.com, який є прийнятим рішенням. Потім є WordPress.org, який є власною платформою.

Щоб створити простий веб-сайт, вам потрібно вибрати WordPress.org з власною інформацією. Але, перш ніж почати, вам також потрібно придбати доменне ім’я та веб-хостинг.

Ми рекомендуємо використовувати Bluehost. Це відома компанія, що займається веб-хостингом, і її офіційно рекомендує WordPress.org.

На щастя, вони пропонують нашим користувачам безкоштовне доменне ім’я, безкоштовний сертифікат SSL та величезну знижку на веб-хостинг.

створити блог на bluehost

Bluehost погодився надати вам, як читача IsItWP, план веб-хостингу із знижкою 60% на звичайну ціну хостингу. Ви можете запустити свій веб-сайт лише за $ 2,75 на місяць.

Купуючи веб-хостинг, ви можете переглядати наш посібник щодо створення веб-сайту.

Перш ніж почати, не пропустіть цю статтю про найкращі та популярні тематичні магазини WordPress.

Готові? Далі прокрутіть наш підбірний список простих тем WordPress і виберіть найкращу для вашого веб-сайту.

1. Workstation Pro

Workstation Pro

Workstation Pro – це проста тема WordPress для ваших особистих та професійних веб-сайтів. Він побудований на відомій основі Genesis, що дає темі міцну основу. На ньому є проста панель параметрів, у якій можна легко скористатися, ви також можете налаштувати параметри теми за допомогою попереднього попереднього перегляду. Домашня сторінка та інші сторінки базуються на віджетах, тому ви можете легко перетягувати функції, щоб розвивати свій веб-сайт.

2. Куточок

Куточок

Corner – це прекрасна тема WordPress з усіма корисними функціями, необхідними для вашого веб-сайту. Він не роздутий такими функціями, як великі теми, і має просту конструкцію. Він оснащений макетом на основі віджетів, щоб легко перетягувати віджети на головну сторінку та інші сторінки. Куточок має кілька кольорових схем і безліч спеціальних налаштувань для веб-сайтів WordPress.

3. Форма

Форма

Shape – це сучасна тема WordPress для фітнесу, здоров’я, фотографії, зображень та інших веб-сайтів. Він підтримує макет на основі сітки для демонстрації ваших фотографій. Він чудово працює з усіма найкращими плагінами галереї зображень, щоб створити відбіркові галереї в WordPress. Shape має розділи домашньої сторінки, такі як портфоліо, послуги, клієнти, команда тощо. Він постачається зі спеціальними віджетами, варіантами кольорів, декількома макетами та інтеграцією з Google Maps.

4. Ambiance Pro

Ambiance Pro

Ambiance Pro – це стильна тема WordPress з готовим розміщенням віджетів. Ви можете легко перетягувати віджети на області віджетів домашньої сторінки. Ця тема побудована на основі популярних рамок Genesis. Він має необмежений вибір кольорів, шаблони сторінок, формати публікацій у галереї тощо. Ambiance Pro легко налаштувати та оптимізувати для SEO.

БЕЗКОШТОВНИЙ ДОСТУП: Ambiance Pro + 35 Інші теми StudioPress!

Хочете спробувати БЕЗКОШТОВНО всі теми преміум-класу StudioPress, включаючи Ambiance Pro?

Підписавшись на WP Engine, найкраще керовану службу хостингу WordPress, ви отримуєте рамку Genesis та ВСІ теми StudioPress безкоштовно (ціна понад 2000 доларів!)

Отримайте всі 35+ тем БЕЗКОШТОВНО з WP Engine »

5. Діві

Діві

Divi широко відомий своєю гнучкістю та простою інтеграцією з декількома плагінами.

Divi випускається у 2 смаках: Тема Divi та Divi Builder (плагін).

Тема Divi найкраще для користувачів, які хочуть зробити налаштування, використовуючи один із 100+ повних пакетів веб-сайтів, які входять разом із темою.

Плагін Divi Builder працює з будь-якою темою, найкраще для користувачів, які хочуть використовувати його поряд з іншими темами.

Так само, як і інші теми, Divi чуйний та оптимізований для SEO.

6. Підприємство

Підприємство

Enterprise – це тема WordPress для ділових та професійних веб-сайтів. Він має простий і акуратний дизайн з декількома розділами на домашній сторінці, щоб створити прекрасний веб-сайт. Він постачається із таблицями цін, розділом поширених запитань, розділом портфоліо, розділом послуг та повзунком зображення домашньої сторінки.

7. Максвелл

Максвелл

Maxwell – це проста тема WordPress, створена спеціально для новин та журналів. Це дозволяє відображати свої популярні публікації із зображеннями на домашній сторінці. У комплекті є 2 навігаційні меню, зображені зображення, повзунок вмісту, чітка типографія та підтримка публікацій..

8. Мантрей

mantranews-wordpress-тема

Mantranews – безкоштовна тема WordPress у стилі журналу. Ця проста тема чудово підходить для новинних веб-сайтів, особистих блогів, креативних блогів та будь-якого інформаційного веб-сайту. Тема Mantranews WordPress включає такі функції, як користувацькі віджети, соціальні іконки, пов’язані публікації, представлений слайдер категорії тощо. Ви також можете вибрати Mantranews Pro для ще більш дивовижних функцій, таких як додаткові параметри кольорів та шрифтів Google, спільний доступ до соціальних мереж, відео, погоду та багато іншого.

9. Напишіть

Writee

Writee – проста та безкоштовна тема для персональних веб-сайтів та блогів WordPress. Він має функції для підтримки письменників та блогерів. Writee чудово працює з усіма сторонніми плагінами WordPress, які ви повинні мати у своєму блозі. У ньому є повзунок із зображеннями, який інтегрується з вашими публікаціями, щоб відображати представлений вміст на домашній сторінці.

10. Присутність

Присутність

Наявність – тема WordPress для веб-сайтів бізнесу. Це простий у користуванні і пропонує готові демонстраційні веб-сайти для швидкого запуску вашого бізнес-сайту. Він має просту конструкцію, яку можна використовувати для створення будь-якого професійного веб-сайту, наприклад, готель, ресторан, музика, нерухомість тощо.

11. Роксіма

Роксіма

Roxima – це проста тема WordPress, створена спеціально для портфоліо, бізнесу та персональних веб-сайтів. Він має акуратний дизайн із повноекранним зображенням на домашній сторінці. Roxima має декілька макетів, модулів вмісту та розділів. У нього навіть є програма перетягування сторінок, яку ви можете легко налаштувати на своєму веб-сайті.

12. Кишеньковий

Кишеньковий

Pocket – прекрасна тема WordPress з простим і охайним дизайном. Він оснащений мінімальними, але потужними функціями: простим навігаційним меню вгорі, спеціальним логотипом, зображенням зображення та приголомшливою типографією. Настроїти кишеню легко, і ви можете запустити свій блог на WordPress в найкоротші терміни.

13. Атмосфера Pro

Атмосфера Pro

Якщо ви шукаєте просту та професійну тему бізнесу, виберіть «Atmosphere Pro». Він також підходить для веб-сайту вашого портфоліо або особистого блогу. Ця тема заснована на рамках Genesis і повністю підтримує макети на основі віджетів. Він має кілька шаблонів і цільових сторінок. Atmosphere Pro оснащений 2-колонковою версією, і ви можете використовувати інструмент для налаштування теми, що редагується в реальному часі.

14. Лібрето

Лібрето

Libretto – класична тема WordPress, розроблена спеціально для особистих блогів. Він має привабливий колір фону, чітку типографіку, гарне розташування тощо. Ця тема оптимізована для швидкості та продуктивності. Він також може бути використаний для створення веб-сайтів для професійної фотографії та мистецтва.

15. Елегантний

Елегантний

Елегантний – це проста тема WordPress для вашого веб-сайту блогу, портфоліо чи служб. Він підтримує користувальницький логотип із навігаційним меню та піктограмами соціального обміну. Ви можете вибрати їх декілька варіантів макета, щоб красиво додати вміст. Він постачається із спеціальними віджетами, необмеженими кольоровими параметрами, готовими розділами тощо.

16. Паперовий мішок

Паперовий мішок

Якщо ви шукаєте просту, але сучасну стильну тему WordPress з унікальною типографією, то Paperbag – ідеальний вибір. У ньому є кілька варіантів кольорів, типографічні макети та власні стилі для блогу WordPress. Ця тема має вбудовані віджети для швидкого додавання функцій та вмісту на ваш веб-сайт. У ньому розміщені піктограми спільного використання соціальних мереж, панель пошуку та меню, що випадає, у заголовку. Пакувальний папір простий у використанні і має безліч спеціальних налаштувань на панелі параметрів теми.

17. Ромашка

Ромашка

Якщо ви шукаєте стильну тему WordPress для свого туристичного веб-сайту чи блогу, то Daisy – це тема для вас. Він має унікальний макет із повзунком зображення та розділом послуг на домашній сторінці. Він повністю підтримує WooCommerce, і ви можете відображати ескізи відео на своїх сторінках.

18. Карен

Карен

Karen – це проста тема блогу, створена спеціально для персональних блогів WordPress. У ній є власний логотип із підписним під ним. У заголовку є пробіл, який дає змогу додавати речення у мітку. Він також включає піктограми соціальних медіа у заголовку, рядок пошуку в меню навігації, повзунок зображень, макет у багатьох стовпцях та розділ проголошених публікацій на домашній сторінці.

19. Іглу

Іглу

Якщо ви хочете створити власний веб-сайт ресторану та потребуєте швидкого початку, то Igloo – це правильний вибір для вас. Це тема ресторану WordPress з усіма функціями, які потрібні вам для їжі. Він має систему управління меню, яка може допомогти красиво відобразити меню вашого ресторану. Він постачається з кількома розділами домашньої сторінки, такими як відгуки, галерея зображень, меню тощо.

20. Баскервіль

Баскервіль

Baskerville – це безкоштовна тема блогу WordPress із простим та чистим дизайном для особистих та професійних блогів. Він має кладочний кладку, що робить його унікальним з інших простих тем. Ви можете закріпити представлені публікації та красиво відобразити їх на домашній сторінці. Він поставляється із зображенням заголовка на повноекранному екрані поряд із навігаційним меню та панеллю пошуку. Ви можете легко змінити колір теми відповідно до вашого бренду.

21. Сансе

Сансе

Sanse – безкоштовна і проста тема WordPress. Він відображає ваші публікації на домашній сторінці без обраних зображень, тому сторінка завантажується швидше, ніж зазвичай. Заголовок включає логотип, мітку та навігаційне меню. Це тема без бічної панелі і підтримує віджети в області нижнього колонтитулу. Ви також можете додати навігаційне меню в нижній частині нижнього колонтитулу свого веб-сайту з темою Sanse.

22. Барлетта

Барлетта

Якщо ви шукаєте тему журналу, щоб додати багато вмісту на свій веб-сайт, то Barletta – прекрасний вибір. У ньому є слайдер зображення, який можна використовувати для відображення ознайомлюваного вмісту вашого блогу. Ви можете створити потужне меню навігації, яке потрібно додати вгорі сторінки під логотипом. У ньому є кольорові параметри та спеціальні віджети, щоб легко створювати веб-сайти з великим вмістом.

23. Базова лінія

Базова лінія

Baseline – це преміальна тема WordPress, розроблена спеціально для веб-сайтів для здоров’я та фітнесу. Він має простий макет із чіткою типографією, що приваблює користувачів. У ньому є слайдер вмісту, вбудовані макети, нескінченна можливість прокрутки тощо. Це дозволяє створити гарне меню навігації. Ви також можете використовувати базову лінію для своїх журналів або веб-сайтів новин.

24. Щоденний посуд Pro

Щоденне блюдо

Якщо ви шукаєте потужну тему блогу WordPress для свого особистого чи професійного блогу, то Daily Dish Pro – це те, що вам потрібно. У комплект із спеціальними віджетами на зразок About Me, які ви можете додати на бічній панелі, щоб відобразити свою особисту біографію. Він повністю підтримує WooCommerce та пропонує кілька макетів сторінок для налаштування вашого блогу.

25. Беатрікс

Беатрікс

Beatrix – це проста тема мистецтва та ремесел WordPress. Його можна використовувати для створення інтернет-магазину з WooCommerce для ваших творчих продуктів. Він має прекрасний макет із повзунком продукту, піктограмами соціальних медіа, кнопками входу користувачів тощо. Ви також можете відображати свої продукти на домашній сторінці.

26. Hestia Pro

Гестія

Hestia Pro – багатоцільова тема для вашого веб-сайту WordPress. Він рекомендує набір безкоштовних плагінів для додавання таких функцій на ваш веб-сайт, як послуги, відгуки клієнтів тощо. Він має необмежений вибір кольорів та варіантів стилів шрифту. Він чуйний та оптимізований для пошукових систем.

27. Середній

Середній

Середній – це тема блогу WordPress з багатоколонковою розкладкою на домашній сторінці та інших цільових сторінках. Це дозволяє додавати обране зображення, створювати меню бічної панелі, відображати соціальні посилання та показувати меню категорій, включаючи публікації архівів. Ви можете легко змінювати кольори, додавати власні віджети та використовувати шрифти Google для створення чудового веб-сайту.

28. Камелія

Камелія

Камелія – ​​тема моди та способу життя WordPress. У ньому є функції, необхідні для створення прекрасного особистого веб-сайту. Він має дивовижні кольорові схеми та параметри шрифту. Він також постачається зі спеціальними віджетами, шаблонами сторінок тощо. Ви можете скористатися реалізацією теми WordPress в реальному часі, щоб змінити його налаштування та переглянути попередній перегляд у правій частині екрана.

29. Відвертий

Відвертий

Хочете просту тему розповіді для свого блогу? Candid – це багатоцільова тема для веб-сайтів WordPress, яким потрібен дизайн на основі сюжетів. Це ідеально підходить для фотографів, письменників, художників тощо. Він використовує шрифт Arbil Display, що робить його унікальним і приголомшливим для ваших користувачів. Ви також знайдете інші параметри теми, такі як макет кладки, вибір у декількох стовпцях, необмежену кількість кольорів, спеціальні віджети тощо.

30. Справжня Північ

TrueNorth

True North – це тема портфоліо WordPress з простою та акуратною компонуванням. Він підтримує вбудований розділ портфоліо на домашній сторінці з іншими корисними розділами, такими як вітальне повідомлення та зображення на повну ширину. Це дозволяє змінювати фонове зображення, колір заголовка, соціальні налаштування тощо, використовуючи просту панель параметрів теми. Він підтримує плагіни контактної форми WordPress, щоб додати контактну форму на свій веб-сайт та залучати користувачів.

31. Стелла

Стелла

Stella – це сучасна та стильна тема блогу WordPress із прекрасною версією для професійних веб-сайтів. Він оснащений приголомшливим повзунком вмісту, спеціальним заголовком, розділами домашньої сторінки, кількома макетами сторінок, шаблонами бічної панелі тощо. Налаштувати його нескладно, а більшістю налаштувань теми можна керувати за допомогою інструмента живого налаштування WordPress.

32. Суарес

Суарес

Suarez – стильна тема WordPress для особистих та професійних блогів. На домашній сторінці воно має повноекранне фонове зображення з логотипом та навігаційним меню. Suarez можна використовувати для створення потужного веб-сайту із вмістом. Він підтримує власні віджети вмісту, шаблони сторінок, анімації, слайдер зображення тощо. Тема сумісна з усіма найкращими бізнес-плагінами WordPress.

33. Монблан

Мон-Блан

Mont Blanc – це приголомшлива тема WordPress з багатоцільовими функціями для створення будь-якого потрібного вам веб-сайту. Він постачається із повзунком повного екрана фонового зображення. Ви можете додати логотип, меню навігації, текст та інші елементи вгорі повзунка. У ньому є вбудовані макети, розділи домашньої сторінки, галереї зображень тощо. Налаштування можна налаштувати на панелі параметрів теми, яка досить проста у використанні.

34. Основні

Основні

Basic – це проста і безкоштовна тема WordPress з функціями, що нагадують преміум-клас. Він постачається з галереєю зображень лайтбоксу, соціальними іконками, спеціальними віджетами, вибором кольорів тощо. Він підтримує ескізи відео, меню нижнього колонтитулу, макети сторінки та прокрутку до верхньої кнопки. Створити та запустити веб-сайт швидко.

35. Бретані

Бретані

Бретані – це барвиста тема WordPress для особистих блогів. Він має приголомшливий дизайн з необмеженим вибором кольорів. Ви можете додати меню навігації, піктограми соціальних медіа, панель пошуку тощо у розділі заголовка. Замість слайдера зображення на домашній сторінці для відвідувачів є вітальна зона, куди ви можете додати текст. Нижче ви можете красиво відображати свій представлений вміст. У ньому є кілька макетів сторінок, шаблонів та користувацьких віджетів для персоналізації вашого веб-сайту.

36. Примула

Примула

Primrose – це стильна та професійна тема WordPress із простими варіантами теми. У верхньому заголовку є 2 навігаційних меню, інтеграція соціальних медіа, повзунок із вмістом та інше. Він постачається зі спеціальними віджетами, різноманітними кольоровими схемами, декількома бічними панелями, налаштуваннями фону тощо. Для внесення змін у налаштування теми ви можете скористатися інструментом налаштування теми за допомогою попереднього перегляду.

37. Всевишній

Алегіант

Якщо ви шукаєте красиву і багатоцільову тему WordPress, виберіть Allegiant. Це проста тема з сучасним дизайном та потужними функціями. Тема підходить для веб-сайтів малого бізнесу, інтернет-журналів та магазинів електронної комерції. Він пропонує підтримку шрифтів Google, спеціальні віджети, параметри кольорів та макет сторінки. Він інтегрується з WooCommerce поза коробкою для створення інтернет-магазину.

38. Синій птах

Синій птах

Bluebird – прекрасна тема блогу WordPress. У ньому приголомшлива типографія та 2 варіанти кольорів. У Bluebird є багатосторонні панелі, 2 меню навігації, користувацькі віджети, соціальні посилання, слайдер вмісту та інші корисні варіанти тем, які легко використовувати для швидкого запуску веб-сайту чи блогу.

39. Хуман

Хуман

Hueman – безкоштовна тема блогу WordPress, створена спеціально для веб-сайтів новин та журналів. З його допомогою можна легко створити сайти з великим вмістом. Ця тема підтримує ліву та праву бічні панелі, пропонований повзунок вмісту, спеціальні віджети та інтеграцію соціальних медіа. Він оснащений спеціальним логотипом та меню навігації у верхньому заголовку. Ви також можете додати меню навігації на бічній панелі веб-сайту.

40. Квартира

Квартира

Як випливає з назви, Flat – це безкоштовна тема WordPress з плоским дизайном для веб-сайтів новин та журналів. Він має ліву бічну панель для додавання спеціального логотипу, меню навігації, панелі пошуку, останніх публікацій тощо. Дизайн теми дуже простий і акуратний. Він має кольорові параметри, спеціальні шрифти, колір тла, зображене зображення тощо.

41. Доріжки

Доріжки

Треки – це стильна та безкоштовна тема блогу WordPress. Його можна адаптувати для створення фотографій, журналів та особистих блогів. Він має мінімалістичний макет із спеціальним логотипом, навігаційним меню, соціальними іконками, панеллю пошуку тощо. Ви можете відображати слайдер вмісту та галерею на домашній сторінці із зображеннями. Він повністю підтримує відеоконтент і чудово працює з усіма найпопулярнішими плагінами WordPress.

42. Посадка

Посадка

Посадка – це прекрасна тема WordPress із підтримкою користувацьких цільових сторінок та заздалегідь створених макетів для швидкого запуску вашого веб-сайту. На ньому є повне екранне фонове зображення з логотипом, текстом, кнопкою із закликом до дії та навігаційним меню. Ви також можете змінити макет заголовка, кольори, шрифти тощо. Він постачається з типовими публікаціями, такими як портфоліо та подія. Посадка повністю підтримує WooCommerce, і вона багатомовна з WPML.

43. Спритний

Спритний

Спритний – це елегантна тема блогу WordPress. У ньому є шаблони сторінок, шорт-коди та інші спеціальні параметри, які допомагають легко створювати веб-сайт, багатий на функції. У ньому є кілька тематичних шкурок, унікальний вибір кольорів, красива типографія тощо. Nimble сприйнятий для початківців, і він повністю підтримує WooCommerce для створення інтернет-магазину.

44. Поплавок

Поплавок

Float – це преміальна тема WordPress з простим і паралаксним дизайном. Він володіє ефектом прокрутки паралакса, що робить його унікальним для інших тем. У верхній смузі є логотип та меню навігації, які можна налаштувати за допомогою параметрів макета. Float має кілька вбудованих макетів, які можна використовувати для зміни дизайну вашого веб-сайту. Він постачається з декількома макетами навігаційного меню, прозорими параметрами заголовків, демонстраційними шаблонами веб-сайтів тощо.

45. Стиль життя Pro

Lifestyle Pro

Lifestyle Pro – це проста тема WordPress Genesis, яка має потужні функції для створення здоров’я, фітнесу, способу життя чи персональних веб-сайтів. Він має 2 навігаційних меню, спеціальний логотип із міткою, бічну панель, розділ із вмістом та інтеграцію у соціальні мережі. Він постачається зі спеціальними віджетами, кольоровими параметрами, підтримкою WooCommerce та Google Fonts.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти прості теми WordPress, щоб легко запустити свій веб-сайт. Ви також можете побачити наш вибраний список із 43 найкращих тем фотографії для WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me