47 найкращих тем для фотографії для WordPress (2020)

кращі слова-фотографії-теми


Шукаєте найкращі теми фотографії для WordPress? Якщо ви пристрасний фотограф, який шукає потрібну платформу для демонстрації своїх фотографій, найкращим варіантом є створення фотографічного сайту в WordPress. Використовуючи тему фотографії WordPress, ви можете легко створити професійний веб-сайт з фотографії та обмінюватися спільним вмістом своїх фотографій.

У цій статті ми поділимося кращими темами фотографії для WordPress.

Створення веб-сайту фотографії з WordPress

WordPress – найкраща та найпопулярніша платформа веб-сайту, доступна сьогодні. Його використовують понад 31 відсоток усіх веб-сайтів в Інтернеті. Існує безліч особистих блогів, а також брендів з великими іменами, які використовують WordPress для створення своїх веб-сайтів.

Є два типи платформ WordPress: WordPress.org і WordPress.com. WordPress.com – це розміщена платформа з обмеженими можливостями налаштування, тоді як WordPress.org – це самостійна платформа, яка дозволяє безмежно налаштовувати тисячі тем і плагінів. Таким чином, вам потрібно буде створити свій веб-сайт для фотозйомки на самостійній платформі WordPress.org.

Для детальної інформації ви можете ознайомитися з повним порівнянням між WordPress.com та WordPress.org.

Щоб створити сайт фотографії на WordPress.org, вам знадобиться доменне ім’я та обліковий запис веб-хостингу. Ім’я домену посилається на адресу вашого веб-сайту в Інтернеті, як-от Google.com або IsItWP.com. І ваш обліковий запис веб-хостингу – це вміст і файли вашого веб-сайту, які зберігаються в Інтернеті.

Ім’я домену зазвичай коштує близько 14,99 доларів на рік, а план веб-хостингу коштує близько 7,99 на місяць. Поєднана вартість доменного імені та хостингу може бути досить дорогою, коли ви тільки починаєте.

На щастя, ми уклали угоду з Bluehost, щоб запропонувати нашим користувачам спеціальну знижку. Bluehost – одна з найбільших і найпопулярніших хостингових компаній у світі.

створити блог на bluehost

Bluehost погодився надати вам план хостингу WordPress всього за $ 2,99 на місяць, що знижує 60% на звичайну ціну хостингу. Крім того, ви отримаєте безкоштовне доменне ім’я та сертифікат SSL при покупці веб-хостингу. Отже, ви можете запустити свій веб-сайт лише за $ 2,75 на місяць.

Якщо ви не новачок у WordPress, ви можете переглядати наше покрокове керівництво щодо створення веб-сайту WordPress.

Перш ніж почати, не пропустіть цю статтю про найкращі та популярні тематичні магазини WordPress.

Тепер давайте поглянемо на найкращі теми фотографії для WordPress.

1. Ошине

oshine-тема-фотографія-сайт

Oshine – це творча багатоцільова тема, яка підходить для створення веб-сайтів для фотографів, художніх фрілансерів та творчих агентств. Він оснащений високоінтуїтивним візуальним конструктором сторінок, який дозволяє легко створювати веб-сторінки, як професіонали.

Тема має 43 прекрасні демонстрації та понад 100 попередньо створених зразкових сторінок, які можна встановити та використовувати за 1 клік. Розроблений на увазі професійних фотографів, він має сучасний і стильний дизайн, приголомшливі повзунки, каруселі, захищені паролем галереї та багато іншого.

Щоб зробити ваш сайт унікальним, він дозволяє необмеженими можливостями компонування, повним контролем над кольорами та типографією, кількома стилями заголовків та нескінченними стилями меню. Це чудова тема і має 5 з 5 зірок середнього рейтингу користувачів на ринку Themeforest.

Прочитайте наш повний огляд Oshine.

Почніть з Oshine сьогодні!

2. Діві

divi-photograhpy-тема

Divi – одна з найпотужніших і найпопулярніших тем WordPress, коли-небудь зроблена. Ви можете створити будь-який тип сайту, включаючи сайт для фотозйомки, використовуючи цю тему.

Він використовує візуальний плагін Divi Builder, який дозволяє створювати все, що ви можете уявити, за допомогою простого інтерфейсу перетягування. У плагіні 46 прекрасних елементів вмісту, включаючи галерею, портфоліо, слайдер тощо для створення фотографічного сайту.

Тема Divi оснащена 20+ приголомшливими попередньо розробленими макетами та варіантами використання декількох макетів спільноти Divi. Ви також знайдете в Інтернеті макети Divi та підтримувані теми. Крім того, він має багато варіантів заголовків і колонтитулів, які дозволяють створити унікальний дизайн для вашого сайту.

Коротше кажучи, Divi пропонує необмежені можливості налаштування за допомогою простого інтерфейсу, навіть абсолютний початківець може створити щось приголомшливе.

Прочитайте наш повний огляд Divi.

Почніть з Divi сьогодні!

3. Фотографія

фотографія-wordpress-тема

Фотографія – найпопулярніша тема фотографії WordPress. Це найпопулярніша тема фотографії на ринку ThemeForest. Тема отримала 4,5 зірки з 5 середніх оцінок від своїх користувачів.

Тема “Фотографія” оснащена повним набором функцій, які дозволять вам створити чудовий фотографічний сайт, де ви зможете професійно представити свої фотографії та заробити гроші, продаючи їх.

У ньому представлено 70+ заздалегідь розроблених фотогалереї та шаблонів портфоліо, 9 мініатюрних ефектів наведення курсора, 2 плагіни лайтбокса тощо. Крім того, у нього є різні варіанти захисту галереї, захист фотографій, сторінка архіву клієнта та захист клієнтів..

Є 24 заздалегідь визначені демонстрації, що покривають білі та темні шкури. Кожна з демонстраційних версій готова до імпорту в один клік, щоб ви могли негайно запустити свій фотографічний сайт.

Почніть з фотографії вже сьогодні!

4. Новофотографія

ново-фотографія-тема

Novo Photography – це дивовижна тема WordPress для фотографів, блогерів, агентств та фотостудій. Це допомагає вам створити професійні сайти для фотозйомки за короткий час. Це просто і легко у використанні – ви можете налаштувати параметри теми та налаштувати дизайн відповідно до свого бажання, не торкаючись жодного коду чи наймаючи розробника..

Тема містить потужні параметри захисту фото, включаючи захист паролем, захист правою кнопкою миші та водяні знаки. Ці функції допомагають захистити фотографії для професійного використання та захистити вашу роботу від копіювання та крадіжок.

Крім того, ви можете легко продавати свої фотографії зі свого веб-сайту, оскільки в ньому є повнофункціональні параметри електронної комерції. Щоб швидко запустити новий веб-сайт з фотографією, ви можете імпортувати один із заздалегідь визначених демонстраційних програм і налаштувати його відповідно до ваших потреб.

Почніть з Новографічної фотографії вже сьогодні!

5. Фотократи

фотократі-тема-слово

Photocrati – це повністю чуйна потужна тема фотографії для WordPress. Тема оснащена широким набором дивовижних особливостей та функціональних можливостей, які дозволять вам демонструвати свої фотографії в Інтернеті.

У цю тему закладено 60+ стартових дизайнів, вбудованих галерей, функціональності електронної комерції, інструментів SEO, інтеграції соціальних медіа та безмежних варіантів налаштування. Ви можете створювати прекрасні фотогалереї та професійно керувати ними за допомогою параметрів електронної комерції, налаштування мініатюр, ефектів лайтбоксу, слайд-шоу тощо.

Тема має кілька областей віджетів, щоб допомогти вам налаштувати дизайн сайту. Крім того, ви можете повністю керувати шрифтами, розмірами, кольором, інтервалом і т. Д. На своїй темі, щоб красиво створити свій сайт.

Почніть з Photocrati сьогодні!

6. Themify Ultra

ультра-тема-фотографія

Themify Ultra – ще одна потужна і надто гнучка тема WordPress. Ви можете створити різноманітні веб-сайти, включаючи сайти агентства, фотографії, весілля, ресторану, електронної комерції чи фітнес-сайтів. Це також дозволяє створити односторінкові веб-сайти WordPress.

Тема, вбудована плагіном для розробників сторінок Themify Builder, щоб легко та красиво проектувати свій сайт. Це один з найпопулярніших розробників перетягування сторінок, доступних на ринку.

Тема Themify Ultra пропонує понад 10 попередньо розроблених демонстраційних тем і понад 60 макетів дизайну, які ви можете імпортувати одним кліком і використовувати для швидкого налаштування. Демографічна демонстрація теми містить приголомшливі повзунки, проекти в стилі кладки та галереї. Це прекрасний вибір для стильних веб-сайтів для фотографій.

Прочитайте наш повний огляд Themify Ultra.

Почніть з програми Themify Ultra вже сьогодні!

7. Фотографія Neve

Фотографія Neve

Neve Photography – відмінна тема фотографії для WordPress. Він має макет повної ширини та власне зображення заголовка. Ви можете додати текст, мітку та заклик до дії до заголовка. Він також включає в себе навігаційне меню та спеціальний логотип.

Тематичні розділи дозволяють красиво відображати своє портфоліо фотографій. У ньому є місце для додавання розділу “Про мене” з текстом і фотографією. Крім цього, ви також можете використовувати власні віджети, щоб показати свою адресу.

Тема Neve Photography дуже сумісна з усіма популярними розробниками сторінок перетягування. Він повністю чуйний та оптимізований для продуктивності та швидкості.

Почніть з фотографії Neve вже сьогодні!

8. Розкодувати

uncode-theme-photography-сайт

Uncode – одна з найпопулярніших дешевих преміальних тем на ринку ThemeForest. Тема здійснила понад 41 000 продажів і отримала в середньому 5 з 5 зірок від своїх користувачів. Ви можете використовувати цю тему для створення будь-якого типу веб-сайтів, включаючи фотографії та веб-сайти для ведення фотографій.

Тема комплектується знаменитим перемикачем WPBakery Page Builder для WordPress, який дозволяє створювати будь-який тип дизайну, який вам подобається, завдяки інтуїтивним параметрам перетягування. Крім того, у нього є інші плагіни преміум-класу, а саме: Revolution Slider, LayerSlider та плагін iLightbox для створення слайдерів та лайтбокс-галерей.

У ньому 40+ попередньо виготовлених демонстраційних сайтів, кожен створений з унікальною концепцією. Ви можете імпортувати демонстрацію та почати створювати свій веб-сайт з фотографією.

Прочитайте наш повний огляд Uncode.

Почніть з Uncode сьогодні!

9. Фотографія Wiso

фотографія-wiso-тема

Фотографія Wiso – це творча тема WordPress для фотографів. Він постачається з 34 готовими до використання демонстраційними повідомленнями та 95 альбомами та галереями, які ви можете імпортувати в WordPress за один клік. Потім ви можете налаштувати, замінити фіктивний вміст оригінальним вмістом та публікувати свій веб-сайт в Інтернеті.

Фотографія Wiso має вдосконалені функції фотографії, такі як перевірка галереї, завантаження зображень, водяних знаків, створення PDF-файлів тощо. Крім того, ви можете легко створити сторінку клієнта, події, календар бронювання тощо..

Крім того, ви також можете продавати свої товари, створюючи сторінку магазину або безпосередньо зі сторінки портфоліо. Тема – оптимізація продуктивності та оптимізація SEO.

Почніть з фотографії Wiso вже сьогодні!

10. Клейтон

тема глини

Клейтон – це елегантна тема фотографії WordPress, яка постачається із серією шаблонів, що настроюються. Він випущений програмою Evolve Themes і доступний для завантаження з популярної тематичної ринку Themeforest.

З Клейтоном керування альбомами так само просто, як і написання публікації. Для подальшої настройки можна встановити безкоштовний плагін під назвою Grids, який є конструктором макетів, створеним тією ж командою за темою Клейтона.

Почніть з Clayton сьогодні!

11. Імпреза

імпреза-тема-фотографія-сайт

Impreza – це дійсно вражаюча тема для створення багатоцільових веб-сайтів. Це ще одна найпопулярніша та найкраще оцінена тема на ThemeForest. Він має понад 48 тисяч продажів і 4,8 з 5 середніх рейтингів користувачів.

Вона має глибоку інтеграцію з популярними плагінами WPBakery Visual Page Builder, Slider Revolution та Ultimate Addons для Visual Composer. За допомогою цих плагінів ви можете створити будь-який тип веб-сайтів, використовуючи цю тему, включаючи чудовий сайт фотографії.

Існує кілька попередньо розроблених демонстраційних файлів, готових до імпорту в один клік, включаючи демонстрацію фотографії. Якщо ви хочете, щоб веб-сайт був таким, як його демонстрація, ви можете імпортувати демонстрацію за один клік і швидко розпочати роботу. Плюс до цього, він має 17 стилів сітки портфоліо, необмежену кількість повзунків та розширені варіанти заголовка та нижнього колонтитулу, щоб створити справді унікальний вигляд.

Прочитайте наш повний огляд Impreza.

Почніть з Імпрези сьогодні!

12. Оправлена

обрамлення-wordpress-тема

Framed – прекрасна тема WordPress, призначена для професійних фотографів. Він постачається з 7 приголомшливих демонстрацій веб-сайтів, які готові до імпорту та налаштування в один клік. Наявні демонстрації розробляються для різних типів фотографів, таких як мода, їжа, події та конференції, подорожі та весільна фотографія.

Тема Framed має розширені варіанти управління клієнтами та фотодоказ для створення облікових записів клієнтів, щоб вони мали доступ до галерей зі своїм іменем користувача та паролем. Для різних галерей існують різні стилі, такі як компонування сітки, кладка, горизонталь та повноекранний екран, а також різні креативні повзунки.

Тема має глибоку інтеграцію з плагіном WooCommerce, щоб ви могли створити магазин і продати свої фотографії. У темі також є інтеграція Flickr та Instagram, щоб ви могли відображати фотографії безпосередньо з своїх акаунтів в Instagram або Flickr.

Почніть з Framed сьогодні!

13. Фотосі

фото-wordpress-тема

Photosy – прекрасна тема фотографії для WordPress. У комплекті є 19+ гарних шаблонів, щоб зробити приголомшливі фотозйомки. Він має простий інтерфейс налаштування перетягування для вашої теми, тож ви можете розробити та переробити його без необхідності писати код.

Завдяки Photosy ви можете використовувати вбудовані повзунки, розширені макети блогу, макети портфоліо, колонтитули та колонтитули. Ви можете повністю налаштувати свою типографію за допомогою шрифтів Google та змінити різні параметри, такі як колір, розмір, висота лінії тощо.

Тема Photosy містить 30+ створених на замовлення елементів вмісту та блоків, якими ви можете користуватися в будь-якому місці вашого сайту. Вони також допомагають вам швидко створити ваш сайт фотографії мрії.

Почніть з Photosy сьогодні!

14. Креатива

креатива-фотографія-тема

Kreativa – багатофункціональний і надзвичайний шаблон фотографії WordPress, доступний на ринку Themeforest. За допомогою теми Kreativa ви отримаєте розширені функції, такі як горизонтальне та вертикальне меню, слайдшоу на повний екран, галереї зображень та портфоліо, подобається Ajax тощо, щоб створити сайт професійної фотографії.

Окрім того, у тему з’єднані й інші функції, такі як фотозахист, керування клієнтами, лайтбокс, ефект зменшення ескізів галереї тощо. Щоб додати більше можливостей та функціональних можливостей, він включає в себе потужні плагіни, як Revolution Slider, Yoast SEO, WPML, WooCommerce тощо.

Крім того, щоб ви могли створити веб-сайт простим способом, він має вбудований конструктор сторінок. Отже, ви можете спроектувати свій сайт, просто змішавши та упорядкувавши елементи перетягування.

Почніть з Kreativa вже сьогодні!

15. Сонцестояння

сонцестояння-wordpress-тема

Solstice – це проста, але прекрасна тема WordPress, яка підходить для фотографів та блогерів. Тема має чіткий та чистий макет домашньої сторінки із приголомшливим слайд-шоу, популярними сторінками, розміщеними публікаціями з віджетами бічної панелі та соціальними іконками нижнього колонтитулу.

Тема повністю чуйна та готова до сітківки, завдяки чому вона чудово виглядає на всіх пристроях та екранах. Створений за допомогою WordPress Customizer, ви можете налаштувати кожен елемент вашого сайту за допомогою попереднього попереднього перегляду в реальному часі. Це дозволяє легко та швидко створити веб-сайт.

Крім того, ви можете використовувати спеціальні кольори, спеціальні шрифти Google, кілька варіантів макета заголовка тощо, щоб зробити свій сайт унікальним від інших. Щоб продемонструвати свої ілюстрації, ви можете використовувати чисту структуру сітки, фільтрувальний портфоліо або власні макети з цією темою.

Прочитайте наш повний огляд сонцестояння.

Почніть з Solstice сьогодні!

16. Нова

нова-wordpress-тема

Nova – це проста, але вдосконалена тема WordPress від елегантних тем. Тема має набір стандартних функцій та функціональних можливостей, які дозволяють створювати будь-який веб-сайт, наприклад бізнес-сайт, портфоліо чи фотографічний сайт.

Він має просту і красиву компоновку галереї для представлення ваших проектів в сітці. Ви можете показувати своє портфоліо невеликими, середніми або великими розмірами, без бічної панелі та без тексту. Ви також можете захистити паролем певні проекти на своєму сайті.

Тема Nova повністю реагує, тому ваш сайт ідеально відображатиметься на всіх пристроях. Щоб легко створити свій сайт, на ньому є чудова панель параметрів тем, шорт-коди та шаблони сторінок.

Прочитайте наш повний огляд Nova.

Почніть з Nova вже сьогодні!

17. Мун

moone-wordpress-тема

Moone – це творча тема фотографії WordPress з чудовим дизайном та багатими можливостями. Тема інтегрована з плагіном для створення сторінок Elementor, щоб ви могли розробити і налаштувати свій сайт з переднього кінця завдяки його функції перетягування.

Тема оснащена 3 різними варіантами домашньої сторінки, які виглядають абсолютно дивовижно. Якщо вам подобається будь-який з них, ви можете встановити їх одним кліком і налаштувати відповідно до вашої фантазії. У ньому представлені різні типи фотогалерей, включаючи кладку галереї, галерею сітки, повноекранну сітку та повзунок, повзунок стрічки та захищені паролем галереї.

Крім того, тема Moone має потужний конструктор заголовків, який дозволяє грати з власною творчістю. Він має вдосконалену типографіку та високошвидкісну продуктивність.

Почніть з Moone сьогодні!

18. Міміфікувати нескінченне

themify-нескінченно-wordpress-тема

Якщо ви любите нескінченний дизайн прокрутки, Themify Infinite – ідеальна тема для вас. Це прекрасна, чуйна тема WordPress для обміну історіями з великими фотографіями на всю ширину. Фотографи можуть поділитися своїми дивовижними фоторепортажами з цією фантастичною темою.

Тема побудована з потужним конструктором сторінок від Themify, щоб забезпечити просту та легку налаштування для користувачів, що не мають навичок кодування. Ви можете додати клейкий заголовок, мега-меню, липку бічну панель, спеціальні кнопки спільного доступу тощо, щоб покращити розповіді.

Тема має повну підтримку WooCommerce, щоб ви могли створити магазин на своєму сайті та продати свою продукцію.

Прочитайте наш повний огляд Themify Infinite.

Почніть з Themify Infinite сьогодні!

19. Авада

avada-тема-фотографія-сайт

Avada – найпопулярніша тема WordPress усіх часів, доступна на ринку ThemeForest. Це була найпопулярнішою темою протягом останніх 6 років, а також успішно підтримує середній показник 4,7 зірки з 5 зірок.

Прочитайте це порівняння між Діві проти Авади.

Avada – багатоцільова тема, яку можна використовувати для будь-якого типу веб-сайтів. Побудований за допомогою потужного Fusion Builder, ви можете з точністю перетягувати елементи на місце та створювати приголомшливі сторінки за допомогою цієї теми. Для теми фотографії він пропонує макети галереї сітки та кладки, ефекти наведення зображення та багато інших параметрів налаштування.

Avada має понад 45 приголомшливих заздалегідь визначених демонстрацій, включаючи деякі демонстраційні фотографії. Ви можете вибрати демонстраційну версію, встановити її на своєму сайті одним натисканням кнопки миттєво та підготувати свій веб-сайт.

Прочитайте наш повний огляд Avada.

Почніть з Avada сьогодні!

20. Складіть

enfold-тема-фотографія-сайт

Enfold – це ще одна найкраща багатоцільова тема преміум-класу. Ви можете використовувати цю тему для створення веб-сайтів для різних ніш, включаючи сайти для бізнесу, портфоліо, фотографії та фріланс. Він має широкий спектр функцій та параметрів налаштування, які дозволяють створювати будь-який тип сайту, який вам подобається.

Тема Enfold оптимізована за швидкістю, тому вона завантажується швидше і допомагає зробити добре враження на вашу аудиторію. Це повністю чуйна тема, завдяки якій вміст вашого веб-сайту виглядає чудово на всіх пристроях, включаючи мобільні телефони, планшети та ноутбуки.

Для створення теми професійної фотографії він пропонує варіанти створення дивовижних слайд-шоу, сторінок портфоліо та портфоліо Ajax. У ньому є кілька демонстраційних фотографій, тому ви можете встановити 1 за допомогою одного клацання та швидко налаштувати для свого сайту.

Прочитайте наш повний огляд Enfold.

Почніть з Enfold сьогодні!

21. Хігенд

сайт-висхідна тема-фотографія

Highend – популярна багатоцільова тема WordPress. Це найпопулярніша тема WordPress на ринку Mojo з 29 000 користувачів та 5-зірковими рейтингами. Тема підходить для створення найрізноманітніших веб-сайтів, включаючи блог, інтернет-магазин, цільову сторінку, фотографію чи портфоліо.

Тема має понад 16 професійно розроблених демонстрацій веб-сайтів. Ви можете встановити будь-яку демонстраційну версію, щоб легко розпочати роботу зі своїм веб-сайтом. Налаштування теми Highend приємно завдяки своєму дивовижному конструктору перетягування сторінок.

Тема включає відомі плагіни преміум-класу WPBakery Page Builder для WordPress, Slider Revolution, Layer Slider 5 та Essential Grid безкоштовно. Ці плагіни додають чудових функцій темі, що, у свою чергу, допоможе вам створити сайт професійної фотографії.

Прочитайте наш повний огляд Highend.

Почніть з Highend сьогодні!

22. Щипчик

pinhole-wordpress-тема

Pinhole – це професійна тема галереї WordPress, створена для творчих фотографів. У ньому є велика кількість різних стилів галереї та варіантів, які потребують фотографи.

За допомогою теми Pinhole ви можете красиво демонструвати свої фотографії, а також професійно пропонувати послуги з фотографії. Ви можете легко налаштувати функції обмеженого входу з клієнтами, завантаження зображень та параметри перевірки фотографій.

Pinhole поставляється з 8 демонстрацій стильних фотографій сайту та понад 30 макетів галереї, щоб легко створити ваш веб-сайт фотографії.

Почніть з Pinhole сьогодні!

23. Форма

форма-wordpress-тема

Якщо ви хочете продемонструвати свої останні роботи та проекти за допомогою використання зображень, Shape – це чудовий варіант для вас. Це прекрасна тема фотографії, яка дозволяє створювати веб-сайт та ділитися своїми фотографіями в Інтернеті.

Тема форми має чистий мінімалістичний дизайн з плавними ефектами переходу. Він має повний набір функцій, таких як фільтри-галереї, контактна форма Ajax, карти Google з функцією перетягування та ін., Які допоможуть вам створити повністю функціонуючий сайт.

Крім того, у нього є власний логотип та фон, параметри соціальних ресурсів, спеціальні віджети та шорт-коди для розробки вашого сайту.

Почніть з Shape сьогодні!

24. BeTheme

бетема-фотографія-сайт

BeTheme – ще одна найбільш продавана тема WordPress на ринку Themeforest. Це потужна багатоцільова тема, яку можна використовувати для створення найрізноманітніших веб-сайтів.

BeTheme має велику кількість заздалегідь створених веб-сайтів із суперпростою установкою в 1 клік. Кожен демонстраційний веб-сайт розроблений з любов’ю та турботою, щоб забезпечити професійний вигляд без особливих зусиль. Щоб створити сайт фотографії, ви можете імпортувати демонстраційну фотографію, легко налаштувати її та почати використовувати.

Тема легка та швидка, тому ваш сайт завантажуватиметься швидше, навіть із великою кількістю зображень.

Прочитайте наш повний огляд BeTheme.

Почніть з BeTheme сьогодні!

25. Креатіво

creativo-wordpress-тема

Creativo – зручна, але потужна багатоцільова тема WordPress для творчих людей. Ви можете створити фотографічний сайт, а також різноманітні творчі сайти для ведення блогів, весіль та занять, способу життя, фітнесу тощо, використовуючи цю тему.

Тема Creativo включає 3 преміумні плагіни WordPress: WPBakery Page Builder для WordPress, Revolution Slider та LayerSlider. Завдяки потужності цих плагінів ви можете користуватися чудовими можливостями та функціоналами, використовуючи цю тему.

Тема має 17 готових до використання веб-сайтів, які можна імпортувати одним кліком. Потім, використовуючи візуальний конструктор сторінок, ви можете редагувати кожен розділ, перетягувати елементи та проектувати свій сайт.

Прочитайте наш повний огляд Creativo.

Почніть з Creativo сьогодні!

26. Kallyas

kallyas-тема-фотографія-сайт

Kallyas – це творча багатоцільова тема. Побудований за допомогою потужного Visual Builder, він пропонує нескінченні можливості дизайну та приємний досвід дизайну. Ви можете просто перетягнути елементи, а потім легко їх редагувати, натискаючи на них. Існує понад 100 заздалегідь створених елементів на будь-яку програму чи веб-сайт.

За допомогою Kallyas ви отримаєте понад 60 приголомшливих попередньо виготовлених демонстраційних демонстрацій. Ви можете встановити демо-версію за один клік, змінити вміст і за кілька хвилин підготувати публікацію свого сайту.

Для сайту професійної фотографії ви можете вибрати величезну кількість повзунків, різноманітних макетів портфоліо, фото- та відеогалереї тощо. Потім, використовуючи потужні функції, ви можете створити професійний сайт.

Прочитайте наш повний огляд Kallyas.

Почніть з Kallyas сьогодні!

27. Експозиція

експозиція-wordpress-тема

Якщо ви хочете створити веб-сайт для експозиції в Інтернеті, тема експозиції – це ідеальна тема для вас. Це чудова, чуйна тема фотографії, яка дозволяє представляти вміст свого сайту із приголомшливими фотографіями.

Тема оснащена двома вбудованими повзунками, що дозволяють створювати витончені слайд-шоу. Ви можете продемонструвати свої найкрасивіші фотографії на повзунках та привернути увагу користувачів. Щоб додатково налаштувати вигляд вашого сайту, у ньому є легкі варіанти зміни кольорів та шрифтів.

Найголовніше, що він має візуальний інструмент для перетягування сторінок, який дозволяє легко редагувати що-небудь на вашому сайті. Для початківців є купа вбудованих макетів сторінок, які ви можете вибрати та використовувати лише з невеликою модифікацією.

Почніть з експозиції вже сьогодні!

28. Бруклін

Бруклін-тема-фотографія-сайт

Бруклін – це багатоцільова тема WordPress, яка чудово підходить для фотозйомки, а також інших сайтів. Він оснащений понад 42 повноцінними попередньо створеними веб-сайтами, готовими до встановлення та використання в один клік. Ви можете вибрати демонстраційну фотографію та швидко запустити свій веб-сайт за короткий час.

Тема Брукліна має потужну панель адміністратора, за допомогою якої ви можете налаштувати всі налаштування теми та налаштувати свій сайт. Для використання цієї теми вам не потрібно мати ніяких знань з кодування.

Тема має розширені макети та варіанти портфоліо, включаючи портфоліо каруселі, портфоліо фільтрувальної сітки, макет стовпців, проміжок у елементах портфоліо, положення підписів тощо. Аналогічно, він має розширені параметри заголовка, макети блогу та параметри для професійних сайтів.

Прочитайте наш повний огляд Брукліна.

Почніть з Брукліна сьогодні!

29. Глім

блиск-wordpress-тема

Gleam – унікальна в стилі WordPress тема, яка підходить для творчих фотографів. У ньому є яскраві ефекти та плавні методи завантаження Ajax, щоб створити виразний досвід. Тема дозволяє використовувати власні повні сторінки фонових зображень для кожної сторінки вашого сайту.

Щоб фотографії вашого портфоліо виглядали приголомшливо, ця тема дозволяє розділити портфоліо на весь екран. Розділи галереї та блогу також представлені не менш красиво.

Тема Gleam повністю чутлива і готова до сітківки. Таким чином, ваш сайт добре адаптується до будь-якого типу пристрою чи екрану.

Почніть з Gleam сьогодні!

30. Солена

solene-тема-фотографія-сайт

Solene – це прекрасна тема, наповнена фотографічними макетами для фотографів. Цю тему розробив Qode Interactive, і це одна з їх популярних тем. Тема забезпечує захист паролем для ваших зображень, що не дозволяє комусь безкоштовно використовувати ваші фотографії. Невчасний дизайн та десятки макетів галерей та повзунків робить цю тему підходящою для весільних фотографів, фотостудій, фотографів моди та кількох інших.

Тема готова до WooCommerce, що робить її швидкою стартовою темою для веб-сайту електронної комерції. Solene побудована з сучасними стандартами коду, що дозволяє їй бути повністю чуйною темою. Завдяки стилям шрифту 800+ та легким перемиканням кольорів ви можете створити веб-сайт для фотографій так, як вам зручніше.

Як і інші популярні теми WordPress, Solene – це мобільна чуйна та оптимізована для SEO тема для фотографів.

Почніть з Solene сьогодні!

31. Видатний

видатна тема-фотографія-сайт

Salient – це чуйна багатоцільова тема, яка дає змогу створити сайт як експерт. Він оснащений більш ніж 25 повноцінними демонстраційними веб-сайтами та 250 професійно розробленими шаблонами розділів, призначеними для полегшення побудови веб-сайту для початківців.

Крім того, він має 525+ коротких кодів та численні параметри конфігурації. Ви можете використовувати 3500+ прекрасних значків, необмежених кольорів та понад 800 шрифтів Google, щоб налаштувати вигляд вашого сайту. Крім того, у нього є багато макетів заголовків для стилізації розділу заголовка вашого веб-сайту.

Щоб допомогти вам створити фотографічний сайт, він містить галереї зображень для кладки, нескінченну прокрутку для вашого блогу та портфоліо, сортоване портфоліо та 9 стилів портфоліо. Тема SEO оптимізована та швидко завантажується.

Почніть із Salient сьогодні!

32. Камера

камера-wordpress-тема

Камера – це чудова тема WordPress фотографії для любителів фотоапаратів або фотографів. Незалежно від того, чи любите ви фотографувати лише як хобі, чи це ви робите професійно, ви можете створити класний веб-сайт із темою камери та витончено демонструвати свої фотографії.

Тема камери має мінімальний дизайн без відволікання на показ фотографій. Ви можете додавати пропоновані зображення разом із унікальними серіями фотографій у каруселі на повну ширину як для пейзажних, так і для портретних зображень. Це чудова тема для подорожевих блогів, блогів про їжу, блогів про стилі життя та серіалів фотографій.

Він повністю чуйний і готовий до мобільних пристроїв. Таким чином, ваш сайт буде чудово виглядати на всіх типах пристроїв та екранів.

Почніть з камери сьогодні!

33. Зефір

zephyr-wordpress-тема

Зефір – це чиста та елегантна тема WordPress для любителів краси. Ви можете створити прекрасний веб-сайт для ведення фотографій, використовуючи цю тему.

Тема містить 30+ приголомшливих макетів домашніх сторінок, 10+ стилів заголовків, кілька варіантів галереї тощо. Ви можете вибрати будь-який дизайн, оскільки кожен дизайн має професійний вигляд. Для налаштування дизайну він має адаптер інтерфейсу, який дозволяє змінювати параметри за допомогою попереднього перегляду в реальному часі.

Тема дозволяє створювати галереї в одному стовпчику, 2 стовпцях, 3 стовпцях або 4 стовпцях. Ви також можете додати слайд-шоу, щоб ділитися фотографіями у своєму блозі.

Прочитайте наш повний огляд Zephyr.

Почніть з Зефіру вже сьогодні!

34. Північ

північна слово-тема

North – це естетично розроблена тема WordPress для демонстрації ваших останніх проектів, фотографій та відео. На відміну від інших тем, він має просто найкорисніші функції, нічого зайвого. Таким чином, ви можете перейти до створення прекрасного сайту для портфоліо, не мандруючи тут і там.

Завдяки темі “Північ” ви можете легко додати до проектів свого сайту красиву карусель і кахельну, квадратну або мозаїчну галереї. Потім ви можете легко налаштувати проекти та весь дизайн сайту за допомогою попереднього попереднього перегляду у програмі Customizer. Ви можете змінити кольори, логотип, шрифти тощо просто для створення розумних стилів.

Це 100-відсоткова чуйна тема, яка охоплює всі ваші пристрої, включаючи мобільні пристрої, планшети та настільні комп’ютери з невеликим екраном. Крім того, це швидко і оптимізовано SEO.

Почніть з Півночі сьогодні!

35. Бурхливий

wunderful-wordpress-тема

Wunderful – це чиста, мінімальна тема WordPress з чудовим зовнішнім виглядом. Це ідеально підходить для фотографів, які хочуть ділитися своїми фотографіями разом із історіями блогу. У ньому розміщена сітка та макет титульної сторінки списку для показу статей у вашому блозі із зображеннями зображень.

Щоб представити свої фотографії в галереях, ви можете створити прекрасну галерею з лайтбоком та виправданою галереєю. У ньому є вбудована легка та зручна панель параметрів тем для оформлення вашого веб-сайту в улюбленому стилі.

Він має необмежену кількість акцентних кольорів, логотип та фавікон-завантажувач, шрифти Google, липку бічну панель, віджети тощо для налаштування дизайну вашого сайту. Тема є чудовим вибором для базового веб-сайту для фото-блогів.

Прочитайте наш повний огляд Wunderful.

Почніть з Wunderful сьогодні!

36. Themify Elegant

тематизація-елегантність-тема

Themify Elegant – це складна тема WordPress, створена Themify. Це багатоцільова тема, яку ви можете використовувати для створення блогу, корпоративного сайту, портфоліо чи фотографії.

Тема створена з мінімальним дизайном та великою увагою до типографії, щоб ваші публікації виглядали чудово. У ньому є варіанти портфоліо в макеті сітки та кладки, функція фільтра зображень та стильні мініатюрні ефекти галереї, щоб красиво представити свої фотографії.

Щоб швидко змінити зовнішність, у неї є 6 альтернативних кольорових шкур. І, щоб змінити все від заголовка до нижнього колонтитулу, у нього є проста панель Налаштувати.

Почніть з Themify Elegant сьогодні!

37. Затемнення

затемнення-wordpress-тема

Eclipse – це елегантна тема фотографії та блогів для WordPress. Він оснащений плавно-чутливим макетом, який ідеально показує всі ваші сторінки, зображення та галереї на всіх екранах, незалежно від їх роздільної здатності та розміру.

Тема Eclipse містила шаблон галереї та дописи портфоліо, щоб цікаво представити фотографії та твори мистецтва. У ньому є стандартний шаблон блогу, куди ви можете додавати зображення, а також використовувати пропоновані зображення. Він також дозволяє відображати ваші останні фотографії в Instagram за допомогою віджета на весь екран.

Якщо ви хочете продати свої фотографії або будь-який вид продукції, ви можете легко створити сторінку магазину і почати продавати. Тема має глибоку інтеграцію з найпотужнішим програмним забезпеченням електронної комерції: WooCommerce.

Почніть з Eclipse сьогодні!

38. Наркос

наркома-wordpress-тема

Наркос – це творча багатоцільова тема, створена Tesla Themes. Тема підходить для створення простих веб-сайтів для бізнесу, креативних фрілансінг-сайтів, портфоліо та веб-сайтів для фотографій. Він має 6 приголомшливих демонстрацій веб-сайтів, щоб показати вам, що він здатний створити.

Для веб-сайту з фотографією він містить кілька варіантів сторінки портфоліо, як-от одне портфоліо, портфоліо з двома колонками або портфоліо з 3-ма колонками. Ви також можете красиво демонструвати свої відео, використовуючи цю тему.

Тема – оптимізована швидкість, сумісність між веб-браузером, соціальні медіа та локалізація. Це ідеальна тема для завантаження та початку створення фотографічного сайту.
Почніть з Narcos сьогодні!

39. Оптимізатор

оптимізатор-тема-фотографія-сайт

Оптимізатор – це безкоштовна і преміальна тема WordPress, яка підходить для різних типів сайтів. Це багатоцільова тема з величезним набором функцій та можливостей налаштування. Ви можете створити корпоративний сайт, блог, портфоліо, а також сайт фотографії за допомогою цієї теми.

Тема оптимізатора має десятки заздалегідь виготовлених шаблонів на вибір. Якщо вам подобається демонстраційний шаблон, ви можете імпортувати його на свій сайт WordPress одним натисканням кнопки та підготувати свій сайт із невеликими змінами у вмісті.

Відмінно підходить для фотографічних сайтів, він має розширені параметри налаштування заголовка, 5 стилів галереї, завантаження користувальницьких шрифтів, віджети та перетягування тощо. Завдяки широкому набору опцій ви можете створити повністю функціональний фотографічний сайт за допомогою оптимізатора.

Прочитайте наш повний огляд оптимізатора.

Почніть з оптимізатора вже сьогодні!

40. Ной Літ

noah-lite-wordpress-тема

Noah Lite – це безкоштовна тема фотографії WordPress, створена Pixelgrade. Він має чарівний дизайн, який підкреслює вашу неповторну особистість та допомагає вам створити власний бренд. Макет теми виглядає чисто і просто приголомшливо.

Використовуючи цю тему, ви можете створити повний веб-сайт із фотографією із представленою фотографією на домашній сторінці та фотогалереями у макеті сітки. Ви можете додавати фотографії в галереї, встановлювати мініатюрні зображення та вибирати ефекти наведення курсору. Ви також можете додати кнопки соціального доступу до зображень вашої галереї.

Тема готова для мобільних пристроїв і реагує на всі пристрої. Незалежно від того, яким пристроєм користувачі користуються для перегляду вашого сайту, вміст вашого веб-сайту буде виглядати чудово.

Почніть з Noah Lite сьогодні!

41. Themify Stack

themify-stack-тема

Themify Stack – стильна, чуйна тема WordPress, натхненна дизайном метро Windows 8. Він ідеально підходить для демонстрації ваших портфоліо (дизайн та фотографія) та створення електронної комерції чи корпоративних сайтів.

Тема вбудована в неї вбудований аддон Плитки. Це дозволяє створювати кахельні макети кладки, де можна продемонструвати свої останні роботи. Він також має фільтр постів для розділу портфоліо та різні формати публікацій WordPress у кладочному макеті.

Якщо ви хочете продати свої фотографії чи будь-які інші товари, ви можете легко продати їх, оскільки у них є повна підтримка WooCommerce.

Прочитайте наш повний огляд Themify Stack.

Почніть з Themify Stack вже сьогодні!

42. Фотографія

фотографія-wordpress-тема

Фотографія – це безкоштовна чуйна тема WordPress, створена для фотографів та блогерів. Ви можете легко створити веб-сайт для фотографії або портфоліо за допомогою цієї теми. На головній сторінці представлено зображення заголовка в повну ширину та приголомшлива галерея зображень для кладки.

Тема чиста, тому ваші фотографії обов’язково виглядатимуть чудово. Крім того, він повністю чуйний, це означає, що ваш сайт і зображення добре розмістяться на будь-якому екрані та будуть чудово виглядати.

Інші особливості теми – нескінченні кольори, підтримка WooCommerce, інтеграція соціальних медіа, SEO-дружнє тощо.

Почніть із фотографування вже сьогодні!

43. Нескінченна фотографія

нескінченна фотографія-тема

Нескінченна фотографія – ще одна безкоштовна тема WordPress для веб-сайтів, що займаються фотографією, доступні на WordPress.org. Тема надає варіанти фотообміну, обміну фотографіями та галереї.

Тема настільки проста і проста у використанні, що кожен може налаштувати параметри теми та налаштувати її дизайн. У ній повністю інтегрований Live WordPress Customizer, завдяки якому ви можете легко та швидко змінити дизайн сайту за допомогою попереднього попереднього перегляду.

Основні особливості теми – чуйний дизайн, параметри верхнього та нижнього колонтитулів, власне тло та кольори, прекрасний розділ, інтеграція соціальних медіа тощо.

Почніть з фотографії Acme вже сьогодні!

44. Фотографія

фотографія-тема

Fotografie – це сучасна фотографія WordPress з мінімальним дизайном та якісними функціями. Це допоможе вам легко створити простий та елегантний сайт для фотозйомки. Він створений за допомогою WordPress Live Customizer і дозволяє вам створити свій веб-сайт за допомогою попереднього перегляду, що робить роботу простою та швидкою.

Тема включає розділ із вмістом та вміст героїв, щоб висвітлити ваші останні та популярні публікації. Потім, щоб продемонструвати свої професійні вміння та фотографії, він має гарний макет портфоліо у стилі сітки.

Тема фотографії створена за допомогою стандартного коду та має повністю чуйний дизайн. Отже, ваш сайт буде чудово виглядати на всіх типах пристроїв та екранів.

Почніть з Fotografie сьогодні!

45. Фотопрес

фотопреса-wordpress-тема

Photopress – проста і красива тема WordPress для фотографів, дизайнерів та творчих фрілансерів. Тема дозволяє створити чудовий веб-сайт з портфоліо, щоб чудово продемонструвати свої твори.

Тема містить надійний код та продуктивність, оскільки вона побудована за допомогою стандартних галузевих кодів. Це настільки просто у використанні та налаштуваннях, що кожен може створити повний веб-сайт для фотографій за допомогою цієї теми.

Тема містить спеціальні шрифти, кольори та логотипи, щоб ви могли використовувати власний дизайн. Крім того, ви можете зробити колонтитул свого сайту привабливим, додавши фотографії в Instagram, власну інформацію про авторські права, адресу та піктограми соціальних медіа.

Почніть з фотопреси сьогодні!

46. ​​Фото Ідеально

фото-ідеал-wordpress-the

Photo Perfect – це безкоштовна чуйна WordPress тема, яка ідеально підходить для фотографів, фото блогерів та творчих професіоналів. Тема містить велике зображення заголовка, а також розділ портфоліо кладки для демонстрації ваших фотографій.

Тема також дозволяє налаштувати заголовок і надати своєму сайту новий вигляд. Ви також можете змінити дизайн за допомогою спеціальних віджетів, спеціальних кольорів, спеціальних меню тощо.

Тема Photo Perfect – це повністю чуйна тема, яка добре адаптується до будь-якого екрана чи пристрою. Він створений за допомогою WordPress Live Customizer, що дозволяє легко налаштувати тему.

Почніть із Photo Perfect вже сьогодні!

47. Безкоштовна тема фотографії від CyberChimps

фотостудія cyberchimps

Тема безкоштовної фотографії CyberChimps оснащена основними функціями для потреб фотографів та фотостудій. До їх складу входять галерея зображень, портфоліо кладок, імпорт в один клік та інше.

З безкоштовною версією цієї теми ви отримаєте заздалегідь розроблену домашню сторінку 6 розділів, попередньо розроблену сторінку про сторінки та контакти, підтримку шрифтів Google, спеціальні макети публікацій та сторінок тощо.

Повна версія також підтримує Інтернет-магазин, повзунок домашньої сторінки та анімації, домашню сторінку з 10 розділами та пріоритетну підтримку, яка допоможе вам вирішити будь-які проблеми, які можуть виникнути.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі теми фотографії для WordPress. Теми, перелічені в цій статті, були ретельно підібрані після ретельного огляду особливостей та функціональних можливостей. Отже, ви можете вибрати будь-яку з перелічених тем та розпочати роботу зі свого фотографічного сайту.

Ви також можете ознайомитись з нашими списками найкращих платформ електронної комерції для багатопрофільних торгових майданчиків та 27 найкращих плагінів WordPress, які ви обов’язково повинні мати! Ви шукаєте найкращі теми фотографії для WordPress? Якщо ви пристрасний фотограф, який шукає потрібну платформу для демонстрації своїх фотографій, найкращим варіантом є створення фотографічного сайту в WordPress. Використовуючи тему фотографії WordPress, ви можете легко створити професійний веб-сайт з фотографії та обмінюватися спільним вмістом своїх фотографій.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map