5 найкращих масових відправників електронної пошти для масових вибухів електронної пошти (порівняно)

кращі масові відправники електронної пошти


Ви шукаєте кращих масових відправників для масових вибухів електронної пошти?

Вибух електронної пошти може здатися найкращим способом вивести ваше повідомлення одразу багатьом людям. Але є правильний і неправильний спосіб вибуху електронною поштою.

За допомогою масових відправників електронної пошти ви можете надсилати одразу тисячі електронних листів своїм підписникам та перетворювати їх у клієнтів.

Давайте подивимось на кілька найкращих масових відправників електронної пошти на ринку.

Вибір масового відправника електронної пошти для масових розсилок електронної пошти

Вибух електронної пошти – це просто одне повідомлення електронної пошти, яке надсилається відразу великій групі одержувачів. При вибуху електронної пошти одержувачі зазвичай не націлені стратегічно, скоріше всі вони надсилають одне і те саме повідомлення.

Однак за допомогою правильного масового відправника електронної пошти ви можете сегментувати своїх підписників на окрему групу, щоб ви могли надсилати спеціально розроблені електронні листи до кожної групи, в свою чергу перетворюючи своїх абонентів у клієнтів. Існують десятки служб маркетингу електронної пошти, які дозволяють надсилати масові електронні листи своїм підписникам.

У цій статті ми поділимося вибраним вами списком найкращих масових відправників електронної пошти для масових вибухів електронної пошти.

1. SendinBlue: БЕЗКОШТОВНИЙ масовий відправник електронної пошти

SendinBlue

SendinBlue – це масовий відправник електронної пошти, який дозволяє вам легко надсилати масові електронні листи. Це ідеальне рішення як для малого бізнесу, так і для корпоративних користувачів завдяки доступним варіантам ціноутворення.

Найкраща частина полягає в тому, що ви можете надсилати персоналізовані автоматизовані електронні листи для своїх користувачів на основі їх поведінки.

Ви також можете створити повністю сегментовані списки електронної пошти, щоб надіслати потрібне повідомлення потрібній людині. Завдяки конфіденційності та безпеці даних SendinBlue ідеально підходить для надсилання масових вибухів електронної пошти вашим підписникам.

Окрім масової розсилки електронною поштою, SendinBlue пропонує вам інструменти для маркетингу SMS, налаштування цільових сторінок та оголошень тощо..

Ціна: БЕЗКОШТОВНО для до 300 електронних листів на день. Плани надбавок починаються від 25 доларів на місяць для до 40000 електронних листів.

2. Постійний контакт: найдоступніше програмне забезпечення для масового використання електронної пошти

Постійний контакт

Постійний контакт – це ще один масовий відправник електронної пошти, який постачається з потужним CRM для управління вашими підписниками електронної пошти.

Завдяки постійному контакту ви можете викликати серію електронних листів для користувачів на основі їх інтересів, попередніх відвідувань сайту, покупок тощо. Ви навіть можете автоматично надсилати електронні листи одержувачам, які не відкривали їх у визначений час.

Інші помітні функції включають конструктор перетягування, користувацькі шаблони електронної пошти та автоматизацію маркетингу.

Ціна: Це одне з найдоступніших програм масового використання електронної пошти у цьому списку. Ціноутворення починається від 20 доларів на місяць з необмеженою кількістю електронних листів та 30-денною безкоштовною пробною версією.

3. Крапельний: масовий відправник електронної пошти для електронної комерції

Крапельний

Drip – це масове програмне забезпечення для електронної комерції, яке постачається із зручним CRM для електронної комерції та програмним забезпеченням автоматизації маркетингу для корпоративних користувачів та великих інтернет-магазинів.

Це дозволяє вести більш глибокі розмови зі своїми клієнтами та надсилати електронні листи в потрібний час, розуміючи їх наміри та поведінку.

Ціна: Ціноутворення починається від 49 доларів на місяць для до 2000 контактів. Вони також пропонують 14-денну безкоштовну пробну версію для тестування послуги перед її придбанням.

4. ConvertKit: Програмне забезпечення масової електронної пошти для видавців

ConvertKit

ConvertKit – це масовий відправник електронної пошти для інтернет-творців, видавців та бізнес-професіоналів. Він оснащений дизайнером електронної пошти та прекрасними вбудованими шаблонами електронної пошти, які дозволяють вам створювати та надсилати масові вибухи електронної пошти одразу, не змушуючи вас починати з нуля..

Крім цього, він також дозволяє створювати цільові сторінки, щоб конвертувати більше відвідувачів у підписників та клієнтів.

Завдяки безлічі інтеграцій, ви можете легко підключити улюблені сторонні маркетингові програми з ConvertKit. Він ідеально підходить як для початківців, так і для досвідчених користувачів.

Ціна: БЕЗКОШТОВНО для до 1000 підписників транслювати масові вибухи електронної пошти. План премій починається від 29 доларів на місяць.

5. AWeber: найпопулярніший масовий відправник електронної пошти

AWeber

AWeber – це, мабуть, найпопулярніший масовий відправник електронної пошти для малого бізнесу.

Ось кілька функцій, які вам сподобаються в AWeber:

 • Створіть гарні електронні листи зі своїм конструктором електронної пошти
 • Тон шаблонів електронної пошти, тому вам не завжди потрібно починати з нуля
 • Ви можете автоматично надсилати дописи зі свого каналу завдяки функції RSS для розсилки новин
 • Тестуйте свої тематичні рядки, час надсилання, вміст електронної пошти та інше, використовуючи функцію тестування A / B та з’ясуйте найкраще, що найкраще відповідає вашій аудиторії.

Ціна: Вони пропонують 30-денну безкоштовну пробну версію. Після цього план премій починається від 19 доларів на місяць для до 500 абонентів та необмеженого кількості електронних листів.

Ми сподіваємось, що ця стаття допомогла вам знайти найкращих масових відправників для масових вибухів електронної пошти. Ви також можете ознайомитися з нашою статтею про кращих хостинг-провайдерів електронної пошти.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map