5 найкращих «Підтримка веб-хостингу» 2020 (Порівняння та перегляд)

Найкраща підтримка хостингу


Цікаво, яка компанія пропонує найкращу підтримку клієнтів з веб-хостингу?

Підтримка клієнтів є одним з важливих факторів при виборі найкращого веб-хостингу для вашого сайту.

Вибираючи службу веб-хостингу з дружньою командою підтримки, яка легко доступна, вам ніколи не доведеться наймати професіонала, щоб виправити проблеми з хостингом. Натомість ви можете просто зв’язатися з командою підтримки та попросити їх вирішити. Але пропонувати підтримку недостатньо. Ви повинні знати, що саме потрібно шукати.

Особливості хорошої підтримки веб-хостингу

Більшість сервісів веб-хостингу сьогодні пропонують клієнтам цілодобову підтримку. Але не всі вони такі гарні, як ви хочете, щоб вони були. Деякі можуть бути не завжди доступними, тоді як інші потребують багато часу для відповіді. І нічого не може бути більш засмучуючим, ніж чекати допомоги, коли ваш сайт перебуває в кризі.

Ось чому, шукаючи веб-хостинг із чудовою підтримкою клієнтів, завжди важливо переконатися, що вони надають наступні варіанти підтримки.

 • 24 * 7 Наявність
 • Кілька каналів для виходу, наприклад телефон, чат, електронна пошта тощо.
 • Швидкі відповіді

Давайте тепер розглянемо кілька найкращих постачальників підтримки веб-хостингу на ринку.

1. Найкраща підтримка дешевого хостингу: Bluehost

Bluehost відомий своєю блискучою підтримкою для клієнтів веб-хостингу. І ми впевнені, що вони пропонують найкращу дешеву підтримку хостингу для початківців.

Він пропонує варіант обслуговування клієнтів 24 * 7, який доступний через чат та телефон в прямому ефірі. Тож якщо у вас є якісь проблеми, пов’язані зі службою веб-хостингу, їх дружня команда підтримки завжди готова допомогти. Крім цього, Bluehost також має величезну базу знань, що складається зі статей, посібників та інструкцій, які відповідають на всі запитання, пов’язані з вашим веб-хостингом..

Прочитайте наш повний огляд на Bluehost тут.

2. Найкраща підтримка хостингу VPS: HostGator

Підтримка клієнтів HostGator

Якщо ви шукаєте хостинг VPS, жодна служба не пропонує кращої підтримки, ніж HostGator. Він пропонує вам швидкі та прості рішення, щоб розпочати роботу з онлайн-мандрівкою. Найкраще те, що навіть якщо ви новачок, з чудовою командою підтримки з боку, ви можете діяти як професіонал.

Цілодобова підтримка хостингу HostGator доступна через телефон, електронну пошту чи чат. Вони також надають вам спеціалізований портал підтримки, коли ваш обліковий запис створено вперше. Усі квитки з підтримкою можна обробляти прямо там. Вони також мають широку базу знань з тоннами написаних статей та відеоуроків. Найкраще в їхній підтримці – це те, що вони дуже швидко отримують відповіді.

Детальніше читайте в нашому огляді HostGator.

3. Найкраща спеціалізована підтримка хостингу: SiteGround

Підтримка сайту

SiteGround – це чудовий варіант, якщо ви хочете отримати найкращу спеціалізовану підтримку хостингу для свого веб-сайту. SiteGround завжди швидкий зі своїми відповідями, незалежно від проблеми у вас. Ви можете зв’язатися з ними за допомогою прямого чату, квитків або телефонного дзвінка.

Завдяки SiteGround вам ніколи не доведеться чекати більше декількох секунд, поки ви не підключитесь до команди підтримки, яка може допомогти вам вирішити свою проблему. Вони також пропонують детальну та обширну документацію, щоб запропонувати вам глибокі знання про спеціалізований хостинг.

4. Найкраща підтримка хостингу WordPress: WP Engine

WP двигун

Що стосується підтримки WordPress хостингу, WP Engine не може перемогти нічого. WP Engine – це як мати армію експертів WordPress на своєму боці, коли вам потрібна допомога. Оскільки вони є керованою хостинговою компанією, спеціально орієнтованою на ринок WordPress, ви можете бути впевнені, що вас підтримує найкраща команда підтримки WordPress.

Щоб мати можливість зосередитись на наданні особистої та прямої підтримки своїм користувачам, WP Engine припинила свою систему квитків. Натомість тепер ви можете зв’язатися з ними 24 * 7 за допомогою чату та телефонних дзвінків.

Якщо ви хочете дізнатися більше про WPEngine, прочитайте наш огляд WP Engine тут.

5. Найкраща підтримка для створення веб-сайтів: GoDaddy

Веб-хостинг GoDaddy

GoDaddy, як ми всі знаємо, є одним із провідних імен для початківців, коли справа стосується пропонування хостингу та доменів. Але тепер це не обмежується лише розміщенням служб хостингу, а також розповсюдило їхні послуги і на розробників веб-сайтів. Хоча розробник веб-сайтів надзвичайно простий у використанні, іноді вам може знадобитися допомога.

Ми вважаємо, що GoDaddy надає найкращу підтримку для розробників веб-сайтів у цій галузі. Ви можете зв’язатися з ними 24 * 7 через систему електронної пошти або на основі квитків. Їх команда підтримки – це група дуже доброзичливих та ефективних людей, які завжди швидко працюють зі своїми послугами. Докладніше про GoDaddy тут.

Ось деякі з постачальників підтримки веб-хостингу. Ми сподіваємось, що Ви знайдете цю статтю корисною. Можливо, ви також хочете дізнатись про найкращі WordPress теми веб-хостингових послуг.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map