6 кращих платформ електронної комерції для Multivendor Marketplaces

кращі платформи електронної комерції - багатопрофільні ринки


Ви шукаєте найкращу платформу електронної комерції, щоб створити мультивендорський ринок, схожий на Амазонку?

Маючи декількох постачальників на своєму веб-сайті електронної комерції – це фантастичний спосіб запропонувати різноманітну продукцію своїм користувачам. Кожен постачальник має різні якості, і багато з них будуть пропонувати однакові товари за конкурентними цінами. Побудова конкуренції серед постачальників спонукає їх запропонувати найкращі ціни на свою продукцію, що в кінцевому рахунку піде на користь вашим користувачам. Маючи багатопрофільний ринок, ви можете заробити хорошу комісію за кожен продаж.

У цій статті ми поділимося 6 найкращими платформами електронної комерції для багатопрофільних ринків.

1. WooCommerce

WooCommerce

WooCommerce – найкраща платформа електронної комерції в галузі для мультиплікаційних ринків. Він працює поряд з WordPress як плагін, що означає, що він використовує всі можливості та гнучкість WordPress для створення найкращого можливого веб-сайту. Він також може інтегруватися з іншими корисними плагінами WordPress, як, наприклад Продавці туалетів, щоб створити свій багатопрофільний ринок. Продавці WC підтримують кілька розширень WooCommerce, щоб додати більше функцій у вашому магазині електронної комерції.

Після додавання красивої теми WooCommerce для оформлення вашого інтернет-магазину ви можете скористатися Продавцями WC, щоб дозволити новим постачальникам зареєструватися на вашому ринку, заповнивши просту форму. Постачальники можуть додавати свої продукти на ваш веб-сайт та керувати ними на інформаційній панелі WordPress.

Крім того, постачальники туалетів мають гнучку структуру комісії, яка допомагає заробляти гроші на веб-сайті. Ви можете встановити структуру комісії, щоб стягувати рівний відсоток від продавців за кожен продаж. Це також дозволяє стягувати додаткову плату залежно від продуктів. Як WooCommerce, так і постачальники туалетів легко налаштувати в WordPress.

Ціна: WordPress та WooCommerce безкоштовні. Плагін для постачальників туалетів коштує 199 доларів США на рік. Або ви можете придбати довічну ліцензію для постачальників туалетів за 599 доларів (разова плата).

2. BigCommerce

Bigcommerce

BigCommerce – відмінний розробник електронної комерції для створення інтернет-магазину. Він поставляється з a Біржа багатьох постачальників додаток для перетворення вашого магазину електронної комерції у повністю функціональний ринок багатомовних постачальників. Як і будь-який інший ринок, ви можете дозволити продавцям зареєструватися через ваш магазин BigCommerce. Ви також можете додати продавців самостійно вручну.

Після встановлення програми він змінить ваш обліковий запис на інформаційну панель адміністратора з усіма параметрами, необхідними для управління вашим ринку мультиплікаторів. Ви можете бачити продавців, товари, замовлення тощо на панелі приладів. Це дозволяє повністю контролювати постачальників та товари, а це означає, що ви можете затвердити товар, перш ніж він відображатиметься на вашому веб-сайті.

Він має іншу структуру комісії, ніж інші популярні торгові майданчики. Ця програма пропонує вам створити плати для підписки / членства для постачальників. Продавець повинен придбати план продажу своєї продукції у вашому магазині електронної комерції. Ви також можете стягувати комісію за кожен продаж на основі плану членства продавця.

Не пропустіть наше порівняння між BigCommerce і WooCommerce.

Ціна: Вартість BigCommerce починається від 29,95 дол. США на місяць, тоді як додаток Multi Vendor Marketplace коштує 10 доларів на місяць. У додатку також є безкоштовна пробна версія протягом 10 днів.

3. Шопіруйте

Шопіруйте

Shopify – ще одне популярне програмне забезпечення для електронної комерції для створення інтернет-магазину. У нього ж Біржа багатьох постачальників додаток як BigCommerce для перетворення магазину електронної комерції в ринок. У Shopify є конструктор перетягувань, щоб швидко та легко розробити передній план вашого веб-сайту. Він також включає в себе кілька готових тем, щоб створити привабливий магазин електронної комерції.

За допомогою програми Multi Vendor Marketplace ви можете створити повністю функціональний ринок, щоб додати декількох постачальників на свій веб-сайт. Це дозволяє додавати необмежених постачальників, необмежену кількість продуктів, а також дозволяє синхронізувати продукти з інших магазинів електронної комерції. Поєднуючи це з функціями Shopify, ви отримаєте надійну панель адміністратора з потужними функціями та параметрами.

Пов’язані: Поглиблений огляд Shopify.

Можна встановити кілька постачальницьких структур для постачальників. Він включає план глобальної комісії, індивідуальну комісію постачальника та комісію на основі категорій. Це дуже гнучко і просто в налаштуванні.

Ознайомтеся також із порівнянням Shopify vs. WooCommerce.

Ціна: Shopify коштує 29 доларів на місяць, а додаток Multi Vendor Marketplace коштує 10 доларів на місяць. Обидва включають 14-денний безкоштовний пробний період.

4. Магенто

Мадженто

Magento – популярна платформа електронної комерції з дивовижними функціями та доповненнями. Він має розширення, яке називається Ринок що допоможе вам створити потужний багатомовний магазин електронної комерції. Marketplace інтегрується з Magento, щоб дозволити продавцям зареєструватися на вашому веб-сайті. Щойно ви схвалюєте запит продавця, він може продовжувати додавати свої продукти.

Marketplace пропонує вашим постачальникам повну власну інформаційну панель. На цій інформаційній панелі є всі можливості, необхідні постачальнику для керування своїми продуктами, перегляду відгуків клієнтів, ознайомлення з списками бажань, підписки на розсилки та ін. Вона також включає сторінку профілю для кожного постачальника для відображення їх інформації. Ця сторінка профілю також публічно показує відгуки клієнтів та рейтинги.

Magento Marketplace пропонує гнучку систему комісійних. Це дозволяє стягувати різні комісії від кожного постачальника залежно від їхньої продукції. Або ви можете виправити структуру комісії однаковою для всіх постачальників.

Ціна: Magento безкоштовно. Однак розширення Marketplace коштує 349 доларів США (разова плата).

5. Мультипродавець CS-Cart

CS Cart Багатопродажний

CS-Cart Multi-Vendor – це повноцінна платформа багатопрофільного ринку, побудована спеціально для створення власного ринку. Для запуску ринку не потрібні інші додатки чи розширення, а це означає, що ви отримаєте всі функції платформи мультивендора прямо за воротами. Це дозволяє постачальникам зареєструватися на вашому веб-сайті електронної комерції та отримати доступ до інформаційної панелі.

На інформаційній панелі відображаються статистичні дані, статус доходу, кількість замовлень, продажів, податкові дані та інше. Продавці можуть додати свою продукцію з усіма необхідними деталями, включаючи кількість та ціну. CS-Cart має систему перегляду, яка дозволяє користувачам залишати відгуки про товари, які вони купують. Постачальник може ввімкнути / вимкнути систему перегляду своїх продуктів. Він має потужну функцію пошуку, орієнтовану на продавця, щоб користувачі могли знайти свої улюблені продукти.

Система комісії проста. Ви можете або стягувати фіксовану плату за кожен продаж, або встановлювати відсоток для продавців. Усі гроші від будь-якого продажу надійдуть вам спочатку, і ви зможете розподілити його продавцю після вирахування комісії..

Ціна: Вартість починається від $ 1450 / час життя.

6. Шаретриба

Шаретрибе

Sharetribe – це платформа для однорангових ринків. Це дозволяє вашим постачальникам не тільки продавати продукцію, але й продавати послуги та оренду. Цей підхід робить Sharetribe дещо відмінною від будь-якої іншої платформи електронної комерції у статті. Він зосереджений більше на окремих постачальниках, ніж на повноцінному інтернет-магазині.

Він має простий процес реєстрації для постачальників. Після реєстрації вони можуть додавати свої продукти та створювати списки товарів. Клієнти можуть використовувати панель пошуку, щоб знайти товари. Вони також можуть фільтрувати продукти на основі ціни, тегів та категорій. Вона також включає перегляд карти, щоб знайти місцевих постачальників. З іншого боку, ви також можете використовувати найкращі плагіни Google Maps на своєму веб-сайті, щоб відобразити місце свого бізнесу.

Хоча всі інші їх функції можуть бути різними, структура комісії досить схожа на будь-яку іншу платформу електронної комерції. Ви можете стягувати фіксовану плату, відсоток за кожний продаж або обидва. Комісія буде безпосередньо перерахована на ваш рахунок PayPal, і вам не потрібно буде брати участь у платіжних процесах.

Ціна: Він коштує 149 доларів на місяць для до 1000 постачальників. Ви також можете одночасно оплачувати 6 місяців і заощаджувати 30 доларів на місяць.

Це все.

Ми сподіваємось, що цей посібник допоможе вам знайти найкращу платформу електронної комерції для ринку мультиплікаторів. Ви також можете ознайомитись з нашим списком найкращих хостингових компаній з електронної комерції та керівництво щодо створення інтернет-ринку.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map