6 кращих постачальників телефонних номерів на 2020 рік (порівняно)

порівняно кращих постачальників телефонних номерів


Хочете отримати номер телефону для вашого веб-сайту?

Телефони суєти – це ділові номери, які легко запам’ятати та просувати.

Як правило, номер марномірного телефону – це сукупність букв і цифр, в яких зазвичай вказується назва вашої компанії або фраза, яку ви використовуєте для реклами або все, що пов’язано з вашим бізнесом..

Хоча ці цифри здаються важкими для отримання, це не так складно, як здається. У цій статті ми покажемо вам кілька найкращих місць для придбання суєтного номера телефону для вашого веб-сайту. Наприкінці ми розповімо вам, як додати кнопку “натиснути”, щоб зателефонувати за допомогою номера вашої суєти, щоб ваші відвідувачі могли зателефонувати вам прямо з вашого веб-сайту.

Як виглядає номер марнославства?

Як було сказано вище, типовий номер суєти – це поєднання числових і алфавітів. Прикладом такої кількості є 1-800-GoFedEx (1-800-463-3339). Він також може бути унікальним, як 8000-111-222 або 1222-333-444 і т.д. Найкраща частина полягає в тому, що номери марнославства легко запам’ятовуються.

Багато номерів марнославства – це безкоштовні номери. Але це залежить від її наявності. Зазвичай вони продаються за принципом «перший прихід».

Щоб придбати суєтний номер телефону, спочатку потрібно мати службовий телефонний сервіс, який відрізняється від місцевих телефонів. Щоб скористатися послугою ділового телефону, вам знадобиться підключення до Інтернету. Ось чому його також називають послугою VOIP (Voice Over Internet Protocol).

Вам потрібен лише пристрій, підключений до Інтернету, щоб використовувати сучасну послугу ділових телефонів. В основному це комп’ютер, ноутбук, планшет або мобільний телефон.

Це означає, що вам не потрібно спеціальне обладнання. Давайте подивимось на деяких постачальників телефонних номерів.

1. RingCentral

RingCentral

RingCentral – один з найкращих постачальників телефонних номерів для малого бізнесу. Він пропонує дивовижні функції, такі як багатолінійна телефонна система, переадресація дзвінків, очікування дзвінків, передача дзвінків, відеоконференції, конференц-дзвінки тощо. Ви можете отримати номер сувенірного телефону від RingCentral, заплативши лише 30 доларів США за свій план. Це разовий платіж.

Після реєстрації ви можете отримати як безкоштовний номер, так і місцевий номер прямо на самій інформаційній панелі. Щоб отримати номер вашої суєти, вам доведеться подати заявку окремо. Це буде затверджено протягом 10 днів, після чого ви можете використовувати генератор суєтних номерів, щоб створити унікальний для вашого бізнесу.

З RingCentral ви також можете користуватися сторонніми сервісами, такими як Gusto, Dropbox, Microsoft тощо.

2. Nextiva

Nextiva

Nextiva – це ще один провайдер ділових телефонів для малого бізнесу, який ви можете спробувати. Керувати дзвінками, голосовою поштою та факсами на веб-базі панелі дуже просто. За допомогою Nextiva ви також можете мати такі послуги, як безкоштовні домашні дзвінки, маршрутизація дзвінків, передача голосової пошти на електронні листи та інше.

Ви також можете отримати безкоштовний номер, щоб ваші користувачі могли безкоштовно зв’язатися з вами. Nextiva оснащений одними з найсучасніших функцій обслуговування ділових телефонів, але користуватися ними можна навіть початківцям. За замовчуванням він не пропонує марномірні номери. Але вони купують його у своїх партнерів-перевізників для вас.

Перегляньте наш район Пропозиції щодо кращих знижок Nextiva!

3. Phone.com

Phone.com

Phone.com пропонує суттєві номери, безкоштовні та місцеві номери для підприємств. Але у них є обмеження на хвилину щомісячного дзвінка. Перевищення ліміту обійдеться вам дорожче.

Щоб встановити свій номер марнотратства, вони стягуватимуть оплату одноразово. Ці витрати залежать від кількості та коду, який ви вибрали. Крім номерів суєти, вони також пропонують різні комунікаційні функції для легкого управління вашим бізнесом.

4. Коник

Коник

Grasshopper – це ще один постачальник телефонних номерів для ваших підприємств. Вони пропонують усі послуги віртуальних номерів, які ви можете захотіти для вашого бізнесу. Від безкоштовних номерів до місцевих номерів і навіть марномірних номерів у вас є все. Щоб переконатися, що потрібне вам номер доступне, ви можете ознайомитися з ним під час самого процесу реєстрації.

Якщо у вас вже є номер марнотратства, ви можете також передати його Grasshopper. Крім цього, у вас є також кілька інших варіантів, таких як ділові текстові повідомлення, переадресація та маршрутизація дзвінків, розширення, привітання тощо.

5. MyOperator

MyOperator, суєтні номери

Мій оператор – ще одне хороше місце для всіх, хто шукає номер телефону для своєї фірми. Окрім суєтних телефонних номерів, він також пропонує віртуальні номери та безкоштовні номери. Тож залежно від вашої вимоги ви можете вибрати будь-який із них.

Його розширені функції можуть бути додатковою перевагою для розширення вашого бізнесу. Наприклад, це дозволяє записувати дзвінки зі своїми клієнтами. Аналізуючи ці записані дзвінки, ви можете визначити часто запитувані вимоги своїх абонентів та працювати над їх виконанням.

Завдяки опції відстеження дзвінків ви можете відстежувати всіх своїх абонентів і гарантувати, що ви не пропустите жодного потенційного потенційного клієнта. Ви також можете мати докладний запис дзвінків, які підключені на даний момент, і тих, які були пропущені кожним відділом, на його панелі керування в реальному часі..

6. RingBoost

рингбост

RingBoost – це ще одна геніальна платформа для покупки суєтних номерів телефонів. Тут ви можете вибрати ваші телефонні номери на основі вашої категорії бізнесу. RingBoost найкраще підходить для компаній, які хочуть вибрати свій номер марнотратства залежно від типу бізнесу.

Номери, придбані у RingBoost, можна легко переслати на будь-який існуючий номер телефону. У ньому є список номерів, які вже створені для вас. Ви можете просто переглядати їх та вибрати той, який вам найбільше подобається.

Популяризація номера вашої телефонної суєти в WordPress

Перегляд мобільних пристроїв – це весь час, і очікується лише зростання цього року.

Оскільки значна частина відвідувань вашого веб-сайту здійснюється з мобільних телефонів, то вам найкраще цікаво, щоб ваші користувачі могли легко зателефонувати вам прямо з вашого веб-сайту за один клік..

Це можна зробити, додавши на своєму веб-сайті кнопку натискання дзвінка. Подивимося, як це зробити.

Як додати кнопку WordPress до кнопки “Виклик”

Якщо ви користувач WordPress, додати кнопку натискання дзвінка на свій веб-сайт не складно. Це можна зробити, використовуючи плагін або без плагіна.

Ми покажемо вам обидва способи це зробити.

Спосіб 1: Додавання кнопки “Клацніть для дзвінка” за допомогою плагіна

Репозиторій WordPress рясніє дивовижними плагінами, які допоможуть вам додати будь-які функції, які ви хочете на своєму сайті, включаючи акуратну кнопку натискання на дзвінок. Найкращим серед них є плагін під назвою Кнопка виклику WP. Цей плагін призначений зробити додавання кнопок для виклику в WordPress більш простим завданням.

За допомогою цього плагіна ви можете додати приголомшливий клацання для дзвінка без будь-якої професійної допомоги. Це займе у вас лише кілька клацань, і вам добре. Плагін також дозволяє налаштувати ваші кнопки виклику відповідно до вашого веб-сайту та виду марки. Кнопка виклику WP на 100% реагує на мобільний телефон, тому чудово виглядає і на менших екранах. Ось як можна додати кнопку виклику за допомогою цього плагіна.

Спосіб 2: Додавання кнопки “Клацніть для дзвінка” без плагіна

Цей метод призначений для тих, хто не хоче додавати плагін, щоб додати кнопку “натискання на дзвінок”. Вам потрібно додати свої номери у вигляді посилання, використовуючи певний формат. Тепер ви додасте свій номер телефону тел як префікс у числі.

Ви можете додати це посилання на свою веб-сторінку або бічну панель або будь-яку область змісту:

Просто скопіюйте це посилання, на якому можна натиснути, куди ви хочете вставити.

Натисніть тут, щоб зателефонувати нам

Не забудьте замінити вказаний тут номер телефону на ваш власний номер телефону. Тепер ваші користувачі можуть просто натиснути на посилання, щоб зв’язатися з вами, не виходячи зі свого сайту.

Часті запитання щодо вибору суєтного номера

Давайте тепер розглянемо деякі найчастіше задані питання щодо вибору суєтного номера.

Q1. Чим номер марнославства відрізняється від безкоштовного номера?
Номер суєти – це серія чисел або алфавітів, або може бути поєднанням обох. Алфавіти в цих номерах – це, як правило, назва вашої компанії, товару чи послуги. Це також може бути просто запам’ятовується послідовність чисел. Ці номери можуть бути безкоштовними або можуть бути місцевими. Прикладом марномірного номера може бути 1-800-GO-FED-EX.

З іншого боку, безкоштовний номер – це номери, які мають певний код набору, за яким ваші користувачі можуть телефонувати безкоштовно. Безкоштовні телефонні коди в США – 800, 888, 877, 866, 855, 844 та 833.

Q2. Чи важливо попереднє виправлення моєї суєти?
Вибираючи марномірний номер, ви можете мати різні параметри префікса, як 800, 888, 877, 866, 855, 844 тощо. Однак багато людей вважають за краще варіант 1-800, оскільки багато користувачів вже знайомі з ним, що робить його впізнаваним. Але ви можете вибрати інші варіанти.

Q3. Які слова я повинен використовувати у своїй кількості?
В ідеалі, у вашому телефонному номері марно слід вказати назву вашого продукту чи компанії. Найкращий спосіб підібрати слово для свого номера – це вибрати між 7-10 букв. Роблячи це, ви можете переконатися, що слово не має зайвої цифри на початку чи в кінці.

Q4. Чи можу я продати свій номер суєти?
Після придбання суєтного номера ви не можете його продати. FCC має чіткі правила, які забороняють торгувати та перепродавати безкоштовні номери. Кожен, хто намагається це зробити, може потрапити в юридичні проблеми.

Q5. Чи можу я використовувати мій номер та місцевий номер?
Так, якщо у вас є місцевий номер, ви можете використовувати його разом зі своїм марномірним номером телефону. Ви можете легко переадресовувати отримані дзвінки у вашому сукупному номері на місцевий номер і навіть встановити IVR, щоб підключити абонентів до потрібного члена команди.

Q6. Чи кращий варіант для мого бізнесу – номер ретранслятора?
Багато користувачів не хочуть вибирати слова через його високу ціну порівняно з цифрами. Номер повторювача – хороший варіант у таких випадках. Ці числа мають повторюваний малюнок і їх легко запам’ятати.

Це воно. Ми сподіваємось, що ця стаття допоможе вам додати номер марнославства на свій веб-сайт. Ви також можете перевірити, як створити безкоштовну ділову електронну пошту.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map