6 найкращих альтернатив і конкурентів Mailchimp (2020)

кращі альтернативи mailchimp


Ви шукаєте найкращі альтернативи Mailchimp? Mailchimp – одна з найпопулярніших послуг маркетингу електронної пошти у світі. Це довіряють мільйони користувачів і пропонують безкоштовний план з обмеженими можливостями.

З огляду на це, те, що Mailchimp настільки популярний і має вільний план, не означає, що це найкращий вибір для ваших потреб. Насправді на ринку існує багато інших служб маркетингу електронної пошти, які надають кращі функції, ніж Mailchimp.

У цій статті ми розглянемо деяких найкращих конкурентів Mailchimp & альтернативи.

Кращі альтернативи Mailchimp, які ви можете використовувати

 1. Постійний контакт – Краща підтримка клієнтів, ніж Mailchimp
 2. Sendinblue – Краща автоматизація, ніж Mailchimp
 3. AWeber – пропонує більше шаблонів, ніж Mailchimp
 4. Крапельний – Розширені функції, ніж Mailchimp
 5. GetResponse – Найкраще для користувачів, яким також потрібен вебінар
 6. ConvertKit – Побудовано спеціально для видавців

Чому варто шукати альтернативи Mailchimp?

Ще в 2001 році Mailchimp був створений як сервіс маркетингу електронної пошти. Однак зараз це набагато більше, ніж маркетинг по електронній пошті – від цільових сторінок, ремаркетингу оголошень до листівок.

Наразі Mailchimp – це всебічний маркетинговий набір для розширення вашого бізнесу. Як і будь-які комплекти маркетингу «все в одному», існує трохи кривої навчання використання Mailchimp. Не кажучи вже про те, що чим більше можливостей буде доступно у вікні, тим крутішою буде крива навчання. І Mailchimp нічим не відрізняється.

Mailchimp також не має деяких цікавих функцій автоматизації, таких як Event, який дає більше інформації про активність передплатників.

Тож якщо бажана функція не запропонована Mailchimp або потрібне більш інтуїтивне рішення, то вам може знадобитися знайти альтернативу Mailchimp.

У цій статті ми детальніше розглянемо деякі найкращі альтернативи Mailchimp.

1. Постійний контакт

Постійний контакт

Постійний контакт є популярною альтернативою Mailchimp серед малих підприємств для ведення маркетингових кампаній електронною поштою за допомогою шаблонів електронної пошти. Це зручно для початківців і дозволяє легко надсилати електронні листи своїм підписникам.

Він пропонує шаблони вмісту та електронної пошти відповідно до вашої бізнес-ніші. Ви також можете додати інформацію про минулі маркетингові кампанії (якщо такі є). Постійний контакт використовує інтелектуальну систему для генерування відповідного вмісту для ваших користувачів. Він пропонує підтримку чату в реальному часі, підтримку на основі електронної пошти та форуми, щоб розповісти про ваші проблеми щодо маркетингу електронної пошти.

Постійний контакт пропонує комплексну підтримку у вигляді прямого чату, електронної пошти та навіть підтримки телефону. Тоді як Mailchimp пропонує лише контактну сторінку для своїх користувачів. Постійна контактна підтримка клієнтів створює міцний зв’язок зі своїми клієнтами. 

Найкраще про постійний контакт – це те, що він пропонує 60-денну безкоштовну пробну версію; що означає, що ви можете користуватися їх маркетинговими інструментами довший період, ніж більшість пробних пропозицій. Через це у вас буде більше шансів ознайомитися з послугою, перш ніж вирішити платити за версію преміум-класу.

Не пропустіть перевірку цих альтернатив і конкурентів постійного контакту, а також поглиблене порівняння постійного контакту з Mailchimp.

Плюси:

 • Висока швидкість доставки
 • Проста у використанні та гнучка платформа
 • Пропонує чудову підтримку клієнтів
 • Пропонує інтеграцію з 450 додатками

Мінуси:

 • Складне налаштування для A / B тестування

Ціна: Це коштує $ 20 на місяць для до 500 абонентів.

2. SendinBlue

SendinBlue

SendinBlue – ще одна популярна альтернатива Mailchimp, яка пропонує сервіс маркетингу електронною поштою та SMS. Він створений для того, щоб допомогти новачкам та стартапам провести безперебійну маркетингову кампанію. Послуга маркетингу SMS дозволяє створювати взаємодію з користувачами та забезпечує доставку ваших повідомлень.

Він стягує плату за кількість відправлених електронних листів, що відрізняє його від інших служб. Ви можете придбати SMS-кредити, які діють протягом нескінченного періоду. SendinBlue дозволяє створити безкоштовний рахунок з необмеженими контактами. Хоча цей безкоштовний рахунок обмежує вас надсилати лише 9000 електронних листів на місяць. Mailchimp стверджує, що є всі тригери автоматизації, але вони налаштовані налаштовуватися. SendinBlue забезпечує кращу автоматизацію маркетингу, ніж Mailchimp, за більш прийнятною ціною.

Не пропустіть цю статтю про те, як миттєво створити електронний лист.

Ви повинні перевірити цей огляд SendinBlue для отримання додаткової інформації.

Плюси:

 • Недороге рішення для масових листів
 • До 9000 листів на місяць безкоштовно
 • Проста сегментація контактів
 • Розширена автоматизація електронної пошти

Мінуси:

 • Обмежена інтеграція програм сторонніх розробників

Ціна: Це коштує $ 25 на місяць для до 40 000 електронних листів.

3. AWeber

AWeber

AWeber – популярний маркетинг електронної пошти та послуга покоління клієнтів. Як і Mailchimp, він дозволяє отримувати більше підписників на вашому веб-сайті. AWeber допомагає вам створювати красиві розсилки електронних листів миттєво за допомогою їх конструктора перетягувань. Ви можете створити форми підписки для свого сайту та автоматизувати електронні листи, щоб розширити дію.

30-денна безкоштовна пробна версія дозволяє ознайомитись із послугою перед її придбанням. Це дасть вам доступ до всіх платних додатків та інструментів для запуску електронної кампанії. AWeber інтегрується з WordPress та іншими розробниками веб-сайтів, розробниками веб-сторінок, оптимізованими формами тощо.

На відміну від AWeber пропонує набагато більше шаблонів, ніж Mailchimp. AWeber пропонує 700+ шаблонів, що на сотні більше, ніж Mailchimp, який пропонує лише 100+ шаблонів.

AWeber – ідеальний вибір для стартапів та початківців. Налаштувати його легко та надається підтримка чату / телефону в прямому ефірі, яка допоможе вам розпочати роботу.

Плюси:

 • Більша кількість шаблонів
 • Покращене управління списком
 • Краща підтримка клієнтів

Мінуси:

 • Незграбний будівельник форм

Ціна: Він коштує $ 19 / місяць для до 500 абонентів.

4. Крапельний

Крапельний

Drip – потужна альтернатива Mailchimp для вашого магазину електронної комерції. Так само, як Mailchimp, він працює поза загальними практиками маркетингу електронної пошти та допомагає отримати більше підписників завдяки їх розумним маркетинговим методам. Це дозволяє створювати розмови зі своїми клієнтами та надсилати автоматичні електронні листи відповідно до поведінки користувачів.

Якщо ви хочете надсилати налаштовані електронні листи своїм користувачам, тоді вам буде доступно Drip. Він може перевірити наявність нових відвідувачів, повернених відвідувачів, посилання, на які натискають відвідувачі, та відмову від кошика для надсилання повідомлень відповідно. Перегляньте цей огляд Drip, щоб дізнатися більше про послугу.

Drip безкоштовно використовувати для до 100 абонентів. У цей період ви можете скористатися їхньою електронною поштою, щоб отримати відповіді на запити. Придбавши преміум-план, ви отримаєте підтримку чату в реальному часі для миттєвої допомоги. Крапельний варіант – кращий варіант, ніж Mailchimp, якщо ви просунутий маркетолог або займаєтесь електронною комерцією.

Плюси:

 • Потужні функції сегментації
 • Розширені функції для власників бізнесу з електронною комерцією
 • Пропонує розширений робочий процес та автоматизацію

Мінуси:

 • Складні шаблони можуть стати безладно керованими

Ціна: Це коштує $ 49 / місяць для до 2500 абонентів.

5. GetResponse

GetResponse – це сучасна альтернатива Mailchimp, яка постачається з користувальницьким інтерфейсом, підписом форм, інтерактивних шаблонів інформаційних бюлетенів тощо. Це дає змогу створювати цільові сторінки, розміщувати вебінари та проводити електронні кампанії на своєму веб-сайті.

Їх маркетингові інструменти корисні для отримання більшої кількості передплатників та перетворення їх у клієнтів. Завдяки GetResponse ви можете легко надсилати інформаційні бюлетені в більш ніж один сегмент одночасно. Тоді як з Mailchimp ви можете надсилати інформаційний бюлетень лише одному сегменту за один раз. GetResponse має підтримку в чаті, підтримку електронної пошти та підтримку телефону. Вони діляться багатьма ресурсами зі своїми користувачами, щоб навчити їх найкращим чином просувати свій бізнес.

Завдяки 30-денній безкоштовній пробній версії ви можете спробувати їх послуги з маркетингу електронної пошти, розмістити онлайн-вебінари та інтегрувати служби на своєму веб-сайті..

Плюси:

 • Дозволяє візуально переглядати робочий процес
 • Вражаюче управління списками
 • Підтримує до 17 мов

Мінуси:

 • Основний план обмежений 1000 абонентами

Ціна: Коштує 15 доларів на місяць.

6. ConvertKit

ConvertKit

ConvertKit – ще одна альтернатива Mailchimp, орієнтована на блогерів, подкастів та видавців. Це автоматизує маркетинговий шлях електронною поштою та допомагає вашим користувачам стати частиною ваших кампаній. ConvertKit оснащений прекрасними формами електронної пошти для залучення більшої кількості передплатників.

Він має конструктор візуальної автоматизації для налаштування автоматизованих послідовностей електронної пошти. Ви можете скористатися їх 14-денною безкоштовною пробною версією, щоб дізнатися більше про їх маркетингові послуги та преміум-інструменти. ConvertKit не пропонує списків, але всі контакти йдуть в одне місце і їм може бути призначена послідовність або тег як спосіб їх організації. Це діє як простіший метод управління списками, ніж Mailchimp.

Також перегляньте цю статтю про те, як правильно створити вибух електронної пошти.

Плюси:

 • Набагато простіше налаштувати
 • Чудове управління списками розсилки
 • Детальна звітність та аналітика

Мінуси:

 • Обмежені параметри налаштування

Ціна: Він коштує 29 доларів на місяць для до 1000 підписників.

Підбивання альтернатив Mailchimp

Альтернатива MailChimpUnique FeatureCena
Постійний контактКраща підтримка клієнтів$ 20 на місяць для до 500 абонентів.
SendinBlueКраща автоматизація$ 25 на місяць для до 5000 абонентів
AWeber700+ шаблонів$ 19 / місяць для до 500 абонентів
КрапельнийРозширені можливості маркетингу$ 49 / місяць для до 2500 абонентів
GetResponseНайкраще для користувачів, яким також потрібен вебінар$ 15 на місяць для до 1000 абонентів
ConvertKitПобудований спеціально для видавців$ 29 / місяць для до 1000 абонентів

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам виявити найпопулярніші альтернативи Mailchimp. Ви також можете ознайомитись з нашими посібниками щодо найкращих інструментів для фрілансерів для масштабування реального бізнесу та найкращих альтернатив Інтеркома для кращого спілкування.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map