64 найкращих безкоштовних тем для блогу WordPress (2020)

кращі безкоштовні теми для WordPress блогу


Ви хочете найкращих безкоштовних тем блогу WordPress для вашого сайту? У сховищі тем WordPress є сотні безкоштовних тем блогу, що ускладнює початківцям вибір найкращої теми для свого блогу. На щастя, ми тут, щоб допомогти вам звузити вибір.

У цій статті ми поділимося найкращими безкоштовними темами блогу WordPress для вашого особистого чи професійного блогу.

Вибір найкращих безкоштовних тем для блогу WordPress

Вибір найкращої безкоштовної теми блогу WordPress важливий для успішного створення блогу. Вибрати тему, яка виглядає круто і безкоштовно, не так просто. Хоча ви можете подумати, що тема виглядає чудово, якщо тема блогу WordPress розроблена погано, це може призвести до втрати вашого веб-сайту трафіку, а також до засмучення ваших читачів.

Натомість вам потрібно враховувати ряд факторів, окрім вигляду, коли вибираєте ідеальну тему для свого блогу, зокрема:

 • Чуйний: Ваш блог повинен бути зручним для мобільних пристроїв. Виберіть чуйну тему WordPress, яка буде чудово виглядати на будь-якому пристрої.
 • Спрощений: Тема з великою кількістю функцій сповільнить ваш сайт і може збентежити читачів. Виберіть тему блогу WordPress, розроблену з простотою.
 • Відгуки: Якщо тема має багато світиться відгуків, це, мабуть, хороший вибір. З іншого боку, численні погані відгуки дозволять вам зрозуміти.

Перш ніж вибрати тему, переконайтеся, що ви знаходитесь на правильній платформі для ведення блогів, щоб забезпечити легкість та гнучкість. Вперед, якщо ви не хочете вибрати безкоштовну тему блогу WordPress, не пропустіть цю статтю про найкращі та популярні тематичні магазини WordPress.

Ми також створили список найкращих тем WordPress, якими ви можете скористатися. Зверніться до них.

Готові? Далі розглянемо найкращі безкоштовні теми блогу WordPress, які ви можете використовувати на своєму веб-сайті.

1. OceanWP

OceanWP

OceanWP – ще одна популярна тема WordPress для журналів, ділових, особистих та інших професійних блогів. Він підтримує електронну комерцію поза коробкою. OceanWP постачає безкоштовні додаткові додатки та рекомендації для додавання додаткових функцій, подібних до преміум-класу, на ваш блог.

Він пропонує декілька меню навігації, шаблони сторінок, односторінкові дизайни тем WordPress, бічні панелі, галереї зображень, макети блогу тощо. У темі є безліч спеціальних варіантів, щоб легко персоналізувати ваш блог WordPress.

2. Астра

Астра

Astra – це налаштована тема WordPress, яка дозволяє легко створювати веб-сайт так, як вам потрібно. Він оснащений великою кількістю демонстрацій, що дозволяє швидко запустити повноцінний попередньо створений сайт. Після імпорту демо-версії ви можете налаштувати вигляд відповідно до своїх вподобань.

За допомогою Astra ви отримуєте можливість вимкнути заголовок сторінки & бічна панель. Він безперебійно інтегрується з популярними розробниками сторінок, такими як Beaver Builder, Elementor тощо.

3. Хуман

Хуман

Хуман – популярна тема WordPress. Його можна використовувати для створення всіх різновидів блогів та веб-сайтів журналів WordPress. Він включає в себе макет з декількома стовпцями, на якому розміщені розділи вмісту, категорії вмісту тощо на домашній сторінці.

Hueman можна легко налаштувати для зміни налаштувань макета. Він має макет на повну ширину, макет з двома стовпцями та власні заголовки.

4. Напишіть

Writee

Writee – тема блогу WordPress, розроблена спеціально для подорожуючих блогерів, авантюристів, кроссфіт-тренажерного залу, персональних веб-сайтів та змістових блогів. Поставляється з повзунком зображення на повну ширину на домашній сторінці, що дозволяє відображати популярні публікації в блогах.

У ньому є кілька вбудованих макетів, користувацьких віджетів, кольорових варіантів тощо.

5. Блог життєздатності

Блог життєздатного

Блог життєздатності – це ідеальна тема блогу WordPress, створена спеціально для журналів та інтернет-видавців. Він постачається з безпечними параметрами налаштування, які дозволяють вам регулювати кольори, шрифти та фон. Ви можете використовувати заздалегідь складені макети для заголовка, бічної панелі та банерів домашньої сторінки, щоб вони відповідали ніші вашого блогу.

Тема пропонує користувацькі віджети, які потрібно додати до бічної панелі та області віджетів нижнього колонтитула. Без сумніву, життєздатний блог є однією з найінтуїтивніших тем блогу для WordPress.

6. Барлетта

Барлетта

Barletta – це сучасна тема WordPress, яка підходить для стилів життя, подорожей, їжі, моди, фотографії та артистизму. Він має чітку типографію та чудові варіанти відображення зображення. Barletta також постачається з декількома варіантами компонування, бічними панелями тощо.

Сюди входять користувацькі віджети, власні заголовки, фонове зображення, пропоновані повзунки для вмісту та необмежені кольорові схеми.

7. Мантрей

mantranews-wordpress-тема

Mantranews – тема журналу WordPress у стилі журналу, яка чудово підходить для новинних порталів, персональних блогів, творчих блогів, видавництв та будь-якого інформаційного веб-сайту. У ньому представлені варіанти кольорових категорій, користувацькі віджети, соціальні іконки, параметри макета сайту тощо.

Ця безкоштовна тема також має пов’язану функцію публікацій, а також представлений повзунок категорії.

8. Доріжки

Доріжки

Tracks – стильна тема блогу WordPress для журналів, новин, персональних, подорожей та фотографій. У ньому є власна область логотипу, спільний доступ до соціальних мереж, кілька областей віджетів та красива підтримка типографії.

На домашній сторінці є розділ із вмістом, де відображаються заголовки публікацій із зображеннями.

9. Ілді

Ілді

Illdy – це тема блогу WordPress, розроблена спеціально для портфоліо, персональних, ділових, журнальних та інших блогів, що сприймають вміст. Він заснований на основі Bootstrap, що дає йому міцну основу.

Тема включає в себе кілька макетів, власні фони, зображення заголовків, необмежені параметри кольорів тощо.

10. Гарфункел

Гарфункел

Гарфункел – це елегантна тема WordPress для особистих та професійних блогерів. На домашній сторінці він має кладочний кладку, де відображаються повідомлення в блогах в сітках. Він постачається з підтримкою фонового зображення повної ширини.

Всередині ви знайдете власні віджети, формати публікацій, слайд-шоу галереї, заголовки, параметри фону та шаблони сторінок..

11. iFeature

iFeature

iFeature – це професійна тема блогу WordPress, яку можна легко адаптувати для ділових, портфоліових, особистих та журналів. Він постачається зі спеціальним повзунком зображення з текстовими та посиланнями.

Він включає фонове зображення, липкий заголовок, шаблони сторінок, авторські біо-поля, області віджетів тощо. Ви можете легко керувати налаштуваннями теми за допомогою “Настроювальної програми” в WordPress.

12. Natural Lite

Natural Lite

Natural Lite – це безкоштовна тема блогу WordPress з простою та акуратною компонуванням. Він має текстурований фон, який можна легко налаштувати за допомогою параметрів теми. Поставляється з розділами домашньої сторінки для служб, членів групи, тематичних досліджень, портфоліо тощо.

Він підтримує кілька варіантів компонування, спеціальний заголовок, обрані зображення та кольорові параметри.

13. Гестія

Гестія

Hestia – відмінна тема блогу WordPress, яку можна використовувати для створення всіх типів блогів. Це повністю настроювана та гнучка тема з простими налаштуваннями. Він включає супутні плагіни для відгуків, послуг та інших необхідних функцій.

Він чудово працює з усіма популярними розробниками сторінок і повністю підтримує WooCommerce, щоб ви могли запустити інтернет-магазин. Hestia – це ідеальний вибір для блогерів, і їх можна легко налаштувати за допомогою налаштованої теми живої теми.

14. Ігніт

Ігніт

Якщо ви хочете простий, але прекрасний макет для свого блогу, тоді вам слід вибрати тему Ignite. У ньому є кілька макетів, меню навігації, спеціальна область логотипу та назва з областю опису.

На домашній сторінці відображаються пропоновані зображення із заголовками публікацій. Ignite підтримує гарну типографіку та кольорові підбори.

15. Авант

Авант

Avant – безкоштовна тема блогу WordPress, яка підходить для артистизму, фотографії та музичних блогів. Він підтримує електронну комерцію поза коробкою і може бути використаний для створення багатомовного блогу.

Він пропонує кілька макетів блогу, власні заголовки, параметри нижнього колонтитулу, кольорові схеми та власні віджети.

16. Vogue

Vogue

Vogue – це сучасна тема WordPress для стилів життя, моди, фотографії та журналів. Він містить кілька макетів блогу, вибір кольорів, області віджетів, власну область заголовка тощо.

Він чудово працює з усіма популярними перекладачами сторінок перетягування. Vogue також має повзунок на домашній сторінці з параметрами тексту та посилань.

17. Панорамний

Панорамний

Panoramic – це безкоштовна тема WordPress, створена спеціально для особистих блогів, які продаються в Інтернеті. Це дуже настроювана та гнучка тема з повзунком зображення домашньої сторінки, спеціальним заголовком, меню навігації та піктограмами спільного використання в соціальних мережах.

Це проста у користуванні тема із вбудованими розділами домашньої сторінки для служб, членів команди, портфелів, відгуків та іншого.

18. Агама

Агама

Агама – проста, охайна тема блогу WordPress. У ньому є спеціальні варіанти тем, щоб швидко створити та запустити свій блог за допомогою WordPress. Він має паралаксний фон, мінімалістичний макет і був побудований поверх рамки Bootstrap.

Він повністю підтримує WooCommerce та готовий до перекладу легко створювати багатомовні блоги.

19. Блог MT

Блог MT

Блог MT – це легка тема WordPress для блогерів, письменників, авторів та видавців. Він пропонує кладочний макет для відображення публікацій вашого блогу на домашній сторінці. Ви також можете продемонструвати вашу пропоновану статтю над складкою вашого сайту.

Тема має простий дизайн макета зі спеціальним кольором фону. Блог MT легко налаштувати за допомогою WordPress live customizer.

20. Юнона

Юнона

Juno – сучасна тема блогу WordPress, яка підходить для багатих на вміст веб-сайтів та блогів. У ньому є слайдер зображення, користувацький віджет, декілька макетів блогу тощо.

Він повністю підтримує електронну комерцію за допомогою плагіна WooCommerce. Juno також пропонує тонни кольорів і варіантів шрифту. Ви можете скористатися функцією живого налаштування, щоб легко керувати параметрами тем.

21. Нісарг

Нісарг

Nisarg – стильна та безкоштовна тема WordPress для всіх різновидів блогів. Він має декілька меню навігації, заголовок на повну ширину, власні кольори фону, нестандартний логотип / текст тощо.

Він оснащений вбудованими форматами публікацій для управління вмістом свого блогу без особливих зусиль. Нісарг легко налаштувати в WordPress за допомогою простих варіантів теми.

22. Мирний

Спокійний

Мирний – це проста і безкоштовна тема WordPress для особистих блогів. Він має гарний, мінімалістичний макет для домашньої сторінки, включаючи зображення заголовка, меню навігації, розділ із зображенням тощо.

Тему легко встановити та налаштувати в WordPress. Усі параметри теми доступні в реальному користувальницькому програмі з попереднім попереднім переглядом.

23. Вістерія

Вістерія

Wisteria – чудова тема WordPress для журналів та новинних блогів. Тут відображаються приголомшливі типографіки та зображення. Він також пропонує необмежені параметри кольорів, користувацький заголовок, бічні панелі, кольори тла тощо.

Він оснащений навігаційним меню, розміщеними публікаціями із зображеннями та власною зоною логотипу.

24. Посейдон

Посейдон

Poseidon – це проста тема, яка підходить для всіх типів блогів WordPress. Він оснащений повзунком зображення та гарним меню навігації на домашній сторінці. Вона також включає в себе сфери віджетів, щоб легко створити ваш блог.

Всередині ви також знайдете параметри соціального доступу, кілька макетів сторінок, бічні панелі, шаблони сторінок тощо.

25. Рибосома

Рибосома

Ribosome – це безкоштовна тема WordPress, спеціально розроблена для інтернет-журналів, новинних агентств та інших багатих на вміст блогів. Він має преміальні функції, включаючи власні заголовки, фонове зображення, вибір кольорів, обмін соціальними ресурсами тощо.

Він пропонує розкладки, бічні панелі, колонки, підтримку Google Fonts, спеціальні області віджетів та розділи оголошень. Він також включає розділ пов’язаних публікацій, яким можна керувати з налаштувань віджетів WordPress.

Також перевірте: Кращі плагіни для друкарні WordPress.

26. Хемінгуей

Хемінгуей

Хемінгуей – це проста, акуратна тема WordPress, яка підходить для особистих блогів. Він поставляється з декількома макетами блогу, зображенням заголовка, ефектами паралакса, спеціальними кольорами фону та користувацьким логотипом.

Він включає власні віджети для відео, Flickr та Dribble. Він має декілька макетів сторінок, підтримувану підтримку вмісту тощо.

27. Розмотування сайтуOrigin

Розмотайте

Розгортання SiteOrigin – це безкоштовна тема блогу WordPress. Він має мінімалістичний та гарний макет із підтримкою за замовчуванням для Builder сторінок SiteOrigin.

Він поставляється із підтримкою WooCommerce поза коробкою. Вона включає в себе власні віджети, зображення заголовка, тло, необмежену колірну гамму, макети сторінок тощо.

28. Максвелл

Максвелл

Maxwell – це проста і безкоштовна тема блогу WordPress. Він включає мінімальний макет блогу, чітку типографіку, підтримку кращого вмісту та елегантне меню навігації.

Він має кілька шаблонів сторінок, слайд-шоу тощо. Усіма параметрами теми можна легко керувати за допомогою живого налаштування.

29. Лібрето

Лібрето

Libretto – безкоштовна тема блогу для WordPress з красивою, чіткою підтримкою типографії. Блогери пропонують преміум-функції для професійного відображення своїх історій та статей.

Вона включає в себе підтримку користувацьких шрифтів, вибір кольорів, макет з одним стовпцем та спеціальний логотип.

30. Удар

Удар

Хіт – це проста тема WordPress, яка підходить для артистизму, ремісників та інших особистих ніг-блогів. Він підтримує розділ із вмістом, зображення в заголовку на повну ширину, макет бічної панелі тощо.

Він має охайний дизайн з чистою типографією. Цими функціями можна легко керувати за допомогою інструмента живого налаштування.

31. Вербоза

Вербоза

Verbosa – це стильна та сучасна тема WordPress, розроблена спеціально для письменників, фотографів, оглядових блогерів та художників. Це безкоштовне завантаження та просте налаштування в WordPress.

Він має розкладку з декількома стовпцями, підтримку бічних панелей, пропоновані області вмісту, зображення заголовка тощо.

32. Лавкрафт

Lovecraft

Lovecraft – мінімалістична тема блогу WordPress. Він підходить для всіх типів особистих та професійних блогів. Він також постачається із зображенням заголовка, меню навігації, користувацьким логотипом та міткою.

Він підтримує сміливі заголовки для заголовків, заголовків тощо. У нього є бічна панель, спеціальні віджети, декілька варіантів кольорів тощо.

33. Сансе

Сансе

Sanse – безкоштовна тема блогу WordPress з простою, мінімальною версією. Він оснащений багатоколонним колонтитулом на основі віджетів. Він включає в себе макет домашньої сторінки на основі сітки для відображення ваших блогів.

34. Адмірал

Адмірал

Admiral – безкоштовна тема блогу WordPress, розроблена спеціально для журналів, спорту та новинних агентств. Він постачається з декількома бічними панелями, макетами сторінок та розділами вмісту.

Він включає шаблон журналу для домашньої сторінки, макети публікацій, спеціальні віджети, популярне слайд-шоу та ін..

35. Відроджувати

Відроджувати

Шукаєте просту, акуратну тему блогу журналу для WordPress? Спробуйте оживити. Він оснащений зображенням заголовка, розміщеним вмістом, розміщенням сітки та ін.

Він підтримує значки Font Awesome та макети блогу. Налаштування Revive простий у налаштуванні, і ним можна керувати за допомогою його налаштування для живих тем у WordPress.

36. Корал

Кораловий темний

Coral Dark – безкоштовна тема блогу WordPress. Він має темний фон, кілька макетів блогу, слайд-шоу та інше. Він постачається з необмеженими параметрами шрифту, вибором кольорів, спеціальними віджетами та значками соціального обміну.

37. Ієро

Ієро

Hiero – тема блогу WordPress, яка підходить для журналів, новин та медіа-агентств. Він постачається з розкладками з декількома стовпцями, меню навігації, жирними кольорами, спеціальним заголовком тощо.

Він включає в себе розділ останніх публікацій з уривками, популярними зображеннями та підтримкою соціальних медіа.

Також перевірте: Як автоматично встановити Featured Snippet.

38. Чуйний мобільний

Чуйний мобільний

Чуйний мобільний – це тема блогу WordPress із чуйним макетом, який чудово виглядає на всіх розмірах екрану та пристроях. З його допомогою можна створити веб-сайт для мобільних додатків та програмного забезпечення. Він має декілька макетів сторінок, області віджетів, шаблони блогів тощо.

Він постачається зі спеціальною підтримкою шрифтів, кнопками із закликом до дії, фоновими зображеннями, положеннями меню та панеллю пошуку.

39. Книжка-книжка

Магбук

Magbook – це сучасна тема блогу WordPress, яка підходить для журналів, медіа-агентств, газет та інших блогів. Він постачається із вбудованими макетами блогу, демонстраційним програмою розміщення в 1 клік, шаблонами сторінок, галереєю зображень та готовими сторінками.

Він повністю підтримує електронну комерцію та готовий до перекладу легко створювати багатомовний блог.

40. Коніка

Коніка

Conica – це безкоштовна тема блогу WordPress, яку можна легко створити всілякі блоги. Це дуже настроюється та гнучка підтримка WooCommerce, що не входить у комплект.

Він постачається з декількома макетами блогу, виділенням кольорів, шаблонами заголовків, параметрами нижнього колонтитула, вбудованими макетами сторінок тощо.

41. Лють

Лють

Fury – мінімалістична тема блогу WordPress з потужними функціями та гарним дизайном. Він включає слайдер зображення, панель пошуку, декілька меню навігації, спеціальний заголовок та параметр перегляду.

Він заснований на основі Bootstrap, що робить тему неймовірно швидкою. У ньому є параметри кольорів, макети блогу, прокрутка паралакса та програма для створення сторінок для швидкого запуску вашого блогу.

42. Сходження

Підйом

Ascend – це багатоцільова та безкоштовна тема блогу WordPress. Вона включає підтримку всіх популярних плагінів для створення сторінок для швидкого додавання функцій та запуску свого блогу в WordPress.

Він включає в себе меню навігації, бічні панелі, кольорові схеми, власні заголовки та багато інших корисних варіантів для налаштування вашого блогу WordPress.

43. Бенто

Бенто

Bento – це сучасна тема WordPress, яка підходить для професійних та ділових блогів. Він оснащений налаштуваннями домашньої сторінки та включає зображення заголовка на повну ширину, підтримку логотипу, меню навігації та кнопки із закликом до дії.

У ньому є підтримка плагінів для побудови сторінок, які допомагають швидко запустити свій блог WordPress.

44. Досі

Досі

Extant – це проста тема WordPress, яку можна легко адаптувати для фотографій та художніх блогів. Він відображає фотографії великого розміру на домашній сторінці, пов’язані з заголовками публікацій.

У ньому є меню, що розгортається, навігація, кілька макетів блогу, шаблони сторінок тощо.

45. Скретчпад

Скретчпад

Scratchpad – прекрасна тема WordPress для художників, художників та інших творчих блогерів. Він поставляється з барвистим макетом і красивою типографією. У ньому є власні налаштування домашньої сторінки для логотипу, логотипу, навігаційного меню тощо.

Вона включає бічні панелі, формати публікацій, популярні публікації з великими зображеннями та віджет пошуку.

46. ​​Саторі

Саторі

Satori – це надзвичайно гнучка тема блогу WordPress, яка підходить для особистих та професійних блогів. Він розміщується із зображенням заголовка на повну ширину на домашній сторінці, а під ним відображається логотип.

Вона включає в себе області віджетів, спеціальні віджети, параметри кольорів, формати публікацій тощо. Satori повністю підтримує WooCommerce.

47. ПисьменникБлог

WriterBlog

Якщо ви шукаєте класичний макет блогу, спробуйте тему WriterBlog. Це безкоштовна тема WordPress з мінімалістичними функціями. Вона включає в себе декілька макетів сторінок, заголовок на повну ширину, параметри кольору тла тощо.

48. Нітро

Нітро

Nitro – це відмінна тема блогу WordPress, яка підходить для фотографії, бізнесу, електронної комерції та інших професійних блогів. Він містить повзунок зображення на домашній сторінці, розділ проголошених публікацій та власну розкладку заголовка.

Вона включає власні віджети, шаблони сторінок, підтримку кольорів тла, соціальні значки тощо.

49. Tecblogger

Tecblogger

Tecblogger – мінімалістична тема блогу WordPress, створена спеціально для подорожей, фотографії, особистого, способу життя, спорту, моди та інших популярних ніг у блогах.

Він оснащений простим макетом блогу з налаштуваннями для багатьох стовпців та бічною панеллю. Він включає в себе навігаційне меню, фонове зображення, вибір кольорів та макет заголовка. Усі ці налаштування можна легко змінити в режимі реального часу.

50. MadHat

MadHat

MadHat – багатоцільова тема WordPress-блогу. За замовчуванням він має чорно-білий макет. Вона також включає в себе кілька інших макетів блогу. Тема має підтримку Font Awesome, бічні панелі тощо.

MadHat заснований на основі Bootstrap, що робить його потужним у продуктивності. Налаштувати його за допомогою налаштованого програмного забезпечення в WordPress легко.

51. Автор

Автор

Автор – проста тема WordPress для блогерів, письменників та авторів. Він підтримує розкладку з декількома стовпцями, користувацьку бічну панель, навігаційне меню та розділи вмісту.

Він включає власні віджети, необмежену колірну гамму, формати публікацій тощо.

52. Чуйний

Чуйний

Як випливає з назви, Respovable – це безкоштовна тема блогу WordPress з чуйною компоновкою, яка працює з усіма пристроями та розмірами екрана. Він постачається з декількома шаблонами сторінок, областями віджетів, макетами блогу, положеннями меню, спеціальним логотипом тощо.

Він підтримує WooCommerce та RTL-мови поза коробкою. Він також може бути використаний для створення багатомовного блогу.

53. Темп

Темп

Tempo – проста тема блогу WordPress, що підходить для особистих та професійних ніш. Він оснащений зображенням заголовка на повну ширину з текстом, спеціальним логотипом, розбірним меню та гарною підтримкою друкарні.

Він також включає кнопки соціального обміну, бічні панелі, користувацькі віджети, необмежену кількість кольорів тощо.

54. iRibbon

iRibbon

iRibbon – це красива, сучасна тема блогу WordPress, яка підходить для журналів, моди, способу життя та фотографій. Він має ретро кольори та хрустку типографічну підтримку. На iRibbon також є фонове зображення, кілька макетів сторінок, розділи домашньої сторінки для пропонованого вмісту тощо.

Тему легко налаштувати. Усі параметри теми доступні в режимі живого налаштування, щоб легко налаштувати ваш блог.

55. CityLogic

CityLogic

CityLogic – це безкоштовна тема WordPress з преміальними функціями, явно розробленими для блогів малого бізнесу. Він постачається з навігаційним меню, вітальним повідомленням, фоновим зображенням на повну ширину з текстом та кнопкою “Все до дії”.

Він чудово працює з усіма найпопулярнішими плагінами WordPress, щоб додати більше функцій у ваш блог. CityLogic повністю підтримує WooCommerce, і всі варіанти теми прості для початку.

56. Слива

Слива

Plum – безкоштовна тема WordPress для блогерів із WooCommerce та багатомовною підтримкою. Він включає слайдер зображення, розділ із розміщеними публікаціями, меню навігації, соціальні значки та спеціальний логотип.

У ньому є власні віджети, параметри кольорів, підтримка плагінів для побудови сторінок та прості налаштування.

57. Зона юристів

Адвокатська зона

Як випливає з назви, Lawyer Zone – це безкоштовна тема блогу WordPress для юристів, юридичних фірм та адвокатів. У комплекті є розділи домашньої сторінки для портфоліо, послуг, пропонованого вмісту та слайдера зображення.

Всередині ви також знайдете необмежену колірну гамму, спеціальні області бічних панелей, інтеграцію соціальних медіа, спеціальні віджети тощо. Він сумісний з усіма популярними плагінами для створення сторінок та перекладом, готовими створити багатомовний блог.

58. Кале

Кале

Якщо ви є продовольчим блогером, який шукає елегантну тему блогу, спробуйте Kale. Це безкоштовна тема блогу WordPress з усіма преміальними функціями, які вам потрібні для продовольчого блогу. Він також повністю підтримує WooCommerce, щоб ви могли продавати в Інтернеті.

Він постачається з декількома макетами блогу, бічними панелями, піктограмами соціальних медіа, багаторівневими меню, кольоровими параметрами тощо.

59. Джульєтта

Джульєтта

Джульєтта – це прекрасна тема блогу WordPress для особистих, стилів життя, їжі та моди. У ньому є 2 макети блогу, включаючи жіночний вигляд і мінімалістичний вигляд. У комплекті є кілька областей, готових до віджетів, щоб легко налаштувати свій блог.

Вона включає в себе спеціальні віджети, параметри кольорів, макет декількох сторінок, шаблони блогів та повну підтримку WooCommerce..

60. Крессіда

Крессіда

Cressida – безкоштовна тема WordPress, яка підходить для моди, способу життя, фотографії та особистих блогерів. Він оснащений розділом “Популярні публікації”, повзунком зображень, гарною підтримкою типографії, навігаційним меню вгорі та спеціальними опціями логотипу..

Всередині ви також знайдете параметри кольорів, і все це легко налаштувати за допомогою налаштування програми живої теми в WordPress.

61. Ідеальний блог

Ідеальний блог

Perfect Blog – це професійна тема WordPress для моди, продуктів харчування, спорту та персональних блогерів. Він постачається із зображенням заголовка на повну ширину, вітальним повідомленням та кнопкою заклику до дії.

Він включає в себе розділ про мене, інтеграцію соціального обміну, розділи домашньої сторінки для представленого вмісту та чітку типографіку.

62. Gema Lite

Gema Lite

Gema Lite – це сучасна тема WordPress, розроблена спеціально для газетного стилю та підходить для способу життя, фотографії та інших блогерів. Він має видатний кладочний дисплей для вашого вмісту та зображень. Тему легко встановити та налаштувати в WordPress за допомогою живого настроювача.

Також перевірте: Як встановити тему WordPress.

63. Вулик

Вулик

Hive – прекрасна тема блогів WordPress, яка підходить для новин, медіа-агентств та персональних блогерів. Він постачається з новою стильною підтримкою типографії. Тема має кладовий кладку та відображає ваші публікації із зображеннями зображень на домашній сторінці.

Це тема, зручна для початківців, і її можна налаштувати за допомогою живого інструмента WordPress. І ви навіть можете перевірити наш посібник щодо налаштування веб-сайту WordPress.

64. Квартира

Квартира

Flat – це професійна тема WordPress для блогерів. Він постачається з декількома варіантами компонування, обраними зображеннями, спеціальним заголовком, фоном паралакса тощо.

На боковій панелі є меню навігації. Це зручна для початківців тема, зручна у використанні, з безліччю спеціальних варіантів.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі безкоштовні теми блогу WordPress. Ви також можете побачити наші путівники про найкращі хостингові компанії блогу та 30 способів заробити гроші за допомогою онлайн-блогів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map