7 кращих телефонних систем автоматичного обслуговування для малого бізнесу (2020)

кращі автоматичні телефонні системи для малого бізнесу


Шукаєте кращу телефонну систему автоматичного обслуговування для вашого бізнесу?

Система автоматичного супроводу телефонів дозволяє автоматично переводити абонентів до розширення, телефонів або голосових повідомлень, не вимагаючи телефонного оператора. У цій статті ми покажемо вам кілька найкращих телефонних систем автоматичного обслуговування для малого бізнесу.

Вибір автоматичної телефонної системи

Наявність автоматичної телефонної системи допомагає заощадити багато грошей, які ви в іншому випадку витратите на працевлаштування когось просто для відвідування телефонних дзвінків. Це підвищує продуктивність та ефективність ваших співробітників, блокуючи відволікаючі дзвінки.

Додавання голосової пошти може бути корисною для того, щоб сповістити користувачів, які наразі недоступні, і до них можна звернутися в певний час. Ось кілька функцій, які пропонує хороша телефонна система автоматичного обслуговування.

 • автоматично відвідувати телефонні дзвінки
 • переадресація та передача дзвінків на різні розширення
 • музика на затриманні
 • Запис дзвінків
 • очікування виклику
 • послуга ідентифікатора абонента

1. Nextiva

Nextiva

Nextiva – одна з найпопулярніших телефонних систем VoIP (Voice over Internet Protocol), яка може бути ідеальним варіантом для вашого малого бізнесу. Nextiva має дивовижні функції, які допоможуть вам впорядкувати вашу систему дзвінків. Ви можете використовувати його не тільки для автоматичного перенаправлення дзвінків на заздалегідь заданий номер, але і для здійснення конференц-дзвінків.

З Nextiva вам не доведеться хвилюватися, навіть якщо ви хочете змінити свій номер. Він пропонує прості варіанти перенесення номерів для своїх користувачів. Також у вас є можливість поставити дзвінки в чергу, якщо номер вже зайнятий іншим абонентом.

Nextiva доступна з різними ціновими планами. Найважливіший варіант починається з $ 19,95 на місяць на користувача, що є хорошим варіантом, якщо ваша компанія невелика. Для великих компаній вони мають професіонал, а підприємство планує відповідно 20,94 дол. США та 27,95 дол. На місяць на користувача.

Шукаєте найкращу пропозицію на Nextiva? Ознайомтесь з нашим купоном Nextiva на останню знижку.

2. RingCentral

RingCentral

RingCentral – ще одна провідна і потужна система автоматичного обслуговування телефонів для організації ділових дзвінків. Цей варіант простий у використанні, доступний за ціною та пропонує різні способи підключення до клієнтів.

Він дозволяє використовувати один номер на декількох пристроях, щоб вам було легко відвідувати дзвінки з будь-якого місця та в будь-який час. Він також дозволяє проводити якісні веб-, аудіо та відео зустрічі зі своїми клієнтами. Якщо ваш бізнес потребує надсилання масових SMS своїм клієнтам, RingCentral дозволяє вам це робити.

Завдяки вдосконаленій системі управління дзвінками та аналітиці ви також можете отримати глибоке розуміння в режимі реального часу. Якщо ви зіткнулися з проблемою з його сервісом, ви можете зв’язатися з їх дружною службою підтримки клієнтів.

Ви можете отримати найкращі знижки RingCentral у нашому районі.

3. Коник

Коник

Grasshopper – це ще одна система автоматичного обслуговування телефонів, яка дозволяє покращити ділові комунікації зі своїми клієнтами. Завдяки Grasshopper ви можете легко використовувати різні типи номерів для свого бізнесу. Це може бути безкоштовний номер або номер марноти, що б ви не хотіли. Вибравши вибір такої кількості, ви можете зробити свій бренд більш професійним.

Налаштувати налаштування та почати роботу легко. Просто виберіть план і виберіть свій номер. Потім можна завантажити додаток і налаштувати налаштування. Ви також можете додати спеціальне повідомлення, щоб привітати своїх абонентів, коли ви отримуєте їх дзвінки. Він також має можливість дозволяти вам записувати телефонні дзвінки, якщо вам доведеться їх використовувати пізніше. За допомогою цієї програми вам не потрібно обробляти один дзвінок одночасно. Це дозволяє одночасно керувати декількома з них. Маючи набагато більше функцій, ця програма може стати ідеальним вибором для вашого бізнесу.

4. Phone.com

Phone.com

Phone.com – це ефективна та надійна система автоматичного обслуговування телефонів для малого бізнесу. Вони мають доступний план для підприємств усіх розмірів. Ця програма пропонує всі функції, які вам і вашому клієнту потрібні, щоб зробити вашу систему дзвінків гладкою та безпроблемною. За допомогою цієї системи ви можете вибрати власний номер телефону, провести відеоконференції та перевести систему в режим автоматичного прийому..

Він також пропонує можливість блокувати або розблокувати номер і додати режим не турбувати вашу систему. Ви також можете ввімкнути голосові повідомлення та використати приємну музику для своїх клієнтів, яка перестає чекати. Служба очікування дзвінка дає змогу вашим абонентам знати, що ваш номер працює з іншим клієнтом, щоб вони могли або чекати, або передзвонити пізніше.

5. Вонінг

Vonage – це ще одна блискуча телефонна система автоматичного обслуговування для вашого бізнесу, яка дозволяє вам переосмислити виклик клієнта. Він постачається з дивовижними функціями, і вам сподобається, наскільки цінні в кишені. Це дозволяє спілкуватися зі своїми клієнтами за допомогою мобільного телефону або настільного комп’ютера, що б вам було зручніше. Це полегшує віддаленим компаніям систематизацію їх дзвінки навіть без використання настільного телефону.

Кількість дзвінків та SMS, якими ви можете керувати, не обмежується. Незалежно від того, які плани ви обрали, ви отримуєте доступ до необмежених дзвінків та SMS для вашого бізнесу. Крім цього, ви також можете використовувати інші функції, такі як автоматичний супровід багаторівневої роботи, відеоконференції, обмін файлами, інтеграція CMR, запис дзвінків та багато іншого.

6. 8 × 8

8 × 8 – це повноцінне комунікаційне рішення для вашого бізнесу. Завдяки 8 × 8 ви можете мати всі інструменти, необхідні для швидшого та більш плавного спілкування зі своїми клієнтами. Це дозволяє робити це за допомогою різних режимів, таких як параметри чату в реальному часі, голос, відео тощо. Ця система підпадає під три різні цінові плани. План експресів, який також постачається з пробним періодом 14 днів, план серії та план контактного центру.

За допомогою цієї системи телефонних дзвінків ви можете навіть здійснювати міжнародні дзвінки в більш ніж 14 різних країнах. Крім того, ви також можете записувати дзвінки, додавати командні параметри обміну повідомленнями, аналізувати особисті дзвінки та інтегрувати дзвінки також із SFDC, Zendesk, NetSuite, Dynamics.

7. Оома

послуги VoIP-телефону,

Ooma – ще один потужний постачальник послуг зв’язку, який може зробити вашу ділову комунікацію легкою та надійною. Всього за 19,95 дол. США на місяць, цей постачальник послуг пропонує своїм користувачам справді цікаві функції. Від дозволу використовувати найефективніший віртуальний реєстратор, до набору номера на розширенні, проведення конференцій та утримування музики, він пропонує все для вас.

Додаток Ooma дозволяє вам приймати дзвінки зі свого мобільного телефону, якщо ви недоступні в офісі. Отже, де б ви не знаходилися, спілкування з вашими клієнтами завжди може бути плавним процесом. Він також дозволяє безкоштовно вибирати безкоштовний номер або перенести поточний номер.

Це кілька телефонних систем, що обслуговуються автоматично, які ви можете перевірити для свого бізнесу. Ви також можете перевірити, як зробити веб-сайт.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map