7 кращих тем для дітей Divi для високомобільного веб-сайту

Кращі дитячі теми для Діві


Шукаєте найкращі теми для дітей Divi?

Елегантні теми пропонують два різних смаку Divi: Тема Divi та Divi Builder. У той час як Divi Theme – це дуже настроювана тема WordPress, Divi Builder – це плагін для перетворення сторінок перетягування, який працює з будь-якою темою WordPress..

У цій статті ми поділимося кращими найкращими темами для дітей Divi, які ви можете спробувати на своєму веб-сайті.

Яка різниця між темою дитини Диві та схемою Диві?

Тема для дітей Divi – це тема WordPress, яка успадковує всі функціональні можливості та стилістику основної теми Divi.

Це дозволяє налаштувати заздалегідь побудований дизайн, який працює над Divi Builder. Використання теми для дітей Divi настійно рекомендується, якщо ви хочете налаштувати функцію, стилі та дизайн своєї теми Divi.

Перевага полягає в тому, що з дочірньою темою всі налаштування теми зберігатимуться навіть після оновлення вашої основної теми Divi.

З іншого боку, макети Divi – це прості шаблони, які ви можете використовувати за допомогою плагіна Divi Builder для створення вашого веб-сайту. Ці макети можна налаштувати за допомогою конструктора сторінок перетягування.

Ви також можете використовувати Divi Builder для створення власних макетів Divi. Builder дозволяє імпортувати та експортувати макети тем між веб-сайтами WordPress. Ось кілька найкращих тем для дітей Divi, якими ви можете скористатися.

1. Ремісник

Ремісник

Artisan – це дитяча тема на основі електронної комерції для теми Divi WordPress. Макет цієї дитячої теми Divi ідеально підходить для блогерів, які займаються їжею, фотографів, творчих художників, малого бізнесу та будь-якого типу інтернет-магазину. Він має 6 власних макетів сторінок, стильні галереї зображень тощо. Він інтегрується з популярними способами оплати, включаючи PayPal, платежі кредитною карткою тощо.

2. Мода

Мода

Мода – це дитяча тема Divi на 1 сторінки, створена спеціально для дизайнерів моди, моделей, модних показів та інших модних підприємств. З його допомогою можна створити модний веб-сайт. Він має прокрутку паралакса для вдосконаленого досвіду користувача. Ця тема пропонує красиві кольори та повзунки-стрічки для прикраси вашого веб-сайту. Мода постачається з фотогалереями лайтбоксу і сумісна з WooCommerce для створення інтернет-магазину.

3. Флора

Флора

Флора – це елегантна дитяча тема Діві. У ньому 12 власних макетів сторінок, включаючи домашню сторінку та сторінку блогу. Ця тема створена для образотворчого мистецтва, фотографії та інших художніх веб-сайтів. На ній розміщена домашня сторінка з сіткою із вбудованими розділами для відображення вашого портфоліо. Flora має 3 стилі портфоліо: слайдер, лайтбокс та повну ширину. У ньому є безкоштовна підтримка шрифтів Google для стильної друкарні.

4. Інтер’єр

Інтер'єр

Якщо ви шукаєте дитячу тему Divi, щоб створити веб-сайт для свого дизайну інтер’єру, то інтер’єр Divi – це правильний вибір. Ви можете скористатися конструктором перетягування, щоб легко додавати функції на своєму веб-сайті. Він оснащений великим заголовком домашньої сторінки з кнопкою прокрутки вниз, великими зображеннями на кожній сторінці, прокруткою паралакса, текстовим розділом фотографій та ін..

5. Жозефін

Жозефін

Жозефін – це сучасна багатоцільова дитяча тема Діві. Він має понад 8 індивідуальних макетів сторінок, 25 макетів бібліотеки Divi, розділи домашньої сторінки, модулі та унікальні чуйні елементи. Дизайн Josefin має заголовок на повноекранному паралаксі, розділ відео та стрічки паралакса. Ця тема для дітей Divi поставляється з інтеграцією каналів Twitter та Instagram, щоб з’єднати аудиторію соціальних медіа зі своїм веб-сайтом. Josefin сумісний з пакетом Font Awesome та WooCommerce.

6. Сохо

Сохо

Soho – приваблива дитяча тема Divi, створена для фотографів, блогерів та творчих художників. Він створений на основі теми Divi для кращої швидкості та продуктивності. Він включає 11 макетів бібліотеки Divi з 4 варіантами галереї зображень. Він має повзунок повного екрану домашньої сторінки та прокрутку паралакса для кращого користувальницького досвіду. Тема Soho для дітей підтримує шрифти Google на всьому веб-сайті.

7. Зара

Зара

Zara – це преміальна тематика для дітей Divi, яка має дивовижні риси та красиві кольори. Він оснащений ефектами анімації, плагіном Master Slider Pro, шаблоном сторінки користувацького меню ресторану та спеціальним слайдером меню. У ньому є кілька форм бронювання, щоб користувачі могли здійснити бронювання та бронювання. Zara пропонує прості параметри налаштування, чуйний дизайн та демо-імпорт у 1 клік.

Пов’язані: Як створити веб-сайт ресторану.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращу тему для дітей Divi для ваших потреб. Ви також можете ознайомитись з нашим посібником про те, як встановити та налаштувати багатомісну мережу WordPress та прочитати наше повне порівняння між Divi vs Avada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me