7 найкращих інструментів перевірки зворотних посилань для аналізу вашого профілю посилань

кращі інструменти перевірки зворотної лінії


Ви точно знаєте важливість створення зворотних посилань для успіху вашого веб-сайту. Але чи знаєте ви також, що ще важливіше регулярно контролювати ці посилання?

Кілька років тому було простіше ранжирувати вище, якщо на вашому сайті є велика кількість зворотних посилань. Але із зміною алгоритмів пошуку кількість цих посилань вже не важлива.

Що насправді важливо, це їх якість. Крім того, неможливо перевірити свої посилання вручну без допомоги надійного програмного забезпечення.

Але, маючи стільки конкурентоспроможних шашок для зворотного зв’язку, доступних на ринку, вибір правильного може бути залякаючим.

У цій статті ми покажемо вам кілька найкращих шашок для зворотного зв’язку для підвищення вашого рейтингу.

1. SEMRush

завивка

SEMRush – це потужний інструмент перевірки зворотних посилань, який допомагає стежити за всіма посиланнями, що надходять до вашого домену. Він робить глибокий аналіз посилань на вашому веб-сайті та повідомляє про те, наскільки авторитетним є референтний домен. Ви також дізнаєтесь про його місцезнаходження та перегляньте його якірні тексти.

SEMRush відображає кількість зовнішніх посилань на кожну вашу сторінку. За допомогою цього інструменту ви навіть можете помітити геолокацію вашого посилання через його віджети для георозподілу.

2. Арефів

ahrefs, перевірка зворотного зв'язку

Ahrefs – це ще один дивовижний інструмент, який допоможе вам відстежувати зворотні посилання на веб-сайті. Поряд із відображенням кількості зворотних посилань, він також дозволяє вам знати домен та рейтинг URL-адреси веб-сторінки, яка посилається на ваш сайт.

Ви можете фільтрувати профілі зворотної посилання за мовою, типом посилань, платформою, посилаючись на домени тощо.

Ви також можете стежити за цільовими сайтами та постійно інформувати про її зростання та зниження. Якщо ви хочете, ви навіть можете повністю розбити профіль зворотної посилання цільового сайту.

3. LinkMiner

LinkMiner – це надзвичайно потужний інструмент аналізатора зворотної лінії, який дозволяє відстежувати ваші зворотні посилання. За допомогою цього інструменту легко з’ясувати, яке посилання є найновішим. Ви також можете легко з’ясувати втрачені посилання, щоб ви могли вжити заходів для підвищення вашого рейтингу.

Він також дає вам детальну інформацію про всі ваші зворотні посилання, дозволяючи оцінити важливі показники, такі як Потік цитування, Потік довіри тощо. Все, що вам потрібно зробити – це ввести URL-адресу, яку ви хочете вивчити, а інструмент робить все інше. Ви можете попередньо переглянути місце розміщення посилання на сторінці. І для цього вам не потрібно відкривати іншу вкладку, оскільки вона відображається прямо в інструменті.

Це також дозволяє зосередитись на конкретних зворотних посиланнях, дозволяючи фільтрувати результати.

4. Моз

моз, інструменти перевірки зворотних посилань

Моз – це блискучий інструмент перевірки зворотних посилань, який допомагає відстежувати будь-який профіль зворотної лінії та доменний орган протягом кількох секунд. Все, що вам потрібно зробити, – це ввести URL-адресу домену, який ви хочете відстежувати, і Moz дасть вам точні дані лише одним клацанням миші. Ви також можете використовувати Moz для дослідження зворотних посилань вашого конкурента.

Він також допомагає знаходити спам-посилання на ваш сайт і навіть дає змогу виявити всі ваші нові посилання та ті, які були видалені з часом. Маючи набагато більше функцій, цей інструмент є ідеальним для відстеження всього, що вам потрібно знати про зворотні посилання та доменні права.

5. BuzzSumo

buzzsumo, інструмент перевірки зворотної посилання

BuzzSumo – ще один інструмент перевірки зворотних посилань, який дозволяє вам знати, що є тенденцією для соціальних платформ. Це також може допомогти вам відстежувати та відстежувати ваші зворотні посилання. Цей дивовижний інструмент допомагає виявити найпопулярніші посилання, які отримують велику тягу.

Він також може повідомити вас про те, коли назва вашого бренду згадується на каналах соціальних медіа. Таким чином, ви можете вживати необхідних дій, коли згадується ваша марка.

6. UberSuggest

ubersuggest, пошук ключових слів, інструмент дослідження ключових слів

UberSuggest – це інструмент дослідження ключових слів, який також дозволяє контролювати та аналізувати ваші зворотні посилання. За допомогою цього інструменту ви можете дізнатися точну кількість посилань, що вказують на ваш домен, що також включає посилання .gov та .edu.

Щоб мати кращий та точніший звіт, ви можете відфільтрувати свої посилання за регіонами, текстом якоря, результатом домену, оцінкою сторінки та навіть за URL-адресою. Ви також можете фільтрувати їх на основі тегів nofollow та dofollow. І звичайно, ви можете експортувати ці звіти для подальшого аналізу.

7. OpenLinkProfiler

OpenLinkProfiler – це багатообіцяючий інструмент перевірки зворотної посилання, який варто спробувати. Все, що вам потрібно зробити – це ввести URL-адресу, яку ви хочете проаналізувати, і натисніть Enter. OpenLinkProfiler покаже вам докладний звіт про кількість доменів, які вказують на цю URL-адресу, кількість унікальних посилань, надійних посилань, оцінка впливу посилань тощо.

openlinkprofiler

Щоб отримати більш точний звіт, ви можете фільтрувати пошук на основі різних параметрів. Про цей інструмент варто згадати одне, що він навіть дозволяє відстежувати вік і контекст посилання. Загалом, це чудовий інструмент для відстеження зворотних посилань.

Це декілька найпопулярніших та рекомендованих експертом інструментів перевірки зворотних посилань, які ви можете спробувати проаналізувати свій профіль посилань. Ми сподіваємось, що Ви знайшли цю статтю корисною. Якщо ви це зробили, ви можете також прочитати про найкращі інструменти та плагіни контент-маркетингу для WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map