7 найкращих сервісів VPN для користувачів WordPress порівняно (2020)

Найкращі послуги VPN для користувачів WordPress


Шукаєте найкращі послуги VPN? VPN (Virtual Private Networks) користуються популярністю серед користувачів через проблеми конфіденційності даних та загальні проблеми безпеки. VPN захищає конфіденційність та особисту інформацію користувачів.

У цій статті ми поділимося нашими підібраними найкращими службами VPN для користувачів WordPress.

Що таке VPN?

Віртуальні приватні мережі (VPN) допомагають користувачам захищати інформацію про перегляд, створюючи шар між публічною та приватною мережами. Це захищає вашу особистість і робить вас анонімними в Інтернеті.

Але, для чого вам потрібна VPN?

Коли ви переглядаєте Інтернет із загальнодоступних місць та використовуєте загальний WiFi, хакери можуть отримати доступ до ваших паролів, переглядати інформацію, особисті дані, дані кредитних карток, акаунти електронної пошти тощо. Цією інформацією можна неправомірно користуватися, і ви ввійдете в світ проблем.

Крім цього, хакери можуть встановлювати зловмисне програмне забезпечення у вашому блозі WordPress, отримувати доступ до соціальних каналів та інше, що може бути дуже неприємним для звичайного користувача. Не лише загальнодоступний Wi-Fi, але й будь-яке підключення до Інтернету можуть вам створити кошмари.

VPN шифрує вашу інформацію та дозволяє отримати доступ до Інтернету з декількох IP-адрес. Це також допомагає вам отримувати доступ до обмеженого вмісту для конкретних країн на ваших улюблених розважальних веб-сайтах, таких як Netflix.

VPN може захистити ваш веб-сайт WordPress і тримати його під товстими шарами безпеки. Таким чином ви не потрапите в пастки, встановлені хакерами. Ми також рекомендуємо SSL для вашого сайту WordPress. Поєднання SSL та VPN може стати хорошою інвестицією для безпеки вашого веб-сайту WordPress.

Як розпочати роботу з VPN

VPN створює приватну мережу для своїх користувачів. Він додає кілька шарів для шифрування даних, які ви надсилаєте та отримуєте в Інтернеті. Ці шари діють як захисна сила між відправником та респондентом.

Як правило, під час перегляду URL-адреси на сервер надсилається запит, а потім сервер відповідає з необхідним вмістом. Якщо ви використовуєте VPN, то запит, згенерований з браузера, буде спочатку надісланий серверу VPN, який шифрує інформацію про користувача, а потім надсилає його на вихідний сервер. Аналогічно, коли сервер відповідає на запит, відповідь переходить на сервер VPN і потім доходить до браузера.

VPN приховує вашу особу та захищає вашу особисту інформацію від хакерів. Не лише хакери, але й урядові шпигуни, ваш Інтернет-провайдер (ISP) та всі, хто хоче отримати доступ до ваших особистих даних, не знайдуть нічого.

Вибір найкращої послуги VPN

Ви знайдете багато VPN-компаній, які пропонують різноманітні послуги. Метою використання VPN є захист вашої інформації та збереження конфіденційності. Крім цього, вам потрібен сервіс, простий у використанні та гнучкий у плані функцій.

Ось ключові моменти, які вам потрібно буде шукати у вибраній службі VPN:

Гнучкість та налаштування: Перше, що вам потрібно буде шукати в будь-якій службі VPN – це гнучкість, простота використання та налаштування процесу. Вам знадобиться служба VPN, яка чудово працює на настільних та мобільних пристроях. Він також повинен змінювати сервери, перемикати IP-адреси та миттєво підключатися.

Продуктивність та пропускна здатність: Вам потрібно буде переконатися, що послуга VPN, яку ви використовуєте, не вплине на ефективність вашого пристрою. Виберіть постачальника послуг, який пропонує потужну інфраструктуру та необмежену пропускну здатність для швидкого підключення. Чим швидше з’єднання, тим краще воно буде виконано. Крім того, перевага повинна стосуватися служби VPN, яка автоматично переключає ваше з’єднання з повільних на швидкі сервери.

Пункти призначення та сервери: Провайдери VPN мають сервери у багатьох країнах, щоб пропонувати декілька IP-адрес своїм користувачам. Ви повинні вибрати службу, яка має більше серверів та локацій у світі.

Конфіденційність даних: Найголовніше, що слід враховувати при виборі послуги VPN, – це конфіденційність та безпека даних. Ми рекомендуємо використовувати службу VPN, яка не зберігає журнали вашої активності та створює кілька шарів шифрування для захисту вашої інформації.

З цього приводу давайте подивимося на найкращі VPN-сервіси у світі та виберемо той, який підходить тобі.

1. IPVanish

IPVanish

IPVanish – одна з провідних VPN-компаній у світі. Це проста у користуванні послуга VPN та добре працює з усіма популярними пристроями, операційними системами та браузерами. Вони мають дивовижні функції як для початківців, так і для досвідчених користувачів.

IPVanish має додатки для всіх мобільних платформ, включаючи iOS, Android та Windows. Вони пропонують легко підключити об’єкт на настільному та мобільному програмному забезпеченні.

Інтерфейс дуже простий і пропонує чудові функціональні можливості для всіх користувачів. Це дозволяє отримати доступ до одного облікового запису на до 5 пристроях одночасно.

IPVanish має велику мережу серверів по всьому світу. Завдяки 1000+ VPN-серверам та 40 000+ спільних IP-адрес у понад 60 країнах ви отримуєте найшвидший сервіс VPN з будь-якого регіону чи країни. Вони також додають пропозиції щодо вибору серверів з найшвидшими показниками.

Для більшості користувачів найбільше турбує швидкість. IPVanish задовольняє клієнтів своєю потужною мережею, чудовою пропускною спроможністю та чудовою серверною інфраструктурою для забезпечення максимальної швидкості обслуговування VPN.

Вони відповідають найвищому стандарту шифрування для всіх з’єднань за допомогою 256-бітної технології AES. IPVanish пропонує необмежену кількість P2P (однорангових) з’єднань без обмежень пропускної здатності для торент-користувачів. Вони мають політику нульового журналу, тому ваші дані ніколи не зберігаються з ними.

Ціна: Їх ціннісний план починається від 6,49 доларів на місяць, що виставляється на рахунок щороку. Для користувачів IsItWP вони пропонують ексклюзивний купон IPVanish, який дає 20% знижку.

2. NordVPN

NordVPN

NordVPN – це вдосконалений сервіс VPN з 4800 серверами в понад 62 країнах, і вони доступні на всіх континентах світу.

Вони пропонують додатки та програмне забезпечення для настільних ПК майже для всіх ваших пристроїв, а це означає, що ви можете підключитися до послуги VPN з будь-якого місця, використовуючи NordVPN. За один раз ви можете використовувати свій обліковий запис на до 6 пристроях, а також використовувати різні сервери та місця розташування для всіх з’єднань.

NordVPN дотримується найкращих стандартів шифрування за допомогою технології двошарового використання. Вони захищені на загальнодоступних місцях Wi-Fi завдяки потужному шифруванню на основі шарів.

Ви можете насолоджуватися P2P-з’єднаннями без пропускної здатності та обмеження завантаження, тому відчувайте свободу під час використання торрентів. Крім того, політика нульового журналу забезпечує повну конфіденційність використання Вашого Інтернету. У NordVPN є перемикач захисту, який зупиняє службу VPN, коли ваше з’єднання відключається, тому ваші дані залишаються в безпеці.

Ціна: Їх популярний план починається від 6,99 доларів на місяць, які виставляються щорічно.

3. ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN – ще одна найкраща послуга VPN, доступна у понад 148 містах із 94 країн. Вони дотримуються найвищих стандартів галузі VPN, щоб шифрувати ваші передачі даних та забезпечувати дивовижну інфраструктуру безпеки.

Для зручності використання вони пропонують додатки, які чудово працюють на всіх ваших робочих столах, мобільних пристроях та інших пристроях. ExpressVPN дозволяє миттєве перемикання сервера в один клік і можливість зміни IP-адреси.

Він пропонує до 3 користувачів на одному VPN-акаунті. Однак інші VPN-сервіси, згадані в цьому посібнику, можуть запропонувати більше підключень на одному акаунті.

До інших функцій належать послуги обміну файлами, з’єднання P2P з необмеженою пропускною здатністю та великою швидкістю, політика нульового журналу для вашої інтернет-діяльності та багато іншого.

Ціна: Їх найпопулярніший план починається від $ 8,32 на місяць, який виставляється щорічно.

4. СильнийVPN

СильнийVPN

StrongVPN – популярний сервіс VPN з понад 650 серверами у 46 містах та 26 країнах. Вони мають понад 12000 задоволених клієнтів, які мають відгуки на багатьох соціальних платформах.

Їх послуги включають шифрування верхнього рівня, що відповідає галузевим стандартам та необмежену пропускну здатність для всіх користувачів. Вони також підтримують сервіс StrongDNS, щоб забезпечити додатковий рівень захисту. StrongVPN дозволяє використовувати як StrongDNS, так і службу їх шифрування разом. Однак ви також можете використовувати лише StrongDNS, і це додасть конфіденційність та безпеку вашим даним.

Це проста у користуванні послуга VPN з швидкою установкою. StrongVPN підтримує майже всі популярні операційні системи, браузери та пристрої. За допомогою 1 облікового запису ви можете підключитися до потрібної кількості пристроїв. Вони не додають обмеження на пропускну здатність або кількість підключень.

Ціна: Їх популярний план становить 5,83 долара на місяць, який виставляється на рахунок щороку.

5. ВипрВПН

ВипрВПН

VyprVPN – надійний постачальник послуг VPN на ринку. Вони використовують найкращі в цій галузі шифрування AES-256, що вносить їх до списку найкращих VPN-сервісів.

Маючи понад 70 локацій, понад 700 серверів та 200 000 IP-адрес, VyprVPN має широкий спектр послуг для користувачів, які обходять цензуру. Деякі з основних їх сервісів включають міжплатформенний клієнт, технологію Chameleon, VyprDNS (потужна служба DNS), нульовий журнал для активності користувачів, підтримку 24/7 та з’єднання в один клік..

Як і в інших службах VPN, вони мають з’єднання P2P без обмеження пропускної здатності. На одному обліковому записі VyprVPN можна підключити до 3 пристроїв. VyprVPN надає триденну безкоштовну пробну версію для тестування послуги перед її придбанням.

Ціна: Їх ціннісний план починається від 5 доларів на місяць, і він буде стягуватися щорічно.

6. OverPlay

OverPlay

OverPlay – це відмінна послуга VPN для захисту вашої особистої інформації та перегляду Інтернету. Як і багато інших постачальників VPN, вони поставляються із шифровим стандартом та політикою нульового журналу, щоб зробити Інтернет безпечним для вас.

Вони розташовані у понад 70 місцях у понад 50 країнах. Їх широка мережа розширилася до понад 650 серверів у світі. OverPlay пропонує миттєву та необмежену комутацію серверів, а це означає, що ви можете легко переходити від повільних швидкостей до найшвидших серверів. Вони також пропонують найшвидшим серверам швидко підключитися.

OverPlay пропонує 2 послуги. Ви можете вибрати службу SmartDNS, яка працює без шифрування, або вибрати SmartDNS з VPN-сервісом. Хоча SmartDNS (без шифрування) достатньо, щоб обійти цензуру, їх служба VPN має додаткові функції, щоб забезпечити вам чудовий та безпечний досвід.

Вони постачаються з підключеннями P2P для торент-користувачів без обмеження пропускної здатності або завантаження. OverPlay чудово працює на всіх пристроях, операційних системах та браузерах.

Ціна: Їх ціннісний план починається від $ 8,33 / місяць. Він буде включати SmartDNS та VPN-сервіс, і він стягується щорічно.

7. Завантажена VPN

Захищена VPN

Буферизований VPN – ще одна популярна послуга VPN, доступна у понад 45 країнах. Вони постачаються з 30-денною гарантією повернення грошей, що означає, що ви можете спробувати послугу протягом місяця, щоб отримати комфорт із функціями перед покупкою.

Вони пропонують додатки для Windows, Mac, Linux та інших популярних операційних систем. Особливості включають захист від витоку DNS, стандартне 256-бітове шифрування, P2P для торент-користувачів без обмежень для завантаження чи пропускної здатності та політику нульових журналів щодо безпечного перегляду..

Вони підтримують режим виявлення портів, який підключає вас до будь-якого загальнодоступного Wi-Fi без пароля. Один обліковий запис VPN можна використовувати на 5 пристроях.

Ціна: Їхній спеціальний план починається від $ 7,62 / місяць і постачається з 1-місячною безкоштовною пробною версією. Сума виставляється на рахунок щороку.

Це все. Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі VPN-послуги, щоб ви могли спробувати захистити використання Інтернету. Ви також можете побачити наш експертний вибір найкращих плагінів безпеки WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map