7 способів отримати безкоштовний користувацький домен електронної пошти (за допомогою простого налаштування)

як отримати безкоштовний домен електронної пошти для вашого малого бізнесу


Хочете створити безкоштовний користувацький домен електронної пошти для вашого бізнесу?

За допомогою власного домену електронної пошти ви можете використовувати URL-адресу свого веб-сайту у своїй адресі електронної пошти, наприклад [email protected], тому вам не потрібно використовувати загальну адресу електронної пошти для вашого бізнесу, як [email protected]

У цій статті ми розповімо, як найпростішим способом отримати безкоштовний домен електронної пошти для вашого бізнесу. Перед цим давайте перевіримо, що саме є доменом електронної пошти та як він може допомогти вашому бізнесу.

Що таке домен електронної пошти та для чого його використовувати?

Домен електронної пошти – це веб-адреса, яка надходить після символу “@” в електронній пошті. Некомерційна адреса електронної пошти зазвичай використовує URL-адресу постачальника послуг електронної пошти, наприклад Gmail.com або yahoo.com.

Існує декілька переваг, як мати власний домен електронної пошти. Завдяки власному домену електронної пошти ваш електронний лист виглядає більш професійним та надійним, оскільки користувачі можуть бачити, що електронна пошта належить вашому бренду.

Оскільки ніхто інший не може зареєструвати адресу електронної пошти з вашим доменним іменем електронної пошти, ви можете вибрати будь-яке ім’я користувача для своєї електронної адреси.

Давайте розглянемо, як швидко та легко налаштувати безкоштовний домен електронної пошти.

1. Блюхост

bluehost-веб-сайт

Bluehost – це єдиний центр, якщо ви шукаєте безкоштовний домен електронної пошти для свого малого бізнесу. Він пропонує вам можливість зареєструвати безкоштовне доменне ім’я, якщо ви придбаєте їх хостинг-план. Все, що вам потрібно зробити – це відвідати їх офіційний веб-сайт, натиснути на Почати кнопка. Потім можна вибрати план.

Тепер ви будете перенаправлені на сторінку, де ви можете зареєструвати доменне ім’я. Ви можете відмовитися від плати за реєстрацію домену під час реєстрації в хостинговій службі Bluehost.

Тут у вас буде можливість створити новий домен або скористатися одним із них. Якщо ви створюєте новий, Bluehost спочатку перевірить, чи є доменне ім’я. Якщо ні, то можете спробувати шукати інший. Щоб точно знати процес, дізнайтеся, як безкоштовно встановити домен електронної пошти за допомогою Bluehost, дотримуйтесь цього посібника.

2. Сонник

огляд сонника

Dreamhost – ще одна популярна хостингова компанія, яка дозволяє вам створити безкоштовне доменне ім’я, якщо ви виберете їх хостингові послуги. Ви можете мати домен електронної пошти, якщо у вас є активний план хостингу (крім спільного плану для початківців), не платячи нічого зайвого.

Щоб створити новий домен електронної пошти за допомогою Dreamhost, спершу потрібно увійти до свого облікового запису Dreamhost, а потім перейти до Керуйте електронною поштою сторінки. Тепер натисніть на Створіть нову електронну адресу кнопка.

Тепер ви можете ввести свою адресу електронної пошти у 1-му полі та вибрати домен, вибравши зі спадного меню. Потім ви можете вибрати ім’я поштової скриньки, яке є вашим ім’ям користувача у вашій адресі електронної пошти. (“Підтримка” – це ім’я поштової скриньки для електронної пошти [email protected]) Таким чином, ви можете використовувати своє ім’я або будь-що інше, що визначає мету електронної пошти. Після цього генеруйте надійний пароль, використовуючи поля нижче. Нарешті, натисніть кнопку Створити адресу, щоб завершити процес. І це все. Ви щойно створили свою електронну адресу.

Якщо ви не можете визначитися між Bluehost і Dreamhost, цей огляд може допомогти вам прийняти краще рішення.

3. ХостГатор

огляд хостгатора

HostGator – наступний найкращий варіант, який дозволяє налаштувати домен електронної пошти для вашого бізнесу. HostGator дозволяє створювати необмежену кількість адрес електронної пошти за допомогою домену електронної пошти. Однак вони стягують плату за доменне ім’я під час реєстрації.

Ви можете встановити електронну адресу прямо з cPanel свого облікового запису HostGator. У cPanel перейдіть до розділу пошти та виберіть Облікові записи електронної пошти. Ви можете заповнити поля, щоб додати бажане ім’я електронної пошти, пароль, а також вибрати квоту поштової скриньки, якщо хочете. Після завершення натисніть на Створіть кнопка для початку роботи. Потім можна продовжити налаштування налаштувань електронної пошти, натиснувши кнопку Так, що відображається на екрані.

4. GreenGeeks

greengeeks wordpress хостинг огляд

GreenGeeks – ще один хостинг-провайдер, який відмовляється від реєстраційного внеску під час налаштування хостинг-акаунта. Ви можете створити електронну адресу, увійшовши у свій обліковий запис GreenGeeks та перейшовши на cPanel. Це можна зробити, натиснувши на cPanel Вхід кнопку під Швидкий вхід на сервер розділ.

Тепер прокрутіть униз до розділу електронної пошти та натисніть на Облікові записи електронної пошти значок. Тепер ви будете перенаправлені на нову сторінку, де ви зможете ввести свої дані про новий домен електронної пошти, який ви хочете створити. На ваш домен електронної пошти потрібно менше 5 хвилин. Після його створення ви можете отримати доступ до нього через IMAP, POP3 або веб-пошту.

5. Хостинг InMotion

inmotion хостинг огляд хостингу vps

Хостинг Inmotion надає вам доступ до сервера електронної пошти, якщо ви виберете один із їх хостинг-плану.

Ви можете створювати облікові записи електронної пошти з доменним іменем вашого бізнесу та отримувати доступ до своєї електронної пошти від безкоштовного веб-клієнта електронної пошти або використовувати клієнт електронної пошти на ваш вибір. Для цього можна почати, увійшовши у свій cPanel. Тепер прокрутіть униз, щоб знайти та вибрати Облікові записи електронної пошти варіант. Тепер ви перейдете на сторінку облікових записів електронної пошти. Натисніть на Створіть кнопка.

Тепер ви можете заповнити параметри нижче, щоб додати свій домен, ім’я користувача та пароль безпеки. Після цього натисніть кнопку Створити в кінці сторінки, щоб виконати крок.

6. G Люкс

gsuite

G Suite – ще один блискучий варіант, який ви можете спробувати. Хоча це і не є безкоштовним, він, безумовно, кращий за вищезазначені. Ви можете розпочати роботу з 14-денної безкоштовної пробної версії, а потім вибрати план, якщо ви задоволені їх обслуговуванням. Окрім ділової електронної пошти, G Suite дозволяє використовувати додатки Google для бізнесу з G Suite.

Щоб налаштувати свій домен електронної пошти за допомогою G Suite, почніть, натиснувши на Почніть безкоштовну пробну версію варіант. Тут з’явиться набір питань, що містять основні дані вашого облікового запису. Додайте свою інформацію відповідно до питань. Після завершення можна здійснити пошук доменного імені для вашого бізнесу. Як тільки ви знайдете доступний домен, він відобразить суму, яку потрібно сплатити за рік після закінчення пробного періоду.

Перегляньте наш посібник із налаштування професійного електронного електронного листа за допомогою G Suite.

7. Office365

Office365 – це ще одне відмінне рішення, яке дозволяє створювати домен електронної пошти за допомогою декількох простих та простих кроків. Але цей теж як G Suite – платний варіант. Ви можете підготувати свій рахунок лише за 5 кроків. Виберіть план із трьох різних планів ціноутворення на офіційному веб-сайті. Тепер виконайте кроки, щоб додати основну інформацію, яку вони вимагають.

Після цього ви можете створити свій ідентифікатор користувача. Тут ви додаєте своє персональне доменне ім’я.

Вони попросять вас додати свій контактний номер, куди вони зателефонують або надішлють вам текст, щоб підтвердити свою справжність. Щойно вони підтвердять ваш статус, вам запропонують заповнити інший набір інформації в 5 різних кроків.

Останнім кроком є ​​здійснення платежу. Після оплати ви можете почати використовувати свій домен відразу.

Так це все Це декілька найпопулярніших та надійних способів налаштування безкоштовного / платного домену електронної пошти для вашого бізнесу. Ознайомтеся з нашим довідником про кращі хостингові компанії та популярних VoIP-провайдерів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map