8 кращих Інтернет-курсів та тренінгів WordPress

Кращі Інтернет-курси та тренінги WordPress


Ви шукаєте кращих онлайн-курсів та тренінгів для WordPress?

Незалежно від того, що ви початківець користувач, досвідчений виробник чи розробник теми чи плагінів, ви знайдете в Інтернеті безліч різних курсів WordPress, які допоможуть вам дізнатися все, що вам завгодно за допомогою WordPress. Однак, не кожен онлайн-курс WordPress вартий вашого часу та грошей.

Ось чому ми склали список найкращих онлайн-курсів та навчальних програм для WordPress.

Вибір найкращого онлайн-курсу WordPress

Ви можете знайти кілька платформ, які пропонують підручники та посібники, які допоможуть вам навчитися WordPress зсередини. Ці платформи охоплюють різні теми, такі як розробка веб-сайтів, розробка тем та плагінів, налаштування WordPress тощо.

Не кожен онлайн-курс WordPress створений рівним. Ви можете знайти курси в різних форматах.

 • Відеоуроки
 • Покрокові посібники
 • Поради та рекомендації
 • Підтримка WordPress

Давайте подивимося на кілька кращих онлайн-курсів WordPress та навчальних провайдерів на ринку.

1. Безкоштовний відеокурс WPBeginner

WPBeginner

WPBeginner – найпопулярніший посібник для початківців WordPress в Інтернеті. Він пропонує безкоштовні онлайн-курси, навчальні посібники та відеоролики, які допоможуть вам вивчити WordPress. Підписавшись на відео WPBeginner, ви отримаєте доступ до 30+ корисних посібників та навчальних посібників БЕЗКОШТОВНО.

За допомогою цих відеоуроків ви зможете завести блог, створити веб-сайт або створити інтернет-магазин, не наймаючи розробника. У відео уроках обговорюються сторінки WordPress, публікації, зображення, вбудовані відео / аудіо, віджети, інструменти, налаштування та конфігурація.

Крім цього, ви можете відвідати Веб-сайт WPBeginner перевірити безкоштовні статті, ресурси, преміальні плагіни та купони зі знижкою на 100+. Дійсно, WPBeginner є піонером та єдиним рішенням для вивчення WordPress.

Ви також можете розглянути питання про приєднання до Група Facebook WPBeginner. У цій групі ви знайдете багато початківців, які отримують рішення для своїх проблем. Також, Сид Балкі (засновник) часто ділиться короткими порадами та рекомендаціями у відео наживо, які допоможуть вам швидко розробити веб-сайт.

Ціна: Це абсолютно БЕЗКОШТОВНО!

2. WP101

WP101

WP101 пропонує навчальні посібники WordPress для початківців. Вони публікують професійні відеокурси на WordPress для користувачів початкового рівня. Від встановлення до використання плагінів та тем WP101 допомагає вам швидко і легко використовувати популярні плагіни WordPress..

Ви також можете скористатися їх передовими курсами щодо продуктів, які охоплюють Yoast, MailPoet, WooCommerce, Jetpack тощо. Також пропонуються курси з редакторів WordPress, включаючи редактор блоків Гутенберга.

Ціна: План довічного членства коштує 99 доларів США (разова плата).

3. Tuts + Підручники WordPress

Envato Tuts Plus

Tuts + – популярний веб-сайт підручника з кодом WordPress. Він пропонує сотні навчальних посібників, як допомогти вам дізнатися все про WordPress. Ви також можете отримати доступ до десятків електронних книг та онлайн-курсів від кращих експертів WordPress.

Теми, що висвітлюються в цих навчальних посібниках та курсах, включають SEO, розробку тем, розробку плагінів, публікації та сторінки, користувацькі типи публікацій, багатосторінкові мережі, блоки Гутенберга та багато іншого.

Найкраще – ви можете підписатися на елементи Envato і отримати доступ до понад 1,6 мільйона корисних предметів, включаючи необмежений доступ до Tuts + підручники, електронні книги та курси.

Ціна: Коштує $ 16,50 на місяць.

4. Lynda.com

Лінда

Lynda.com є одним з найбільших веб-сайтів онлайн-курсів та навчальних посібників від LinkedIn Learning. У ньому є спеціальний розділ для навчальних уроків та курсів WordPress. З 51 курсу та 1500+ відео-посібників для WordPress ви зможете дізнатися майже все, що стосується WordPress.

Відеоуроки охоплюють декілька тем, включаючи розробку плагінів, створення блогу, розробку веб-сайтів, налаштування тем, безпеку, WooCommerce та інше.

Ціна: Починаючи з 17,99 дол. США на місяць на щорічних рахунках.

5. Удемі

Удеми

Удеми пропонує широкий спектр онлайн-курсів з декількох тем. У ньому є окремий розділ про відеоуроки для WordPress. Курси сортуються за прізвищем викладачів, рейтингами користувачів, кількістю годин та рівнями (для початківців, просунутих тощо).

У ньому є 3000+ курсів по WordPress від експертів. Деякі викладачі пропонують понад 100 лекцій з усіх тем, включаючи веб-дизайн, розробку, вибір тем, плагіни тощо. Ви можете надати свої відгуки в будь-якій точці, виходячи з вашого досвіду роботи з Udemy.

Ціна: Вартість залежить від тренера та кількості пропонованих курсів. Зазвичай вона починається від $ 19,99.

6. Сесії WP

Сесії WP

Сесії WP пропонує відеоуроки від провідних експертів WordPress. Він має десятки онлайн-відео сесій та 7 повних курсів, кожна з кількома уроками. У деяких їх сесіях також є кілька тренерів, що робить їх унікальними та неординарними.

Вони можуть запропонувати приватну програму навчання для вас та вашої команди розвитку. Програма включає коучінг на два тижні, постійні тренінги, приватний невідомий канал, індивідуальне оцінювання, картки звітів тощо. Ви можете будь-коли припинити навчання і заплатити за все, що ви дізналися.

Ціна: Стати членом та отримати доступ до 160+ годин навчання за $ 3.

7. WordPress.tv

WordPress TV

WordPress.tv є популярним веб-сайтом WordPress від Automattic. Він пропонує тисячі відео від експертів та тренерів в Інтернеті. Тут також представлені відео з WordCamps (міжнародні конференції WordPress) з усіх куточків світу.

На веб-сайті є розділ «Як робити» із сотнями навчальних посібників для вивчення WordPress. Ви також можете поділитися своїми відео на WordPress.tv для поширення знань. Це дозволяє приєднатися до WordPress.tv як доброволець, щоб модерувати та переглядати відеоролики.

Ціна: Це безкоштовно.

8. IsItWP

IsItWP

IsItWP – популярний інструмент пошуку WordPress, який можна використовувати для аналізу хостингу, теми, плагінів та іншої інформації веб-сайту. У ньому є блог з понад 1000 навчальних посібників, путівників та онлайн-курсів по WordPress.

Якщо ви хочете отримати безкоштовний доступ до корисних навчальних посібників, підказок та хак для WordPress, тоді приєднуйтесь до щотижневого бюлетеня IsItWP. Наші експерти щотижня надсилають підписникам електронну пошту з тоннами ресурсів WordPress.

IsItWP має огляди продуктів для сотень тем і плагінів WordPress. Він також містить кілька оглядів WordPress хостингу безкоштовно. Ви можете скористатися цими оглядами, щоб вибрати найкращий веб-хостинг, тему та плагіни для вашого веб-сайту WordPress.

Ціна: Це абсолютно БЕЗКОШТОВНО!

Ми сподіваємось, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі онлайн-курси та тренінги для WordPress. Ви також можете ознайомитись з нашим керівництвом щодо кращих плагінів для WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map