8 кращих SMTP-транзакційних послуг електронної пошти порівняно (2020)

найкращі порівнянні послуги smtp


Ви шукаєте найкращі SMTP-транзакційні послуги електронної пошти?

SMTP (Простий протокол передачі пошти) забезпечує доставку вашої електронної пошти про трансакцію. Ви також можете автоматизувати електронні листи залежно від дій та поведінки користувачів. На ринку є багато послуг електронної пошти, тому вам може бути важко вибрати ідеальний варіант для надсилання транзакційних електронних листів.

У цій статті ми поділимось найкращими сервісами електронної пошти SMTP для маркетингу та автоматизації.

1. SendinBlue

SendinBlue

SendinBlue – популярна послуга маркетингу електронної пошти. За допомогою SendinBlue ви можете надсилати транзакційні електронні листи до списків своїх абонентів і відстежувати електронні листи, щоб дізнатись відкриту ставку, показник відмов, ставку кліків тощо. SendinBlue також пропонує послугу маркетингу SMS.

Інші помітні функції включають в себе розробник перетягування електронної пошти, тестування A / B електронної пошти та розширене звітування для оптимізованої маркетингової кампанії електронної пошти..

Ціна: 300 електронних листів на день з необмеженими контактами безкоштовні. Початкова вартість базового плану – 25 доларів на місяць.

2. Пістолет

Пістолет

Пістолет це потужна послуга електронної пошти для професійних розробників. Завдяки потужним API, ви можете легко надсилати, отримувати та відслідковувати транзакційні електронні листи. Він має розширену перевірку електронної пошти, щоб збільшити кількість конверсій.

Він має надійну інфраструктуру відправки з інтеграцією SMTP та простий RESTful API для надсилання масових електронних листів вашим користувачам.

Ціна: Це платна послуга. 10 000 електронних листів та 100 перевірок електронної пошти на місяць безкоштовні. Для 20000 електронних листів та 500 перевірок електронної пошти на місяць це коштує 9 доларів на місяць.

3. SendGrid

SendGrid

SendGrid це хмарний сервіс транзакцій електронної пошти SMTP, який постачається з надійною платформою для надсилання та отримання масових електронних листів. Окрім надсилання транзакційних електронних листів, вони також дозволяють створювати маркетингові кампанії електронною поштою.

Поставляється з різними варіантами інтеграції, щоб ви почали надсилати електронні листи. Ви можете отримати повний звіт про аналітику та відгуки в реальному часі на кожен надісланий вами електронний лист.

Ціна: У перший місяць ви можете відправити 40 000 електронних листів безкоштовно. Після цього він пропонує 100 електронних листів на день безкоштовно безкоштовно. Основний план починається з 14,95 дол. США на місяць, що включає 100 000 листів на місяць.

4. Амазонська СЕС

Amazon SES

Amazon SES – це гнучка та масштабована послуга електронної пошти для транзакційних SMTP, яка в першу чергу орієнтована на розробників програм та цифрових маркетологів. Amazon SES допомагає легко надсилати сповіщення та транзакційні електронні листи своїм користувачам. Це дозволяє використовувати інтерфейс SMTP або AWS SDK для інтеграції Amazon SES безпосередньо у вашу програму.

Він оснащений надійною системою, яка гарантує, що ваші електронні листи ігнорують фільтри спаму. Ви можете відстежувати доставку електронної пошти, показник відмов та відхилення за допомогою їх розумного механізму.

Ціна: Це платна послуга, що означає, що вам потрібно буде платити за те, що ви використовуєте. Це дозволяє безкоштовно надсилати 62000 електронних листів на місяць. Після безкоштовного ліміту вам потрібно буде платити 0,10 дол. США за кожні 1000 електронних листів. Якщо ваші електронні листи містять вкладення, вам доведеться заплатити 0,12 дол. США / ГБ.

5. Поштовий знак

Поштова марка

Поштова марка є однією з найкращих SMTP-транзакційних послуг електронної пошти, які пропонують блискавично швидку доставку для вашої програми та транзакційних електронних листів. Поштова марка має SMTP-сервери, розповсюджені по всьому світу, щоб забезпечити швидку доставку електронної пошти.

Він має чудову систему відстеження, яка дозволяє стежити за тим, скільки електронних листів відкрито і скільки часу витрачено на електронний лист, який ви надіслали.

Ціна: Основний план коштує 10 доларів на місяць для 10 000 листів. За додаткові електронні листи вам доведеться платити 1,25 долара за 1000 електронних листів.

6. Лось

Moosend

Moosend – це доступна послуга електронної пошти для транзакційних SMTP, яка постачається з конструктором перетягування електронної пошти, щоб миттєво розробити ваші транзакційні електронні листи. Він має колосальну віддачу 98%, що означає, що він може боротися зі спам-фільтром.

Це дозволяє створити вибух електронної пошти та відстежувати електронні листи в режимі реального часу. Ви також можете отримати розширені аналітичні звіти для своїх електронних листів.

Ціна: Безкоштовно для до 1000 підписників. Для наступних 1000 абонентів вам потрібно буде платити 8 доларів на місяць, якщо їх виставляють щорічно. Усі плани пропонують необмежену кількість електронних листів та кампаній щомісяця.

7. Мандрил

Mandrill

Mandrill – сервіс електронної пошти для транзакційних SMTP від ​​MailChimp. Це безпечна та ефективна платформа для надсилання транзакційних електронних листів без проблем із доставкою. Ви можете використовувати Mandrill для надсилання електронних листів своїм користувачам, орієнтованим на дані, націленим, персоналізованим та електронною комерцією..

За допомогою його розширеного відстеження ви можете відстежувати відкриту ставку, показник відмов та ставку кліків для ваших електронних листів.

Ціна: Коштує 20 доларів за 25000 листів на місяць. Ви також можете розрахувати вартість, додавши кількість електронних листів у їх калькулятор цін.

8. Пепіпост

Пепіпост

Pepipost – це служба електронної пошти API та SMTP для транзакцій. Він має прості налаштування для підключення вашої програми до Pepipost і забезпечує безпечну платформу для надсилання конфіденційних електронних листів. Завдяки Pepipost ви можете швидко надсилати масові електронні листи.

Він відстежує повну інформацію про доставку електронної пошти, відкриту ставку та показник відмов. Він також повідомляє вас про підписки та інші дії, які вживають користувачі.

Ціна: 30 000 листів безкоштовні протягом 30 днів. Пізніше ви отримаєте 3000 електронних листів на місяць безкоштовно. Початковий план коштує $ 17,5 на місяць для 150 000 електронних листів, якщо їх виставляти щорічно.

Це все.

Також перевірте: Найкраще безкоштовне програмне забезпечення CRM для поліпшення відносин із клієнтами.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі SMTP-транзакційні послуги електронної пошти. Ви також можете ознайомитись з нашим керівництвом щодо найкращих плагінів розсилки електронної пошти для WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map