8 найкращих альтернатив Blogger на 2020 рік (порівняно та переглянуто)

Альтернативи Blogger


Ви шукаєте популярні альтернативи Blogger? Blogger.com – це платформа для блогів від Google, яка дозволяє запускати власний блог безкоштовно.

Багато користувачів починають з Blogger, і коли вони роблять свій блог, вони шукають кращу альтернативу, яка дозволяє легко масштабувати та розвивати свій блог. У цій статті ми порівнюємо кілька найкращих альтернатив Blogger та допоможемо вам визначити, який із ваших потреб найкращий.

Чому шукати альтернативи Blogger

Оскільки Blogger – це безкоштовна платформа, вона має ряд обмежень. Ось деякі мінуси використання Blogger, які можуть змусити вас шукати конкурентів Blogger.

 1. Ви не володієте своїм блогом: Blogger – це платформа, яка належить Google. Це означає, що Google може відмовитись від будь-якого блогу в будь-який час без попереднього повідомлення.
 2. Обмежені параметри налаштування: На свій сайт Blogger можна додати вбудовані гаджети, такі як реклама, посилання на підписку, контактну форму тощо. Але ці гаджети пропонують обмежену можливість налаштування, що може бути дуже неприємно.
 3. Обмежені можливості: Під час вирощування свого блогу, можливо, ви захочете інтегрувати додаткові функції у свій блог, наприклад членство чи магазин електронної комерції. З Blogger ви не можете цього зробити.
 4. Обмежені варіанти дизайну: Порівняно з іншими платформами, такими як WordPress, Blogger пропонує обмежені можливості дизайну.

Тепер перейдемо до перевірки найкращих альтернатив Blogger, які ви спробували.

1. WordPress

wordpress.org

WordPress – це безкоштовна платформа з відкритим кодом, яка дозволяє створювати блог без будь-якої професійної допомоги. WordPress настільки гнучкий, що ви можете легко створювати будь-які веб-сайти.

Він пропонує вам тисячі тем та плагінів як безкоштовних, так і преміальних, використовуючи які ви можете покращити зовнішній вигляд свого блогу та розширити його функції. Ви також можете перекласти свій сайт на декілька інших мов, додати функції соціального доступу та зробити багато іншого із плагінами.

Для отримання більш детальної інформації див. Blogger vs. WordPress. Крім того, дивіться наш повний огляд WordPress

2. Постійний контактний будівельник

постійний контакт розробника веб-сайтів

Конструктор постійних контактів – це, мабуть, самий простий у використанні розробник веб-сайтів. Це дозволяє створити повністю настроюваний веб-сайт, який виглядає приголомшливо на багатьох пристроях. Він також постачається в комплекті з виробником логотипів, так що ви можете розпочати свій сайт без необхідності наймати розробника.

Розробник веб-сайтів відомий своєю швидкістю. Ви також можете безкоштовно встановити свій інтернет-магазин протягом декількох хвилин. Він пропонує дивовижні функції перераховувати ваші товари, приймати платежі за допомогою різних варіантів оплати, надсилати підтвердження замовлень своїм користувачам, автоматично оновлювати інвентаризацію товару з кожним замовленням, отримувати автоматично генеровані електронні електронні листи та багато іншого.

3. Gator Builder

Веб-сайт Gator

Gator Builder від Hostgator – це ще один конструктор перетягування, який дозволяє вам налаштувати і запустити свій блог. За допомогою свого блогу ви навіть можете швидко та легко інтегрувати повноцінну платформу електронної комерції

Найкраще в цьому конструкторі – це те, що він пропонує все необхідне для початку роботи – від веб-хостингу, безкоштовного доменного імені до SSL.

Ви також можете перевірити наш огляд Gator Website Builder.

4. Joomla

Joomla

Joomla це безкоштовна платформа управління вмістом із відкритим кодом, яка дозволяє створювати блог як професіонал. Багато хостинг-провайдерів пропонують швидкий варіант установки Joomla, щоб ви могли підготувати свій сайт Joomla без зайвих зусиль. Як і WordPress, Joomla також створена з розробниками, які не є веб-розробниками, тому вона постачається з великими параметрами налаштування, які ви абсолютно любите.

Ви можете вибрати безліч шаблонів і розширень. Як і Blogger, шаблони Joomla також дозволяють вам змінити зовнішній вигляд свого блогу.

Завдяки розширенням Joomla ви можете додавати додаткові функції на свій сайт. Крім того, ви можете перекласти свій сайт на кілька інших мов без допомоги сторонніх розширень.

5. Друпал

Drupal, альтернатива блогеру

Друпал це ще одна альтернатива Blogger – це також безкоштовна платформа з відкритим кодом, яка дозволяє легко заводити блог та всілякі веб-сайти. Щоб змінити зовнішній вигляд, ви можете встановити тему Drupal, яка відповідає вашим потребам. Щоб розширити свої функції, ви можете встановити модулі на своєму Drupal-сайті.

На відміну від інших альтернатив Blogger, Drupal залишається попереду кривої, коли мова йде про безпеку. Вони прозоро ставляться до своєї безпеки та публікують докладний звіт про безпеку.

Якщо ви плутаєте, яка з перерахованих вище трьох платформ може бути найкращим вибором, ви можете прочитати наш порівняльний пост про WordPress vs. Joomla vs. Drupal тут.

6. Тумблр

Tumblr, альтернатива Blogger

Tumblr це ще одна альтернатива Blogger, яку ви можете спробувати. Це інструмент для ведення блогів, мікроблогів та соціальних мереж, який дозволяє без особливих зусиль ділитися будь-яким вмістом в Інтернеті, включаючи фотографії, цитати тощо.

Tumblr, схоже, має демографічні показники молодшого користувача порівняно з іншими соціальними мережами.

7. Weebly

Weebly

Weebly – популярний розробник веб-сайтів, який дозволяє створювати будь-який веб-сайт, включаючи блог. Як і Blogger.com, Weebly – це також розміщена платформа, яка дозволяє легко будувати блог з нуля.

Після реєстрації на веб-сайті Weebly, ви можете вибрати одну з його тем, щоб надати своєму сайту візуальну привабливість.

Щоб розширити свої функції, Weebly пропонує сотні додатків.

Дізнайтеся більше про Weebly тут.

8. Середній

Середній

Середній – це платформа інтернет-видавництва, яка ідеально підходить для початківців письменників. На Medium ви можете опублікувати свою роботу та поділитися нею з іншими у спільноті. Якщо ваша робота сподобалася читачеві на “Медіа”, вони зможуть оцінити її, кліпаючи за вас, натиснувши кнопку хлопання.

Середній дозволяє своїм користувачам читати 3 статті на день. Якщо ви перевищили ліміт і все ще хочете прочитати більше публікацій, ви можете стати його членом, заплативши 5 доларів. Якщо вашу статтю потрапить в інший користувач, Medium почне вам платити.

Це воно! Ми сподіваємось, що ви знайшли корисну нашу статтю про найкращі варіанти блогерів. Ви також можете перевірити найкращі блоги для початківців.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map