9 найкращих альтернатив Google AdSense, щоб заробити реальні гроші (2020)

Найкращі альтернативи Google AdSense


Ви шукаєте найкращі альтернативи Google AdSense для монетизації вашого веб-сайту?

AdSense – найпопулярніший рекламний сервіс у світі для заробітку на рекламі. Однак якщо ваш обліковий запис AdSense з будь-якої причини заборонено або видалено, вам потрібно буде використовувати інший метод, щоб продовжити монетизацію свого вмісту.

У цій статті ми поділимося 9 найкращих альтернатив Google AdSense, якими ви можете скористатися.

Як заробити “справжні” гроші за допомогою альтернативи AdSense

AdSense є рекламною мережею №1 для видавців, які хочуть заробити гроші на своєму блозі. Заробити гроші з AdSense так просто. Все, що вам потрібно зробити, – це розмістити код AdSense у своєму блозі, і оголошення з’являться, коли ваш обліковий запис буде затверджено.

Однак є багато причин шукати надійну альтернативу Google AdSense.

Можливо, вам важко було схвалено обліковий запис AdSense, або, можливо, ваш обліковий запис AdSense заборонено.

Деякі видавці також шукають альтернативу, оскільки хочуть диверсифікувати свої доходи від реклами, монетизуючи свій блог поряд із AdSense.

Незалежно від вашої причини, є два способи монетизації свого блогу за допомогою альтернативи AdSense:

  1. Вибравши альтернативну рекламну мережу
  2. Вибравши партнерську мережу

Вибір альтернативної рекламної мережі – найкращий вибір, якщо ви не маєте активного облікового запису AdSense і хочете монетизувати свій блог за допомогою оголошень.

Вибір партнерської мережі – найкращий вибір, якщо ви хочете диверсифікувати дохід від реклами поряд з AdSense. Ви також можете перевірити, як розпочати партнерський маркетинг.

У цій статті ми покажемо вам два варіанти альтернативи AdSense: рекламні мережі і партнерські мережі.

Рекламні мережі

1. Media.net

Media.net

Media.net – аналогічна послуга Google AdSense, і її можна легко використовувати як альтернативу. У ньому відображаються контекстуальні оголошення з індивідуальним дизайном, які відповідають вмісту вашого веб-сайту. Він інтегрується з Yahoo! Програма контекстних оголошень Bing Network, що сприяє збільшенню обсягу роботи з вами.

Завдяки техніці нативної реклами вони покращують взаємодію користувачів та персоналізують вигляд цільових сторінок. Усі їхні оголошення повністю чуйні та чудово виглядають у будь-якому розмірі екрана. Media.net виплачує будь-який прибуток, отриманий кожні 30 днів.

2. Пропелер реклами

Пропелер

Пропелер-оголошення – ще одна альтернатива Google AdSense. Це рекламно-партнерська мережа, орієнтована на ефективність, яка дозволяє створювати кампанії, орієнтовані на конверсію. Він має систему AI, яка автоматизує оптимізацію реклами та дає чудові результати. Propeller Ads – це самостійна платформа, яка має реальну та глибоку статистику щодо ефективності ваших оголошень у реальному часі.

Він пропонує декілька форматів оголошень, включаючи onclick-рекламу, нативні оголошення тощо. Також він пропонує партнерську програму для отримання комісійних продажів. Ви можете вибрати один із кількох шлюзів, щоб отримати свій дохід. Оголошення пропелера платять за 30-відсоткову ставку. Для кількох вибраних країн вони також пропонують щотижневі платежі.

3. Адстерра

Адстерра

Adsterra – мережа цифрової реклами для видавців та рекламодавців. Він постачається разом із персональним менеджером облікових записів для контролю ефективності ваших рекламних кампаній. Ви можете орієнтуватися на веб-та мобільний трафік окремо, щоб максимально використовувати свої оголошення. Він також показує статистику ефективності ваших оголошень у режимі реального часу.

Усі оголошення захищені власною командою та за допомогою сторонніх рішень. Мінімальна виплата за Adsterra – 100 доларів, і вони виплачують двічі на місяць видавцям.

4. AdBuff

AdBuff

AdBuff – це рекламна мережа, схожа на AdSense, яка з’єднує вас з рекламодавцями. На ньому є інформаційна панель у реальному часі, щоб побачити ваш дохід, щоб ви могли правильно керувати своїми оголошеннями. Менеджер облікових записів дозволяє переглянути ефективність оголошення та допоможе оптимізувати її для отримання кращих результатів.

Усі їхні оголошення є сімейними та захищеними від шкідливого вмісту. Він має інтеграцію з популярними рекламними компаніями, щоб збільшити ваш дохід. AdBuff виплачує ваш зароблений дохід за 45-відсотковою ставкою.

5. Бідервертер

Розміщувач

Bidvertiser – це мережа прямої реклами, яку ви можете використовувати для монетизації трафіку та вмісту вашого веб-сайту. На ньому є панель управління для оптимізації вашого трафіку і використовує технологію Smartlink для надсилання своїх користувачів безпосередньо на обрані посилання. На відміну від інших рекламних служб, ваш рахунок буде затверджено відразу. Формати оголошень включають банери, повзунки, спливаючі вікна та інше.

Він працює з вашим веб-сайтом, мобільними додатками, розширеннями та всіма іншими ресурсами, щоб монетизувати ваш трафік. Bidvertiser відображає безпечну рекламу та інтегрується з популярними платіжними послугами, такими як PayPal, щоб відправляти ваш дохід. Ви можете зняти свій зароблений дохід із залишком у розмірі 10 доларів.

6. PopAds

PopAds

PopAds – популярна рекламна мережа та сервіс видавничої реклами. Це пряма альтернатива Google AdSense і є високооплачуваним рішенням. Ви можете затвердити свій рахунок і в найкоротші терміни почати публікувати рекламу на своєму веб-сайті.

Усі їх оголошення оптимізовані для швидкого та ефективного завантаження. PopAds подобається тисячам видавців за свої унікальні критерії оплати. Вони платять щодня, якщо ви досягаєте мінімальної цілі 5 доларів на день.

7. ДохідХіт

ДохідХіт

RevenueHits – ще одна популярна рекламна мережа на ринку. Це гарантує швидке схвалення Вашого облікового запису та збільшує показ оголошень для отримання грошей на Вашому веб-сайті. Він має декілька форматів для відображення реклами, як банери, кнопки, повзунки, спливаючі вікна тощо.

Ви можете отримати свої доходи через PayPal, Payoneer та інші популярні платіжні шлюзи. Мінімальна сума доходу для зняття грошей – 50 доларів США, а вони виплачуються 30-відсотково.

Партнерські мережі

8. ShareASale

ShareASale

ShareASale – найпопулярніша мережа партнерського маркетингу. Він пропонує кілька категорій, таких як мода, технології, бізнес тощо. Це дозволяє багатьом різноманітним бізнес-нішам заробляти додаткові гроші. Ви можете підписатися на будь-який продукт, зареєстрований у ShareASale, і отримати комісію за кожен продаж.

Це може бути альтернативою Google AdSense, оскільки вона отримує дохід від трафіку вашого веб-сайту. Приєднатись легко, і вам будуть платити щомісяця. Однак вам знадобиться мінімум 50 доларів за рахунок платежів на вашому афілійованому рахунку, щоб зняти дохід. Ви можете почати заробляти гроші на ShareASale, як тільки ви розпочнете свою моду, продукти харчування, технології або будь-який інший веб-сайт.

9. Amazon Associates

Amazon Associates

Amazon Associates – одна з найкращих партнерських програм у світі. Це не може бути прямою альтернативою Google AdSense, але ви можете заробляти комісії, продаючи товари Amazon на своєму веб-сайті. Якщо у вас є магазин електронної комерції, ви можете просто зареєструватися в програмі Amazon Associates та відображати динамічні графічні оголошення на своєму веб-сайті..

Оскільки в Amazon є мільйони продуктів, ви можете вибрати для відображення найбільш релевантних елементів у вашій лінійці продуктів. Amazon Associates сплачує до 10% комісії за кожен продаж.

Ви також можете створити власний філія-магазин Amazon, щоб заробити більше грошей. А також ознайомтеся з нашим списком найкращих тем для партнерського маркетингу, щоб розпочати свій партнерський бізнес з ударом.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі альтернативи Google AdSense для монетизації вашого веб-сайту. Ви також можете перевірити наш список кращих веб-хостингових компаній.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me