9 найкращих альтернатив постійного контакту для розширення вашого списку

найкращі постійні альтернативи контакту


Шукаєте альтернативи постійного контакту? Постійний контакт – популярна послуга маркетингу електронної пошти для веб-сайтів малого бізнесу. У цій статті ми поділимося найпопулярнішими альтернативами постійних контактів, якими ви можете скористатися.

Чому слід шукати альтернативи постійного контакту?

Constant Contact – популярна послуга маркетингу електронної пошти для малого бізнесу. Він пропонує 60-денну безкоштовну пробну версію, тому ви можете ретельно перевірити його функції перед тим, як підписатися на преміальний план обслуговування. Це ідеальний вибір для початківців і легко обробляє невеликі списки абонентів. Ви можете ознайомитися з нашим повним оглядом постійних контактів для отримання більш детальної інформації.

З плином часу вам може знадобитися заглянути в інші популярні сервіси електронної пошти, щоб отримати більше функцій та функцій, яких не вистачає у постійного контакту.

Є багато служб маркетингу електронною поштою, які ви можете перевірити на своєму веб-сайті. Ці послуги можуть конкурувати з постійним контактом щодо функцій та цін.

Сказавши це, давайте подивимося на найпопулярніші альтернативи постійного контакту, які можна використовувати.

1. SendinBlue

SendinBlue

SendinBlue – популярна платформа електронного маркетингу та текстових повідомлень. Це зручно для початківців у налаштуванні та дуже просте у використанні. Ви можете запустити кілька маркетингових кампаній та акцій зі свого веб-сайту за допомогою SendinBlue. Це дозволяє створювати власні повідомлення на основі поведінки користувачів та забезпечує доставку повідомлень.

Він стягується лише за кількість відправлених електронних листів. Їх безкоштовний рахунок пропонує необмежену кількість контактів із 9000 електронними листами, дозволеними щомісяця. Перегляньте цей повний огляд SendinBlue для отримання додаткової інформації.

Ціна: $ 25 на місяць для до 40 000 електронних листів.

2. Крапельний

Крапельний

Крапель – найпопулярніше рішення для маркетингу на основі електронної комерції. Він оснащений інтелектуальною технікою автоматизації маркетингу, щоб заохотити відвідувачів підписатися на ваш список електронних листів. Використовуючи Drip, ви можете створювати розмови зі своїми користувачами та своєчасно надсилати їм електронні листи відповідно до їх поведінки, як-от сторінка продукту, яку вони переглядали, або веб-сторінка, яку вони відвідали.

Це дозволяє надіслати користувачеві текстові повідомлення. Крапельна перевірка, якщо користувач відвідує ваш веб-сайт вперше або відвідувач є постійним користувачем, тому повідомлення може бути надіслано відповідно. Ви повинні прочитати цей повний огляд Drip, щоб дізнатися більше.

Drip безкоштовний для перших 100 підписників, а це означає, що ви можете перевірити його функції та надіслати електронну пошту / текстові повідомлення користувачам.

Ціна: $ 49 / місяць для до 2500 абонентів.

3. AWeber

AWeber

AWeber – це чудовий маркетинг електронної пошти та послуга генерації клієнтів для веб-сайтів малого бізнесу. Створювати підручні форми для мобільних підписок за допомогою AWeber легко, щоб розширити список вашої електронної пошти. Поставляється з програмою перетягування та створення папок для створення електронних листів та створення автоматизованої системи для надсилання інформаційних бюлетенів.

AWeber має декілька каналів підтримки клієнтів, включаючи чат, телефон та підтримку на основі електронної пошти, які допоможуть вам безперебійно проводити маркетингові кампанії електронної пошти. Їх безкоштовна 30-денна пробна версія дозволяє вам комфортно користуватися їх платформою, надсилаючи електронні листи своїм підписникам цілий місяць, перш ніж платити щось.

Ціна: $ 19 / місяць для до 500 абонентів.

4. MailChimp

MailChimp

MailChimp – це потужне, доступне рішення електронної пошти. Це найкраще для всіх типів веб-сайтів і має функції для створення прекрасних цільових сторінок. Ви можете використовувати ці сторінки для перетворення своїх відвідувачів у клієнтів.

Інтегрувати MailChimp з WordPress легко. MailChimp для WooCommerce – це ще одна дивовижна послуга для вашого магазину електронної комерції. Він чудово працює і з багатьма іншими програмами на ринку. Ви також хочете перевірити конкурентів MailChimp порівняно з нашими експертами.

Найкраще про MailChimp – це їх безкоштовний план, за допомогою якого ви можете надсилати до 12000 електронних листів щомісяця.

Ціна: $ 10 / місяць.

5. CovertKit

ConvertKit

ConvertKit – це програмне забезпечення для електронного маркетингу для письменників, видавців та блогерів. Він оснащений конструктором візуальної автоматизації, який допоможе вам створити автоматизовані послідовності електронної пошти, щоб направляти відвідувачів через ваші заклики до дії. CovertKit також подобається YouTubers та подкастерам.

Це дозволяє створювати красиві форми підписки, надсилати власні електронні листи, розуміти поведінку користувачів тощо. 14-денна безкоштовна пробна версія надає вам доступ до тестування їх преміум-сервісу.

Ціна: $ 29 / місяць для до 1000 абонентів.

6. GetResponse

GetResponse

GetResponse – надійний сервіс маркетингу електронної пошти для ділових веб-сайтів. Він постачається з шаблонами електронної пошти, інтерфейсом користувача, формами реєстрації тощо. Він також пропонує маркетингові інструменти для збільшення трафіку вашого веб-сайту та перетворення відвідувачів у передплатників.

Окрім маркетингу електронною поштою, ви можете використовувати GetResponse для розміщення онлайн-вебінарів та створення цільових сторінок з інтерактивним вмістом. У ньому є чат, електронна пошта та телефонна підтримка, яка допоможе вам дізнатися про програмне забезпечення. GetResponse дає 30-денну безкоштовну пробну версію для перевірки їх обслуговування.

Також перегляньте ці найкращі альтернативи Інтеркома, щоб знайти популярні сервіси чату в реальному часі.

Ціна: $ 15 / місяць.

7. ActiveCampaign

ActiveCampaign

ActiveCampaign – це маркетингове рішення на основі CRM (управління відносинами з клієнтами), яке можна використовувати для створення налаштованих електронних листів. Ви можете створювати електронні кампанії на основі поведінки та намірів користувачів. Ці функції включають відстеження подій на місці, інтеграцію WordPress, службу міграції експертів та додатки для виставлення рахунків.

У ньому є конструктор перетягувань, який дозволяє миттєво створювати електронні листи та надсилати їх своїм підписникам. ActiveCampaign також може надсилати текстові повідомлення вашим користувачам. Ви можете користуватися їх послугою преміум-класу безкоштовно протягом перших 14 днів.

Ціна: $ 9 / місяць для до 500 контактів.

8. Монітор кампанії

CampaignMonitor

Кампанія Монітор забезпечує маркетинг та автоматизацію електронної пошти для веб-сайтів бізнесу. У комплекті із програмою для перетягування файлів для створення професійних листів. Кампанія Монітор допомагає створити візуальну подорож клієнтів, щоб залучати відвідувачів та збільшувати дохід.

Це дозволяє створювати сегментні електронні листи, і його можна легко інтегрувати з сотнями онлайн-додатків, включаючи Shopify, WordPress, Facebook, Magento тощо. Ви можете створити безкоштовний обліковий запис з обмеженими електронними листами та доступом до їх бібліотеки безкоштовних шаблонів електронної пошти.

Ціна: $ 9 / місяць для до 500 електронних листів.

9. Делівра

Делівра

Delivra – це преміальне професійне програмне забезпечення для електронного маркетингу. Він має інтелектуальний інструмент автоматизації електронної пошти, який використовує дані клієнтів з різних ресурсів, які використовуються у ваших маркетингових кампаніях. Це дозволяє відстежувати дані клієнтів та показувати статистику ваших кампаній.

Ви можете попросити демонстрацію, щоб дізнатися про платформу. Delivra має телефонну підтримку для швидкого отримання відповідей на ваші запити.

Ціна: $ 119 / місяць для 10000 контактів.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам виявити найпопулярніші варіанти постійного контакту. Ви також можете ознайомитись з нашим посібником щодо найкращих інструментів та плагінів контент-маркетингу для WordPress та списку програмного забезпечення CRM для малого бізнесу.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map