9 найкращих планів мобільного телефону для малого бізнесу на 2020 рік (порівняно)

Кращі плани для мобільного телефону для малого бізнесу


Ви шукаєте найкращі плани для мобільного телефону для малого бізнесу?

Плани бізнес-мобільних телефонів дозволяють вам телефонувати з ділових номерів на мобільні телефони чи веб-додатки, не потребуючи іншого пристрою для кожного номера. Це прекрасний спосіб керувати своїм бізнесом на мобільному телефоні.

У цій статті ми поділимося найкращими планами мобільних телефонів для малого бізнесу.

Вибір найкращого плану мобільного телефону для малого бізнесу

На ринку існує багато планів ділових стільникових телефонів. Це може створити плутанину серед користувачів, щоб вибрати найкращий сервіс для свого малого бізнесу.

Ось що потрібно шукати в службі мобільного телефону для малого бізнесу:

 • Тривалість дзвінка та час очікування
 • Запис дзвінків
 • Автосервісне обслуговування та маршрутизація дзвінків
 • Онлайн-інформаційна панель для додавання нових членів команди
 • Дозволяє декільком пристроям (мобільний телефон, стаціонарний телефон, планшет, комп’ютер) приймати дзвінки з одного номера
 • Служба переадресації, передачі та ідентифікації виклику

Плани стільникового телефону для малого бізнесу можуть запропонувати більше варіантів та можливостей. Вам потрібно вивчити свої вимоги, щоб вибрати ідеальний план стільникового телефону для вашого бізнесу.

Давайте розглянемо кілька найкращих планів мобільного телефону для малого бізнесу, якими ви можете скористатися.

1. Nextiva

Nextiva

Nextiva – популярна послуга мобільного телефону для малого бізнесу для покращення спілкування. Він має безліч функцій, таких як необмежений дзвінок, голосова пошта на електронну пошту, автоматичний супровід, якість голосу HD, миттєві конференційні дзвінки тощо.

Це дозволяє черги на дзвінки та портьє, щоб обробляти тривалі дзвінки в очікуванні. Ви можете інтегрувати сторонні програми з Nextiva для звітування, виставлення рахунків, програмного забезпечення для управління відносинами з клієнтами та інших цілей.

Nextiva також пропонує чат в реальному часі, опитування в Інтернеті, журнали викликів та інші функції як послугу ділового телефону. Це ідеальна послуга передачі голосу через Інтернет-протокол (VoIP) для індивідуального та багатопотужного бізнесу.

Для отримання найновіших знижок дивіться сторінку купона Nextiva.

2. RingCentral

RingCentral

RingCentral – відмінна послуга для малого бізнесу. Поставляється з журналами викликів, щоб керувати історією всіх ваших ділових викликів. Це дозволяє інтегрувати з корисними програмами розширення функціональності служби мобільного телефону вашого бізнесу.

Інші помітні функції включають обмін екраном, відеодзвінки, конференції, миттєві повідомлення, записи дзвінків та факс. Ви також можете керувати ідентифікатором абонента, очікуванням дзвінка, перекладами тощо тощо зі своєї інформаційної панелі. Налаштувати та користуватися просто за кілька хвилин.

3. Коник

Коник

Grasshopper – це ідеальна віртуальна послуга для малого бізнесу. Він розділяє ваші особисті та професійні заклики до ефективного спілкування. Ви можете вибрати місцевий номер у певних країнах, щоб створити довіру до своєї громади та відповідати на дзвінки з будь-якого місця за допомогою мобільного телефону чи настільних додатків.

Окрім місцевого номера, він пропонує більше варіантів вибору номера для вашого малого бізнесу, включаючи безкоштовний номер, суєтні номери, 800 номерів та 833 номери.

4. Phone.com

Phonecom

Phone.com – це професійний сервіс для мобільних телефонів малого бізнесу. Це дає вам можливість вибрати для місцевих номерів або безкоштовний номер для ділових дзвінків. Ви можете використовувати будь-який телефон для відповіді на дзвінки, включаючи стаціонарний або мобільний. Він оснащений основними функціями, такими як переадресація дзвінків, маршрутизація дзвінків, конференц-дзвінки тощо.

За допомогою Phone.com ви також отримуєте необмежені розширення, голосову пошту на електронну пошту, запис дзвінків, реєстратуру в реальному часі, глобальні номери тощо. Він має гнучкі плани ціноутворення та дозволяє додавати необмежених користувачів до сервісу.

5. AT&Т

ATT

AT&Т – це ще один популярний діловий телефон, телебачення та Інтернет. Це дозволяє постійно залишатися на зв’язку зі своїми користувачами. У нього є необмежені плани безлімітного дзвінка та обміну миттєвими повідомленнями для користувачів. Ви отримуєте до 4 рядків з кожним із їхніх планів.

Особливості преміальних планів включають необмежений час розмови, тексти та послуги передачі даних для конкретних країн, таких як Мексика та Канада. Він також пропонує послуги HD-потоків та мобільну точку доступу.

6. Verizon

Verizon

Verizon це преміальна послуга для мобільних телефонів малого бізнесу. Він пропонує необмежений час дзвінків, тексти та послуги передачі даних до 5 користувачів. У цьому списку є трохи дорогі плани, ніж інші послуги мобільного телефону для бізнесу.

Це дозволяє залишатися на зв’язку з будь-якого місця, обмінюючись даними між одним або декількома мобільними планшетами, гарячими точками та іншими пристроями. Ви також можете придбати окремі плани для основного телефону, планшета чи будь-якого пристрою гарячої точки.

7. Google Voice

Google Voice

Google Voice – це інтелектуальна послуга голосового дзвінка та мобільного телефону для малого бізнесу. Це дозволяє використовувати номер голосу для прийому дзвінків з будь-якого місця за допомогою смартфона та веб-додатків. Як і інші послуги мобільного телефону, він пропонує послуги переадресації, передачі та голосової пошти.

Це дає можливість блокувати спам-дзвінки та встановлювати час прийому дзвінків на ваших пристроях. За допомогою Google Voice ви отримуєте безкоштовний номер в США для здійснення дзвінків, текстів та голосових повідомлень.

8. Вонінг

Vonage

Vonage – це ще одна професійна послуга стільникового телефону для малого бізнесу. Він сумісний з Amazon Chime, що дозволяє здійснювати відеодзвінки та онлайн-конференції для ефективного спілкування. Він пропонує послуги хмарного VOIP для бізнесу та функцію мобільного доступу для прийому дзвінків з будь-якого місця з підключенням до Інтернету.

До інших функцій можна віднести онлайн-інформаційну панель для управління очікуванням виклику, переадресацією дзвінка, передачею тощо. Ви також можете легко додавати нових користувачів з адміністративного порталу.

9. T-Mobile

T-Mobile

T-Mobile – це дорога послуга мобільного телефону для малого та великого бізнесу. Він постачається з необмеженими планами дзвінків, даних та текстових повідомлень, якими ви можете користуватися з будь-якої точки світу. T-Mobile дозволяє керувати кількома номерами з одного пристрою або одним номером з декількох пристроїв.

Особливості включають голосову пошту, переадресацію дзвінка, ідентифікатор абонента та покриття для конкретної країни. Він пропонує до 12 ліній і стягує плату за кожну лінію.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі плани для мобільного телефону для малого бізнесу. Ви також можете перевірити наш експертний вибір найкращих реєстраторів дешевих доменних імен.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map