Альтернативи WordPress – 18 популярних конкурентів WordPress

Популярні конкуренти WordPress


Шукаєте альтернативу WordPress? На ринку існує багато рішень для створення веб-сайтів. І хоча WordPress є найпопулярнішим рішенням, і це найпростіше у використанні, ми розуміємо необхідність перевірити кожен варіант, перш ніж приймати остаточне рішення.

У цій статті ми познайомимо вас із найпопулярнішими конкурентами WordPress, які ви можете використовувати як альтернативу WordPress.

Чому слід перевірити конкурентів / альтернативи WordPress

Багато провідних брендів активно використовують WordPress для своїх веб-сайтів. Він має 32% ринку, що означає, що кожен 3-й веб-сайт у світі створений на WordPress.

Під WordPress ми маємо на увазі WordPress.org, який є власноруч прийнятим рішенням. Ви можете ознайомитись з нашою статтею про різницю між WordPress.com проти WordPress.org для отримання більш детальної інформації.

Почніть швидко з цих кращих хостинг-компаній WordPress.

Отже, навіщо вам шукати альтернативу? Що ж, на ринку є ще багато інших рішень, які ви можете використовувати для створення веб-сайту чи блогу. Ці платформи не такі популярні, як WordPress, але кожна з них має свої унікальні особливості та функціональні можливості, які можуть відповідати вашим конкретним потребам.

Пов’язані: Огляд WordPress: ОБОВ’ЯЗКОВО прочитати перед запуском сайту.

Якщо ви запустили свій веб-сайт із WordPress і ніколи не використовували жодного іншого рішення, то також слід ознайомитися з цими рішеннями, щоб побачити, чим вони відрізняються від WordPress. Ми не пропонуємо вам переміщувати свої веб-сайти, але завжди добре мати додаткові знання у вашому розпорядженні. Або ця стаття підтвердить ваше рішення використовувати WordPress, або ви знайдете щось більш підходяще: в будь-якому випадку ви виграєте!

Давайте подивимось на популярних конкурентів WordPress.

1. Weebly: перетягнути & Відкиньте альтернативу WordPress

Weebly

Weebly – це розміщена платформа. Він має простий конструктор перетягувань для початківців, щоб швидко створити сайт. У Weebly є інтерактивні теми, спеціальні шрифти, фони паралакса, редактор зображень тощо.

Ви також можете використовувати Weebly для створення інтернет-магазину. У ньому є конструктор електронної комерції, який можна легко запустити в магазин. Основний план Weebly запускається безкоштовно, але вам потрібно буде оновити їхні преміальні плани для отримання додаткових функцій.

Якщо ви вже використовуєте Weebly і шукаєте додаткові функції, перегляньте цю статтю про те, як перемістити веб-сайт із Weebly на WordPress.

2. Shopify: Найкраща альтернатива WooCommerce

Шопіруйте

Як випливає з назви, Shopify – це рішення для електронної комерції. Це порівняно з WooCommerce, найпопулярнішою платформою на основі WordPress, що використовується для створення інтернет-магазину. Shopify – це просте, просте рішення для започаткування вашого бізнесу в Інтернеті.

Він працює з усіма популярними платіжними рішеннями, щоб приймати онлайн-платежі. Ви можете додавати свої продукти та легко продавати їх в Інтернеті за допомогою Shopify. Він постачається із вбудованими темами, платними розширеннями, інтеграціями та додатками.

Рекомендуємо ознайомитись із цією статтею про Shopify vs WooCommerce, щоб отримати експертну інформацію про найкраще рішення на ринку електронної комерції..

Крім того, ви можете ознайомитися з нашим повним списком Shopify альтернатив та конкурентів.

Прочитайте наш повний огляд Shopify.

3. Середній: Проста у використанні альтернатива WordPress

Середній

Засіб широко відомий серед письменників та блогерів. Він також може добре працювати як блогер, який веде свої власні блоги на інших платформах або пише кілька блогів. Основна увага Medium – це створення спільноти письменника та обмін їх дивовижним вмістом з читачами.

Це сучасна, чуйна видавнича платформа. Немає шаблонів чи розширень, що означає, що ви змушені будете використовувати даний дизайн як є. Однак Medium повністю оптимізований і чудово працює при будь-якому розмірі екрана. Вони пропонують вбудовані замітки та відповіді замість коментарів.

Medium – це повністю розміщене рішення, яке означає, що вам не потрібно турбуватися про веб-хостинг та пропускну спроможність. Для видавців пропонуйте власні доменні імена, щоб користувачі могли вибрати власний домен для свого блогу.

Якщо ви вже використовуєте Media і хочете перейти на кращу платформу, перегляньте наш посібник із переходу з Medium на WordPress.

4. Blogger: # 1 WordPress.com Альтернатива від Google

Блогер

Назва говорить вам про все, що можна очікувати від цієї платформи. Багато блогерів у всьому світі розпочали свою кар’єру з Blogger. Це безкоштовне рішення на базі Google.

Ви можете ознайомитися з нашою статтею про Blogger vs WordPress, щоб дізнатися про основні відмінності між 2 найпопулярнішими платформами для ведення блогів.

Однак якщо ви вже користуєтеся Blogger і втомилися від їх редактора, ви можете легко перемістити свій блог з Blogger до WordPress.

5. Сайти Google: Безкоштовний конструктор сайтів від Google

Google Sites

Google Sites – продукт Google. Це просте рішення з меншою кількістю варіантів. Він не є прямим конкурентом WordPress або інших систем управління контентом, але він може вважатися альтернативою Weebly, Squarespace, Wix тощо.

Це дозволяє використовувати власне доменне ім’я для вашого веб-сайту. Не потрібно додавати до нього жодного рішення хостингу. Google Sites чудово підходить для невеликих веб-сайтів та блогів.

6. Typepad: Урожай конкурента WordPress

TypePad

Typepad – це преміальна платформа для блогів та публікацій. З його допомогою можна створити ваш особистий або професійний блог за допомогою члена служби підтримки клієнтів від Typepad. Це оптимізоване рішення, яке можна використовувати для заробітку в Інтернеті.

Typepad має дизайни преміум якості для веб-сайтів. Запустити свій блог чи веб-сайт і ділитися своїм вмістом в Інтернеті легко.

7. Привид: майбутнє блогів

Привид

Ghost – це проста платформа для ведення блогів, в основному орієнтована на допомогу блогерам, надаючи їм просте у використанні рішення. Як і багато інших веб-сайтів для ведення блогів, Ghost не пропонує великий список функцій. Він заснований на NodeJS, і вони постійно намагаються вдосконалити редактор для авторів, використовуючи свою платформу.

8. Tumblr: Tumblr: Найкращий соціальний блог

Tumblr

Tumblr – відмінна платформа для соціально мотивованих блогерів. Він пропонує теми та шаблони для налаштування. Будучи прийнятим рішенням, це дозволяє зосередитись на написанні та дизайні вашого блогу. Tumblr дозволяє користувацькі доменні імена, і їх можна використовувати для створення сторінок. Поєднання соціальних медіа та блогів робить його унікальним у порівнянні з іншими рішеннями.

9. Joomla

Joomla

Joomla – один з найстаріших і найпопулярніших розробників веб-сайтів на ринку. Це програмне забезпечення з відкритим кодом і працює за підтримки своєї громади. Багато розробників та досвідчені користувачі Інтернету віддають перевагу Joomla для виготовлення веб-сайтів. Він може використовуватися для створення будь-якого веб-сайту та пропонує розширену панель адміністрування користувачам.

Ви можете повністю налаштувати Joomla, використовуючи їх преміум-розширення та веб-теми. Це програмне забезпечення CMS має більше функцій, ніж будь-яка інша система управління вмістом. Joomla доступний на багатьох панелях веб-хостингу з можливістю установки в один клік.

10. Друпал

Друпал

Drupal – одна з найпопулярніших систем управління контентом та створення веб-сайтів. Drupal має частку ринку в 2,1% від усіх веб-сайтів у світі. Він має потужну основу і використовується багатьма вищими державними та приватними агенціями для своїх веб-сайтів.

Як і WordPress, для запуску Drupal знадобиться доменне ім’я та веб-хостинг. Хоча це не так просто, як WordPress для початківців. Панель адміністрування складна в управлінні і має круту криву навчання. Вам знадобиться навчання та допомога, щоб вивчити Drupal, що робить його непривабливим для більшості стартапів.

11. Джекілл

Джекілл

Джекілл – це розробник веб-сайтів на основі Ruby and NodeJS. Оскільки технологія інша і призначена для більш просунутих користувачів, вам потрібно буде вивчитись, перш ніж ви зможете створювати сторінки та додавати вміст. У ньому немає бази даних, і веб-сторінки побудовані на статичному HTML.

Якщо ви володієте знаннями сучасних мов програмування та програмних систем, таких як Markdown, Git, Ruby тощо, то ця платформа для вас. У ньому є безкоштовний хостинг, пропонований GitHub Pages. Jekyll – це рішення вибору для просунутих розробників та програмістів.

12. CMS Made Simple

CMS зроблено просто

CMS Made Simple відповідає їх назві. Ця система управління вмістом є повністю відкритим кодом (за допомогою PHP та MySQL) і схожа на інші популярні платформи для ведення блогів, наприклад WordPress.

Він пропонує всі інструменти, теми, розширення та документацію для налаштування для створення потрібного вам блогу. Вказівки на веб-сайті для ведення блогів ще більше спрощують початківців швидко запускати свій блог.

13. SquareSpace

Квадратний простір

Squarespace – це розміщена платформа. Він популярний серед рішень для створення веб-сайтів, таких як WordPress, Joomla та інші. Квадратний простір – це преміум рішення та постачається із вбудованими веб-шаблонами для налаштування вашого блогу.

Слід переглянути нашу статтю про Squarespace vs WordPress для глибокого порівняння між двома платформами. Якщо ви використовуєте Squarespace і хочете спробувати щось нове, перейдіть до нашої інструкції, щоб легко перейти з Squarespace в WordPress. Ми сподіваємось, що варто цього кроку!

Не пропустіть, щоб перевірити ці найкращі варіанти альтернативи квадрату.

14. Textpattern

Textpattern

Textpattern – це просте рішення для ведення блогів. Він не такий популярний, як WordPress або Joomla, але використання схоже на будь-яку іншу платформу для створення веб-сайтів. Textpattern простий у використанні та керуванні для початківців.

Поряд з іншими стандартними функціями, воно має готове до використання рішення для коментарів і показує статистику всередині інформаційної панелі. Він використовує HTML-сторінки для відображення тексту.

15. Експресія двигуна

Експресія двигуна

Expression Engine – це преміальний розробник веб-сайтів. Ця платформа працює з комбінацією PHP та MySQL. У нього є безкоштовний план запуску вашого сайту, але всі додатки та розширення оплачуються. Вам потрібно буде вкласти час і гроші, щоб створити належний веб-сайт із Expression Engine. Він також має плату за ліцензію на запуск веб-сайту чи блогу.

16. Статичний

Статичний

Statamic – потужний розробник веб-сайтів із передовими технологіями, що працюють у фоновому режимі. Зазвичай його вибирають технічні користувачі, які знають процеси та хочуть вивчити всі можливості програмного забезпечення CMS. Statamic створює сторінки для користувачів за допомогою PHP, Markdown та YAML, тому воно відрізняється від інших рішень.

17. Webs.com

Веб

Webs.com – це безкоштовне рішення для створення веб-сайтів. Він оснащений конструктором веб-перетягувань, інтеграцією соціальних мереж, адаптивним дизайном та спеціальним доменним іменем. Webs.com – це розміщене рішення, і ви можете ознайомитись з їхніми преміальними планами щодо додаткових функцій.

У комплекті є інтерактивні теми та шаблони для налаштування зовнішнього вигляду вашого веб-сайту. За допомогою преміум-рішення ви отримаєте підтримку від своїх розробників та дизайнерів під час створення потрібного вам сайту.

18. Вікс

Вікс

Wix – це простий розробник веб-сайтів та розміщене рішення. Його використовують багато початківців, які хочуть швидко запустити свій веб-сайт. Ви можете використовувати їх конструктор перетягування, щоб додати функції, зображення та вміст на своєму веб-сайті.

Крім традиційного веб-сайту, ви також можете створити блог або інтернет-магазин за допомогою Wix. Для інтернет-магазину вам потрібно буде придбати їх преміум-версію. Преміальні плани дозволяють інтегрувати онлайн-рішення для платежів, такі як PayPal, authorize.net тощо.

Ви можете ознайомитися з нашою статтею про Wix vs WordPress, щоб прочитати повне порівняння. Крім того, ви можете ознайомитись з цим оглядом Wix, щоб детальніше дізнатися про особливості та функціональність цієї платформи.

Якщо ви користувач Wix і не задоволений обмеженнями, рекомендуємо вам перейти з Wix на WordPress. Щоб дізнатися більше, перегляньте нашу статтю про альтернативи та конкуренти Wix.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам дізнатися про конкурентів WordPress. Якщо вам сподобалася ця стаття, то ми також радимо ознайомитись з цим посібником щодо 100+ цікавих статистичних даних та фактів WordPress та деяких основних причин, чому ви повинні використовувати WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map