Альтернативні форми Ninja: WPForms vs. Ninja Forms (порівняно)

WPForms vs. Ninja Forms


Шукаєте ідеальний плагін для вашого сайту WordPress? Якщо ви робили якісь онлайн-дослідження, ви, мабуть, знайшли WPForms та форми Ninja, рекомендовані в найкращих блогах WordPress. Тепер ви, мабуть, цікавитесь, яку вибрати!

Якщо так, то ми тут, щоб допомогти вам. У цій статті ми порівняємо WPForms проти Ninja Forms і покажемо важливі відмінності, щоб ви могли вирішити, який плагін є ідеальним рішенням для вашого сайту.

Ми порівняємо два плагіни на основі наступних 5 балів:

 1. Загальний огляд
 2. Простота використання
 3. Особливості
 4. Ціноутворення
 5. Підтримка

1. WPForms vs. Ninja Forms – Загальний огляд

Що таке WPForms?

wpforms-review-contact-form-plugin

WPForms – це найбільш зручний для початківців плагін для форми контактів WordPress на ринку. Це дозволяє легко створювати красиві форми контактів на вашому сайті WordPress. Він забезпечує дуже простий, інтуїтивно зрозумілий користувальницький інтерфейс, тому ви можете створити широкий спектр форм WordPress самостійно за лічені хвилини.

Плагін WPForms поставляється у безкоштовній версії Lite, а також у кількох преміум-версіях. Він має понад 1 мільйон активних установок на WordPress.org. Плагін має 4,9 з 5 середніх оцінок користувачів з 3000+ голосів, отриманих на WordPress.org. Користувачі люблять це!

WPForms був створений тими ж людьми, які керують найбільшим неофіційним сайтом ресурсів WordPress, WPBeginner. Якщо ви не знайомі: WPBeginner відомий своїми навчальними посібниками для початківців з різних тем WordPress.

Перегляньте повний огляд WPForms

Які форми ніндзя?

ніндзя-форми-дім

Ninja Forms – це один з найпопулярніших плагінів WordPress, доступний сьогодні. Він оснащений простим у використанні конструктором перетягування форм, що дозволяє створювати контактні форми в WordPress. Ви можете використовувати широкий набір форм форм, включених для створення необмежених форм за допомогою цього плагіна.

Як і WPForms, Ninja Forms також випускається у безкоштовній та преміальній версіях. Він також має понад 1 мільйон активних установок на WordPress.org. Ninja Forms має 4,4 з 5 середніх оцінок користувачів із 900+ голосів, отриманих на WordPress.org. Якщо ви порівнюєте два плагіни на основі середніх відгуків користувачів, WPForms стоїть попереду Ninja Forms.

Форми Ninja були створені командою професіоналів WordPress, яка отримала назву WP Ninjas.

Перегляньте повний огляд форм Ninja Forms

2. Простота використання

Створення форми за допомогою WPForms

Основна мета створення WPForms полягала в тому, щоб зробити форму WordPress якомога простішою та простою. Отже, WPForms виділяється з натовпу, коли мова йде про простоту та зручність у користуванні.

Щоб створити нову форму за допомогою WPForms, перейдіть на сторінку WPForms »Додати нове з вашої інформаційної панелі WordPress. Там ви побачите ряд готових шаблонів на вибір.

wpforms утворюють шаблони

Ви можете вибрати шаблон для швидкого початку роботи. Якщо ви хочете додати більше полів до готової форми, ви можете перетягнути їх з панелі лівих полів у правий редактор форми.

wpforms vs surveymonkey простота використання

Ви можете налаштувати кожне поле, натиснувши на Параметри поля.

field-options-wpforms

Ви можете налаштувати назву форми, reCAPTCHA, медовий горщик проти спаму, повідомлення та підтвердження електронних листів від Налаштування. Ви можете з’єднати форму з маркетинговими платформами електронної пошти, як постійний контакт, який є чудовою альтернативою MailChimp тощо Маркетинг варіант. І ви можете налаштувати PayPal і Stripe, щоб приймати платежі від Виплати варіант.

Пов’язані: Основні альтернативи MailChimp

налаштування wpforms

Це так просто. Закінчивши додавання полів до форми та переглянути всі налаштування, ви можете натиснути кнопку Зберегти кнопка вгорі екрана.

save-form-wpforms

Поруч із кнопкою “Зберегти” ви побачите Вставити варіант. Якщо натиснути на нього, ви отримаєте короткий код нової форми, який можна вставити будь-де на вашому сайті, щоб додати форму.

Додавання WPForms до ваших публікацій і сторінок WordPress легко за допомогою віджета WPForms, доступного в меню редактора повідомлень. Щоб додати контактну форму до публікації чи сторінки, вам потрібно буде відкрити публікацію чи сторінку та натиснути піктограму віджета WPForms.

add-form-widget-post-editor-wpforms

Потім виберіть форму, яку ви хочете додати.

select-form-wpforms

І це все! Тепер ви можете опублікувати або оновити цю сторінку, щоб переглянути, як виглядає ваша форма на вашому сайті. Нижче наведено скріншот того, як виглядає проста форма контакту:

contact-form-example-wpform

Якщо ви хочете показати свою форму в бічних панелях або будь-яких областях, готових до віджетів, ви можете знайти віджет WPForms у Зовнішній вигляд »Широкі.

wpforms-віджет

Ви можете перетягнути віджет у будь-яку готову для віджетів область, на якій потрібно відобразити форму.

Створення форми з формами ніндзя

Ninja Forms оновлював свій інтерфейс кілька разів, щоб зробити його більш зручним для користувачів. Тепер він також має досить подібний інтерфейс для створення форм, як у WPForms.

Щоб створити нову форму за допомогою Ninja Forms, вам потрібно буде відвідати Форми ніндзя »Додати нове зі своєї інформаційної панелі. Там ви побачите декілька шаблонів форм для початку, включаючи пусту форму.

форми-шаблони ніндзя

Ви можете вибрати шаблон і почати швидко; однак, можливо, ви не зможете використовувати всі представлені, якщо ви не придбали їх найдорожчий план. Ninja Forms показує всі доступні шаблони форм, включаючи ті, до яких у вас немає доступу, що робить їх трохи заплутаними та захаращеними.

З іншого боку, WPForms показує лише шаблони, які ви можете фактично використовувати відповідно до встановленого плану. Це підтримує WPForms приємно та акуратно.

Вибравши шаблон, ви побачите інтерфейс побудови форми, показаний нижче. Щоб додати нові поля до форми, натисніть на Додайте значок.

create-form-ніндзяформи

Потім ви побачите, що всі поля відображаються праворуч. Тепер ви можете перетягнути їх у лівий бічний редактор форм і створити форму.

редагувати форму-ніндзяформи

Ви можете налаштувати сповіщення, повідомлення про підтвердження та електронні листи із програми Електронні листи & Дії варіант. Ви можете налаштувати параметри відображення, обмеження та обчислення з Розширений варіант.

Ніндзя-форми-налаштування

Після створення та налаштування форми ви можете натиснути Опублікувати.

Щоб використовувати форму у своїх публікаціях та сторінках WordPress, ви можете використовувати віджет Ninja Forms у редакторі сторінок / публікацій. Він має інтерфейс, схожий на WPForms.

Щоб додати контактну форму до публікації чи сторінки, вам потрібно буде відкрити публікацію чи сторінку та натиснути значок віджета Ninja Forms..

add-form-widget-post-editor-ninjaforms

Виберіть форму, яку ви хочете додати та оновити цю сторінку.

select-form-ніндзяформи

Потім ви можете переглянути, як виглядає ваша форма. Ось як буде виглядати ваша основна форма.

contact-form-exmple-ninjaforms

Як і WPForms, він також має віджет, який можна використовувати в бічних панелях та інших областях, готових до віджетів на вашому сайті. Ви можете знайти віджет у Зовнішній вигляд »Широкі.

ніндзя-форми-віджет

Переможець: WPForms. Його чистий інтерфейс відображає лише шаблони, до яких ви маєте доступ. Плюс, його Вставити опція з коротким кодом, щоб ви могли легко додавати форму в будь-якому місці вашого сайту.

3. Особливості

Сила WPForms це його здатність створювати прості форми контактів, а також розширені форми, такі як форми оплати, форми реєстрації користувачів, опитування та опитування, форми підписки на розсилки та ін. Вона має всі функції, необхідні для створення багатоцільових форм у WordPress.

Ось лише декілька основних функцій WPForms:

 • Захист від спаму за допомогою медового пакета проти спаму та reCAPTCHA
 • Розумна умовна логіка
 • Інтеграція маркетингу електронною поштою з AWeber, MailChimp, Drip та іншими популярними сервісами
 • Опитування та опитування Адон
 • Краще управління записами на інформаційній панелі, щоб переглянути всі записи в одному місці
 • Приймайте платежі та пожертви за допомогою PayPal та Stripe

Всі ці функції у поєднанні роблять WPForms ЦІЛЬКИМ інструментом для форм WordPress.

Форми Ninja, з іншого боку, також мають потужні функції, призначені для вас. Однак більшість його функцій доступні лише у вигляді розширень. Вам доведеться купувати кожне розширення окремо або отримувати їх за допомогою преміум-плану.

Є два основні недоліки у виборі форм Ninja через WPForms з точки зору функцій:

1. Якщо ви купуєте розширення окремо, вам потрібно буде вкласти більше грошей. Більшість розширень коштують по 49 доларів за кожне, тож це дорого коштує поспішаючи.

2. Аддони WPForms знаходяться лише в один клік, тоді як для доповнення Ninja Forms потрібно дотримуватися всього процесу встановлення плагіну WordPress для встановлення кожного додатка. Це означає, що вам потрібно завантажити файл розширення, завантажити його на приладну панель, встановити його, а потім активувати.

Крім існуючих функцій, форми Ninja відрізняються високою гнучкістю та розширенням. Він створений із сотнями функцій, гачків дій та фільтрів, які розробники можуть використовувати для створення спеціальних функцій.

Переможець: Це краватка. Однак, WPForms робить більшість функцій більш простими у використанні та додає лише 1 клік.

4. Ціноутворення

І WPForms, і Ninja Forms пропонують безкоштовні та преміальні версії. Ви можете встановити версії Lite безпосередньо на інформаційну панель свого сайту з каталогу плагінів WordPress.org і використовувати їх безкоштовно. Щодо розширених функцій та додатків, вам потрібно буде оновити їхні преміальні плани.

WPForms має 4 основні плани ціноутворення. Для підприємств, які починаються, він має Основні план, який коштує 39,50 дол. Але, щоб використовувати ВСІ функції та доповнення WPForms, вам потрібно придбати найдорожчий план, Елітний, що коштує 299 дол.

wpforms-ціноутворення

Ninja Forms має 3 основні цінові плани, які дозволять вам використовувати її функції та розширення, або ви також можете придбати окремі розширення та використовувати їх зі своїм безкоштовним планом.

ціноутворення на форми ніндзя

Найбільш базовий план форм Ninja, Особисті, коштує 99 доларів; і найдорожчий план, Агентство, коштує 499 доларів. Їх ціновий діапазон набагато вищий, ніж у WPForms.

За рахунок WPForms ви отримаєте багато функцій, які отримають за менші гроші. Наприклад, ви можете створювати форми з декількома стовпцями з будь-яким планом WPForms, включаючи його версію Lite; але вам потрібно буде придбати Макет і стилі Аддон або Особисті планують використовувати ту саму функцію з Ninja Forms.

Так само можна дістати Постійний контакт інтеграція безкоштовно з усіма версіями WPForms, але вам потрібно буде придбати окреме розширення або придбати Особисті планують розблокувати цю функцію для Ninja Forms.

Переможець: WPForms. Він пропонує потужні функції за дуже прийнятною ціною.

5. Підтримка

WPForms є сотні підручників для початківців про те, як легко використовувати плагін. Відповідь майже на всі запити ви можете знайти в їхній документації.

Користувачі версії Lite можуть розміщувати свої запити на WordPress.org. Їхня команда підтримки дуже чуйна, як показують рейтинги користувачів. Користувачі Преміум версії можуть відкрити квитки на підтримку та отримати персональну підтримку електронною поштою.

Форми Ninja також мають детальну документацію, яка допоможе вам вирішити найпоширеніші проблеми. Ви можете отримати прості підручники для використання плагіна. Якщо вам потрібна технічна підтримка, ви можете зв’язатися з ними через свою контактну сторінку, відкривши квиток підтримки.

Переможець: Це краватка.

Висновок

WPForms – це чудовий плагін для створення WordPress. Він забезпечує дійсно простий, зручний інтерфейс для побудови форм. Він має повний набір функцій, якими ви можете легко користуватися. Плагін також дуже доступний для малого бізнесу.

Ninja Forms також є потужним плагіном для створення форм WordPress. Його інтерфейс зручний; однак він не може порівнюватися з чистим інтерфейсом WPForms. Плагін Ninja Forms приносить розширені функції до таблиці, які вам можуть бути зручними, але отримати їх все досить дорого..

Звідси, WPForms є явним переможцем з точки зору користувачів. Однак передові розробники можуть вважати форми Ninja більш корисними завдяки своїм зручним для розробників варіантам.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам вибрати між WPForms або Ninja Forms для вашого сайту.

Ви також можете прочитати наше поглиблене порівняння між,

 • WPForms vs TypeForm
 • WPForms проти FormStack
 • WPForms vs Gravity Forms
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me