Blogger vs. WordPress – Огляд експертів (який із них найкращий?)

блогер проти wordpress


Шукаєте ідеальну платформу для створення блогу?

Якщо ви робили якісь дослідження в Інтернеті або запитували когось із досвідченого ведення блогів, пропозиції, мабуть, почати з WordPress або Blogger.

Вибір правильної платформи може бути втомливим, оскільки WordPress та Blogger є одними з найпопулярніших платформ для ведення блогів, які використовуються сьогодні.

У цій статті ми детально обговоримо Blogger vs. WordPress з точки зору їх функцій, простоти використання, варіантів дизайну, сильних, слабких сторін тощо.

Порівняння WordPress проти Blogger розділено на 10 розділів:

 1. Огляд
 2. Простота використання
 3. Варіанти дизайну
 4. Особливості та функції
 5. Право власності на ваш блог
 6. Параметри монетизації
 7. Безпека
 8. Підтримка
 9. Вартість
 10. Легкість міграції

1. Огляд: WordPress та Blogger як платформи для блогів

Що таке WordPress?

wordpress-org

WordPress це найпопулярніша система управління контентом (CMS), яка застосовується сьогодні, і займає понад 30% усіх веб-сайтів в Інтернеті. Це відкрите / безкоштовне програмне забезпечення, яке сприяє створенню, редагуванню, організації та публікації вмісту.

Для створення блогу WordPress вам потрібен сервер хостингу та доменне ім’я. Веб-хостинг – це місце, де люди зберігають вміст і файли свого блогу, а доменне ім’я – це адреса вашого блогу в Інтернеті, як IsItWP.com або Google.com. Коли ви введете своє доменне ім’я в адресному рядку веб-переглядача, ви перейдете на хостинг-сервер, на якому розміщується ваш веб-сайт, і ваш веб-сайт буде показаний..

Примітка: Це порівняння між влаштованим WordPress (WordPress.org) та Blogger. Якщо ви хочете знати різницю між двома смаками WordPress, ось наше порівняння WordPress.com з WordPress.org.

Що таке Blogger?

блогер для блогу

Blogger – це основна платформа для ведення блогів, де ви можете додавати вміст та публікувати. За допомогою Blogger ви можете публікувати безкоштовні блоги за допомогою піддомену blogspot.com. Google купив Blogger у 2003 році і відзначив його як Blogger, якого ми знаємо сьогодні.

З Blogger ваш блог розміщується на їх серверах, тому вам не потрібно знайти хостинг-компанію. Вам навіть не потрібно доменне ім’я, якщо ви хочете використовувати піддомен blogspot для свого блогу. Наприклад, ім’я вашого блогу в Blogger буде подібне до example.blogspot.com.

2. Простота використання

Простота використання – WordPress

Перше і головне, що люблять люди у WordPress, – це її простота.

Щоб розпочати блог на WordPress, вам потрібно придбати план хостингу WordPress та доменне ім’я. Потім ви встановлюєте WordPress на хостинг-сервер і підключаєте до нього свій домен. Це все, що потрібно для створення блогу на WordPress.

Після того, як ваш блог вийде наживо, ви можете почати публікувати статті. Хоча тема Word заздалегідь встановлена ​​на WordPress, ви можете змінити її та налаштувати зовнішній вигляд свого блогу, встановивши вибрану вами тему WordPress безкоштовно Каталог тем WordPress. Не забудьте прочитати огляди популярних тем WordPress, перш ніж випадковим чином вибрати та встановити.

Нижче – як виглядатиме інформаційна панель WordPress.

wordpress-інформаційна панель-створення-нова-посада

Простота використання – Blogger

Процес налаштування Blogger простіше, ніж WordPress. Blogger вже розміщений Google і є готовою до використання платформою, тому вам не потрібно знаходити хостинг-сервер для свого блогу. Це також означає, що ваш сайт буде знаходитися на тому самому сервері, на якому знаходяться всі інші сайти Blogger. У вас також буде той самий субдомен (.blogspot.com), якщо ви не придбаєте доменне ім’я.

Щоб створити блог на Blogger, вам потрібно мати обліковий запис Google, але це єдина вимога. Просто зареєструйтесь у своєму обліковому записі Google і виконайте дії. Ви повинні дати назву своєму блогу та вибрати адресу блогу.

Потім ви можете почати створювати публікації та публікувати їх. Перегляньте знімок екрана нижче, щоб побачити, як виглядає платформа Blogger.

create-a - пост-блогер

Переможець: І WordPress, і Blogger відомі простотою використання. Однак, Blogger простіше налаштувати при порівнянні двох. Якщо ви хочете просту у користуванні платформу, яка також постачається з великою кількістю параметрів налаштування, то виберіть натомість WordPress.

3. Варіанти дизайну

Створення блогу WordPress

Що стосується варіантів дизайну, WordPress набагато випереджає. Ви можете знайти тисячі безкоштовних тем у програмі офіційний сховище WordPress.org. Крім того, є сотні сторонніх тематичних магазинів та ринків, де можна придбати преміальні теми.

Для того, щоб встановити тему, ви можете просто перейти до Теми »Додати нове. Ви можете безпосередньо отримати доступ до безкоштовних тем зі своєї інформаційної панелі та встановити їх.

додати WordPress-теми

Створення блогу Blogger

Як і WordPress, дизайн блогу на основі Blogger також керується темами. Однак недоліком є ​​те, що варіанти тем обмежені. Існує близько 10 типів тем з 3 до 7 варіаціями кожної теми.

Щоб змінити тему, просто перейдіть на сторінку Тема меню, перегляньте наявні теми та додайте ту, яка вам найбільше подобається.

Теми для додавання-блогера

Переможець: Ми з упевненістю можемо сказати, що WordPress є переможцем, коли йдеться про варіанти дизайну та налаштування. Ви можете легко знайти безкоштовну тему WordPress, яка найкраще відповідає вашим унікальним потребам. Існує нескінченна можливість налаштувати теми WordPress. З іншого боку, для Blogger доступні теми та варіанти дизайну сильно обмежені.

4. Особливості та функції

Додавання функцій та функцій у блозі WordPress

Як було сказано вище, WordPress підтримується величезною спільнотою з тисячами розробників по всьому світу. Так само, як і в темах, є тисячі безкоштовних і преміальних плагіни які додають функції та функціональні можливості на сайти WordPress. Існують плагіни майже для будь-якої функції, яку ви можете придумати; контактні форми, генерація потенційних клієнтів, SEO та ін.

За допомогою цих плагінів ви можете перетворити ваш простий блог у бізнес-сайт, електронну комерцію чи будь-який інший тип веб-сайту.

Щоб додати плагіни на свій сайт, ви можете просто перейти до Плагіни меню на інформаційній панелі WordPress. Як і при встановленні тем, ви можете безпосередньо отримувати доступ до офіційних безкоштовних плагінів зі своєї інформаційної панелі, тоді як вам потрібно завантажувати преміальні.

add-wordpress-плагіни

Додавання функцій та функцій у Blogger

Blogger не має гнучкості WordPress. Немає можливості додати плагіни. Однак ви можете вставити сценарії сторонніх служб, щоб додати основні функції. Наприклад, ви можете додати скрипт Wufoo.com для додавання контактної форми. Однак використання стороннього сценарію має свої обмеження, якщо ви не отримаєте преміум-підписку. Звичайно, ви не можете розширити такі функції Blogger як WordPress.

Переможець: WordPress набагато випереджає, що стосується розширення функцій та функцій. Якщо ви користуєтесь блогером і шукаєте інші варіанти, ознайомтеся з цією статтею про переміщення блогу з блогера до WordPress.

5. Власність – хто є остаточним власником вашого блогу?

Право власності на блог WordPress

WordPress – це вільне / відкрите програмне забезпечення, яке ви можете змінювати та використовувати безкоштовно. Ви можете створити блог WordPress, використовуючи власний хостинг та власне доменне ім’я. Це означає, що ви остаточний власник блогу.

Ви також хочете перевірити ці найкращі генератори імен блогу.

Ви маєте повний контроль над управлінням свого блогу WordPress. Ви можете налаштувати його повністю без будь-яких обмежень. І, коли ви хочете його вимкнути, ви можете це зробити за власним бажанням.

Право власності на блог Blogger

На відміну від WordPress, остаточним власником вашого блогу Blogger є не ви, а сам Blogger. Оскільки ви використовуєте платформу Blogger, ви відповідаєте за її умови та умови. Ви не можете зробити багато налаштувань і, що ще гірше, Blogger може закрити ваш сайт без вашої згоди.

Якщо ви серйозно ставитесь до ведення блогів, то Blogger.com не можна вважати надійною платформою.

Переможець: У WordPress ви є власником свого блогу, тоді як на Blogger ви несете відповідальність за умовами використання Blogger.com. WordPress – явний переможець тут.

6. Параметри монетизації

Параметри монетизації WordPress

Якщо ви хочете монетизувати свій блог, то WordPress – найкращий вибір. Ви можете легко додавати у свій блог Google Adsense, партнерські посилання та рекламні банери.

Крім того, ви можете легко створити сторінку електронної комерції на своєму блозі WordPress і продати свої продукти, щоб заробити гроші. Існує кілька плагінів електронної комерції для WordPress, які дозволяють вам ввімкнути функції електронної комерції у своєму WordPress-блозі.

Параметри монетизації Blogger

Ви можете монетизувати блог на основі Blogger, додавши Google Adsense та партнерські посилання. Оскільки Blogger є службою, що належить Google, Google Adsense є вбудованою функцією в Blogger. Однак, оскільки Blogger – це безкоштовна платформа, більшість рекламодавців недооцінюють блог, особливо якщо ви хочете продавати прямі оголошення без сторонніх служб, як Google AdSense між ними. Це може стати серйозним ударом для вашого потенціалу заробітку. Крім того, Blogger не забезпечує вбудовану інтеграцію електронної комерції.

add-adsense-на-блогері

Переможець: WordPress – це найнадійніша платформа, якщо ви хочете монетизувати свій блог. І навпаки, ваш потенціал заробітку на вашому блозі Blogger.com буде низьким, оскільки більшість рекламодавців недооцінюють його.

7. Безпека

Аспекти безпеки блогу WordPress

Забезпечення безпеки вашого сайту WordPress не є ракетною наукою завдяки широкому спектру плагінів безпеки WordPress.

Крім того, вам також доведеться самостійно керувати резервними копіями за допомогою додатка для резервного копіювання WordPress.

Ви також повинні прочитати кінцевий посібник із безпеки WordPress для отримання більш детальної інформації.

Аспекти безпеки блогу Blogger

З Blogger вам не потрібно турбуватися про управління ресурсами, резервними копіями або будь-яким іншим аспектом щодо безпеки. Ви можете створювати блог, публікувати публікації та спокійно спати, оскільки ви знаєте, що Blogger.com бере на себе відповідальність за безпеку свого блогу.

Однак радимо робити регулярне резервне копіювання вмісту Blogger.com, оскільки Blogger може будь-коли відмовитись від вашого блогу без вашої згоди.

Переможець: Blogger тут переможець. Забезпечення вашого блогу WordPress – це ваша відповідальність, тоді як Blogger.com бере на себе відповідальність за безпеку свого блогу. Однак радимо створити резервну копію свого блогу, незалежно від того, на якій платформі ви знаходитесь.

8. Підтримка

Як отримати підтримку WordPress

Спільнота WordPress величезна. Дух спільноти живий і здоровий, допомагаючи користувачам WordPress, обмінюючись знаннями та сприяючи програмному забезпеченню WordPress.

Пов’язані: Кращі цілодобові служби підтримки WordPress для управління вашим сайтом.

Ви можете відвідати офіційна сторінка підтримки WordPress.org для деяких основних навчальних посібників, документації та форумів підтримки. Крім того, ви можете знайти величезну кількість ресурсів в Інтернеті, таких як IsItWP та WPBeginner щоб допомогти вам у вирішенні проблем з WordPress.

підтримка wordpress

Як отримати підтримку Blogger

На відміну від WordPress, Blogger має обмежені можливості підтримки. Якщо ви натиснете на Довідка піктограми, ви знайдете статті про те, як користуватися Blogger. Це, на жаль,.

підтримка блогерів

Ви також можете знайти ще кілька статей та форумів підтримки на Сторінка підтримки Google.

Переможець: WordPress – явний переможець, коли йдеться про підтримку.

9. Вартість

Скільки коштує налаштувати блог WordPress?

Хоча програмне забезпечення WordPress безкоштовне, вам потрібно придбати доменне ім’я та хостинг, щоб налаштувати свій блог WordPress.

Доменне ім’я коштує близько 14,99 дол. США на рік. Однак якщо ви вибрали Bluehost, тоді ви отримаєте безкоштовне доменне ім’я разом із веб-хостингом. Основний план Bluehost коштує $ 2,75 на місяць, що є цілком справедливою ціною за всю гнучкість, яку може запропонувати ваш блог WordPress.

Натисніть тут, щоб заявити на цю ексклюзивну пропозицію Bluehost »

Скільки коштує налаштувати блог Blogger?

Ви можете налаштувати блог Blogger повністю безкоштовно, якщо ви задоволені спільним піддоменом (наприклад, example.blogspot.com). Ви можете користуватися ним безкоштовно назавжди з піддоменом blogspot.com.

Якщо ви хочете змінити його або видалити піддомен, вам потрібно придбати домен у сторонніх реєстраторів домену, таких як Godaddy або NameCheap. Щоб завести блог-блогер, вам потрібно сплатити лише щорічну плату за реєстрацію домену.

Переможець: Запуск блогу Blogger безкоштовний, тоді як вам потрібно витратити близько 110 доларів на рік для ведення блогу WordPress. Враховуючи величезний потенціал, який пропонує блог WordPress, вартість справедлива.

Дізнайтеся більше про скільки коштує запуск веб-сайту WordPress.

10. Легкість міграції

Як мігрувати блог WordPress

Процес міграції блогу WordPress на інший хостинг або інші CMS-платформи є досить простим.

Якщо ви шукаєте підручники в Інтернеті, ви отримаєте безліч статей, навчальних посібників та відео-уроків про те, як перемістити блог WordPress,

Як мігрувати блог блогера?

Ти можеш перемістити блог Blogger до WordPress або інші платформи шляхом експорту вашої бази даних. Однак це не так просто, як міграція WordPress.

З кращими міграційними варіантами тут переможець WordPress.

Очевидно, що WordPress – найкраща платформа для ведення блогів. У порівнянні з Blogger, для налаштування вашого блогу WordPress невелика крива навчання, але ми впевнені, що ви вирішили цю проблему! Крім того, у нас на цьому веб-сайті є багато статей, які допоможуть вам запустити блог WordPress.

Якщо ви хочете зробити професійний блог, то WordPress – це ваша перехідна платформа. Він пропонує всю гнучкість, необхідну для налаштування вашого блогу. Крім того, ви можете створити будь-який тип веб-сайту на WordPress з мінімальними зусиллями.

З іншого боку, Blogger – це основна платформа для ведення блогів, яка має обмежені можливості налаштування. Він найкраще підходить для блоггерів, які не хочуть витрачати ні копійки на створення блогу.

Якщо ви хочете дізнатися, як запустити блог WordPress, ось повне керівництво для початківців.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map