Чи пропонує Bluehost щомісячну оплату? (Треба знати факти!)

щомісячний план bluehost


Вам цікаво, чи Bluehost пропонує щомісячну оплату? Якщо ви хочете розмістити свій веб-сайт із Bluehost, ви зробили чудовий вибір. Bluehost – одна з найпопулярніших веб-хостингових компаній, яка працює над 2 мільйонами веб-сайтів. Bluehost – це також номер 1, рекомендований WordPress.org, він пропонує безпроблемну установку WordPress, підтримку 24/7 тощо. Але якщо ви початківець і маєте бюджет, щомісячний план Bluehost здається вам найкращим варіантом.

Але, на жаль, щомісячного плану Bluehost немає. Хоча Bluehost не пропонує щомісячний платіж, ви все одно можете розмістити свій веб-сайт за рахунок бюджету. У цій статті ми покажемо вам, як отримати найнижчу ставку, доступну в Bluehost.

Давайте розпочнемо.

Щомісячний план веб-хостингу

Ви можете розглянути інші популярні провайдери веб-хостингу, які пропонують щомісячні плани, щоб заощадити гроші. Але, хоча ви можете заплатити трохи наперед, ці місячні плани можуть коштувати вам більше грошей у довгостроковій перспективі. Отже, розглянемо докладніше деякі місячні плани веб-хостингу.

ХостГатор

HostGator – ще один популярний веб-хостинг-провайдер, і на відміну від Bluehost, вони пропонують щомісячні плани оплати.

hostgator-щомісячний план

Основний план хостингу HostGator, який називається “Хетчлінг план”, коштує $ 10,95 на місяць.

10,95 дол. США, помножені на 12 місяців, виходить $ 131,40 в рік. Якщо ви сплачуєте цю місячну ціну протягом 36 місяців або 3 років, вона дорівнює 394,20 дол.

Пов’язані: Ознайомтесь також з нашим оглядом HostGator.

GoDaddy

Ще один популярний сервіс веб-хостингу, який пропонує щомісячні платежі – GoDaddy. Завдяки їхньому основному плану веб-хостингу, Економіка, ви не можете платити щомісяця. Але якщо ви вибираєте базовий план керованого WordPress хостингу, у вас є можливість платити щомісяця.

godaddy-щомісячний план

Оплата щомісяця за допомогою GoDaddy обійдеться вам у $ 12,99 / місяць. Сплата цієї ціни протягом 12 місяців дорівнює $ 155,88. Крім того, отримати сертифікат SSL для вашого веб-сайту, що є однією з необхідних умов для створення веб-сайту, оскільки він зберігає дані клієнта в безпеці, коштуватиме вам додаткових 79,99 дол. США протягом 12 місяців. Це приносить ваші витрати протягом 1 року з GoDaddy на 235,87 дол.

Якщо ви сплачуєте цю щомісячну ціну протягом 36 місяців, включаючи щорічне придбання SSL-сертифіката, це доходить до колосальних 707,61 дол. Якщо вам це здається дорогим, є кілька чудових альтернатив хостингу GoDaddy, які можуть бути корисними.

Bluehost

Самий базовий план хостингу WordPress з Bluehost коштує $ 2,75 / місяць протягом 36 місяців. Хоча ви не можете сплачувати $ 2,75 щомісяця і платити всі разом, це виходить просто 99 доларів протягом 36 місяців. Це економія 188,64 дол (Знижка 65%), що постачається з безкоштовним сертифікатом SSL та безкоштовним доменним іменем.

Цінні плани-програми Bluehost

У порівнянні з іншими провайдерами веб-хостингу, за Bluehost ви заплатите $ 295,20 менше, ніж вартість щомісячних платежів HostGator протягом 3 років. Це величезна економія!

Якщо порівнювати місячне ціноутворення GoDaddy протягом 36 місяців, ви заплатите $ 608,61 менше з Bluehost. Це ще більша економія для вас.

Як бачимо, те, що ви платите, здавалося б, низьку щомісячну ціну, не означає, що ви економите гроші. Ось чому ми рекомендуємо вибрати Bluehost.

Місячний план Bluehost не потрібен, коли ви заощадите набагато більше грошей за 36-місячного плану Bluehost.

Отже, якщо ви хочете запустити веб-сайт і вибрати Bluehost в якості постачальника веб-хостингу, далі ми покроково покажемо вам, як отримати найнижчу ціну за допомогою Bluehost.

Початок роботи з Bluehost

Щоб розпочати роботу з Bluehost, перейдіть на їхній веб-сайт www.Bluehost.com або натисніть тут. Далі натисніть зелений Починай зараз кнопка.

Bluehost-почніть-зараз

Крок 1: Виберіть свій план

Після натискання кнопки «Почніть зараз», вам буде запропоновано вибрати свій план. Щоб отримати найнижчу ставку Bluehost, виберіть Основні план. Цей план не тільки є найнижчим, але він також ідеально підходить для початківців. Ви завжди можете оновити свій план у будь-який час, якщо ваші потреби в майбутньому будуть змінюватися.

Клацніть зелений Виберіть кнопку, щоб вибрати базовий план.

Bluehost-ціноутворення-базовий план

Крок 2: Виберіть своє доменне ім’я

Вибравши свій план, вам буде запропоновано вибрати ім’я домену. Ви можете або отримати нове безкоштовне доменне ім’я, або зареєструватися за допомогою наявного доменного імені.

Щоб вибрати нове доменне ім’я, просто введіть ім’я домену в поле зліва.

Bluehost-select-domain

Якщо вам потрібна допомога щодо вибору доменного імені, перегляньте наш пост про те, як вибрати найкраще доменне ім’я. Вибравши своє доменне ім’я, натисніть синій Далі кнопка.

Якщо ви не хочете вибирати доменне ім’я зараз, ви можете натиснути Виберіть пізніше! кнопка внизу екрана, щоб пропустити цей крок на даний момент.

Крок 3. Додайте інформацію про рахунок

Далі вам потрібно буде заповнити інформацію свого облікового запису. Сюди входить ваше ім’я, електронна адреса, адреса вулиці, номер телефону тощо.

Bluehost-рахунок-інформація

Ви також можете скористатися єдиним входом у Google, щоб зробити свій обліковий запис ще простішим.

Крок 4: Виберіть параметри веб-хостингу

Закінчивши заповнювати інформацію свого облікового запису, прокрутіть униз до Інформація про пакет розділ. Тут ви виберете варіанти вашого веб-хостингу.

Як ми вже згадували раніше, 36-місячний план із Bluehost – це те, що дасть вам найбільше заощаджень План рахунків, виберіть опцію ціни 36 місяців зі спадного списку.

Інформація про пакет Bluehost

У нижченаведеному розділі ви можете вибрати, хочете ви або не хочете додати якісь додаткові пакети разом зі своїм 36-місячним планом хостингу.

Bluehost-пакет-додатки

Щоб ваша ціна була якомога нижчою, рекомендуємо не вибирати жодну з додаткових пакетів. Якщо ви вирішите пізніше додати будь-які додаткові пакети, ви завжди можете повернутися та зробити це.

Нарешті, заповніть платіжну інформацію (або кредитну карту, або PayPal), поставте прапорець, щоб прийняти умови надання послуг та політику скасування, і натисніть зелений Надіслати кнопка.

Це воно! Тепер у вас є доступний веб-хостинг із Bluehost.

Інші варіанти плану Bluehost

Окрім найменш дорогого варіанту, який є базовим планом на $ 2,75 / місяць, Bluehost надає ряд інших спільних планів веб-хостингу для зростаючих веб-сайтів та підприємств..

Основний план відмінно підходить для початківців, оскільки в ньому є все необхідне для створення веб-сайту. Основний план – 1 веб-сайт, накопичувач на SSD 50 Гб, неметована пропускна здатність, безкоштовний сертифікат SSL, 1 безкоштовний домен, 5 припаркованих доменів, 25 піддоменів та стандартна продуктивність.

Bluehost-інші цінові плани

Якщо ви хочете розмістити необмежену кількість веб-сайтів, необмежену кількість пам’яті SSD та необмежену кількість доменів, припаркованих доменів та піддоменів, ви можете оновити план Plus всього за $ 4,95 на місяць або стежити за кодами купонів Bluehost протягом року..

План Choice Plus за $ 5,45 / місяць дасть вам усе, що постачається з планом Plus, а також конфіденційність домену та резервне копіювання сайту. План найвищого хостингу, Pro, який коштує 13,95 дол. На місяць, надає розширені функції, такі як висока продуктивність, 2 експерти зі спаму, конфіденційність домену, резервне копіювання веб-сайтів та спеціалізований IP.

Bluehost також пропонує VPS хостинг та цільові хостингові плани, як видно нижче:

VPS:

Bluehost-vps-хостинг

Відданий:

Bluehost-присвячений хостингу

Щоб отримати докладнішу інформацію про різницю між спільним, VPS та спеціальним хостингом, ознайомтеся з нашою статтею Що таке веб-хостинг? (Спільний та VPS проти виділених)

Ви також можете підписатись на будь-який із цих планів Bluehost без ризику з їх гарантією повернення грошей. Це дає вам змогу спробувати їх послугу, і якщо ви виявите, що це невірно для вас протягом 30 днів після реєстрації, ви отримаєте відшкодування.

Переваги вибору Bluehost

Ми вже показали вам, що Bluehost – це супер доступний веб-хостинг-провайдер, який відмінно підходить для початківців – навіть без щомісячного плану Bluehost, але вам може бути цікаво, які ще переваги вони пропонують. Ми згадували кілька в цій статті, але давайте знову переглянемо функції та переваги Bluehost:

 • 30-денна гарантія повернення грошей
 • 24/7 Підтримка експертів
 • Установка WordPress 1 клацанням, зручний інтерфейс
 • Безкоштовне доменне ім’я та сертифікат SSL
 • Необмежене зберігання диска
 • Безкоштовно перетягнути сайт Builder
 • 3 різні рішення для веб-пошти та підтримка захищеної електронної пошти POP3 / POP3
 • Панель керування обліковим записом cPanel для управління вашим сайтом
 • Безкоштовні сценарії веб-сайтів (підтримка блогу, розсилки, графічні галереї тощо)
 • Особливості електронної комерції (кошики для покупок, безкоштовний генерований сертифікат, каталоги, захищені паролем тощо)
 • І набагато більше

Для отримання додаткової інформації ознайомтеся з нашим повним оглядом Bluehost.

Неважко помітити, що навіть не маючи щомісячного плану Bluehost, ви можете легко дозволити собі розміщення свого веб-сайту за допомогою Bluehost. Вони не тільки є доступними, але ви отримуєте великий удар за ваш долар з усіма відмінними функціями, які вони надають.

Почніть з Bluehost сьогодні »

Ми сподіваємося, що вам сподобалася ця стаття, і вона надала вам всю інформацію про ціни на Bluehost, яку вам потрібно знати. Якщо вам сподобалася ця публікація, ознайомтеся з нашою іншою публікацією в Топ-10 компаній з веб-хостингу.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map