Діві проти Авади: яка тема найкраща для вас? (Порівняно)

divi vs avada


Шукаєте найкращу тему WordPress для свого веб-сайту? Якщо ви це читаєте, ви, ймовірно, вже зробили основну частину роботи. Ви звузили пошук до двох варіантів: Divi або Avada. Але який із них справді найкращий?

Зовні ці 2 популярні теми можуть здаватися схожими за функціями та гнучкістю. Ось чому для цього поглибленого порівняння ми будемо копати глибоко! Ми перевіримо простоту використання, функції, доступну документацію та ціни кожної теми, щоб визначити, яка тема виграє битву: Divi vs. Avada.

Давайте рок!

Огляд: Діві проти Авади

Діві

Діві

Divi – це надзвичайно гнучка, потужна тема WordPress. Його створили Елегантні теми, надзвичайно популярний ринок тем WordPress. Ви можете використовувати його як основну тему для численних тем WordPress, включаючи всі теми, побудовані елегантними темами. Divi продається в комплекті з членством у клубі Elegant Themes.

Ця тема добре відома вдосконаленою програмою Divi Builder із перетягуванням, яка чудово працює з багатьма популярними темами WordPress. Divi Builder допомагає створювати сторінки миттєво, не записуючи жодного рядка коду. Ви можете просто перемістити елементи на конструкторі за допомогою миші для оформлення сторінок.

Divi простий у використанні та користується величезною популярністю у початківців, які хочуть створити блог або веб-сайт.

Авада

Авада

На сьогоднішній день Avada стала найбільш продаваною темою WordPress. З його допомогою можна створити будь-який тип веб-сайту, блогу, цільової сторінки або інтернет-магазину. Він постачається з тоннами корисних плагінів WordPress, які можна використовувати, щоб ваш веб-сайт виділявся з натовпу.

Його легко налаштувати в WordPress. Ви можете використовувати популярні плагіни для створення сторінок для створення сторінок за допомогою Avada. Він також постачається з декількома заздалегідь розробленими проектами, які ви можете налаштувати, так що ви можете мати веб-сайт, який ви хочете, без необхідності повністю розробляти його з нуля. У ньому багато необмежених кольорів та стилів.

Тисячі користувачів довіряють Avada, і це найпопулярніша тема з багатьох ринків.

Особливості: Діві проти Авади

Діві

Як одна з найпопулярніших тем WordPress, що існує, не дивно, що Divi має безліч дивовижних функцій. Все починається з їх ексклюзивного Divi Builder, потужного конструктора перетягування елементів для переміщення елементів на вашій тематичній сторінці. Divi Builder спрощує розробку власних сторінок. Ви можете малювати стовпці та рядки, щоб додати модулі за допомогою перетягування.

Divi builder

Інші помітні функції включають в себе безліч готових макетів Divi та дизайнів, в комплекті з темою Divi. Ці макети миттєво надають вашому веб-сайту професійний вигляд. Тема Divi має макет майже для кожного веб-сайту, який можна уявити. Ви можете просто вибрати макет і зробити кілька перетворень, щоб персоналізувати його під свій бренд. Ці заздалегідь складені макети заощадять вам велику кількість часу, оскільки вам не доведеться вручну редагувати тему з нуля.

Також ознайомтеся з цими особливо настроюваними дитячими темами Divi.

Крім того, тема Divi має кілька типів вмісту та модулів. Ці модулі вмісту дозволяють вставляти на ваш веб-сайт різні типи контенту та медіа. Ви можете використовувати Divi Builder для налаштування цих модулів у будь-якому розділі. За допомогою програми “Настроювання WordPress” в реальному часі ви також можете переглянути остаточні результати перед публікацією.

Тема Divi має потужні, практичні інтеграції. Він прекрасно співпрацює з WooCommerce для створення інтернет-магазину. Як і інші модулі на цю тему, ви можете використовувати Divi Builder для розробки магазину електронної комерції. Divi підтримує WPML та кілька мов RTL для створення багатомовного веб-сайту.

Авада

Avada має широкий спектр корисних функцій. Це справді багатоцільова тема WordPress і її можна використовувати для створення будь-якого веб-сайту. Вони включали необмежену кількість дизайнів та шаблонів, які допоможуть вам створити веб-сайт, який відповідає вашим конкретним бізнес-нішам за будь-який час. Всі ці конструкції повністю настроюються, тому ви можете швидко змінювати кольори та стилі. Ви можете редагувати шаблони за допомогою простої панелі параметрів теми.

Дизайн та макети Avada

Він постачається з плагіном Fusion Core, розробленим спеціально для теми Avada. Плагін додає конструктор сторінок Fusion для більш простого налаштування. Ви можете використовувати конструктор сторінок для створення своїх цільових сторінок з усіма іншими функціями теми Avada. Окрім конструктора сторінок, ви також отримаєте слайдер зображення, мега-меню та генератор коротких кодів.

Що стосується інтеграції, тема Avada може бездоганно поєднуватися із плагіном WooCommerce WordPress, щоб перетворити ваш веб-сайт у магазин електронної комерції. Ви можете вирівняти інші функції теми Avada зі своїм інтернет-магазином, щоб зробити його привабливим та стильним. Avada також підтримує форуми bbPress для запуску форуму на вашому веб-сайті. Інші інтеграції включають піктограми Awesome Font для додавання красивих значків у меню навігації, меню соціальних медіа тощо.

Avada постачається з кількома плагінами WordPress, включаючи повзунок Revolution, слайдер шару, еластичний повзунок тощо. Тема дуже чуйна, і вона чудово працює на всіх розмірах екрану та пристроях.

Простота використання: Divi vs. Avada

Діві

Divi простий у налаштуванні та сприятливий для початківців, починаючи від процесу встановлення до останнього запуску вашого сайту. Він має професійні конструкції та схеми, які можна використовувати як точки стрибків. Вам просто потрібно додати власний контент, і ваш веб-сайт буде готовий до прокату.

Особливості теми Divi полегшують дизайну веб-сайту, який виглядає професійно. За допомогою простих параметрів налаштування ви можете додати або видалити будь-який модуль зі свого сайту. Це легко зрозуміла панель управління для управління функціями вашого веб-сайту.

Авада

У Avada є стільки можливостей, що багато хто вважає, що вам потрібні навички професійного розвитку, щоб використовувати тему. Однак він розроблений таким чином, що навіть користувач із незначними кодовими знаннями може встановити Avada і скористатися його перевагами.

Особливості Avada

Щоб він виглядав як демонстраційні веб-сайти, вам потрібно буде додати свій вміст у тему. Avada є гнучким для створення цільових сторінок, повзунків зображень, портфоліо, слайд-шоу і т.д. Це також дозволяє створити власний дизайн веб-сайту, використовуючи його просту функцію перетягування.

Avada має демонстраційний інсталятор, який дуже допомагає, коли ви починаєте роботу. На ньому буде відображено веб-сайт, подібний до вибраного демо-версії, і ви можете швидко замінити макетний вміст, щоб додати свій власний.

Підтримка та документація: Divi vs. Avada

Діві

Тема Divi – це членство в клубі Elegant Themes, яке, в свою чергу, дає вам повний доступ до їх широкої документації, форумів підтримки та їхньої служби підтримки клієнтів..

Елегантні теми мають добре навчений персонал професіоналів, який може допомогти у вирішенні ваших питань. Ваше членство надає доступ до служби протягом року, після чого ви можете поновити підписку, якщо вам потрібна додаткова підтримка.

Ця ліцензія на підтримку також дозволяє встановити Divi на скільки завгодно сайтів. Ви навіть можете використовувати його для створення клієнтських сайтів. Ліцензія також дає право на безкоштовне оновлення тем.

Авада

Тема Avada може похвалитися своєю командою підтримки на своєму веб-сайті, і це є розумними причинами. Їхня команда надає реальну підтримку від реальних людей, які створили тему.

Авада дуже добре документований. Кожна особливість теми пояснюється докладно і містить покрокові інструкції, що входять до документації теми. Документація також доступна для додаткових плагінів, які постачаються разом з Avada.

Ціноутворення: Діві проти Авади

Діві

Щоб отримати тему Divi, вам потрібно буде зареєструватися на членство в елегантних темах. У нього є два плани: Щорічний доступ та довічний доступ.

Ціноутворення на Divi

Щорічний план доступу включає всі теми та плагіни, доступні з елегантних тем, включаючи Divi. Він має необмежене використання веб-сайтів та щорічне оновлення на $ 89 / рік. Цей план включає оновлення тем та преміальну підтримку клієнтів від професійної команди, що стоїть за елегантними темами.

Однак план доступу до життя коштує 249 доларів. Він пропонує все, що включено в щорічний план доступу за одноразову плату. Після сплати ви отримаєте доступ до тем та плагінів з елегантних тем протягом усього життя компанії. Цей план також включає в себе оновлення тем протягом життя та професійну підтримку клієнтів.

Ви маєте можливість в будь-який час скасувати своє членство або оновити / перейти на будь-який план.

Авада

Тема Avada має звичайну ліцензію, яка коштує 60 доларів на рік. Вона включає в себе 6 місяців підтримки клієнтів, оновлення тем та всіх функцій Avada. Ви можете продовжити підтримку клієнтів до 1 року, заплативши додаткові $ 18 за звичайну ліцензію.

Ціноутворення дуже розумне в порівнянні з іншими темами WordPress з функціями, схожими на Avada.

Наш вердикт: Діві проти Авади – яку тему слід вибрати?

Без сумніву, Divi – одна з найпопулярніших тем WordPress на ринку. За допомогою його конструктора перетягувань ви можете створити веб-сайт так, як вам завгодно. Незалежно від того, ви абсолютно новачок або досвідчений розробник, Divi стане найкращим вибором для ваших потреб.

Новачок може легко створити веб-сайт, не наймаючи професіонала. Розробник може легко створити сотні веб-сайтів для своїх клієнтів завдяки повному пакету веб-сайтів. Перегляньте цей огляд теми Divi.

Якщо вам потрібна тема “все в одному”, яка постачається з безліччю корисних плагінів і вбудованих функцій, ви можете подумати про придбання Avada. Основна перевага полягає в тому, що ви не обмежені одним сайтом; ви можете використовувати Avada для створення стільки веб-сайтів, скільки вам потрібно. Avada має всі функції, від яких можна очікувати від найпотужнішої та найнадійнішої теми WordPress у світі.

Ми сподіваємося, що вам сподобалася ця стаття, порівнюючи Divi з Avada і що тепер ви краще зрозумієте, яка найкраща тема для вашого веб-сайту. Якщо вам сподобалась ця стаття, вам може сподобатися наша публікація про найкращі теми БЕЗКОШТОВНОГО блогу WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map