“Граматичний” проти “Хемінгуея” проти “Джетпак” (найкращі порівняння орфографії)

кращі перевірки орфографії


Шукаєте найкраще програмне забезпечення для перевірки граматики? Незалежно від того, чи ви пишете повідомлення в блогах чи пишете копію для веб-сайту малого бізнесу, важливо мати досконалу граматику та пунктуацію. Погана граматика та пунктуація зроблять ваш веб-сайт непрофесійним. Не кожен є сильним заговором, але це нормально. Навіть найдосвідченіші письменники роблять помилки. На щастя, існує ряд безкоштовних інструментів перевірки орфографії, які допоможуть вам допомогти.

У цій статті ми розберемо плюси та мінуси деяких найкращих програм із перевірки граматики та побачимо, який інструмент виходить на перше місце в битві «Граматичний проти Хемінгуея» проти «Джетпака».

Давайте розпочнемо.

Граматично

граматично-найкраще-граматика-перевірка програмного забезпечення

Grammarly – найпопулярніший інструмент перевірки орфографії та граматики, доступний в Інтернеті. Граматичний помічник AI з письма знаходить помилки письма під час введення тексту та пропонує способи їх виправити.

Цей інструмент перевірки граматики чітко підкреслює ваші помилки червоним кольором. Потім ви можете навести курсор на слово, щоб отримати пропозиції, щоб виправити свою помилку, і одним натисканням інструменту виправите вашу помилку.

Ви також можете виправити помилки у своєму документі за допомогою свого помічника. Це дозволяє отримати докладний підсумок всіх орфографічних та граматичних помилок у вашому написанні та надає більш детальні пояснення та рішення ваших помилок..

граматично-помічник

Після реєстрації в Grammarly ви також можете персоналізувати інструмент для ваших точних потреб. Ви можете вибрати те, що найбільше пише для роботи, школи чи інших проектів. Ви також можете вибрати рівень навичок письма серед початківців, середніх або просунутих.

граматично-персоналізація

Ця персоналізація гарантує, що ви отримаєте точну допомогу щодо написання, яка вам потрібна.

Особливості

Граматично не тільки виправляє ваші орфографічні та граматичні помилки під час написання, миттєво знаходячи та виправляючи понад 150 типів граматичних помилок, але вони також пропонують ряд інших цікавих функцій у їх стандартній та вдосконаленій версії, включаючи:

Стандартні характеристики:

 • Доступ до документів на різних пристроях
 • Ловіть контекстуальні орфографічні та граматичні помилки
 • Див. Пояснення граматичних правил
 • Додайте слова до особистого словника
 • Перегляньте визначення та синоніми, двічі клацнувши
 • Отримуйте статистику ефективності електронною поштою

Додаткові можливості:

 • Більше 100 додаткових додаткових перевірок знаків пунктуації, граматики, контексту та структури речень
 • Жанрові перевірки стилю письма
 • Пропозиції щодо покращення словника
 • Детектор плагіату, який перевіряє понад 16 мільярдів веб-сайтів

Інтеграції

Один з найбільших переваг використання Grammarly – це можливість інтегрувати її майже з будь-яким додатком чи платформою, яку ви можете собі уявити. Це означає, що незалежно від того, де ви пишете в Інтернеті, програмне забезпечення Grammarly для перевірки граматики буде там, щоб знайти для вас ваші помилки в написанні..

граматичні інтеграції

Граматично легко інтегрується з додатками та платформами, такими як:

 • Gmail
 • Прогноз
 • Facebook Messenger
 • Yahoo
 • Посип
 • Microsoft Word
 • Документи Google
 • Платформи соціальних медіа, такі як LinkedIn та Twitter
 • WordPress
 • Та багато іншого

Якщо у вас є блог або веб-сайт на WordPress, інтеграція Grammarly з WordPress чудова. Під час створення публікації в блозі у редакторі WordPress Post Editor або написання копії для сторінок вашого веб-сайту Grammarly знайде для вас ваші правописні та граматичні помилки. Вам не доведеться турбуватися про те, щоб знову надрукувати публікацію в блозі з будь-якими помилками в написанні.

Це може створити проблеми, якщо ви пишете довгу статтю, тому що вам доведеться прокручувати весь шлях до верху, щоб використовувати будь-які інструменти на панелі інструментів.

Ціноутворення

Ви можете безкоштовно встановити розширення веб-переглядача Grammarly для Google Chrome, Firefox та Microsoft Edge, яке містить усі функції стандартного плану.

Якщо ви хочете отримати доступ до їх розширених функцій, ви можете зареєструватися в їхньому обліковому записі Premium. Ви можете вибрати частоту платежів для облікового запису Premium.

граматично-найкраще-граматика-перевірка програмного забезпечення

Ви можете платити щомісяця за $ 29,95 на місяць, щоквартально за $ 59,95 / квартал ($ 19,98 / місяць) або щорічно за $ 139,95 / рік ($ 11,66 / місяць).

Почніть з Grammarly сьогодні »

Хемінгуей

hemingway-best-gramm-checker-tool

Хемінгуей – ще один відомий онлайн інструмент перевірки орфографії. Цей інструмент перевірки граматики на веб-основі, тому ви не можете використовувати його в WordPress або будь-якому іншому додатку. Тож, на жаль, якщо ви хочете завести блог, ви не можете перечитати та редагувати свої публікації на інформаційній панелі WordPress за допомогою цього інструмента перевірки орфографії.

Щоб користуватися Хемінгуеєм, просто скопіюйте та вставте текст у їх додаток, і інструмент перевірить ваш текст на наявність орфографічних та граматичних помилок.

Інтерфейс без відволікання інструменту дозволяє швидко знаходити помилки, тому ви можете публікувати ваш відполірований вміст якомога швидше.

Особливості

Хемінгуей не лише перевіряє написання на предмет написання орфографічних та граматичних помилок, але і перевіряє стиль. Цей інструмент використовує привабливу кольорову систему для вказівки на багатослівні речення, складні слова, пасивний голос та прислівники.

Наприклад, Хемінгуей пропонує вилучити прислівники, щоб посилити написання, і виділить прислівники синім кольором.

краща граматика-перевірка програмного забезпечення-хемінгуей

Хемінгуей також допоможе вам покращити читабельність своїх текстів, даючи оцінку читабельності та надаючи пропозиції щодо вдосконалення.

Важливо, щоб ваш вміст був легким для читання, інакше ніхто не захоче його читати. Отже, цей інструмент перевірки граматики чудово допомагає вам писати вміст для свого блогу чи веб-сайту, який легко зрозумілий вашим читачам.

Ціноутворення

Ви можете скористатися веб-додатком Hemingway, щоб безкоштовно перевірити письмове повідомлення про помилки – використання онлайн-програмного забезпечення для граматики не обійдеться вам нічого..

Але ви також можете придбати настільну версію для Windows та Mac лише за 19,99 дол.

ціноутворення на гемінгвей

Придбання настільної версії Hemingway дозволить вам розміщувати повідомлення безпосередньо в WordPress, користуватися інструментом без підключення до Інтернету та легко імпортувати та експортувати з інших програм, таких як Microsoft Word.

Почніть з Хемінгуея сьогодні »

Jetpack

jetpack-best-grammar-checker-software

Jetpack – один з найпопулярніших плагінів WordPress усіх часів. Це плагін все-в-одному для дизайну, маркетингу та безпеки. Але чи знаєте ви, що це також одне з найкращих програм для перевірки граматики?

Jetpack називає їх програмне забезпечення для граматики Після закінчення терміну і він доступний прямо у плагіні Jetpack.

Просто завантажте безкоштовний плагін Jetpack. Як тільки він буде встановлений і активований, перейдіть до Налаштування. В Написання розділ, увімкніть Перевірте правопис, стиль та граматику кнопка. Після включення ви також можете вибрати додаткові параметри того, на що потрібно перевірити інструмент.

jetpack-best-grammar-checker-software

Після того як ви ввімкнули налаштування перевірки орфографії та встановили свої налаштування, на панелі інструментів редактора WordPress з’явиться кнопка галочки, додана. Просто натисніть кнопку, щоб перевірити наявність орфографічних та граматичних помилок у дописі чи сторінці блогу.

jetpack-best-grammar-checker-software

Потім ви можете натиснути на кожну кольорову підкреслену помилку, яку інструмент знайде, щоб побачити пропозиції щодо виправлення орфографічної або граматичної помилки.

jetpack-пропозиції

Єдиним недоліком програмного забезпечення для перевірки граматики Jetpack є те, що він наразі не працює з новим редактором Gutenberg WordPress. У редакторі Gutenberg на екрані більше немає символу орфографії, як у класичному редакторі, і плагін Jetpack не видає помилок під час введення тексту..

Отже, якщо ви хочете використовувати Jetpack для пошуку помилок у публікаціях свого блогу та веб-сайту WordPress, вам доведеться вимкнути Гутенберг і повернутися до класичного редактора WordPress.

Покрокові інструкції, як це зробити, перегляньте цей посібник далі як відключити Гутенберга та зберегти класичний редактор у WordPress.

Пов’язане: Альтернативи Jetpack

Особливості

Програмне забезпечення для перевірки граматики Jetpack є досить базовим у своєму наборі функцій, головним чином тому, що програмне забезпечення перевірки граматики не є основним напрямком цього плагіна.

Але незважаючи на те, що набір функцій є основним, плагін все ще має ряд функцій, які полегшать перевірку публікацій вашого блогу на наявність помилок, зокрема:

 • Кольорове кодування для легкого розпізнавання орфографії, неправильно використаних слів, граматики та помилок стилю.
 • Можливість автоматичного запуску коректора перед публікацією чи оновленням публікації.
 • Можливість ігнорувати помилки 1 раз або завжди.
 • Доступна англійською, французькою, німецькою, португальською та іспанською мовами.
 • Розширені параметри перевірки граматики, такі як зміщення мови, кліше, подвійний негатив, пасивний голос, фрази, яких слід уникати та багато іншого.

Ціноутворення

Jetpack – безкоштовний плагін WordPress. Таким чином, ви можете використовувати його для перевірки вашої граматики та правопису взагалі без витрат.

Однак вони пропонують ряд платних планів, які надають вам доступ до ряду розширених функцій. Ці плани включають Особисті $ 3,50 / місяць, Преміум за $ 9 / місяць та Професійні для $ 29 / місяць.

ціноутворення на реактивні пакети

Оновлення до платного плану за допомогою Jetpack не допоможе вам удосконалити функції перевірки граматики. Платні плани – це підвищення продуктивності, безпеки, трафіку та доходів, активності сайту та функцій підтримки.

Для більш детального ознайомлення з цим плагіном ознайомтеся з нашим повним оглядом Jetpack.

Почніть з Jetpack сьогодні »

Grammarly vs. Hemingway vs. Jetpack: це найкраще програмне забезпечення для перевірки граматики?

Після нашого порівняння ми вважаємо, що Grammarly є найкращим програмним забезпеченням для перевірки граматики в цілому.

Хоча Хемінгуей і Jetpack – це відмінне програмне забезпечення для перевірки граматики, вони мають певні обмеження, яких Grammarly не має.

Можливість легко інтегрувати Grammarly з такою кількістю різних платформ і додатків – одна з явних переваг, що ставить цей інструмент перевірки граматики вище за решту. Незалежно від того, ви пишете допис у блозі в WordPress чи оновлюєте свій профіль LinkedIn, Grammarly буде там, щоб помилитися з помилкою при написанні..

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам вибрати найкраще програмне забезпечення для перевірки граматики для ваших потреб. Тепер написання для вашого веб-сайту та написання публікацій в блозі буде легким вітром. Якщо вам сподобалась ця публікація, ознайомтеся з нашою іншою статтею про найкращі інструменти та плагіни контент-маркетингу для WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map