Як найняти професійного розробника WordPress (8 місць)

Як найняти професійного розробника WordPress


Ви хочете найняти професійного розробника WordPress?

Веб-сайти WordPress легко налаштувати. Однак у міру зростання вашого веб-сайту, можливо, ви захочете отримати професійну допомогу щодо обслуговування або налаштування свого сайту.

У цій статті ми поділимось найкращими ресурсами для найму професійного розробника WordPress для вашого веб-сайту.

Наймання професійного розробника WordPress

Оскільки WordPress є популярним розробником веб-сайтів, багато WordPress компаній та приватних осіб пропонують професійні послуги з розвитку WordPress.

Перш ніж найняти розробника WordPress, вам потрібно створити перелік вимог для вашого веб-сайту чи проекту. Потім ви можете створити список потенційних розробників в Інтернеті, доторкнутися до них з базою, вказати свої вимоги та найняти одного з них, який, на вашу думку, найкраще підходить для вашого проекту..

Якщо ви вперше наймаєте розробника WordPress, вам найкраще цікаво перейти на веб-сайт або ринок послуг, а не робити звичайний пошук Google для пошуку розробника WordPress. Перевага полягає в тому, що ви можете побачити реальне портфоліо та тип проекту, над яким працював кожен розробник. Ви також можете розібратися, скільки коштувало б найняти когось для вашого проекту.

Давайте подивимось на деякі популярні веб-сайти, щоб найняти професійного розробника WordPress.

1. Кодируемый

Законний

Codeable – це найпопулярніший ринок для найму професійного розробника WordPress. Це дозволяє знаходити та наймати фрілансерів, власників бізнесу та великих агентств. Він охоплює всі види проектів WordPress, такі як розробка плагінів, виправлення помилок, магазини електронної комерції тощо.

Це працює в 3 простих кроки: Поясніть свої технічні характеристики, зв’яжіться з правильним розробником та почніть співпрацювати, найнявши бажаного розробника. Найкраще про Codeable – це те, що не потрібно брати на роботу, і це 100% без ризику. Якщо вам не сподобається веб-сайт, врешті-решт, ви отримаєте гроші. Це дуже рекомендується платформа для завершення розробки вашого веб-сайту.

2. Бафи WP

WP Buffs

Якщо ви шукаєте сервісне обслуговування та управління веб-сайтами WordPress, то WP Buffs – ідеальний вибір. Вони працюють над різними аспектами вашого веб-сайту, як-от щотижневі оновлення, оптимізація швидкості, редагування веб-сайту, моніторинг тощо. Ви отримаєте детальний звіт про ефективність роботи вашого веб-сайту.

WP Buffs інтегрується із сторонніми преміальними послугами та надає вам більше функцій, таких як безпека та підтримка. На відміну від інших рішень у цьому списку, це проста платформа для безперебійного роботи веб-сайту.

3. Фрілансер

Фрілансер

Фрілансер – це відмінна платформа для найму розробника WordPress. Це універсальна мережа кваліфікованих фахівців, що працюють у кількох категоріях, таких як розробка веб-сайтів, дизайн, маркетинг, SEO та ін. Ви можете знайти тисячі розробників WordPress, які готові працювати на вашому веб-сайті.

Процес простий. Ви можете розмістити свій проект WordPress у відповідній категорії та отримати безкоштовні ставки від розробників. Виберіть найкращу людину для роботи та почніть, наймаючи їх. Платформа Freelancer дозволяє спілкуватися зі своїм розробником та отримувати оновлення щодо призначеної роботи. Ви заплатите лише після завершення проекту.

4. Обробка

Обробка

Upwork – популярний веб-сайт для найму розробника або фрілансера в усьому світі. Він працює аналогічно фрілансеру, але пропонує більше категорій та навичок. Ви можете опублікувати завдання на Upwork і перевірити пропозиції від кількох фрілансерів. Це дозволяє порівняти ставки та вибрати найкращого розробника для роботи.

Після співпраці ви можете зв’язатися з розробником на відеодзвінку чи чаті в реальному часі, щоб відслідковувати ваш проект. Він пропонує безліч варіантів платежів, наприклад, погодинна або фіксована ціна.

5. Фіверр

Фіверр

Fiverr – це ще одне безкоштовне рішення з тисячами розробників WordPress. Він зосереджений на невеликих завданнях, таких як виправлення помилок, видалення білого екрана смерті з сайтів WordPress, проблеми з входом у систему, резервні копії WordPress тощо.

Якщо у вас виникли суперечки з розробником, команда служби підтримки клієнтів Fiverr допоможе вам охопити. Після того, як ціна та умови будуть обговорені, ви можете розпочати проект зі своїм розробником.

6. Топтал

Топтал

Toptal – це преміальна мережа провідних фрілансерів у світі. Якщо ви можете заплатити високі ціни за проект веб-сайту, то ця платформа для вас.

Щоб розпочати свій проект, вам потрібно обговорити його з командою Toptal, і вони знайдуть ідеального розробника для роботи. Ви можете спілкуватися та співпрацювати з нульовими ризиками.

7. WPhired

WPhired

WPhired – це робота, орієнтована на WordPress, яка дозволяє найняти потрібного розробника WordPress для вашого веб-сайту. На відміну від більшості робочих дощок, розміщення роботи на WPhired безкоштовне. Після публікації вашого списку ви почнете отримувати пропозиції від розробників.

Це працює інакше, ніж інші рішення цього списку. У WPhired є як фрілансери, так і штатні розробники, тому ви можете або найняти когось для конкретного завдання, або взяти їх на борт як члена команди у вашій компанії.

8. Завдання WordPress

Робота з WordPress

WordPress Jobs – це професійна платформа для найму розробника. Він працює та керується основною командою WordPress. Однак завдання, розміщені на цій платформі, WordPress.org не авторизовані, а це означає, що потрібно виконати домашнє завдання з розробником, якого ви наймаєте на цьому веб-сайті..

Це безкоштовне рішення щодо розміщення вакансій, і ви можете повністю контролювати, як зв’язатися з розробником. Усі завдання адекватно класифіковані і можуть бути відфільтровані за датою публікації, типом роботи тощо.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам дізнатися, як найняти професійного розробника WordPress для вашого веб-сайту. Ви також можете ознайомитися з нашим посібником про те, як створити мікро-сайт для роботи, як Fiverr, або ви можете прочитати в нашому великому посібнику, щоб створити веб-сайт поетапно.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map