Як отримати більше лайків у Facebook

Вчора у мене знайомий запитав, як отримати більше лайків у Facebook. Вона та її бізнес-партнер вже близько року працюють над своїм бізнесом, але їхні подобаються у Facebook не рухаються в правильному напрямку, і вони використовують це як своє основне джерело маркетингу. Після обміну з нею деякими ідеями я подумав, що це також буде чудовою статтею.


У цій публікації я поділюся з вами деякими речами, над якими зараз працює як отримати більше лайків у Facebook.

Заповніть розділ About

Введіть усю детальну інформацію про вашу компанію в розділі About. Використовуйте ключові слова, які користувачі використовують для пошуку продуктів або послуг, які ви пропонуєте. Якщо ви зробите цю частину правильно, ваша сторінка Facebook може зайняти досить високі результати місцевих результатів пошукової системи, і люди знайдуть те, що їм потрібно у вашому бізнесі.

Пишіть більше зацікавлених публікацій

Зупиніть усі повідомлення про продаж.

Я переглянув сторінку моїх друзів у Facebook, і все, що вони роблять, – це поділитися останніми продажами або останніми предметами для придбання. Добре продавати свій бізнес, але вам потрібно звести до мінімуму такі типи публікацій.

Сьогодні людей продають все більше і більше, тому вони просто ігнорують ці повідомлення та прокручуються прямо повз предмета продажу. І вони також не сподобаються, коментують або ділитися цими публікаціями.

Натомість спілкуйтеся зі своїми шанувальниками, задаючи питання. Повідомлення з питаннями отримуйте На 100% більше коментарів, ніж публікацій, які не містять.

Додати відповідні зображення

Ще один спосіб посилити зацікавленість – додати допис із фотографією. Викладені публікації отримують набагато більше взаємодії, ніж просто посилання або лише оновлення тексту. Дуже багато людей люблять надихаючі цитати на зображення, тому спробуйте це для своєї аудиторії.

Створювати зображення з текстом на них зовсім не складно. Є кілька онлайн-програми редагування зображень які дозволяють вам безкоштовно або платно використовувати зображення або завантажувати свої власні, і вони дають вам простий спосіб додати текст або різні фони.

Одна з найпростіших програм для створення фотографій зараз Canva.

Програмне забезпечення дозволяє вам легко та безболісно створити зображення на Facebook. У них навіть розміри зображень за замовчуванням для Facebook, тож ви можете створити за лічені хвилини та поділитися ним зі своїми шанувальниками Facebook.

Скористайтеся закликом до дії

Запропонуйте шанувальникам сподобатися, поділитися або коментувати. Вони з більшою ймовірністю зроблять те, про що ви просили, особливо якщо вони відчувають, що займаються вашим вмістом.

Будьте активними на своїй сторінці. Коли хтось коментує або сподобався публікації, відповідайте на них своїми думками або просто дякуйте їм за обмін. Facebook – це дуже соціальний сайт, і інтерактив з вашими шанувальниками проходить довгий шлях до зростання вашої фан-бази.

Будьте послідовними

Послідовність є важливим фактором у зростанні ваших улюбленців у Facebook. Як власник сторінки, ви маєте кілька відомостей про свою сторінку. Якщо на вашій сторінці принаймні 50 лайків, ви побачите, коли шанувальники в Інтернеті мають більше шансів, їх вік і стать, щоб ви могли почати орієнтувати свої публікації на їх потреби.

шанувальників онлайн

Щоб допомогти вам в послідовності, ви можете групово запланувати свої повідомлення на наступний тиждень. Об’єднайте кілька разом відразу, а не пам’ятайте робити це щодня, ви допоможете залишатися послідовними. Плануючи їх, переконайтеся, що ви розміщувати 1-2 рази на день і лише 1-4 рази на тиждень, котрий дає вам кращу взаємодію, ніж частіше публікувати повідомлення.

Тестуйте все

Перевірте частоту публікацій, тип публікацій, тривалість публікації тощо. Просто тому, що результати були кращими для інших сторінок Facebook, ви хочете побачити, як ваші шанувальники взаємодіють з вашим брендом. Ви повинні бути готові спробувати різні речі та побачити, які результати ви отримуєте.

Використовуйте рекламу у Facebook

Скажіть, що ви новий салон і ви налаштовуєте магазин у місцевій спільноті, подумайте про використання нового Facebook Місцеве оголошення про обізнаність. Оголошення буде націлено на людей, які перебувають поруч із вашим бізнесом.

Перехресне просування

Ви не єдиний, хто намагається розробити свою сторінку в Facebook. Шукайте інші сторінки Facebook, які можуть доповнити вашу. Зверніться до адміністратора сторінки та запропонуйте кричати на вигук угоди. Концепція полягає в тому, що ви надішлете крик-повідомлення на своїй сторінці на іншу сторінку Facebook, і вони зроблять те саме.

Це найкраще працює, якщо ви орієнтуєтесь на сторінки Facebook, які мають приблизно такі ж, як і ви. Хтось із 30 000 шанувальників може не подумати, що крик з вашої сторінки з 1000 лайками буде їм вартий.

Не забудьте зробити всі “звичні” речі

 • Додайте посилання у Facebook на всі ваші друковані матеріали.
 • Додайте посилання на свою сторінку Facebook у своєму електронному підписі.
 • Зі свого профілю у Facebook додайте сторінку Facebook у свій розділ про інформацію
 • Запросіть усіх своїх друзів та електронних контактів, щоб сподобалась ваша сторінка.
 • Створіть легкий зв’язок з вами, створивши URL-адреса суєти у Facebook

Пройдіть цей список і починайте реалізовувати завдання та спостерігати за тим, як ваші сподобання у Facebook ростуть.

Якщо вам сподобалась ця стаття, приєднуйтесь до ThemeLab Facebook

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map