Як почати бізнес з веб-хостингу в 2020 році (крок за кроком)


Ви веб-розробник, який хоче розширити свій бізнес, пропонуючи послуги хостингу для своїх клієнтів?

Пропонувати послуги веб-хостингу для клієнтів – це безпрограшна ситуація як для вас, так і для вашого клієнта.

Як розробник, ви можете отримувати постійний дохід, продаючи веб-хостинг для своїх клієнтів. Вашим клієнтам не потрібно самостійно створювати обліковий запис веб-хостингу. Це особливо корисно для ваших клієнтів, які не мають технологій.

Найкраще те, що для продажу веб-хостингового простору своїм клієнтам не потрібно заводити мільйонну компанію, як Bluehost або Hostgator.

Швидше, ви можете зареєструватися для сервісу хостингу реселерів, який, як правило, VPS або виділений сервер, і почати орендувати хостинг для своїх клієнтів..

У цій статті ми розповімо, як розпочати власний бізнес-хостинг із хостингу реселерів. Ми також порівняємо декілька найкращих веб-хостингових компаній, які пропонують послуги хостингу для торговельних посередників, і допоможемо вам визначити, який з них найкращий для ваших потреб.

Перш ніж ми розпочнемо, давайте коротко розберемося, що саме таке хостинг реселерів.

Що таке хостинг для посередників?

Хостинг торговельних посередників дозволяє продавати хостингові послуги з маркуванням білого кольору під вашою торговою маркою. Це найкращий варіант для тих, хто хоче вступити в бізнес-хостинг, не вкладаючи дорогі ресурси для управління серверами та хостинговими інфраструктурами..

Завдяки хостинговому посереднику ви можете надавати в суборенду свій хостинг-простір своїм клієнтам. Торговельні посередники купують хостинг-послугу, як правило, VPS (Virtual Private Server) від постачальника хостингу за оптовою ставкою та суборендою для інших, конфігуруючи та розділяючи простір хостингу на індивідуальні потреби клієнта.

Що слід врахувати, перш ніж розпочати свій хостинг-бізнес

Коли ви починаєте свій хостинг-бізнес, слід врахувати кілька речей.

 1. Не кожен посередницький сервіс хостингу створюється рівним. Переконайтесь, що ви обрали правильного постачальника хостингу, який найкраще відповідає вашим потребам
 2. Виберіть постачальника, який дозволяє планами торговельних посередників з білою етикеткою, а це означає, що ваші клієнти ніколи не зрозуміють, що вони працюють на хостинг-реселлері.
 3. Переконайтеся, що веб-хостинг компанія пропонує постійну технічну підтримку для ваших клієнтів. Це надзвичайно важливо, якщо ви не хочете мати власну службу підтримки та службу підтримки клієнтів.
 4. Вирішіть, скільки потрібно платити за свої плани.

Давайте подивимося на кілька постачальників хостинг-реселлерів і подивимося, який із них найкраще підходить для ваших потреб.

1. ХостГатор

Хостинг-реселлер хостинг

HostGator – це потужний постачальник послуг веб-хостингу, який пропонує чудові плани хостингових посередників. Ціноутворення класифікується за трьома різними планами.

 • Алюміній
 • Мідь
 • Срібло

Залежно від ціни вони пропонують до 140 Гб місця на диску, необмежену кількість доменних імен, безкоштовний SSL та пропускну здатність до 1400 ГБ. Він також пропонує 99% гарантії безперервного часу, приватний сервер імен на основі ваших доменів, безкоштовне програмне забезпечення для управління клієнтами / виставлення рахунків WHMCS з кожним планом, панель управління WHM, cPanel, підтримка преміум-класу та багато іншого.

2. Місце майданчика

хостинг реселлерських сайтів

SiteGround пропонує план GoGeek, який є їх єдиним планом хостингу для реселлерів. Він пропонує веб-простір 30 Гб, неметофікований трафік, необмежену кількість сайтів та підтримку реселерів 24/7.

На відміну від HostGator, SiteGround стягує плату виходячи з кількості хостингових кредитів, які ви хочете придбати, а не хостинг ресурсів, виділених на ваш рахунок. Чим більше масових замовлень ви робите, тим дешевшим стає план хостингу реселерів.

Ви можете почати, купуючи всього 5 реселерів за $ 49 / кредит на рік. Якщо ви купуєте 11+ кредитів, тоді вам потрібно буде сплачувати лише 42 долари США / кредит на рік.

Оскільки кредити торговельних посередників ніколи не закінчуються, ви можете їх використовувати будь-коли для відкриття чи поновлення облікового запису.

3. Хостинг InMotion

Хостинг реселерів InMotion

Послуга хостингу реселерів від InMotion Hosting має декілька планів. І залежно від вашого плану, ви можете мати до 8 Гб оперативної пам’яті, 5 рахунків cPanel, пропускну здатність до 6 ТБ та до 5 різних IP-адрес. Крім цього, у вас також можуть бути безкоштовні накопичувачі SSD, програмне забезпечення для виставлення рахунків, cPanel & Захист WHM, DDoS та шкідливих програм та багато іншого.

Якщо ви оновите свій план до плану VPS для торговельних посередників, ви можете насолоджуватися більш чудовими можливостями та переносити свою ефективність на наступний рівень.

4. Хостинг A2

A2 Хостинг для торговельних посередників

A2 хостинг – ще один популярний постачальник послуг хостинг-реселлерів, який пропонує 4 різні цінові плани. Вам сподобається його дивовижна швидкість і доброзичлива підтримка. Він пропонує до 200 Гб пам’яті, безкоштовні SSL та SSD, панель управління WHM, безкоштовні WHMCS та багато іншого.

Щоб отримати докладнішу інформацію про хостинг-провайдерів, ви можете ознайомитись з нашим повним посібником щодо кращих постачальників хостинг-продажів.

Хто з них – найкращий хостинг-реселер

Ми вважаємо, що HostGator – найкращий хостинг-реселер з кількох причин.

 • Він пропонує доступні плани хостингу для торговельних посередників, тож легко отримати прибуток від хостинг-бізнесу вашого торговельного посередника.
 • Ви можете контролювати розподіл ресурсів залежно від потреб вашого клієнта.
 • Він пропонує безкоштовно WHM та програмне забезпечення для виставлення рахунків та багато іншого.

Запуск бізнес-хостингу для торговельних посередників (крок за кроком)

Виконайте наведені нижче кроки, щоб налаштувати хостинг-реселера.

У цьому підручнику ми використовуємо план хостингу реселерів HostGator.

Крок 1. Створіть веб-сайт для свого веб-хостингу

Якщо у вас ще немає веб-сайту, вам потрібно буде придбати його для вашого веб-хостингу. Ви можете зайти в HostGator і зареєструватися в обліковому записі веб-хостингу.

Щоб отримати докладний покроковий посібник, дізнайтеся, як запустити веб-сайт з нуля.

Крок 2. Виберіть План хостингу торговельних посередників на HostGator

Якщо у вас вже є веб-сайт, наступним кроком є ​​вибір хостинг-плану реселера від HostGator.

Перейдіть до HostGator і виберіть план хостингу реселерів. Почніть, ви можете підписатись на їх основний план під назвою Алюміній. Коли ви розвиваєте свій бізнес, ви завжди можете перейти на кращий план.

Після вибору плану хостингу реселера від Hostgator вам буде запропоновано ввести доменне ім’я. Якщо у вас уже є домен, ви можете використовувати його, інакше просто виберіть ім’я домену, ввівши в полі пошуку. Ви також можете вибрати розширення поруч із полем домену. Ви можете використовувати наш генератор доменних імен, щоб знайти домен, який відповідає вашому бізнесу.

Крок 3: Змінення DNS

Якщо ви зареєстрували своє доменне ім’я в Hostgator, підписуючись на хостинг посередника, ви можете пропустити цей крок.

Для тих, хто зареєстрував доменне ім’я у іншого реєстратора доменних імен, наступним кроком буде: змінити DNS.

Цей процес займе від 24 до 48 годин, перш ніж ваш сайт почне переходити на сервер Hostgator.

Крок 4: Створіть пакети веб-хостингу

Далі ви можете створити пакети, також відомі як плани ціноутворення. Рекомендована практика полягає у створенні принаймні 3 різних пакетів цін. Переконайтеся, що ви виділяєте конкретні ресурси, такі як квота на диски, щомісячна пропускна здатність, максимальна кількість облікових записів електронної пошти тощо.

Ви можете створити свій пакет, увійшовши у свій Hostgator WHM (Web Host Manager). Після цього ви готові створити новий обліковий запис. Ви можете зробити це в розділі Функції облікового запису у вашому Hostgator WHM. Заповніть тут деталі, і вам буде добре.

Крок 5: Завантажте веб-сайт

Використовуйте FTP-клієнт або cPanel, щоб завантажити веб-сайт свого клієнта в обліковий запис хостингу торговельних посередників.

Майте на увазі, що ви можете налаштувати інтерфейс веб-хостингу, перш ніж передавати облікові дані клієнтам своїм клієнтам. Ви можете замінити логотип HostGator своїм логотипом та внести необхідні зміни до білої етикетки вашої веб-хостингової компанії.

Це воно! Ми сподіваємось, що цей посібник допомог вам легко створити компанію веб-хостингу. Якщо вам сподобалась ця стаття, то прочитайте наш огляд про Hostgator.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map