Як створити безкоштовну ділову електронну пошту менше ніж за 5 хвилин

налаштувати безкоштовну ділову електронну адресу


Ви хочете створити безкоштовну ділову електронну адресу?

Ділова електронна адреса надає вашому бізнесу відчуття довіри та дає клієнтам відчуття, що ви тут, щоб бути серйозними щодо свого бізнесу..

У цій статті ми покажемо вам, як створити безкоштовну ділову електронну пошту менше ніж за 5 хвилин.

Contents

Що таке бізнес-адреса електронної пошти?

Бізнес-адреса електронної пошти використовує ваше доменне ім’я (example.com) замість домену постачальника послуг електронної пошти, як-от gmail.com або yahoo.com.

Наприклад, [email protected] – це хороший діловий електронний лист, тоді як [email protected] – це загальний, непрофесійний.

Незалежно від того, чи ведете ви бізнес-веб-сайт або просто хобі-блог, вам потрібно буде вказати електронну адресу компанії.

Як веб-сайт надає унікальну особу вашому бізнесу, так і спеціальна електронна адреса компанії дозволяє вам унікально представити свій бренд у поштовій скриньці людей.

Крім того, адреса ділової електронної пошти разом із діловим телефоном надає більш професійну атмосферу та допомагає формувати довіру порівняно з особистим електронним листом.

Існує багато способів встановити гарний бізнес-адресу електронної пошти для вашого бізнесу. У цій статті ми розповімо, як створити безкоштовну ділову електронну пошту з постачальником хостингу та чому рекомендуємо Bluehost.

Безкоштовна ділова електронна пошта: GSuite vs. Безкоштовні акаунти електронної пошти Bluehost

Існує два популярних способи створення облікового запису бізнес-електронної пошти для вашого веб-сайту через

 1. Професійні сервіси електронної пошти, такі як поштова скринька GSuite або Office 365
 2. Налаштування електронної пошти через ваш хостинг-провайдер, як-от Bluehost.

GSuite – це преміальна послуга електронної пошти від Gmail, яка дозволяє налаштувати професійний обліковий запис електронної пошти для бізнесу. GSuite оснащений усіма основними функціями Gmail, а також дозволяє отримувати доступ до інших програм Google, таких як Диск Google, Календар тощо для вашого бізнесу..

Office 365 Mailbox – аналогічна послуга Microsoft.

Давайте розглянемо кілька відмінностей між налаштуванням GSuite та налаштуванням електронної пошти через свого хостинг-провайдера, наприклад Bluehost.

Вартість: GSuite – це преміальний продукт, починаючи з 6 доларів на місяць / користувача, який надає вам безліч функцій бізнесу, наприклад, доступ до Google Apps for Business. Однак за допомогою Bluehost ви можете налаштувати БЕЗКОШТОВНІ акаунти ділової пошти.

Використання: За допомогою GSuite ви можете керувати електронною поштою свого підприємства, увійшовши в Gmail. І навпаки, якщо ви встановите безкоштовну ділову електронну пошту від свого постачальника хостингу, вам доведеться керувати своїми електронними листами через ваш хостинг-акаунт.

Пов’язані: Найкращі сервіси електронної пошти для транзакційних SMTP.

Чи дійсно Bluehost пропонує безкоштовні облікові записи електронної пошти для бізнесу?

Коротка відповідь ТАК.

Але… Bluehost не згадує свої безкоштовні акаунти електронної пошти у своїх цінових планах. Причиною може бути те, що вони хотіли продати свої дорогі плани, такі як Плюс або вищий план, де пропонують 1 Обліковий запис поштової скриньки Office 365 безкоштовно на 30 днів.

Як і GSuite, поштова скринька Office 365 не зовсім безкоштовна. Після безкоштовної пробної версії вам потрібно буде сплачувати щомісячну плату, щоб продовжувати користуватися поштовою скринькою Office 365.

Але якщо ви користуєтеся безкоштовним професійним обліковим записом електронної пошти і вам не потрібні повноцінні функції GSuite або функції поштової скриньки Office 356 (наприклад, OnDrive, Word, Excel), тоді подумайте про створення безкоштовного облікового запису електронної пошти за допомогою Bluehost.

Навіщо використовувати Bluehost для безкоштовної ділової електронної пошти

Дуже багато постачальників веб-хостингів дозволяють вам налаштувати та керувати безкоштовними обліковими записами електронної пошти. Однак, ми вважаємо, що Bluehost виділяється з решти з кількох причин:

 • Безкоштовний домен електронної пошти: Безкоштовне доменне ім’я пропонується для кожного плану веб-хостингу, наприклад www.example.com
 • Безкоштовні бізнес-адреси електронної пошти: За допомогою будь-якого плану веб-хостингу ви можете створити 5 ділових електронних адрес, наприклад [email protected], [email protected] тощо.
 • Безкоштовний хостинг електронної пошти: Звичайно, вам не доведеться доплачувати хостинг або керувати своїми обліковими записами електронної пошти.
 • Надійний хостинг: Bluehost є одним з офіційно рекомендованих WordPress.org провайдерів веб-хостингу.

Bluehost-почніть-зараз

Bluehost – одна з найкращих хостинг-компаній WordPress для створення веб-сайтів у WordPress. Він пропонує надійні та безпечні плани хостингу WordPress за доступною ціною. Серед переваг використання Bluehost, безкоштовні ділові електронні листи є однією з багатьох примітних особливостей.

bluehost-ціноутворення-базовий план

Безкоштовні бізнес-листи: який план Bluehost правильний?

The Основні план за ціною $ 2,75 на місяць пропонує 1 безкоштовний домен та 5 безкоштовних акаунтів електронної пошти тоді як усі інші плани дозволяють вам створювати необмежений безкоштовний обліковий запис електронної пошти для бізнесу. Ємність пам’яті для електронної пошти становить 100 Мб для користувачів «базового» плану, тоді як для інших планів вона не обмежена.

Служба електронної пошти Bluehost оснащена вдосконаленою захистом від спаму за допомогою спаму-молотка та вбивці спаму. Крім того, він має преміальну послугу фільтрації спаму під назвою “postini” для розширеного захисту від спаму.

Крім того, Bluehost пропонує просте налаштування та налаштування електронної пошти. Ви можете легко створювати професійні акаунти електронної пошти, керувати, налаштовувати переадресацію електронної пошти тощо.

Створіть безкоштовні акаунти електронної пошти за допомогою Bluehost »

1. Створення безкоштовного бізнес-рахунку електронної пошти за допомогою Bluehost

Щоб створити обліковий запис електронної пошти для бізнесу, потрібно спершу відкрити панель інструментів Bluehost.

Примітка: Якщо у вас немає веб-сайту, перейдіть на Bluehost, виберіть відповідний план і спочатку підпишіться.

Потім перейдіть до меню “Електронна пошта” зліва.

Тепер на екрані ви побачите сторінку “Облікові записи електронної пошти”. Ви можете додати та керувати всіма своїми обліковими записами електронної пошти для всіх ваших доменів за допомогою цього інтерфейсу.

акаунт додати бізнес-адресу електронної пошти

Щоб створити новий обліковий запис електронної пошти, введіть ім’я та пароль. Створіть надійний пароль, використовуючи малі та великі регістри символів, цифр та символів або натисніть «Створити» для машиногенерованого складного пароля.

Далі вкажіть квоти поштової скриньки та натисніть «Створити акаунт». Поставте прапорець “Надіслати привітання електронною поштою з інструкціями щодо налаштування поштового клієнта”, перш ніж натиснути “Створити обліковий запис”, якщо ви хочете автоматизовану електронну пошту з інструкціями щодо налаштування електронної пошти..

Також переконайтеся, що вибрано правильний домен, якщо ви керуєте кількома доменами.

Це все, що потрібно для створення нового облікового запису електронної пошти! Так, це займає менше 5 хвилин!

Тепер ви можете додавати акаунти електронної пошти для членів вашої команди по одному через один і той же процес.

2. Перегляд усіх облікових записів електронної пошти

Щоб переглянути всі облікові записи електронної пошти, натисніть вкладку “Облікові записи електронної пошти” поруч із вкладкою “Додати вкладку акаунта електронної пошти”, як показано на знімку екрана нижче.

облікові записи електронної пошти

Ви можете переглядати або керувати всіма своїми обліковими записами електронної пошти на цій вкладці.

3. Керування усіма обліковими записами електронної пошти

На вкладці “Облікові записи електронної пошти” ви можете налаштувати шість типів дій для кожного облікового запису електронної пошти.

дії-акаунт електронної пошти

i. Доступ до веб-пошти – Перевірте свою електронну пошту

Щоб переглянути поштову скриньку електронної пошти, натисніть «Доступ до веб-пошти». Потім він перенаправить вас на сторінку веб-пошти, як на зображену нижче, де ви можете вибрати додаток для веб-пошти, щоб відкрити свою електронну пошту. Ви також можете встановити програму за замовчуванням.

select-webmail-додаток

Виберіть будь-яку програму, і ви побачите свою поштову скриньку.

horde-email-inbox

ii. Диск та дані

Якщо ви хочете змінити місце на диску для своїх облікових записів електронної пошти або керувати використанням диска, перейдіть до дії “Диск і дані”..

диск і дані

iii. Керуйте призупиненням

Ця опція має налаштування призупинення для ваших облікових записів електронної пошти. Ви можете дозволити або призупинити три дії: увійти, отримати та надіслати.

суспензійна дія

iv. Пароль та автентифікація

Ви можете змінити паролі для своїх облікових записів електронної пошти за допомогою цієї опції.

паролі

v. Підключення пристроїв

Ця опція дозволяє здійснити дві дії: 1) Налаштування поштового клієнта 2) Налаштування календарів та контактів.

Якщо ви хочете отримати доступ до свого облікового запису електронної пошти через таку програму електронної пошти, як Microsoft Outlook 2010, вам потрібно запустити сценарії конфігурації, надані поштою. Ви можете отримати сценарії, відкривши опцію “Налаштувати клієнт пошти”.

vi. Видалити

Ви можете легко видалити свої облікові записи електронної пошти з цієї опції.

4. Пересилання електронних листів

У меню “Електронна пошта” на інформаційній панелі Bluehost ви бачите підменю “Напрямні”. Це підменю дозволяє пересилати електронні листи до іншого облікового запису електронної пошти.

пересилання електронною поштою

Щоб переслати електронні листи, натисніть на Додати експедитора. З’явиться нова сторінка таким чином:

доповнювач

Введіть електронну адресу, з якої потрібно пересилати електронні листи. Потім виберіть свій домен. Далі введіть адресу електронної пошти, на яку потрібно пересилати електронні листи, і натисніть «Додати експедитора». Тепер ваші електронні листи будуть передані відповідно до ваших налаштувань.

Це корисно, коли вам потрібно ділитися повідомленням, отриманим обліковим записом, з багатьма людьми в команді. Це також корисно, коли у вас є кілька електронних листів.

Далі, є варіант “Переадресатор домену”, який дозволяє пересилати всі електронні листи з одного домену в інший.

домен-електронна пошта-фроудар

Спочатку виберіть домен, з якого слід пересилати електронні листи, а потім введіть домен, на який слід пересилати електронні листи. Потім натисніть “Додати експедитор домену”.

5. Додаткові параметри менеджера пошти Bluehost

Крім створення та керування обліковими записами електронної пошти, у менеджера пошти Bluehost є й інші корисні функції та параметри.

Автовідповідачі: Автовідповідачі дозволяють налаштувати автоматичні повідомлення відповідей, які надсилаються автоматично, коли хтось надсилає електронне повідомлення на вашу адресу. Це корисно, коли ви недоступні або перебуваєте в тривалій відпустці і не можете відповідати на електронні листи.

Фільтри електронної пошти: Ви можете фільтрувати електронні листи для кожного облікового запису у вашому домені та зберігати свою поштову скриньку чистою та безпечною.

Для того, щоб створити фільтри, потрібно додати кілька правил, щоб відповідати темам електронної пошти, адресам та іншим частинам повідомлення електронної пошти. Потім потрібно вказати дії фільтра для доданих правил.

фільтрування електронної пошти

6. Як підключити електронну пошту Bluehost до Gmail

Gmail, безперечно, є лідером серед постачальників послуг електронної пошти сьогодні. Якщо ви майже весь час використовуєте Gmail, ви можете з’єднати електронну пошту Bluehost з Gmail і отримати доступ до своєї поштової скриньки в Gmail.

Щоб з’єднати електронну пошту Bluehost з Gmail, спочатку увійдіть у свій обліковий запис Gmail.

Потім перейдіть до “Налаштування” та натисніть “Облікові записи та імпортне меню”. Прокрутіть униз “Перевірка пошти з інших облікових записів: Додати обліковий запис пошти” та натисніть “Додати обліковий запис пошти”.

gmail-account-import-settings

Потім введіть свою електронну адресу Bluehost, з якої ви хочете отримувати електронні листи в Gmail.

акаунт для додавання пошти

Потім потрібно ввести електронну пошту та пароль Bluehost. Нарешті, код підтвердження надсилається на електронний лист Bluehost для підтвердження. Після введення коду у вікні “Додати обліковий запис” Gmail буде підключено електронний лист із Bluehost. Потім ви можете отримати доступ до своєї електронної пошти Bluehost в Gmail.

Це воно! Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам створити безкоштовні професійні облікові записи електронної пошти для бізнесу.

Поширені запитання щодо безкоштовної електронної електронної пошти

Нижче наведено деякі часто задані питання, коли справа стосується створення безкоштовної ділової електронної пошти.

Як отримати безкоштовну ділову електронну адресу?

Ви можете легко отримати безкоштовну ділову електронну адресу за допомогою Bluehost. Вони пропонують 5 облікових записів електронної пошти з основним планом та необмежену кількість користувацьких електронних листів з іншими планами.

Чи можу я отримати діловий електронний лист без веб-сайту?

Так, ви можете отримати діловий електронний лист без створення цілого веб-сайту. Але вам потрібно буде отримати доменне ім’я для створення ділової електронної пошти. Bluehost пропонує безкоштовне доменне ім’я та досить солідний сервіс електронної пошти безкоштовно.

Чи можу я створити безкоштовну ділову електронну адресу без домену?

Ні, неможливо генерувати діловий електронний лист без доменного імені. Хоча ви можете створити обліковий запис електронної пошти за допомогою служби електронної пошти, наприклад Gmail, Protonmail тощо..

Ви можете почати на Bluehost з безкоштовним доменним іменем та до 5 облікових записів електронної пошти з їх початковим пакетом.

Як знайти доступне доменне ім’я?

Отримання доменного імені – це найперший крок для отримання ділового електронного листа. Ви можете шукати доменне ім’я у будь-яких популярних реєстраторів або безкоштовно отримувати його за допомогою Bluehost.

Що краще використовувати: Office 365 або Gsuite?

Microsoft 365 і G Suite популярні для найвищого сервісу електронної пошти. G Suite сучасний і підходить для тих, хто віддає перевагу зручним платформам. Тоді як Office 365 забезпечує міцну інтеграцію з MS Excel і підходить для тих, хто більше схильний до використання продуктів Office, таких як MS Word, MS Excel тощо.

Використовуйте більше професійних електронних листів з G Suite

Bluehost пропонує купу функцій електронної пошти. Однак їй не вистачає передових і більш професійних особливостей. Якщо ви хочете більш професійно та ефективно керувати електронними електронними листами, вам потрібно скористатися послугою преміум-класу, наприклад, G Suite.

g-suite

G Suite – це платний сервіс Gmail, також відомий як “Gmail for Business”. На додаток до створення професійних електронних електронних листів, G Suite пропонує безліч платформ для спільного використання, зберігання, підключення та побудови команди, які допоможуть вам експоненціально розвивати свій бізнес..

Він має різні цінові плани, які ви можете вибрати. Базовий план коштує 6 доларів на користувача в місяць і постачається з 30 Гб ємності.

gsuite

Перш за все, G Suite пропонує повністю спеціалізовану цілодобову технічну підтримку та щоразу захищає ваші облікові записи електронної пошти. Якщо у вас є бюджет на брендування ваших електронних листів, G Suite – найкращий вибір для вас.

Щоб налаштувати електронну пошту за допомогою GSuite, ви можете прочитати наші повні підручники про те, як налаштувати професійну фірмову електронну пошту за допомогою G Suite та створити електронну пошту без спаму..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map