Як створити доменний електронний лист правильним (без спаму) способом

електронна пошта


Вам цікаво, як створити вибух електронної пошти? Вибух електронної пошти може здатися найкращим способом вивести ваше повідомлення одразу багатьом людям. Але є правильний і неправильний спосіб вибуху електронною поштою.

У цій статті ми покажемо вам, як створити вибух електронної пошти правильним (без спаму) способом, щоб ви максимально використали свої зусилля з маркетингу електронною поштою та залишили щасливими підписників електронної пошти..

Давайте розпочнемо.

Що таке вибух електронної пошти?

Вибух електронної пошти – це просто одне повідомлення електронної пошти, яке надсилається відразу великій групі одержувачів. При вибуху електронної пошти одержувачі зазвичай не націлені стратегічно, скоріше всі вони надсилають одне і те ж бланк-повідомлення. Через це вибухи електронної пошти більше не є найкращою практикою маркетингу електронної пошти і часто асоціюються як спам-повідомлення.

Тож, щоб уникнути “підривання” своїх підписників широкими, невідповідними електронними листами та не засмучувати їх спам-повідомленнями, вам потрібно зробити електронну пошту трохи іншою.

У наступному розділі ми розглянемо деякі типи викликів електронної пошти, які ви можете надсилати, та способи надсилання електронної пошти без спаму..

Типи електронних повідомлень

Як ми вже згадували, вибухи по електронній пошті не є найкращою практикою маркетингу електронної пошти. Але ви все одно хочете мати можливість ефективно надсилати важливе повідомлення великій групі своїх підписників одночасно. Саме тут надходить сегментація електронної пошти.

Сегментація електронної пошти – це в основному, коли ви ділите підписників електронної пошти на менші сегменти на основі встановлених критеріїв, таких як місцезнаходження, стать, минулі покупки, етап циклу продажів, частота покупців тощо. Сегментація електронної пошти використовується для поліпшення персоналізації маркетингу вашої електронної пошти. Це дозволяє надіслати більш релевантне повідомлення електронної пошти до групи ваших підписників. Оскільки повідомлення є більш релевантним та персоналізованим для них, воно не вважатиметься спамом, і підписники з більшою ймовірністю звернуть увагу та вживатимуть заходів.

Існує декілька різних типів “електронних вибухів”, які ви можете надсилати своїм підписникам. Сегментуючи список електронної пошти, ви можете зробити ефективніші кампанії з вибухом електронної пошти. Давайте розглянемо кілька прикладів:

Приклад електронної пошти: Приклад 1: Продажі

Розпродаж у цілому магазині – це звичайно те, про що ви хочете розповісти всім своїм підписникам електронної пошти. Але, з деякими продажами, ви захочете сегментувати список електронної пошти.

Наприклад, якщо у вас є продаж на зимових снастях, таких як зимові куртки, зимові черевики, рукавички та шапки, ваші абоненти, які знаходяться в теплих районах, не зацікавляться цим. Тож сегментуйте список електронної пошти на основі місцезнаходження, щоб переконатися, що підписники, які перебувають у географічно більш холодних районах, отримають повідомлення.

Ось ще один приклад від Фреда Перрі. Вони хочуть оголосити про продаж спливного магазину в Нью-Йорку. Для абонента, який проживає на протилежному кінці країни або навіть взагалі в іншій країні, це повідомлення не стосується їх. Отже, вони сегментуватимуть свій список електронних листів та надсилатимуть це повідомлення лише передплатникам електронної пошти, які перебувають у Нью-Йорку та прилеглих районах.

fred-perry-промо-електронна пошта

Сегментування ваших електронних листів буде персоналізувати продаж передплатнику; коли розпродаж виглядає так, як це було зроблено для них, вони з більшою ймовірністю купуватимуть. Крім того, ви не засмутите підписників електронної пошти, які не зацікавлені або не можуть брати участь у продажі.

Приклад 2: Нові продукти

Оголошення нового продукту – захоплююче. Ви будете спокушені обдурити всіх своїх підписників електронної пошти, щоб повідомити їм цікаві новини. Але пам’ятайте, що не всі ваші підписники обов’язково зацікавляться новим продуктом.

Наприклад, якщо ваш найновіший продукт – це нова лінійка чоловічого взуття, вашим підписникам жіночої статі не буде цікаво оголошення. Ви можете сегментувати свій список електронних листів, щоб оголосити про новий товар лише тим підписникам електронної пошти, які найімовірніше будуть купувати.

За інших обставин, автосалон надішле електронний лист на свій список електронних листів, оголосивши останню модель. Але якщо вони надішлють цей електронний лист споживачам, які нещодавно недавно придбали нову машину, вони можуть бути роздратовані повідомленням.

автомобільний електронний лист

Натомість вони можуть сегментувати свій список електронних листів, щоб надсилати повідомлення лише людям, які незабаром можуть з’явитися на ринку нового автомобіля.

Приклад 3: Нагадування про останній шанс

За обмеженою пропозицією, ви хочете нагадати всім своїм підписникам зробити покупку, поки не пізно, надіславши електронний лист “останнього шансу”. Цей потужний маркетинговий інструмент змусить ваших абонентів стрибнути на шанс отримати угоду, перш ніж вони пропустять. Але вам потрібно сегментувати список електронної пошти, щоб потрібні люди отримували повідомлення.

Як і в наведеному нижче прикладі, Font Shop повідомляє своїм підписникам електронної пошти, що останній день отримують значну знижку.

шрифт-магазин-електронна пошта

Але ви не хочете надсилати цей електронний лист усім своїм підписникам, особливо не підписникам, які вже придбали продукт, це лише роздратує їх.

Натомість сегментуйте список електронної пошти та надсилайте повідомлення лише тим підписникам, які ще не зробили покупку.

Сегментування ваших електронних листів замість надсилання широких електронних повідомлень дасть кращі результати. Споживачі не відкриватимуть, не клацатимуть та не братимуть участь у ваших електронних листах, якщо вони не персоналізовані під їх потреби та інтереси.

Отже, як легко сегментувати список електронної пошти та надсилати електронний лист? Вам потрібне програмне забезпечення для вибуху електронної пошти.

Виберіть програмне забезпечення для електронної пошти Blast

Далі вам потрібно вибрати програмне забезпечення для вибуху електронної пошти, яке дозволяє сегментувати список електронної пошти.

Якщо ви тільки починаєте з маркетингу електронної пошти, вам потрібно вибрати службу електронної пошти, яка є простою у використанні. Вибрана електронною поштою послуга електронної пошти повинна дозволяти вам легко створювати чудові електронні листи, а також сегментувати список електронної пошти лише за кілька кліків. Він також повинен мати функції автоматизації для автоматизації маркетингових кампаній електронною поштою, і, звичайно, ціна повинна відповідати вашому бюджету.

Давайте переглянемо наші найкращі вибори для найкращої служби електронної пошти.

Постійний контакт

інструменти постійного контакту-найкраща електронна пошта-автоматизація

Постійний контакт – одна з найпопулярніших служб вибуху електронної пошти на ринку. Він ідеально підходить для початківців та малого бізнесу, оскільки робить потужний маркетинг електронною поштою легким.

Вони пропонують понад 100 простих шаблонів електронної пошти, які допоможуть вам швидко створити приголомшливі електронні листи для своїх підписників.

Постійний контакт також постачається з такими функціями автоматизації електронної пошти, як:

 • Автоматично вітайте нових абонентів вітальним листом
 • Запустити серію електронних листів залежно від того, де користувач натискає
 • Автоматично надсилати електронні листи, які не відкриваються
 • Сегментуйте контакти, щоб кожного разу надсилати потрібні повідомлення потрібним людям
 • Прекрасна форма електронного розсилки
 • І більше

Постійний контакт також пропонує чудове управління сегментами. Ви можете зберігати сегменти для наступних кампаній, оновлювати списки, щоб переконатися, що ви надсилаєте лише контакти, які все ще відповідають критеріям, та легко редагувати та оновлювати критерії в будь-який час.

Ви можете випробувати постійний контакт безкоштовно протягом 60 днів; це набагато довший пробний період, ніж інші послуги маркетингу електронної пошти. Після закінчення безкоштовної пробної версії підписка на постійні контакти починається від 20 доларів на місяць для до 500 абонентів.

Почніть роботу з постійним контактом вже сьогодні.

SendinBlue

sendinblue-кращі електронні засоби автоматизації

Ще один найкращий вибір найкращих служб вибуху електронної пошти – SendinBlue. SendinBlue розроблений з простотою на увазі. Ви можете легко створити дивовижні електронні листи без будь-яких технічних навичок, використовуючи їх дизайнерські блоки перетягування та безкоштовні чуйні шаблони.

Вони також пропонують функції динамічної персоналізації, щоб ви могли легко вставляти інформацію зі своєї бази даних контактів у свої повідомлення, такі як ім’я, гендерна приналежність, дата народження тощо..

Крім того, сегментація легка за допомогою SendinBlue. Механізм сегментації SendinBlue ви можете легко розділити і розділити свої контакти, а потім перегрупувати їх у нові списки, щоб ви могли надсилати більш відповідні електронні листи. Ви можете сегментувати на основі демографічних даних, таких як місце проживання чи працевлаштування, або за поведінковими критеріями, такими як сторінки, відвідані на вашому веб-сайті, минулі покупки та інше.

Ви можете розпочати безкоштовно з SendinBlue до 300 електронних листів на день та необмежену кількість контактів. Платні плани від SendinBlue починаються з 25 доларів на місяць, без обмеження щоденного надсилання.

Почніть із SendinBlue сьогодні.

Після того, як ви вибрали службу вибуху електронної пошти, саме час створити список вибуху електронної пошти, сегментувати список електронних листів та відправити маркетингову кампанію електронної пошти.

Крок 1: Створіть список електронних повідомлень електронної пошти

Якщо ви тільки починаєте, можливо, у вас не буде списку електронних повідомлень для надсилання повідомлень. Отже, вам потрібно створити список вибуху електронної пошти. Ви можете легко створити список електронної пошти за допомогою такого інструменту, як OptinMonster.

OptinMonster це популярний інструмент для покоління свинцю, який дозволяє створювати приголомшливо візуально пропозиції для заохочення відвідувачів вашого веб-сайту приєднатися до вашого списку електронних листів.

Ви можете створити кілька різних типів кампаній, включаючи спливаючі панелі лайтбоксу, вітальні килимки на повноекранному екрані, коробку прокрутки зі вставкою, плаваючі смуги тощо. Створити свою пропозицію легко, використовуючи попередньо вбудовані шаблони OptinMonster та конструктор перетягувань.

Ознайомтеся з нашим списком найкращих плагінів WordPress.

optinmonster-build-email-blast-list

OptinMonster також має ряд активаторів кампанії, завдяки чому ви можете відображати електронну пошту, де саме ви підходили в потрібний час. Тригери кампанії включають спусковий механізм прокрутки, керований тимчасовим керуванням дисплей, датчик неактивності, намір виходу тощо.

Технологія наміру виходу особливо ефективна, оскільки вона може відстежувати, коли користувач збирається покинути ваш веб-сайт і відображати цільове повідомлення в потрібний час. Тож, замість того, щоб втратити їх назавжди, ви можете перетворити їх на абонента електронної пошти.

Не забудьте запропонувати відвідувачам вашого веб-сайту щось дивовижне в обмін на їх адресу електронної пошти.

optinmonster-lightbox-popup

Люди люблять отримувати безкоштовний подарунок. Якщо ви пропонуєте знижку або оновлення вмісту, вони не вагаються, підписуючись на ваш список електронних листів.

Почніть з OptinMonster сьогодні.

Крок 2: Сегментуйте список вибуху електронної пошти

Після створення списку вибуху електронної пошти настав час розпочати сегментацію. Існує багато різних способів сегментування списку вибуху електронної пошти. Те, як сегментувати ваш список, залежить від типу електронної пошти, яку ви надсилаєте, і від якої мети надіслати електронний лист.

Переглянемо кілька різних способів сегментування списку електронної пошти.

1. Нові передплатники:

Коли користувач підписується на ваш список електронних листів, ви хочете вітати їх у клубі вітальним листом. Очевидно, якщо ви надіслали вам привітання електронною поштою під час вибуху електронної пошти, люди, які підписалися на вас тривалий час, отримають вітання, яке не є тим, чого ви хочете. Отже, сегментуйте список електронної пошти серед підписників, які підписалися нещодавно. Ваш електронний лист може запропонувати нових абонентів вам або вашій компанії та повідомити, що очікувати в майбутньому.

2. Інтереси:

Не всі ваші підписники електронної пошти будуть зацікавлені в точно такій же речі. Особливо, якщо ваш веб-сайт охоплює різноманітні теми або, наприклад, продає різноманітні товари. Отже, ви можете сегментувати список вибухів електронної пошти на основі їх інтересу. За допомогою служби електронної пошти ви можете сегментувати користувачів на основі їх поведінки та активності на вашому веб-сайті. Якщо певних користувачів цікавить лише 1 річ, яку ви можете запропонувати, ви можете надсилати їм електронні листи лише за те, що вони містять. Це дозволить вам отримати інформацію людям, які, швидше за все, будуть вживати заходів.

Також перевірте: Найкращі рішення WordPress Analytics для відстеження поведінки користувачів.

3. Місцезнаходження:

Сегментуйте своїх абонентів залежно від їх місцезнаходження. Як ми вже згадували раніше, ви хочете надсилати підписникам електронні листи, які відповідають їм. Ви можете сегментувати список електронних повідомлень електронної пошти, щоб користувачі знали про майбутні події у своєму районі. Якщо ви не очікуєте, що люди пройдуть через країну на вашу подію, не шуміть підписників електронною поштою на події на основі місцезнаходження, які вони не можуть відвідувати.

4. Відкриває

За допомогою аналітики служби електронного маркетингу ви зможете точно побачити, хто відкрив ваші електронні листи, а хто не. Це дозволяє надсилати електронні листи користувачам, які не відкрили попередню. Таким чином, якщо вони просто пропустили це, у вас є ще одна можливість конвертувати їх – не дратуючи користувачів, які вже відкрили та прочитали вашу електронну пошту.

5. Поведінка покупки

Сегментування списку електронної пошти на основі поведінки щодо покупки – це відмінний спосіб збільшити продажі. Наприклад, ви можете використовувати сегментацію електронної пошти для продажу або перехресних продажів клієнтів. Якщо клієнт раніше купував товар у вас, ви можете надіслати їм електронні листи з відповідними пов’язаними продуктами, які вони, можливо, зацікавлять.

Крок 3: Надішліть свій електронний лист

Після сегментування списку електронної пошти останнім кроком є ​​надсилання електронної пошти. Перш ніж надсилати електронну пошту, не забудьте включити чіткий заклик до дії. Заклик до дії повідомляє користувачам, що робити після прочитання електронної пошти. Незалежно від того, чи потрібно заповнити опитування, залишити відгук, перевірити останню публікацію в блозі чи зробити покупку. Якщо ви додасте чіткий заклик до дії під час вибуху електронної пошти, ваші підписники електронної пошти будуть скоріше вживати заходів.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам дізнатися, що таке вибух електронної пошти та як правильно створити вибух електронної пошти. Якщо вам сподобалася ця стаття, перегляньте інші наші публікації: Як створити інформаційний бюлетень електронної пошти та 23 ефективні поради, щоб отримати більше підписників електронної пошти..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map