Як створити електронну розсилку за 5 хвилин (крок за кроком)


Вам цікаво, як створити інформаційний бюлетень? Створення електронного бюлетеня – це чудовий спосіб передати ваше повідомлення, будь то блогер і хочете регулярно оновлювати читачів чи ви намагаєтесь отримати більше потенційних клієнтів. Надсилання інформаційного бюлетеня дозволяє отримати ваше повідомлення прямо у папку “Вхідні” людей, яких ви хочете бачити. Але якщо ви ніколи раніше не створювали інформаційний бюлетень, це може залякати. Але, не хвилюйтесь.

У цій статті ми покажемо вам, як налаштувати розсилку електронної пошти за 10 простих кроків.

Давайте розпочнемо.

1. Створіть план та встановіть цілі для свого інформаційного бюлетеня

Перш ніж розпочати створення інформаційного бюлетеня, спочатку потрібно створити план і встановити цілі. Без плану ваш бюлетень буде неорганізований. Плюс до цього, ви не повинні розсилати інформаційний бюлетень без будь-яких міркувань та цілей, що стоять за ним. Електронна розсилка електронної пошти повинна слугувати цілі для вашого бізнесу чи блогу, наприклад:

 • Залучайте більше трафіку на ваш веб-сайт
 • Збільшити залучення та акції
 • Рекламуйте свій товар або послуги
 • Побудуйте лояльне наступне
 • Генерація продажів

Вирішіть, якою буде мета вашої розсилки, і складіть свою розсилку з цією метою. Наявність мети для вашої розсилки зробить її більш ефективною.

Вирішивши мету вашої розсилки, придумайте план. План інформаційних бюлетенів складається з:

 • Який вміст ви надішлете
 • Коли і як часто ви будете розсилати свої розсилки
 • До кого ви будете надсилати свої розсилки

Планування вмісту, який ви надсилаєте, значно полегшить вам управління. Замість того, щоб придумати щось на місці, можна звернутися до створеного вами плану.

2. Виберіть службу маркетингу електронною поштою

Далі вам потрібно вибрати службу маркетингу електронної пошти. Цікаво, чому ви не можете просто використовувати Gmail чи Outlook? Якщо ви просто розсилаєте бюлетень декільком членам сім’ї та друзям, Gmail добре. Але якщо ви хочете масово надсилати свою розсилку потенційним клієнтам та абонентам електронної пошти, вам потрібно краще рішення. Щоб надіслати електронний лист професійного вигляду, який не схожий на спам, вам потрібно скористатися службою маркетингу електронної пошти.

Хороший сервіс маркетингу електронною поштою надасть заздалегідь розроблені шаблони електронної пошти, щоб вмить надати розсилку професійного вигляду, дозволить легко імпортувати список контактів, запропонувати функції персоналізації та автоматизації та збільшить шанси на успішне доставку та читання вашого інформаційного бюлетеня..

На щастя, на ринку існує ряд доступних, простих у користуванні послуг електронного маркетингу. Давайте розглянемо пару наших найкращих варіантів для найкращих послуг електронного маркетингу.

Постійний контакт
послуга постійного контакту-електронна пошта-розсилка

Постійний контакт – найпопулярніша послуга маркетингу електронної пошти для малого бізнесу. Вони пропонують понад 100 красиво оформлених шаблонів, і завдяки їх зручному редактору перетягування та перегляду ви можете легко налаштувати їх під ваш бренд та ваші потреби. Крім того, всі їх шаблони реагують на мобільні пристрої, тому вони чудово виглядають на будь-якому пристрої.

Постійний контакт також пропонує ряд функцій автоматизації маркетингу електронної пошти, таких як автоматична електронна листівка привітання для нових передплатників, тригер-серія електронних листів на основі того, де користувач натискає, сегментні контакти для поліпшення персоналізації, автоматично надсилають електронні листи невідкриваючим тощо..

Завдяки постійному контакту ви можете бути впевнені, що вам завжди буде надана допомога, яка вам потрібна, з їх зоряною підтримкою клієнтів, яка включає в себе чат, електронну пошту, форуми для обговорення та бібліотеку ресурсів.

Constant Contact також пропонує безкоштовну пробну версію за 60 днів, ніж будь-яка інша послуга маркетингу електронною поштою. Після закінчення безкоштовної пробної версії їхні платні плани починаються з 20 доларів на місяць для до 500 абонентів.

Почніть роботу з постійним контактом вже сьогодні.

SendinBlue
sendinblue-кращі електронні засоби автоматизації

SendinBlue – ще одна дивовижна послуга маркетингу електронної пошти, яка створена з простотою. Без будь-якого технічного досвіду, ви можете легко створити професійну розсилку електронної пошти за найкоротші терміни. SendinBlue пропонує безкоштовну чуйну галерею шаблонів, а також простий у використанні редактор перетягування та опускання, щоб повністю налаштувати ваш шаблон..

Вони також пропонують 8 робочих процесів автоматизації прямо з коробки, такі як вітальні електронні листи, нагадування про занедбані кошики тощо. Інші функції включають персоналізацію електронної пошти, розробник цільової сторінки, оптимізацію часу надсилання та багато іншого.

У SendinBlue ціна їх базується на кількості відправлених електронних листів, а не на розмірі списку ваших електронних листів, як інші послуги маркетингу електронної пошти. З їх безкоштовним планом ви можете надсилати до 300 електронних листів на день. Їх платні плани починаються з 25 доларів на місяць для 40 000 листів на місяць.

Почніть із SendinBlue сьогодні.

3. Створіть фірмовий інформаційний бюлетень

Після того як ви обрали найкращу службу маркетингу електронної пошти для своїх потреб, саме час приступити до створення інформаційного бюлетеня.

Перший крок – вибір шаблону бюлетеня. Більшість служб маркетингу електронної пошти, як постійний контакт і SendinBlue, нададуть численні чудові шаблони електронної пошти. Виберіть шаблон, розроблений спеціально для розсилок, таких як перші 2 на зображенні нижче.

бюлетень-шаблон-галерея

Вибір шаблону, розробленого спеціально для ваших потреб, та відповідного вашому бренду, позбавить від роботи, яку потрібно виконати для створення інформаційного бюлетеня.

Якщо ви не можете знайти шаблон, який відповідає вашій кольоровій гамі або типу бізнесу, не хвилюйтеся. Використовуючи редактор перетягування, ви можете змінювати кольори, вставляти власні зображення, завантажувати свій логотип та інше, щоб шаблон був повністю налаштований.

редагувати-розсилку-шаблон

Важливо налаштувати розсилку, щоб читачі могли легко розпізнати, що електронний лист від вас.

Не переходьте за борт, додаючи занадто багато зображень або щось кричуще. Ваш бюлетень повинен бути легким для читання, а дизайн не повинен відволікати зміст.

4. Додайте зміст тіла інформаційного бюлетеня

Після того, як у вашому шаблоні розсилки з’явиться, як ви хочете, настав час додати вміст тексту. Зміст тіла – це те, що ви напишете в інформаційному бюлетені. Більшість шаблонів розсилки електронної пошти надходитимуть із попередньо написаним вмістом тексту. Просто стерти попередньо написаний вміст і замінити його власним.

як створити-інформаційний бюлетень

Не пишіть величезні блоки абзаців, більшість користувачів не хочуть їх читати. Натомість пишіть скануваним способом – меншими абзацами з пробілом, який розділяє їх. Більшість шаблонів розсилок електронної пошти вже розроблені для найкращої читабельності, тому дотримуйтесь форматування шаблону.

Не забудьте додати також заклик до дії. Важливо повідомити читачам, що робити далі, прочитавши ваш інформаційний бюлетень. Ви хочете, щоб вони натиснули на посилання? Відвідати ваш веб-сайт? Поділіться своєю новітньою публікацією в блозі? Ваші читачі з більшою ймовірністю зроблять бажані дії, якщо ви попросите їх.

5. Виберіть рядок теми та ім’я відправника

Далі вам потрібно вибрати тему. Тема – це дуже важлива частина вашого інформаційного бюлетеня. Зрештою, це перше, що користувачі побачать у своїй папці “Вхідні”. Тема має бути досить цікавою, щоб вони захотіли натиснути на вашу електронну пошту та прочитати її. Насправді, згідно зі статистикою, 35% одержувачів електронної пошти відкривають електронні листи лише на основі теми.

Щоб придумати привабливу тему для вашої розсилки, ось кілька найкращих практик, яких ви повинні дотримуватися:

 • Тримайте сюжетні рядки менше 50 символів, щоб вони не відрізалися на екрані.
 • Тема електронної пошти має давати читачам уявлення про те, що знаходиться у вашому інформаційному бюлетені.
 • Не пишіть тему електронної пошти у ВСІХ КАПАХ і не перенавантажуйте знаки оклику!!!
 • Створіть почуття актуальності або цікавості за допомогою теми теми електронної пошти.
 • Змусьте читачів відчувати себе особливими, наприклад, “Особливий подарунок для вас”.
 • Додайте персоналізацію. Додавання імені одержувачів до рядка теми електронної пошти збільшує відкриті показники.

Спробуйте придумати 10 ідей для тематичних рядків електронної пошти для кожного написаного вами інформаційного бюлетеня, щоб ви могли знайти найпривабливіший, який зробить читачів достатньо цікавим для натискання.

Вам також потрібно вибрати ім’я відправника. Якщо одержувачі бачать, що ім’я відправника щось на зразок [email protected], вони будуть занадто залякані або нецікаві, щоб натиснути на ваш інформаційний лист. Натомість найкраще використовувати своє особисте ім’я та ім’я своєї компанії, наприклад, “Bob at Boats Inc.” чи щось подібне. Ви хочете, щоб ваш одержувач розпізнавав, від кого надходить електронний лист, і йому буде зручно відкривати його.

6. Додайте персоналізацію до вашої розсилки електронної пошти

Як ми коротко згадували раніше, важливим є додавання персоналізації до вашої розсилки. Персоналізовані повідомлення електронної пошти покращують показник кліків у середньому на 14% та конверсій на 10%.

Існує ряд способів персоналізації інформаційних бюлетенів своїм одержувачам. Перший – адресувати їх по імені в рядку теми електронної пошти або в електронній пошті. Ви також можете додати інші маркери персоналізації, наприклад їх розташування. Більшість служб маркетингу електронної пошти надають вбудовані маркери персоналізації. Наприклад, у прикладі шаблону нижче, ім’я одержувачів автоматично додається до електронної пошти.

персоналізація електронних листів

Ви також можете сегментувати список електронної пошти, щоб надсилати певні повідомлення певним підписникам. Сегментація електронної пошти дозволяє ідентифікувати та групувати контакти на основі різних критеріїв, щоб ви могли доставляти їм більш відповідні інформаційні бюлетені.

Наприклад, ви можете сегментувати свій список залежно від місця розташування. Отже, якщо ваш бюлетень оголошує місцеву подію, ви можете надіслати електронний лист лише своїм підписникам, які перебувають у цьому районі.

Ви також можете сегментувати свій список на основі статі, професії, інтересів, нових передплатників, історії покупки та багато іншого.

Коли ваш інформаційний бюлетень виглядає так, як він був створений спеціально для одержувача, вони з більшою ймовірністю відкриють вашу електронну пошту, прочитають ваш інформаційний бюлетень та вживатимуть заходів.

7. Переконайтесь, що ви юридично сумісні

Ще одним важливим кроком у створенні інформаційного бюлетеня є переконання, що ви юридично відповідальні. Чи знаєте ви, що існують закони для маркетингу електронної пошти? Є два основні закони, про які слід потурбуватись, ми розглянемо кожен із них нижче:

CAN-SPAM:

Закон CAN-SPAM був підписаний законом у 2003 році та надає одержувачам право перестати надсилати їм електронні листи. Щоб дотримуватися закону CAN-SPAM, у вашому електронному бюлетені має бути колонтитул із електронною адресою та адресою вашого бізнесу. Вам також потрібно надати одержувачам простий спосіб скасувати підписку на ваші електронні листи. У більшості служб маркетингу електронної пошти це вбудовано, просто введіть свою інформацію і ви налаштовані.

GDPR:

GDPR – подібний закон, прийнятий у Європі у 2018 році. Цей закон вимагає, щоб маркетологи електронної пошти надсилали інформаційні бюлетені лише людям, які вирішили їх отримувати. Це означає, що коли ви збираєте електронні листи на своєму веб-сайті, ви не можете автоматично встановити прапорець “увімкнути” для користувачів. Користувачі повинні самі встановити цей прапорець.

Якщо ви дотримуєтесь цих законів, вам добре йти.

8. Надішліть електронну розсилку

Тепер настав час надіслати інформаційний бюлетень. Перш ніж надсилати електронний лист, переконайтеся, що ви дотримуєтесь CAN-SPAM та GDPR, перевірте свій шаблон, щоб переконатися, що все виглядає правильно, і перегляньте ваш інформаційний бюлетень на наявність орфографічних чи граматичних помилок..

Переконавшись, що все в порядку, натисніть надіслати!

9. Відстежуйте успіх вашої розсилки

Після того, як ви надіслали свій перший інформаційний бюлетень, не варто просто сидіти і сподіватися на найкраще. Натомість слідкуйте за своїм успіхом у аналітичних звітах, які надає служба маркетингу електронної пошти.

У аналітиці електронних розсилок електронної пошти ви зможете відстежувати ряд важливих показників, зокрема:

 • Відкриті ціни – Кількість одержувачів, які відкрили вашу розсилку.
 • Ціни за кліком – Подивіться, які посилання у вашому інформаційному бюлетені отримали найбільше кліків.
 • Скасувати підписку на тарифи – Хто підписується на ваші електронні розсилки.

аналітика електронної пошти-розсилок

Багато служб маркетингу електронною поштою також дозволять вам проводити тестування A / B тему. Тестування A / B дозволяє створити електронний лист із 2-х рядків теми та побачити, який із них краще.

Аналіз цих даних допоможе вам визначити, що працює у ваших інформаційних бюлетенях, а що не так, щоб ви могли в наступний раз покращити успіх вашої розсилки.

10. Розгорніть свій список електронної пошти

Створивши успішний інформаційний бюлетень, ви захочете мати можливість поширити своє повідомлення на ще більше читачів. Отже, почніть розширювати список електронної пошти.

Ви можете легко розробити список електронної пошти за допомогою такого інструменту OptinMonster.

OptinMonster – найкращий плагін для покоління свинцю на ринку. За допомогою цього інструменту ви можете створити чудові кампанії для оптимізації електронної пошти для свого веб-сайту. Вони надають широкий спектр готових шаблонів, а їх конструктор перетягування дозволяє створювати налаштоване спливаюче вікно за лічені хвилини, не торкаючись рядка коду.

Ознайомтеся з цими найкращими плагінами WordPress.

optinmonster-email-newsletter-optin

Однією з особливостей OptinMonster є їхня технологія виходу. Технологія виходу з наміром дозволяє відстежувати, коли користувач збирається покинути ваш веб-сайт і відображати цільове повідомлення, яке спонукає їх стати абонентом в потрібний час. За допомогою такого інструменту, як OptinMonster, ви зможете підірвати свій список електронних листів.

Бонус: Божевільні поради щодо розширення списку електронної пошти, ШВИДКО!

Для отримання більш детальної інформації ознайомтеся з нашим повним оглядом OptinMonster.

Ми сподіваємося, що вам сподобалася ця стаття про те, як створити інформаційний бюлетень. За допомогою цих порад ваш перший електронний бюлетень безумовно успішний. Якщо вам сподобалася ця стаття, ознайомтеся з нашою іншою публікацією щодо Поради щодо отримання більшої кількості підписників електронної пошти та найкращого програмного забезпечення для CRM.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map