Як створити прибуткову рекламу в Facebook зі своїм списком електронних листів

Як створити вигідну рекламу у Facebook


Хочете створити вигідну рекламу у Facebook?

Згідно з повідомленням журналу Wall Street Journal, показник рекламної діяльності Facebook за останні кілька місяців знизився, коли пандемія COVID-19 призвела до зменшення попиту на рекламні ресурси в соціальній мережі. Крім того, вартість мільйона (CPM) знизилася на 15% до 20%, оскільки зараз не багато підприємств використовують це.

Це означає Зараз настав час використовувати рекламу у Facebook та звертатися до більшої кількості людей із мінімальним бюджетом.

У цій статті ми пояснимо все, що вам потрібно знати про оголошення в Facebook, і як вони можуть миттєво допомогти вам досягти ваших маркетингових цілей.

Тож почнемо.

Навіщо використовувати рекламу Facebook?

Facebook-реклама

З 1,52 мільйонами щоденних активних користувачів, цілком ймовірно, що ваша цільова аудиторія вже є у Facebook. Все, що вам потрібно зробити – це зв’язатися з ними правильними кампаніями.

Однак, намагаючись покращити взаємодію та зручність використання, Facebook постійно зменшує видимість ділових сторінок у стрічці новин користувачів. Насправді ви, можливо, вже помітили, що лише менше 0,5% ваших шанувальників Facebook насправді побачать оновлення вашої ділової сторінки.

Потім, як би ви звернулися до своєї аудиторії у Facebook?

З рекламою у Facebook.

Деякі переваги оголошень у Facebook:

 • Це найпростіший спосіб підвищити видимість вашого бізнесу.
 • На відміну від AdWords, налаштувати оголошення в Facebook дуже просто.
 • Ви можете встановити власний бюджет і вирішити, скільки ви хочете витратити на маркетинг свого бізнесу.
 • Якщо у вас вже є список електронних листів, ви можете націлити їх саме на Facebook

Хто найкращий для реклами у Facebook?

Кожен, хто має сторінку FB для свого бізнесу та хоче розкрутити його, розширивши сферу їх охоплення, може використовувати рекламу FB.

Оголошення FB створюють чудеса, якщо у вас є потужний список електронних листів. Це допомагає орієнтуватися на аудиторію на основі вашого списку. Це дає змогу зв’язатися з точною цільовою аудиторією, яка може бути зацікавлена ​​у вашому бізнесі.

Переваги використання списку електронної пошти для запуску реклами у Facebook

Існує кілька переваг запуску оголошень FB за допомогою списку електронної пошти. Ось деякі з них.

 • Ви вже знаєте свою цільову аудиторію.
 • Ці користувачі вже зацікавлені у вашому бренді.
 • Націлювання на них спонукає їх знову співпрацювати з вашим брендом.

Створення оголошень у Facebook на основі списку електронної пошти

Ви можете розміщувати свої оголошення у Facebook кількома способами. Ви можете або увійти в Facebook, і почати налаштування реклами, або використовувати маркетингову платформу «все в одному», яка дозволяє автоматично налаштувати її..

Що стосується ваших оголошень у Facebook, оскільки ви збираєтесь націлювати аудиторію на основі списку електронної пошти, настійно рекомендується використовувати маркетинговий інструмент “все в одному”, який пропонує маркетинг електронної пошти та налаштування оголошень у Facebook..

Крок 1: Налаштування рахунку за допомогою Sendinblue

Sendinblue – це всебічна платформа, яка дозволяє вам робити маркетинг електронною поштою та налаштування реклами у Facebook.

Порівняно з іншим популярним маркетинговим інструментом «все в одному», Mailchimp, Sendinblue дешевше і ефективніше. Ознайомтеся з найкращими альтернативами Mailchimp для отримання більш детальної інформації.

Просто перейдіть на Sendinblue і натисніть на Реєстрація безкоштовно кнопка.

sendinblue, реєстрація на sendinblue, оголошення у facebook

Тепер ви перейдете на сторінку, де ви можете ввести ім’я компанії, електронну адресу та пароль, щоб розпочати роботу. Після додавання всіх деталей натисніть на Почати кнопка.

створити акаунт з sendinblue

Тепер ви отримаєте підтвердження електронною поштою, тому перейдіть у свою вхідну скриньку та натисніть на отримане посилання. Потім доповніть свій профіль, додавши більше деталей.

Відправитиінформацію

Майте на увазі, що Sendinblue дозволяє безкоштовно запускати список електронних листів з обмеженими можливостями. Однак, щоб налаштувати оголошення, вам доведеться зареєструватися в одному зі своїх преміальних планів.

Крок 2: Спершу майте список електронних листів

Ми припускаємо, що у вас уже є список електронних листів. Якщо ні, продовжуйте створювати список електронної пошти. Ось кілька статей, які допоможуть вам розпочати роботу.

 • Чому і як створити список електронної пошти
 • Створіть свою першу електронну маркетингову кампанію
 • Кілька способів швидшого розширення списку електронної пошти.

Налаштування 3: Підключіть свій акаунт у Facebook до Sendinblue

Наступним кроком є ​​підключення вашого облікового запису Facebook із Sendinblue. Для цього вам потрібно натиснути на Facebook Ads вліво на екрані.

Sendinblue_Dashboard, запускайте fb-рекламу із sendinblue

Тепер натисніть на Створіть рекламу у Facebook кнопка.

Створіть рекламу fb

Тепер ви можете розпочати створення своїх оголошень. Почніть з натискання на Підключіться до Facebook кнопка.

підключити до fb

Це перенаправить вас на ваш обліковий запис Facebook, де вам доведеться авторизувати Sendinblue для доступу до своїх оголошень у Facebook. Тепер ви побачите 5 різних вкладок.

 • Налаштування
 • Зміст
 • Аудиторія
 • Бюджет
 • Підтвердження

Крок 4: Створення ваших оголошень у Facebook

На вкладці налаштування ви можете вказати ім’я оголошення. Назва оголошення дозволяє вам відрізняти один одного, тому виберіть правильне ім’я для кожної реклами. Після завершення натисніть на Наступний крок в верхньому правому куті екрана.

Facebook_Ads

Тепер ви будете в Зміст сторінка, де ви можете вибрати формат і додати текст своєї реклами.

fb реклама, sendinblue

Прокрутіть сторінку вниз і додайте зображення та URL-адресу, які хочете просувати. У вас також є можливість додати CTA до вашої реклами.

Налаштування Facebook_Ads

Як тільки все додано, натисніть на Наступний крок кнопка у верхньому правому куті екрана. Тепер вам потрібно вибрати, хто може бачити вашу рекламу.

Facebook_Ads

Ви можете націлювати лише на свій список електронної пошти, націлювати на людей, схожих на ваші контакти, або орієнтуватися як на ваш список електронних адрес, так і на lookalikes.

Для цього підручника виберемо Lookalikes. Це розширить нові параметри, де можна вибрати країну. Ви також можете вибрати список. Виконуючи це, він націлюватиме на всі контакти у вашому списку, крім одного разу, коли буде націлений, залежно від місця вибору.

Facebook-оголошення, sendinblue fb-оголошення

Якщо ви хотіли націлити лише на певний сегмент свого списку за допомогою своїх оголошень у Facebook, це також можливо.

Facebook_Ads з sendinblue

Тепер переходимо до наступного кроку, натиснувши на Наступний крок кнопка. На наступному кроці ви можете встановити свій бюджет.

Sendinblue реклами

Ви також можете запланувати своє оголошення з датою початку та закінчення. Крім того, він також дозволяє встановити суму, яку ви хочете витратити на рекламу.

Крок 5: Підтвердження та публікація вашої реклами у Facebook

Перш ніж опублікувати оголошення, двічі перевірте, чи правильно вказана вами інформація. Як тільки ви все готові, натисніть на Надіслати та оплатити кнопка у верхньому правому куті екрана.

І це все. Тепер ваша кампанія повинна бути активною.

Facebook_Ads

Ми сподіваємося, що вам сподобалась наша стаття про налаштування вигідної реклами у Facebook.

Якщо вам сподобалась ця стаття, ви також можете перевірити найкращі плагіни соціальних медіа для WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me