Як створити професійну електронну електронну пошту за допомогою G Suite

налаштувати електронну адресу компанії


Ви хочете створити професійну фірмову електронну пошту за допомогою G Suite?

Налаштування професійної електронної адреси для бізнесу – одне з перших, що потрібно зробити після створення веб-сайту. Професійна електронна адреса надає вашому бізнесу відчуття довіри та дає клієнтам відчуття, що ви тут, щоб залишатися серйозними щодо свого бізнесу.

G Suite, також відомий як Gmail для бізнесу, – продукт Google для створення професійних електронних електронних листів. Раніше відомий як “Google Apps for Work”, G Suite надає безліч функцій та варіантів створення бренда вашого веб-сайту, налаштовуючи ділові електронні листи.

У цій статті ми покажемо вам, як створити професійні фірмові електронні електронні листи за допомогою G Suite у 3 прості кроки.

Що таке професійна ділова електронна пошта?

Професійний електронний електронний лист відображає доменне ім’я вашої компанії після “@” замість gmail.com, yahoo.com або доменне ім’я інших постачальників послуг електронної пошти. Наприклад, [email protected] – це професійний електронний лист, тоді як [email protected] – це загальний, непрофесійний.

Нижче наведено декілька причин, чому потрібно налаштувати професійний електронний електронний лист:

1. Він представляє ваш бренд:

Ділова електронна пошта представляє ваш бренд, відображаючи ваше доменне ім’я в електронній адресі.

2. Це формує довіру серед ваших клієнтів:

Люди схильні довіряти професійним електронним адресам, коли справа стосується ділових електронних листів. Професійні електронні листи можуть пропонувати професійні вібрації, а особисті листи – ні.

Це дає відчуття надійності та довіри до вашого бізнесу.

3. Простота управління електронною поштою:

Ще одна перевага полягає в тому, що ви можете легко налаштувати та керувати адресами електронної пошти членів вашої команди. Коли член команди подає у відставку, ви можете залишити їх електронну адресу та переслати її на іншу адресу електронної пошти.

Використання ділових електронних листів – Ваш хостинг-провайдер проти G Suite

Якщо ви вже створили веб-сайт, ваша хостинг-компанія може запропонувати вам необмежену кількість професійних електронних листів. Так, більшість компаній, що займаються хостингом, включають облікові записи електронної пошти, але вони не є надійними.

Ви навіть можете налаштувати безкоштовні ділові електронні листи за допомогою свого облікового запису веб-хостингу.

Однак серверам електронної пошти для веб-хостингу не вистачає таких функцій, які потрібні спеціальному постачальнику послуг електронної пошти, як безпечна та моментальна доставка повідомлень, зберігання, будь-яка технічна підтримка, фільтри спаму, електронні листи без реклами тощо. Тому для професійного бізнесу вам потрібно використовувати G Suite електронні листи.

Іншими словами, G Suite – це платна послуга електронної пошти від Google або преміум Gmail, тому абсолютно немає сумнівів у її надійності. Він включає всі основні функції Gmail та інші додатки Google, створені для комерційних цілей.

Переваги використання G Suite для ділових електронних листів

G Suite має цілий ряд переваг, які вказані нижче у пунктах:

 • Створюйте професійні фірмові електронні листи з вашою компанією / доменним іменем
 • Отримуйте доступ до своєї електронної пошти в будь-який час і в будь-якому місці та на будь-якому пристрої без підключення до Інтернету. Читати та складати повідомлення без використання Інтернету.
 • Увійдіть один раз і використовуйте всі програми Google на пристрої.
 • Використовуйте безліч безкоштовних та преміум-програм для бізнесу, включаючи Диск, Спільний календар, Чат та зустрічі в Hangouts, Документи тощо.
 • Керуйте всіма обліковими записами електронної пошти, якими користуються всі в компанії – захистіть ресурси компанії та приватну інформацію навіть після того, як член команди покине компанію.
 • Працюйте з душевним спокоєм, оскільки Google управляє безпекою – гарантовано 99,9% часу роботи, автоматичного резервного копіювання, спам-фільтрів тощо.
 • Адекватна ємність – 30 Гб пам’яті з мінімальним планом «Основний»
 • Послуга електронної пошти без реклами
 • Добре працює з Outlook та іншими сервісами електронної пошти – G Suite Sync для Microsoft Outlook та інструментами міграції для імпорту електронної пошти
 • Насолоджуйтесь цілодобовою технічною підтримкою по телефону, електронній пошті чи в Інтернеті

Ви також хочете переглянути нашу статтю про найкращі послуги та системи ділових телефонів.

З урахуванням усіх цих переваг, G Suite – це чудова платформа для створення професійних ділових електронних листів. Тепер давайте подивимося, як налаштувати професійну електронну адресу для вашого бізнесу.

Як почати професійну електронну пошту з G Suite в 3 кроки

Спочатку відвідайте веб-сайт G Suite, щоб розпочати процес налаштування.

g-suite

Далі ви можете просто натиснути кнопку “Почати”, щоб розпочати процес, але давайте спочатку трохи поговоримо про ціни..

Ви можете натиснути меню “Ціноутворення”, щоб дізнатися про плани ціноутворення G Suite. Він має три видання під назвою “Основні”, “Бізнес” та “Підприємство” з різним рівнем функцій, спрямованих на різних типів користувачів.

gsuite

Найдешевший і найпростіший план – “Базовий” коштує 6 доларів на користувача на місяць. Він забезпечує 30 Гб пам’яті на кожного користувача, що вдвічі більше, ніж у безкоштовного акаунта Gmail. Крім того, він дозволяє проводити відео- та голосові конференції, захищати командні повідомлення, спільні календарі та варіанти створювати документи, електронні таблиці та презентації. Найголовніше, що Ви отримуєте технічну підтримку, безпеку та адміністративний контроль цілодобово.

Щоб отримати докладніші відомості про цінові плани, відвідайте веб-сайт G Suite.

Тепер, переглянувши варіанти ціноутворення, ви можете натиснути кнопку “Почати” і перший крок починається.

Процес налаштування G Suite має три основні етапи. Давайте поглянемо на них по черзі нижче.

Крок 1. Налаштуйте професійний обліковий запис електронної пошти

По-перше, ви повинні створити бізнес-рахунок. Цей обліковий запис дозволяє створювати та керувати професійними обліковими записами електронної пошти для всієї вашої команди.

G Suite пропонує 14-денну безкоштовну пробну версію для тест-драйву послуги. Ви отримаєте 14 днів, щоб ознайомитися з платформою та протестувати її особливості, перш ніж витратити свої зароблені долари.

Почати

Після натискання кнопки «Початок роботи» це перша сторінка, що з’являється. Дивіться скріншот нижче.

реєстрація-g-suite

Заповніть назву своєї компанії, виберіть кількість працівників та виберіть країну, в якій ви перебуваєте. Потім натисніть “Далі”.

Тепер на наступному кроці вам буде запропоновано заповнити свою контактну інформацію. Введіть своє ім’я, прізвище та поточну адресу електронної пошти та натисніть “Далі”.

Тепер на ній з’явиться сторінка на зразок тієї, що показана нижче.

старий домен або купіть новий

Тут ви повинні вибрати “Так, я можу використовувати”, якщо у вас вже є доменне ім’я. Якщо у вас немає, ви можете вибрати “Ні, мені потрібен”, і це перейде до інтерфейсу для придбання домену. Ми вибрали перший варіант цього підручника.

Введіть доменне ім’я вашого бізнесу

Тепер ви побачите сторінку, на якій потрібно ввести доменне ім’я вашого підприємства.

enter-business-domain-name

Будь ласка, заповніть цю форму уважно своїм доменним іменем, оскільки це буде використано у вашому електронному електронному листі. Для цього прикладу ми використовували наше доменне ім’я як “tvojeitename.com”. Тепер електронні листи будуть мати вигляд “[email protected]”. Після введення доменного імені натисніть Далі.

Потім вам буде запропоновано підтвердити своє доменне ім’я. Перевірте його та натисніть “Далі”.

Вас також запитають, чи хочете ви, щоб час від часу отримували електронні листи з порадами, пропозиціями тощо. Ви можете вибрати “Ок” або “Ні, дякую”.

Налаштувати деталі входу в G Suite

Далі ви можете побачити остаточну сторінку входу у вікно, як показано нижче.

як увійти

Ви можете бачити, як ви будете входити в систему. Ваше доменне ім’я зараз підготовлено для домену електронної пошти. Введіть своє ім’я користувача, створіть пароль, перевірте reCAPTCHA та натисніть «Погодитися та створити обліковий запис».

Тепер на екрані з’явиться повідомлення “Ваш обліковий запис G Suite створено”. Натисніть на Перейдіть до налаштування для наступного кроку.

Крок 2. Додавання облікових записів електронної пошти для членів вашої команди

На цьому кроці ви додасте акаунти електронної пошти для членів вашої команди. Натисніть на Старт.

додати людям до g-suite

Потім ви можете побачити сторінку, на якій можна створити облікові записи електронної пошти для своєї команди.

створити-користувальницькі акаунти для своєї команди

Введіть ім’я, прізвище та ім’я користувача для кожного з членів вашої команди та додайте їх. Після того як ви додали електронні листи для всіх членів команди, поставте прапорець для підтвердження та натисніть “Далі”.

І, ви закінчили з другим кроком.

Крок 3. Перевірте свій домен

Тепер вам потрібно перевірити свій домен, щоб довести, що ви ним володієте. Це важливо, оскільки це гарантує, що лише власник домену може створити професійний електронний електронний лист із цим доменним іменем.
Перевірка домену проводить 5 додаткових кроків, як пояснено нижче.

1. Додайте метатег
Першим кроком для перевірки домену є додавання метатега до вашого доменного імені. Потрібно додати метатег підтвердження Google у розділ заголовка домашньої сторінки.

add-meta-tag

Щоб легко додати це, ви можете використовувати Вставте колонтитули та колонтитули підключати.

Увійдіть у свою інформаційну панель WordPress та встановіть плагін. Після активації плагіна перейдіть до Налаштування »Вставити колонтитули варіант.

Тепер ви можете скопіювати метатег та вставити його в розділ заголовка та зберегти його.

вставки-колонтитули

Поверніться на сторінку налаштування G Suite та поставте прапорець “Я додав метатег до своєї домашньої сторінки”.

2. Відкрийте панель керування для вашого домену
Потім вам потрібно відкрити панель керування для вашого доменного імені.

відкрита панель управління для вашого домену

Отже, увійдіть у свій обліковий запис хостингу (інформаційна панель cPanel) і поставте прапорець “Я відкрив панель управління для свого домену.”

3. Видаліть існуючі записи MX

Далі ви побачите поле, схоже на зображене нижче.

видалити існуючі-mx-записи

Перейдіть до розділу електронних листів свого cPanel та виберіть піктограму MX entry. Далі виберіть своє доменне ім’я. Потім ви можете переглянути список опцій, що включає 5 MX-записів. Видаліть записи MX по одному.

delete-mx-records

Після їх видалення поверніться на сторінку налаштування G Suite і поставте прапорець Я видалив існуючі записи MX.

4. Створіть нові записи MX

Тепер ви побачите нове поле, як на зображенні нижче.

create-new-mx-records

Щоб створити нові записи MX, перейдіть до піктограми “MX Entry” у розділі електронної пошти на панелі керування cPanel. Тепер додайте нові записи MX, які вам надає Google по одному.

add-new-mx-record

Після того, як ви додали їх усі, поверніться на сторінку G Suite та поставте прапорець Я створив нові записи MX.

5. Збережіть записи MX

Додавши записи MX, переконайтеся, що ви їх зберегли. Потім поставте галочку “Я зберегла записи MX”.

Це завершальний крок перевірки. Після того, як ви перевірили всі 5 кроків, ви можете натиснути на Підтвердьте домен та налаштуйте електронну пошту.

підтвердити електронну пошту для налаштування домену

Тепер майстер налаштування G Suite почне перевірку вашого домену та налаштування електронної пошти. Це може зайняти кілька хвилин.

verification-domainjpg

Після завершення перевірки ви можете побачити повідомлення про те, що підтвердження вашого домену та налаштування електронної пошти завершено.

Клацніть на Далі Натисніть кнопку, щоб відкрити нову електронну електронну пошту, створену за допомогою G Suite. Вам може знадобитися повторно підтвердити поточну електронну адресу, щоб відкрити цю нову ділову електронну пошту.

Потім з’являється сторінка для входу в консоль адміністратора G Suite.

вхід-адміністратор-консоль

На консолі адміністратора ви будете керувати обліковим записом G Suite, електронними адресами, додатками G Suite тощо.

Це воно!

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам створити ділову електронну адресу за допомогою G Suite.

Ви можете використовувати професійний електронний лист G Suite просто так само, як ви користуєтеся безкоштовним особистим обліковим записом Gmail. Перейдіть до Gmail, увійдіть і почніть його використовувати.

Ну, для початку вам потрібен веб-сайт, перш ніж створити професійний бізнес-електронний лист. Якщо ви ще не створили веб-сайт для свого бізнесу, ось як зробити бізнес-веб-сайт. Ви також повинні перевірити, як правильно створити вибух електронної пошти.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map