Як вибрати безпечний пароль для адміністратора WP [4 ПРОСТІ ШЛЯХИ]

Як вибрати безпечний пароль для адміністратора wp


Наскільки безпечний мій пароль? Це поширене питання, яке задають власники веб-сайтів. Якщо ви створили веб-сайт WordPress, ви хочете переконатися, що ви вибрали хороший пароль для своєї адміністраторської області WordPress, щоб забезпечити безпеку свого веб-сайту. Якщо ваш пароль адміністратора WP занадто очевидний або простий, зловмисники можуть легко отримати доступ до вашого веб-сайту WordPress та вашої конфіденційної інформації, такої як особисті дані або платіжні дані.

Отже, якщо вам цікаво, як вибрати безпечний пароль для адміністратора WP, ми можемо вам допомогти. У цій статті ми розповімо, як вибрати безпечний пароль, щоб ви могли переконатися, що ваш веб-сайт WordPress захищений від зловмисників..

Статистика безпеки паролів: навіщо нам потрібні строгі паролі?

паролі-статистика

Більше власників веб-сайтів потрібно задавати питання “Наскільки безпечний мій пароль?” щоб захистити себе. На створення веб-сайту WordPress потрібно багато часу та зусиль, тому ви не хочете втрачати всю свою наполегливу роботу через слабкий пароль. Незалежно від того, чи користуєтесь ви популярним веб-сайтом електронної комерції чи у вас є особистий блог WordPress, ви загрожуєте зловмисникам на вашому веб-сайті, які не лише отримують вашу конфіденційну інформацію, але прагнуть перейняти ваш вміст для публікації спаму та зловмисного програмного забезпечення..

Погляньте на цю статистику, яка показує, наскільки важливо вибрати ідеальний пароль для вашого веб-сайту WordPress та інших облікових записів в Інтернеті.

 • Зламані паролі спричиняють 81% порушень даних. (ОГС)
 • 15,4 мільйона людей стали жертвами крадіжок особи в 2016 році (CNBC)
 • Того ж року споживачі втратили 16 мільярдів доларів через шахраїв.
 • Програмі для розбиття коду потрібно лише 15 хвилин, щоб визначити пароль із 8 символів.
 • 8% порушень безпеки WordPress трапляються внаслідок слабкого пароля. (Відключення WPS)
 • Хакери атакують сайти WordPress як великі, так і малі, причому понад 90 978 атак відбувається за хвилину. (WPPlugins)

Як бачите, вибір захищеного пароля для вашої адміністративної області WordPress має важливе значення для захисту вашого веб-сайту. Але все ж багато людей не усвідомлюють, що вибір хорошого пароля – це їх перша лінія захисту від нападників. Насправді погляньте SplashData список десяти найгірших паролів, який підтверджує, що користувачі все ще не вибирають безпечні паролі:

   1. 123456
   2. пароль
   3. 123456789
   4. 12345678
   5. 12345
   6. 111111
   7. 1234567
   8. сонячне світло
   9. qwerty
   10. iloveyou

Хоча ваш пароль може бути не таким слабким, як той, який у цьому списку, вам все-таки потрібно з’ясувати, наскільки безпечний ваш пароль, і дізнатися кілька порад, як вибрати кращий пароль. Отже, перегляньте наш посібник, як вибрати безпечний пароль для адміністратора WordPress.

1. Виберіть сильне ім’я користувача

Захищаючи ваш веб-сайт WordPress від зловмисників, вам не потрібно вибирати надійний пароль, ви також повинні вибрати надійне ім’я користувача. Сильне ім’я користувача так само важливо, як і надійний пароль. Зрештою, якщо хтось хоче отримати доступ до вашої адміністраторської області WordPress, йому потрібно буде визначити і ваш пароль, і ваше ім’я користувача. Якщо ви вибрали слабке ім’я користувача, ви видалите додатковий рівень безпеки свого веб-сайту.

Багато користувачів вирішать зробити своє ім’я користувача “адміністратором”, своїм ім’ям або електронною адресою. Ці параметри імені користувача занадто прості для того, щоб зловмисники з’ясували. Отже, вибирайте щось менш очевидне.

Також важливо не вибирати ім’я користувача, яке теж занадто мало. Ви повинні мати можливість запам’ятати своє ім’я користувача, оскільки у випадку, коли ви забудете свій пароль, для його отримання потрібно ваше ім’я користувача.

Вибираючи хороше ім’я користувача для WordPress:

 • Уникайте додавання занадто багато цифр і спеціальних символів, це ускладнить запам’ятовування.
 • Виберіть ім’я користувача, яке не пов’язане зі змістом вашого веб-сайту.
 • Не включайте будь-які особисті дані або інформацію у своє ім’я користувача.
 • Виберіть ім’я користувача, яке вам особисто запам’яталося, але хтось інший буде важко здогадатися.

Також важливо пам’ятати, щоб приховати ім’я користувача WP адміністратора від відображення на сторінках вашого веб-сайту. На інформаційній панелі WordPress перейдіть до Користувачі, то до Твій профіль. Перейти до Відображати ім’я публічно як і переконайтесь, що ви вибрали своє псевдонім, яке відображатиметься на вашому веб-сайті замість вашого імені користувача.

сховати-wordpress-ім'я користувача

Таким чином, ваше ім’я користувача не з’явиться в публікаціях блогу чи інших областях вашого веб-сайту, щоб зловмисники бачили.

2. Дотримуйтесь найсуворіших практичних правил щодо пароля

Далі, вибираючи безпечний пароль для свого веб-сайту WordPress, найкраще дотримуватись найкращих практичних правил щодо пароля. Щоб допомогти вам придумати надійний пароль, який боти не зможуть зламати, є ряд порад, яких слід дотримуватися, зокрема:

 • Чим довше, тим краще – Чим коротший ваш пароль, тим легше буде з’ясувати зловмисників. Отже, виберіть пароль довжиною не менше 10 символів.
 • Зробіть це унікальним – Не використовуйте загальні фрази, як-от “iloveyou”, зробіть це унікальним.
 • Додайте щось особливе – Додайте цифри, спеціальні символи та суміш малих та малих літер.
 • Уникайте особистих даних – Не створюйте свій пароль, використовуючи особисті дані, які можуть бути пов’язані з вами, як ім’я домашньої тварини, дата народження чи місто, в якому ви проживаєте..
 • Уникайте словникових слів – Хакери мають складні програми, які шукають тисячі словникових слів, тому не вибирайте пароль, який прямо виходить зі словника.
 • Створіть “фразу” – Замість вибору пароля типу “піца” виберіть фразу, яка є купою випадкових слів, з’єднаних разом, як “взуття для гарбуза для піци”.

Завдяки цим найкращим методам вибору надійного безпечного пароля у вас не виникне проблем із створенням пароля, який зробить неможливим проникнення вашого веб-сайту WordPress.

3. Використовуйте інструмент генератора паролів

Замість того, щоб намагатися самостійно з’ясувати надійний пароль, ви також можете скористатися інструментом генератора паролів. Інструмент генератора паролів дозволить вам негайно отримати надійний пароль, який жоден хакер не зможе з’ясувати.

В Інтернеті доступно декілька безкоштовних інструментів генератора паролів, але ми радимо використовувати власний безкоштовний інструмент генератора паролів IsItWP.

isitwp-пароль-генератор

За допомогою нашого Інструменту безкоштовного створення сильних паролів ви можете вибрати, як довго ви хочете, щоб ваш пароль був, і чи хочете ви включати великі літери, цифри або спеціальні символи. Просто натисніть синє коло, щоб створити свій надійний пароль, і якщо він вам не сподобається, натисніть його ще раз, щоб миттєво отримати інший варіант.

Наш інструмент також розповість про те, наскільки складним буде ваш пароль для хакерів. Наприклад, із згенерованим паролем на зображенні вище, щоб зламати цей пароль, знадобиться 986,415 років. Ваш веб-сайт WordPress буде безпечним протягом решти часу з таким сильним паролем, як цей.

Хоча поєднання букв, цифр та спеціальних символів зловмисникам надзвичайно важко розібратися, пароль може бути занадто складним для запам’ятовування. Якщо це так, за допомогою нашого Інструменту безкоштовного створення сильних паролів ви також можете створити пароль, який легше запам’ятати, але все ще винятково міцний. Просто перевірте Легко запам’ятати поле для створення пароля, який легко запам’ятовується.

Створіть безпечний пароль зараз »

4. Не використовуйте той самий пароль для кількох облікових записів

Яку б стратегію ви не використовували для пошуку найсильнішого пароля для свого веб-сайту WordPress, ніколи не використовуйте один і той же пароль для кількох облікових записів. Якщо у вас надійний і надійний пароль для вашого облікового запису електронної пошти, не використовуйте його для свого адміністратора WordPress; створити новий. І коли ви створили надійний пароль для свого сайту WordPress, не використовуйте його ні для чого іншого.

Використовувати 1 надійний пароль для всіх своїх облікових записів може бути спокусливим, щоб ви не забули свої паролі. Але використання одного і того ж пароля для декількох облікових записів хакерам полегшить проникнення в декілька ваших облікових записів, а не лише в один. Єдине, що гірше, ніж 1 аккаунт, зламаний – це розбиття всіх ваших облікових записів.

“Наскільки безпечний мій пароль?” За допомогою цих порад вам більше не доведеться задавати це питання. Тепер, коли ви знаєте, як вибрати безпечний пароль для свого адміністратора WP, ви можете зберігати свій веб-сайт та всі інші онлайн-акаунти в безпеці та захищеності. Якщо вам сподобалася ця стаття, ознайомтеся з нашою іншою публікацією про те, як захистити свої форми WordPress захистом паролем.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map