Як вибрати найкраще доменне ім’я (9 підказок та інструментів)

як вибрати найкраще доменне ім'я


Ви хочете створити веб-сайт, але бореться з тим, як вибрати найкраще доменне ім’я? Гарне доменне ім’я важливо для успіху вашого веб-сайту чи блогу. Зрештою, саме так ваша аудиторія знайде вас у всесвітній мережі. Отже, це не може бути просто часткове друге рішення; вам доведеться витратити час, щоб придумати найкраще можливе доменне ім’я. Крім того, є кілька найкращих практик доменних імен, про які слід знати, щоб допомогти вибрати правильне доменне ім’я для вашого веб-сайту.

На щастя, у цій статті ми поділимося деякими порадами та рекомендаціями щодо вибору найкращого доменного імені. Як тільки ви знайдете ідеальне доменне ім’я для вашого веб-сайту, ми покажемо вам, як безкоштовно зареєструвати своє доменне ім’я! Давайте почнемо.

1. Ідеї та дослідження мозку

Перший крок до вибору найкращого доменного імені – це мозковий штурм деяких ідей та проведення деяких досліджень. Якщо ви думаєте над тим, як вибрати доменне ім’я для свого блогу чи веб-сайту, ви, певно, певний час думали над тим, щоб створити блог чи бізнес. Отже, у вас повинні бути деякі ідеї щодо того, про що ви хочете, щоб ваш блог був або яким буде ваш бізнес. Це важливо для вибору найкращого доменного імені, оскільки ваше доменне ім’я має відповідати вашому бізнесу та вашому бренду.

Почніть з інструмента генератора доменних імен, який допоможе вам придумати деякі ідеї. Спробуйте генератор безкоштовних імен веб-сайтів IsItWP. Просто введіть 1 або 2 ключові слова для вашого бізнесу чи блогу. Наприклад, якщо ви хочете створити веб-сайт для бухгалтерського бізнесу, спробуйте ввести ключове слово “бухгалтерія”..

isitwp-генератор доменних імен

Після введення ключового слова натисніть кнопку Створити імена. Потім генератор надасть вам численні ідеї доменних імен, які включають ваше ключове слово.

домен-ім’я-генератор ідей

Завдяки такому генератору доменних імен, ви зможете провести штурм для великих веб-сайтів.

Не забувайте, що якщо ви вже маєте на увазі ідею доменного імені, вам потрібно буде зробити дослідження, щоб переконатися, що його вже не взяв хтось інший.

2. Виберіть правильне розширення домену

Вибираючи доменне ім’я для свого блогу чи веб-сайту, вам також потрібно вибрати правильне розширення домену. Розширення домену, яке також відоме як домен верхнього рівня або TLD, – це просто суфікс або остання частина доменного імені. Наприклад, з доменним іменем www.Google.com, .com є розширенням домену. Існує низка різних розширень домену, які сьогодні використовуються. До найбільш поширених можна віднести:

 • .com (комерційний) – Це найпопулярніше розширення домену в Інтернеті. Спочатку він був створений для комерційного бізнесу, але тепер його можна використовувати для чого завгодно.
 • .biz (бізнес) – Це розширення домену було створено головним чином для підприємств, чиї переважні доменні імена вже були прийняті разом із .com.
 • .org (організація) – Спочатку створений для некомерційних організацій та благодійних веб-сайтів, але тепер цим доменним іменем може користуватися будь-хто.
 • .мережа (мережа) – Альтернатива популярному розширенню домену .com, яким може користуватися кожен, але спочатку створено для використання мережевої інфраструктури.
 • .edu (освіта) – Це розширення домену може використовуватися лише в акредитованих вищих навчальних закладах, наприклад, університетах.
 • .уряд (уряд) – Це розширення домену може використовуватися лише державними структурами.
 • Конкретна країна – Також є розширення домену для конкретних країн, наприклад .ca для Канади та .in для Індії.

Ми рекомендуємо дотримуватися .com для розширення свого домену, оскільки це найбільш надійне та встановлене розширення домену. Крім того, оскільки .com настільки синонім Інтернету, багато користувачів вводять .com за замовчуванням, оскільки вони так звикли до нього. Наприклад, якщо ваше доменне ім’я AccountingByJudy.net, багато користувачів замість цього наберуть запам’ятоване розширення домену .com, навіть не замислюючись про це, і не зможуть знайти ваш веб-сайт. Це особливо часто для користувачів, які не володіють технологією.

Ви хочете, щоб ваш веб-сайт був якомога простішим, щоб було можливо знайти, а також виявилося надійним, саме тому ми рекомендуємо вибрати розширення домену .com..

3. Використовуйте ключові слова

ключові слова

Використання ключових слів є важливою частиною у виборі найкращого доменного імені. Ключові слова – це те, як пошукові системи можуть визначати, про що йдеться у вашому веб-сайті. Коли хтось шукає ваше ключове слово в Інтернеті, якщо ви включите ключове слово у своє доменне ім’я, на вашому веб-сайті є більше шансів відображатися біля верхньої частини результатів пошуку..

Також перевірте: Найкращі інструменти дослідження ключових слів SEO.

Наприклад, якщо користувач здійснює пошук фотознімкових служб в Google, а ваше доменне ім’я – PreciousPhotography.com, швидше за все ваш веб-сайт відображатиметься в результатах пошуку. Якщо ви не включаєте ключові слова у своє доменне ім’я та вибираєте натомість щось на зразок PreciousSnaps.com, ваш веб-сайт може не відображатися в результатах пошуку фотографій. Неможливо знайти доменне ім’я, доступне для найкращих ключових слів, таких як “фотографія”, але вам просто потрібно проявити творчість і змішати ключове слово з іншими унікальними словами, щоб знайти ідеальну комбінацію.

4. Націлити локальні ключові слова

Що стосується ключових слів, якщо у вас є місцевий бізнес, який зосереджений на певній географічній області, вам слід націлити місцеві ключові слова також у вашому доменному імені. Коли користувачі шукають бізнес чи послугу у своєму районі, вони зазвичай додають їх місто чи штат до пошуку, щоб отримати результати, які знаходяться поруч із ними. Наприклад, “озеленення Фенікса”.

Отже, якщо ви хочете відображатися в результатах місцевого пошуку, додайте до доменного імені місцеве ключове слово. Замість BobsLandscaping.com використовуйте BobsLandscapingPhoenix.com, щоб ваш веб-сайт відображався в результатах місцевого пошуку.

5. Зробіть його легко набирати та розуміти

Вибираючи доменне ім’я, ви можете спокуситись створити абсолютно унікальний написання, щоб ваше доменне ім’я виділялося або змінювалося написання слова, оскільки хтось інший взяв бажане доменне ім’я. Але вам слід уникати вибору доменного імені, яке занадто складно для розуміння та введення користувачами.

Якщо ви зміните написання слова у своєму доменному імені, наприклад, взявши доменне ім’я типу ProfessionalPainting.com та перетворивши його на ProfssnlPaintng.com, користувачам буде складніше знайти ваш веб-сайт. Постарайтеся також уникати подвійних літер. Наприклад, ім’я домену на зразок Glassstatues.com, ймовірно, буде неправильно введено користувачами. Нехай це буде просто і легко набирати.

6. Тримайте його коротко

легко запам’ятати доменне ім’я

Ніхто не хоче вводити доменне ім’я, що має 64 символи. Це не тільки дратує користувачів, але й збільшує шанси на неправильне написання, внаслідок чого ваш веб-сайт не буде знайдений та втрата трафіку.

Набагато краще мати коротке і просте запам’ятовування доменного імені. Ми рекомендуємо тримати доменне ім’я не більше 15 символів.

7. Уникайте цифр та дефісів

Ви також повинні уникати використання цифр та дефісів у вашому доменному імені. Цифри часто плутають людей, тому що якщо ви скажете їм “5”, вони можуть сприйняти це як “п’ять”, що може призвести до неправильних написань вашого доменного імені. Якщо вам потрібен номер у вашому доменному імені, оскільки він, наприклад, у вашому бізнесі, ви можете зареєструвати обидва варіанти, щоб уникнути цієї проблеми..

Ви також хочете уникати дефісів, тому що дефіси часто асоціюються зі спам-доменами, і ви не хочете, щоб люди думали, що ваш веб-сайт не є безпечним. Дефіси також призводять до неправильних написань, оскільки багато користувачів забудуть додати дефіс під час введення вашого домену.

8. Не будь загальним – будь унікальним

Зареєстровані мільйони зареєстрованих доменних імен, тому ви повинні переконатися, що ваше доменне ім’я є унікальним та незабутнім. Ім’я домену – це не лише ваша адреса в Інтернеті, це також частина вашого бренду. Тож, хоча це легко зрозуміти, це важливо, але це також має бути привабливим, і він повинен представляти, хто ти є.

Наприклад, Insurance.com є загальним і нудним, і його, мабуть, вже хтось взяв. Але таке доменне ім’я, як GuardedInsurance.com, є унікальним і незабутнім, і воно говорить вашим потенційним клієнтам, що ви надійна компанія. Переконайтеся, що ваше доменне ім’я буде виділятися у свідомості відвідувачів вашого веб-сайту.

9. Не пускайте себе в голуб

Придумуючи унікальне доменне ім’я, важливо також не забивати себе. Вибір доменного імені, який містить вас у вікні і дозволяє лише пов’язати ваш бізнес з однією конкретною річчю, представлятиме для вас проблеми в майбутньому, коли ви хочете рости і розширювати свій бізнес.

Зобразіть це: Ви починаєте бізнес з виготовлення керамічних прикрас ручної роботи і вибираєте своє доменне ім’я CeramicOrnaments.com. Однак у майбутньому ви хочете почати робити інші речі, такі як кухлі, тарілки, миски тощо. Споживачі, які цікавляться цими предметами кухонного посуду, можуть перейти на веб-сайт або навіть не відкрити його через обмежене ім’я домену. Виберіть доменне ім’я, яке дасть вам можливість рости.

Порада про бонус: Зареєструйте своє доменне ім’я безкоштовно

Вибравши найкраще доменне ім’я, вам потрібно зареєструвати своє доменне ім’я, щоб захистити його від того, щоб його прийняв хтось інший. Крім того, вам потрібно буде зареєструвати своє доменне ім’я, щоб розпочати створення веб-сайту.

Як зареєструвати доменне ім’я? Багато веб-сайтів або деякі з кращих хостингових компаній пропонують реєстрацію домену разом з хостингом. Ми рекомендуємо вибрати Bluehost, оскільки ви можете отримати БЕЗКОШТОВНЕ ім’я домену, що чудово, якщо ви тільки починаєте.

bluehost-register-domain-name-free

Поряд із безкоштовним доменним іменем Bluehost пропонує своїм читачам приголомшливу угоду щодо розміщення веб-сайтів. Якщо у вас є ідеальне доменне ім’я, ви можете отримати безкоштовне доменне ім’я, безкоштовний SSL та більше 60% знижки на хостингу WordPress.

Натисніть тут, щоб заявити на цю ексклюзивну пропозицію Bluehost »

Підпишіться на Bluehost вже сьогодні, щоб ви могли претендувати на бажане доменне ім’я та розпочати роботу над створенням успішного веб-сайту.

Ми сподіваємося, що ці поради допомогли вам дізнатися, як вибрати найкраще доменне ім’я. Якщо вам сподобалася ця публікація і хочете дізнатися більше про доменні імена та веб-сайти, ознайомтеся з іншим нашим дописом на тему Яка різниця між доменним іменем та веб-хостингом? (ВІДКЛЮЧЕНО). І ви можете знайти наш список найкращих реєстраторів доменних імен, корисних для вашої майбутньої реєстрації домену.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map