Як запустити Vlog у 2020 році (і бути YouTube SUPERSTAR)

як почати-a-vlog


Чи знаєте ви, що спільного поп-зірки Джастін Бібер, музикант-актор Дональд Гловер та актор Ділан О’Брайен?

Спойлер попередження!

Вони були YouTubers / vlogger, перш ніж стати зірками мейнстріму.

Усі вони мали успішний канал YouTube з кількома мільйонами передплатників, а згодом ці влоги перетворилися на медіа-імперії.

Хочете створити vlog, але не знаєте, як розпочати роботу?

Тоді ви в потрібному місці …

Очевидно, запустити успішний vlog непросто. Але при наполегливій праці та наполегливості цілком можливо побудувати успішний vlog і заробляти на життя лише за 6 місяців. У цій статті ми розповімо вам, як створити vlog на YouTube, поетапно.

Ця стаття розділена на кілька різних розділів.

Contents

1. Що таке Vlog?

чувак ідеально почати vlog приклад

Vlog або відео-блог – це спосіб обміну вмістом зі своїми користувачами у вигляді відео. Зазвичай vlogger створює та публікує свої відео на YouTube. Однак є також деякі vlogger, які публікують вміст лише на інших каналах, наприклад у Facebook.

Перевага блогу YouTube полягає в тому, що порівняно простіше монетизувати свої відео на YouTube. На відміну від інших каналів, YouTube ділиться фіксованим відсотком від доходу від рекламних блоків.

2. Як вибрати тему для свого Vlog

теми, що записуються

Як vlogger, ви можете блогувати про що завгодно. Можливо, буде важко придумати тему, коли ти тільки починаєш. Для натхнення ви можете перевірити, що охоплюють інші влоггери на своїх блогах.

Ви знайдете кілька тем, які можуть надихнути вас на початок роботи. Але пам’ятайте, що складно створювати свіжий контент на ту саму тему неодноразово. Ось декілька порад, які допоможуть вам знайти найкращу тему для вашого влогу.

 • Замість випадкового вибору теми важливо вибрати тему, яка вам подобається і хвилюється. Це триматиме вас у довгостроковій перспективі.
 • Проведіть деякі дослідження того, що хочуть бачити потенційні глядачі. Найкращий спосіб зробити це – спершу з’ясувати вашу цільову аудиторію, а потім дізнатися, що вони шукають.
 • З’ясуйте напрямок, у якому ви хочете, щоб ваш канал йшов. Ви хочете, щоб це було навчальним, розважальним чи рекламним? Це дасть вам краще уявлення про тип контенту, який ви хочете створити.
 • Будьте собою і будьте реальні. Ваші глядачі хочуть переглядати ваш вміст, тому не потрібно бути поверхневим або наслідувати інших лише тому, що вони успішні.

3. Чи занадто пізно вам запустити Vlog?

Це поширене питання, яке задають більшість прагнучих влогерів. Коли так багато професійних влогерів щодня створюють дивовижний вміст, турбота видається справжньою. Але гарна новина полягає в тому, що для нового вмісту та каналу YouTube ще є місце.

На сьогодні у YouTube є понад 2 мільярди користувачів. Незважаючи на жорстку конкуренцію, глядачі постійно шукають унікальний та захоплюючий контент.

4. Речі, необхідні для запуску Vlog

обладнання для блокування

Давайте перейдемо до переліку списку речей, необхідних для запуску vlog.

 1. Ваш власний канал YouTube (можна створити безкоштовно)
 2. Камера хорошої якості
 3. Мікрофон
 4. Програмне забезпечення для редагування (деякі хороші доступні безкоштовно)

Крок 1. Створення каналу YouTube

Щоб створити vlog, перше, що вам потрібно зробити, – це створити канал YouTube. Ви можете зробити це безкоштовно і це займе лише кілька хвилин. Для цього перейдіть до YouTube і натисніть на увійти кнопка у верхньому правому куті екрана.

Вхід на Youtube

Тепер додайте свою електронну адресу та пароль, щоб створити обліковий запис. Тепер ви будете в своєму обліковому записі YouTube. Клацніть на опцію облікового запису у верхньому правому куті екрана. Тут ви побачите кілька варіантів, один з яких є Створіть канал.

створити канал

Тепер вас буде спрямовано на нову сторінку. Тут натисніть на Почати варіант.

як запустити vlog

На наступному кроці вас запитають, яке ім’я ви хочете використовувати, ім’я свого облікового запису чи власне ім’я. Для цього підручника ми виберемо власну назву.

Спеціальна назва каналу YouTube

Тепер ви можете додати ім’я до свого каналу. Вам також потрібно встановити прапорець, де заявляється, що ви створюєте обліковий запис із налаштуваннями Google. Після завершення натисніть на Створіть кнопка.

Назва каналу YouTube

І це все. Ваш канал створено. Тепер ви можете завантажити зображення профілю та додати опис каналу.

Профіль каналу YouTube

Прокручуючи далі по екрану, ви побачите варіанти додавання соціальних посилань тощо на свій канал. Після завершення натисніть на Збережіть і продовжуйте кнопка.

І це все. Ваш канал зараз готовий, і ви можете почати завантажувати свої відео.

Демонстраційний канал - YouTube

Наступний крок – знімати та редагувати вміст. Після того, як він буде готовий, ви можете використовувати Завантажити відео кнопку, щоб завантажити свої відео.

Крок 2: Зйомка та редагування вмісту

Зміст

Перш ніж зайти і зняти відео на YouTube, переконайтеся, що у вас є сценарій, з якого слід почати. Це не обов’язково означає, що вам потрібен відформатований сценарій. Досить просто прописати свої ідеї та те, що ви будете говорити. Це допомагає вам продовжувати роботу під час зйомки, що також може заощадити ваш час.

Ви також можете прочитати свій сценарій і попрактикуватися один раз, перш ніж розпочати фактичну зйомку.

Вогні

Наступним кроком є ​​встановлення вогнів для зйомки. Якщо ви робите закритий знімок, спробуйте звернутися до вікна. Пам’ятайте, щоб у вас не було вікна на задньому плані. Це ускладнить отримання збалансованого опромінення. Також слідкуйте за змішаними кольоровими температурами. Більшість лампочок випромінюють світло іншого кольору, ніж сонце. Це може призвести до того, що тіні будуть занадто синіми або виділяються занадто помаранчевими тощо.

Так само, якщо ви знімаєте на вулиці, намагайтеся уникати прямих сонячних променів. Замість цього знайдіть тінисту зону.

Звук

Один з найважливіших інструментів для ваших записів – це мікрофон хорошої якості. Переконайтеся, що ви не використовуєте всенаправлений мікрофон. Такі мікрофони записують звуки, що надходять з будь-якого напрямку. Це означає, що він також записуватиме багато зайвого звуку у фоновому режимі, що взамін погіршить якість запису.

Ось кілька хороших варіантів мікрофона, які ви можете перевірити.

 • Мікрофон Rode VideoMic GO з легкою вагою: це компактний і легкий мікрофон, який записує чудову якість звуку. Якщо ви хочете чіткої та чіткої якості звуку для свого влогу, цей мікрофон може стати для вас чудовим вибором.
 • Rode SmartLav + всенаправлений мікрофон Lavalier для iPhone та смартфонів: цей відмінно підходить для тих, хто шукає компактний варіант. Rode SmartLav + всенаправлений Lavalier – це носячий мікрофон, який можна підключити до телефону або ноутбука, і він готовий записувати ваше аудіо. Це так просто у використанні.

Камера

Вам не потрібно мати дорогу і вигадливу камеру, щоб розпочати роботу. Натомість дотримуйтесь базової камери, з якою ви знайомі.

Ви можете розпочати роботу з камерою телефону, GoPro або DSLR-камерою початкового рівня.

Ось кілька хороших варіантів для вас.

 • Canon PowerShot G7 X Mark III: Canon PowerShot G7 Mark III поставляється з розеткою для мікрофона, що полегшує запис чудових відео з якісним звуком.
 • Sony A6400: Sony A6400 – популярна камера серед влогерів. Він пропонує 4K HDR (HLG) для миттєвого відтворення, а також ви отримуєте можливість легко переносити відео на ваш смартфон.

Запис і редагування

Щойно ви закінчите, прийшов час редагувати свої відео та робити їх презентаційними. Шукайте гарне програмне забезпечення, яке полегшує справи. Ось деякі інструменти для редагування відео, які ви можете спробувати.

1. Фільмора9

фільми9

Filmora – один з найкращих інструментів для редагування відео для початківців. Ви можете використовувати вбудовані функції, такі як ефекти, фільтри, заголовки, звукові ефекти, музика тощо, щоб зробити ваші відео цікавішими.

2. KineMaster

KineMaster, відеоредактор

За допомогою KineMaster редагування відео легко та швидко. Це дозволяє редагувати кілька шарів, додавати рукописний текст та текстові анотації, додавати аудіозаписи тощо.

Перш ніж зосередитись на зростанні та збільшенні переглядів, вам потрібно буде зняти та розмістити кілька відео на своєму каналі.

Крок 3: Оптимізація вашого Vlog для зростання

Тепер, коли ви зняли, відредагували та випустили кілька відео, наступним кроком є ​​зосередження уваги на розширенні охоплення та збільшення ваших переглядів. Як і традиційна оптимізація пошукових систем, є кілька найкращих практик YouTube, яких потрібно дотримуватися.

Ось кілька порад, щоб отримати більше кліків на ваших відео YouTube.

 1. Використовуйте відповідні теги.
 2. Напишіть чіткий опис свого відео. Це можна зробити, записавши, про що йдеться у відео. Це допомагає ботам-сканерам YouTube зрозуміти ваш вміст краще.
 3. Використовуйте ключові слова на початку заголовка.
 4. Дизайн привабливих ескізів.
 5. Напишіть захоплюючі заголовки.

Ви також можете проаналізувати свої заголовки тут.

Перевіряти кращі методи SEO для оптимізації вашого влогового журналу, для отримання детальної інформації.

Крок 4: Інтегруйте свій Vlog у веб-сайт

Без сумніву, якщо блокування не є хобі для вас, вам найкраще цікаво створити веб-сайт, інтегрувати в нього свої відео та просувати свій веб-сайт із відео..

Якщо вам цікаво, ось кілька причин, чому вам потрібно інтегрувати свій vlog у веб-сайт.

1. Повний контроль над своїм вмістом та аудиторією:

Відповідно до політики YouTube, YouTube може видалити відео чи весь канал без згоди видавців.

Навіть у найгіршому випадку призупинення чи припинення роботи вашого каналу ви все одно можете охопити свою аудиторію, якщо ви з першого дня запустили веб-сайт та просуватимете його у своєму влогу..

2. Максимізуйте свої зусилля щодо монетизації

продати товар vlog

Багато влогерів отримують пасивний дохід на повний робочий день, продаючи товари зі своїх веб-сайтів. Таким чином вони можуть утримати 100% доходу, який отримують від продажу товару, на відміну від продажу на сторонній ринку.

3. Побудувати портфоліо

кейс vlogger

YouTubers, як Dude Perfect, навіть публікують приклади досліджень на своєму веб-сайті своїх спонсорів, розкриваючи, як спонсорство їх каналу YouTube допомагає виробити бренд спонсорів.

З урахуванням усіх доступних сьогодні технологій створення веб-сайту – це зовсім не зайво. Все, що вам потрібно зробити – це зареєструватися в веб-хостинговій компанії, наприклад Bluehost.

За допомогою Bluehost ви отримуєте все необхідне для роботи свого веб-сайту, включаючи безкоштовне доменне ім’я, безкоштовний сертифікат SSL, інсталятор WordPress в один клік та багато іншого.

Для отримання більш детальної інформації дізнайтеся, як створити веб-сайт з нуля менше, ніж за 5 хвилин.

Читайте також наш повний огляд Bluehost.

Після того, як ваш веб-сайт буде готовий, ви можете почати вставляти свої відео на веб-сайт за допомогою Канали для YouTube від плагіна Smash Ballon. За допомогою цього плагіна вбудовувати відео YouTube на свій веб-сайт легко.

Вставлення відео YouTube на свій веб-сайт за допомогою Smash Balloon

Щоб вставити своє відео на свій сайт, спочатку потрібно встановити та активувати Канал для YouTube від Smash Balloon плагін на вашому веб-сайті.

Після завершення перейдіть на панель приладів і натисніть на Канали для YouTube. Тут ви побачите кілька вкладок. Йти до Налаштувати. Тут ви можете підключити свій канал YouTube до свого сайту WordPress. Ви можете зробити це, натиснувши на Увійдіть на YouTube і підключіть обліковий запис кнопка. Але перед цим не забудьте додати ключ API. Ось як це зробити отримати API.

розтрощити балон

Це перенесе вас на екран, де ви можете увійти на свій канал YouTube.

Увійдіть на YouTube

Ви можете вибрати свій обліковий запис YouTube і дозволити Smash Balloon отримати доступ до вашого каналу. І це все.

Ваш рахунок буде автоматично підключений до вашого веб-сайту WordPress. На Налаштувати На вкладці ви можете побачити інші параметри, за допомогою яких ви можете додати свої Тип каналу, додайте певний час, протягом якого плагін перевірятиме на нові повідомлення тощо.

Ви можете працювати над цими налаштуваннями відповідно до своїх вимог. Після цього натисніть на Зберегти кнопка. Тільки під цим у вас буде опція, яка називається Показуйте свій канал. Під цим у вас буде короткий код.

Вам просто потрібно скопіювати цей короткий код і додати його до публікації чи сторінки, де ви хочете показувати свої відео YouTube.

Короткий код каналу каналу YouTube

Тепер перейдіть до наступної вкладки, яка є Налаштувати вкладка. Тут ви можете працювати над висотою та шириною каналу, додавати колір тла тощо. Ви також можете вибрати кількість стовпців, які потрібно відобразити.

Канали для YouTube налаштовуйте

Ви також можете вибрати інформацію, яку ховати чи відображати, додавати та налаштовувати кнопки тощо. Внесіть зміни відповідно до вашої вимоги та натисніть Зберегти кнопка.

Далі йде Дисплей вкладка. Тут ви знайдете короткий код, який ви можете використовувати для відображення свого каналу YouTube.

Просто скопіюйте це та вставте його у публікацію чи сторінку, на якій потрібно відобразити відео на каналі, та збережіть зміни. Ваші відео YouTube почнуть відображатися одразу.

Підсумок повітряної кулі

Так це все Ми сподіваємось, що цей посібник допоміг вам почати розробку vlog.

Якщо вам сподобалася ця стаття, ви також можете дізнатися про найкращі плагіни відео-галереї WordPress YouTube для покращення ваших переглядів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map