Яка різниця між доменним іменем та веб-хостингом? (ВІДКЛЮЧЕНО)

різниця між доменними іменами та веб-хостингом


Хочете знати різницю між доменним іменем та веб-хостингом? Для початківців доменне ім’я та веб-хостинг можуть бути непростими умовами. Однак для створення веб-сайту вам потрібно мати як доменне ім’я, так і веб-хостинг.

У цій статті ми пояснимо все, що потрібно знати про доменні імена та веб-хостинг.

Що таке доменне ім’я?

що доменне ім'я

Ім’я домену – це адреса вашого веб-сайту в Інтернеті, наприклад, Google.com або IsItWP.com. Це те, що відвідувачі вводять у своїх браузерах, щоб отримати доступ до вашого веб-сайту.

Щоб створити веб-сайт, перше, що вам потрібно зробити, це придбати доменне ім’я разом із веб-хостингом. Після реєстрації доменного імені ви отримуєте право використовувати це ім’я для свого веб-сайту протягом року. Вам потрібно поновити реєстрацію вашого домену, якщо ви хочете зберегти ім’я свого сайту. І якщо ви коли-небудь втратите інтерес до доменного імені, то можете дозволити його закінчити термін дії, щоб хтось інший міг його придбати.

Ім’я домену зазвичай коштує близько 14,99 дол. США на рік.

Що таке веб-хостинг?

що таке веб-хостинг

Веб-хостинг – це місце, де люди зберігають вміст та файли своїх веб-сайтів.

Коли відвідувач намагається отримати доступ до вашого веб-сайту, ввівши вашу веб-адресу (доменне ім’я), він буде спрямований на файли веб-сайту, що зберігаються на вашому веб-сервері хостингу.

Часто, термін веб хостинг посилається на компанію, яка орендує свій комп’ютер / сервери для розміщення вашого веб-сайту та забезпечує підключення до Інтернету, щоб забезпечити доступність вашого веб-сайту цілодобово..

Обліковий запис веб-хостингу зазвичай коштує близько 7,99 дол. США на місяць.

Ознайомтеся з цими відмінностями між спільним та VPS порівняним хостингом та спільним хостингом проти керованого.

Доменне ім’я та веб-хостинг; Як вони пов’язані?

Хороший спосіб зрозуміти різницю між ними – це думати про них так: якщо доменне ім’я – адреса вашого будинку, то веб-хостинг – це фактичний будинок, на який вказує адреса.

Насправді доменне ім’я – це як послуга переадресації адреси. Оскільки люди вводять адресу веб-сайту, який вони хочуть відвідати, він вказує на IP-адресу, яка містить ваш веб-сайт. IP-адреса – це ряд чисел, наприклад 123.23.234.45. Потім ця IP-адреса вказує на розташування на сервері, який містить файли вашого веб-сайту.

Причина, по якій ми використовуємо доменні імена замість IP-адрес, полягає в тому, що імена запам’ятовуються легше, ніж довгий рядок чисел.

У двох словах, ваше доменне ім’я вказує на вашу IP-адресу, яка, в свою чергу, вказує на ваш веб-сайт. Таким чином, користувачі всього світу можуть легко отримати доступ до вашого веб-сайту, просто ввівши доменне ім’я у свій веб-браузер.

Існують різні типи хостингу на вибір, наприклад спільний хостинг, VPS-хостинг, хостинг WordPress, хостинг електронної комерції, виділений сервер, хостинг блогів та хостинг реселлерів. Почніть, рекомендуємо вибрати спільний хостинг або хостинг WordPress, оскільки вони є ідеальним вибором для більшості власників веб-сайтів та блогерів з точки зору доступності та потреб..

Ви можете прочитати більше про різні типи хостингу.

Якщо ви конкретно хочете створити сайт WordPress, то рекомендуємо вибрати сервіс хостингу WordPress. У більшості випадків як спільний, так і WordPress хостинг коштують майже однаково. Єдина основна відмінність полягає в тому, що хостинг WordPress поставляється з попередньо встановленим WordPress на вашому хостинг-акаунті. Це забезпечує велику зручність, тому вам не потрібно вручну встановлювати WordPress на свій обліковий запис веб-хостингу.

Ми розкажемо вам, як придбати доменне ім’я та веб-хостинг, крок за кроком.

Як придбати доменне ім’я та веб-хостинг

Одним з перших, що вам потрібно буде зробити для створення веб-сайту чи блогу, є придбання доменного імені та веб-хостинг.

Коли ви хочете створити новий веб-сайт, сукупна вартість домену та хостингу може здатися досить багатою.

Ось чому ми розробили угоду з Bluehost, щоб запропонувати нашим користувачам безкоштовне доменне ім’я, безкоштовний SSL та понад 60% знижки на хостинг WordPress. Це дивовижна пропозиція для початку.

Натисніть тут, щоб заявити на цю ексклюзивну пропозицію Bluehost »

Bluehost – один з найбільших постачальників веб-хостингів у світі. Вони беруть участь у спільноті WordPress з 2005 року, і вони є офіційно рекомендованим хостинг-провайдером WordPress.org.

Давайте подивимося покрокове керівництво про те, як придбати веб-хостинг разом із доменним іменем.

Щоб розпочати свій блог WordPress, перейдіть на веб-сайт Bluehost і натисніть на Починай зараз кнопка.

створити веб-сайт на bluehost

На наступній сторінці вам запропонують вибрати план. Почавши роботу, ви можете вибрати базовий план, який також включає безкоштовний домен та безкоштовний SSL. Ви завжди можете оновити свій обліковий запис у міру зростання вашого веб-сайту.

виберіть план Bluehost для запуску веб-сайту

На цьому кроці зареєструйте доменне ім’я безкоштовно. Bluehost покриє вартість реєстрації вашого доменного імені.

bluehost отримати безкоштовний домен

Тепер вам буде запропоновано ввести інформацію свого облікового запису. Для легкої реєстрації ви можете увійти в Google за допомогою декількох клацань.

створення облікового запису bluehost

Після введення своїх даних прокрутіть сторінку вниз, поки не знайдете поле інформації про пакет. Ви можете вибрати базовий план на 12 місяців, 24 місяці або 36 місяців. Ви також можете бачити, що кілька доповнень попередньо обрані, що збільшує загальну ціну. Ви можете зняти прапорці з цих додатків, оскільки вони вам не знадобляться відразу. Ви завжди можете їх додати пізніше, якщо потрібно.

Примітка: Вибираючи план на 36 місяців, ви отримаєте найкраще співвідношення своїх грошей!

інформація про пакет bluehost

Після налаштування плану прокрутіть сторінку вниз далі, щоб ввести свої платіжні дані. Вам потрібно погодитись із їх умовами надання послуг, а потім натиснути Надіслати.

Це воно!

Ви успішно підписалися на план хостингу. Вам буде запропоновано створити пароль для свого облікового запису. Після цього ви отримаєте електронний лист із подробицями про те, як увійти у свою панель керування веб-хостингом (cPanel), де ви зможете керувати всім, від хостингу файлів до електронної пошти та підтримки.

Щоб отримати докладніший покроковий посібник зі створення веб-присутності, ви можете переглядати наші статті нижче:

  • Як створити веб-сайт
  • Як створити блог
  • Як запустити інтернет-магазин

Відмовитися від плати за реєстрацію домену за допомогою альтернатив BlueHost

Купуючи доменне ім’я та веб-хостинг із Bluehost, ви можете відмовитися від плати за реєстрацію домену протягом першого року. Ще одна перевага полягає в тому, що вам не потрібно зберігати два різні облікові записи для управління доменним іменем та веб-хостингом.

Якщо ви шукаєте альтернативи Bluehost, які надають вам безкоштовний домен під час придбання облікового запису веб-хостингу, то ось кілька провайдерів веб-хостингу слід розглянути..

  • DreamHost
  • Хостинг InMotion
  • GreenGeeks

Як зареєструвати доменне ім’я окремо

Вам не обов’язково купувати разом і доменне ім’я, і веб-хостинг. Замість того, щоб купувати їх разом, ви можете спочатку отримати доменне ім’я у реєстратора домену. Після придбання вашого облікового запису хостингу ви можете вказати своє доменне ім’я на ваш веб-хостинг, відредагувавши його настройки DNS.

І навпаки, купуючи домен і хостинг у однієї компанії, вам не потрібно змінювати налаштування DNS. Крім того, він також забезпечує високий рівень зручності, оскільки ви можете керувати та поновлювати обидва сервіси під одним обліковим записом.

Якщо ви бажаєте придбати доменне ім’я окремо, нижче наведено кілька популярних реєстраторів доменних імен:

  • Domain.com
  • GoDaddy
  • NameCheap

Пов’язані: Кращий інструмент генератора імен веб-сайтів (абсолютно безкоштовно)

Як перенести своє доменне ім’я

Незалежно від того, звідки ви зареєстрували доменне ім’я, ви можете безкоштовно передавати його іншому реєстратору, коли захочете.

Зазвичай користувачі переносять своє доменне ім’я, якщо вони не задоволені послугою, яку пропонує їх поточний реєстратор доменних імен.

Незалежно від вашої причини переказу, щоб ініціювати передачу, ми завжди радимо почекати принаймні 45 днів після реєстрації чи поновлення. ICANN, міжнародна організація, яка здійснює нагляд за доменними іменами, вимагає поновлення на рік щоразу, коли розпочнеться передача. Передавши своє доменне ім’я до цього періоду, ви можете втратити плату за оновлення цього року.

Як переключити веб-хостинг

У деяких випадках переключення вашого веб-хостингу простіше, ніж передача вашого доменного імені іншому реєстратору. Це тому, що більшість хостинг-провайдерів пропонують безкоштовну передачу веб-сайту Якщо ви плануєте перенести веб-сайт до іншого постачальника веб-хостингу, перше, що вам потрібно зробити, – це запитати у нового постачальника хостингу, чи пропонують вони безкоштовну передачу веб-сайту.

Пов’язані: 10 найкращих веб-хостингових послуг Великобританії (від 1,50 € – порівняно)

Якщо так, ви можете передати необхідні облікові дані для входу в службу обслуговування клієнтів для безкоштовної передачі веб-сайту. Зазвичай провайдери веб-хостингу пропонують лише безкоштовний cPanel для передачі cPanel. Якщо ваш існуючий веб-хост не використовує cPanel, можливо, ви захочете перенести його самостійно.

Наприклад, якщо ви користуєтеся безкоштовним веб-сайтом WordPress на WordPress.com, а потім вирішили перейти на самостійну платформу WordPress, то, швидше за все, ваш хостинг-провайдер не пропонує вам безкоштовну передачу.

У такому випадку ви можете дотримуватися наш покроковий посібник щодо переміщення свого веб-сайту з WordPress.com на WordPress.org.

Ми сподіваємось, що цей посібник допоміг вам зрозуміти різницю між доменним іменем та веб-хостингом. Якщо вам сподобалася ця стаття, ви також можете прочитати наш посібник щодо створення веб-сайту.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me