Крапельний огляд: чим він відрізняється? Воно того варте?

крапельний огляд


Вам цікаво, чи є Drip правильним інструментом маркетингу електронної пошти для вас? Хочете дізнатись, чим відрізняється Drip і чи варто його ціну?

У цьому огляді Drip ми розповімо про функції, ціноутворення та підтримку, щоб повідомити, чи є Drip найкращим інструментом автоматизації маркетингу для вашого електронного комерційного бізнесу..

Про крапельне

крапельний огляд-що-є-крапельний
Крапель – популярний інструмент автоматизації маркетингу електронної пошти. Це один із нових інструментів маркетингу електронної пошти на ринку, який з’явився у 2013 році та пізніше придбаний людьми, що стоять за LeadPages. Але це швидко стає одним із найкращих рішень для автоматизації маркетингу для підприємств усіх видів, включаючи видавців, торговців електронною комерцією та малого бізнесу.

Пов’язані: 11 кращих альтернатив QuickBooks для малого бізнесу.

Drip пропонує безперешкодну інтеграцію з багатьма сторонніми інструментами, тому ви можете легко перетворити дані клієнтів у дію. Наприклад, за допомогою інтеграції WooCommerce ви можете надсилати дані про покупку та іншу важливу інформацію про користувачів до свого облікового запису Drip. Потім ви можете перетворити цю інформацію на прибуток, запустивши автоматизацію на основі своїх бізнес-цілей.

Крапельний огляд: що робить крапельний унікальний?

Ви, можливо, вже знаєте, що Drip дозволяє збирати адреси електронної пошти, додавати користувачів до різних крапельних кампаній, надсилати автовідповідні електронні листи та розділяти тестування своїх кампаній. Але те, що робить Drip унікальним?

Добре, Крапельний НЕ є вашим типовим дешевим сервісом маркетингу електронної пошти, який просто виконує цю роботу. Це допомагає зрозуміти вашу аудиторію, збираючи, можливо, ВСІ дані користувачів з вашого веб-сайту, плагінів та сторонніх інструментів, а потім дозволяє перетворити ці відомості на прибуток, надсилаючи персоналізовані електронні листи, які, ймовірно, будуть відкриті та задіяні.

Давайте розглянемо деякі унікальні функції вбивці, які пропонує Drip.

Крапельна функція №1: Відстеження подій

Однією з найбільш унікальних особливостей Drip є їх відстеження подій. Багато служб маркетингу електронної пошти пропонують теги, які допомагають керувати списком електронної пошти. Теги використовуються для опису ваших стосунків із клієнтом. Ви можете призначити теги кожному клієнту, щоб показати, яка його історія з вашою компанією. Наприклад, якщо вони придбали певні продукти, якщо вони відвідали певні сторінки тощо. Тоді ви можете надіслати електронний лист усім людям у своєму списку, які мають певний тег, щоб надсилати більше персоналізованих електронних листів.

Але замість того, щоб мати теги, Drip робить це на крок далі з відстеженням подій.

крапельне відстеження подій

Відстеження подій Drip насправді відстежує активність передплатників і зберігає та передає цю інформацію. Тож замість того, щоб мати теги без будь-яких даних за собою, Drip відстежує всю цю інформацію для вас.

Drip надає вам виконану дію (наприклад, надіслану форму “A”), дату та час виконання дії та метадані (наприклад, якщо вони використовували купон при покупці). Це дозволяє вам отримати дійсно конкретні стосунки з надісланими вами електронними листами. Чим конкретніший і персоналізованіший електронний лист для підписника, тим більша ймовірність, що вони звернуть увагу і вживуть потрібні дії.

Пов’язане: Як відстежувати посилання та натискання кнопок у WordPress

Крапельна функція №2: Візуальні робочі процеси

Ще одна унікальна особливість, яку пропонує Drip – це їх візуальні робочі процеси. Візуальні робочі процеси допомагають легко розробляти розширені кампанії електронної пошти. Замість того, щоб створювати рівну кампанію електронної пошти на зразок “Якщо вони купили цей продукт, зачекайте 1 день, а потім надішліть цей електронний лист”, ви можете створити карту електронної пошти з розумною, витонченою логікою.

Також ознайомтеся з цим повним посібником про те, як миттєво створити електронний лист.

Ви можете розробити кампанію, схожу на тему “Якщо вони купили цей товар, то надішліть їм це”. Якщо вони не купили цей товар, надішліть це повідомлення замість цього. ”

крапельний огляд-робочий процес

Візуальний перегляд робочого процесу допоможе вам створити складні високоточні автоматизовані маркетингові кампанії електронної пошти, щоб ідеально відповідати вашим потребам. Візуальні робочі процеси також можуть відстежувати, де перебувають ваші підписники, щоб ви могли легко відстежувати їх прогрес.

Крапельна функція №3: Спеціальні поля

Багато постачальників послуг електронної пошти надають поля для імені, прізвища та інших прізвищ окремих підписників тощо. Але за допомогою програми Drip ви можете додати власні спеціальні поля для підтримки унікальних даних для кожного окремого абонента, таких як їх місцезнаходження, тип компанії, ідентифікаційний партнер, де вони відмовились від тощо. Ви навіть можете додати користувацькі поля на основі того, які публікації в блозі читали ваші підписники або які сторінки вашого веб-магазину вони переглядають.

крапельні користувальницькі поля

Ви можете додати скільки завгодно спеціальних полів. А оскільки Drip може використовувати спеціальні поля як тригер для правила автоматизації, ви можете створювати супер персоналізовані кампанії електронної пошти.

Ціноутворення та підтримка Drip

Drip пропонує 3 різні цінові плани: Basic, Pro та Enterprise. Вибраний план залежить від того, скільки у вас є абонентів електронної пошти.

Основний план становить $ 49 на місяць для до 2500 людей, і ви можете надсилати необмежену кількість електронних листів. План Pro складає 122 долари на місяць для до 5000 людей та необмежену кількість електронних листів. Нарешті, існує план Enterprise для понад 5000 осіб, і ціна на місяць змінюється залежно від того, наскільки великий ваш список електронних листів. Вони надають онлайн-калькулятор, щоб визначити вашу щомісячну вартість для плану підприємства.

крапельне огляд-ціноутворення

Як бачите, ви можете почати з базового плану, якщо у вас є 2500 абонентів електронної пошти або менше. Але, оскільки ваша компанія та список ваших електронних листів зростають, вам потрібно буде перейти на більш дорогий план.

Drip – одна з найдорожчих послуг маркетингу електронною поштою, але ви платите за доступ до всіх унікальних та потужних функцій Drip. У вас є можливість випробувати Drip безкоштовно, хоча з 2-тижневою безкоштовною пробною версією.

Коли ви вибираєте Drip, вам надається велика підтримка. Вони пропонують цілодобову підтримку чату та електронної пошти з усіма планами. Вони також містять розділ FAQ, щоб відповісти на поширені запитання, документацію API, а також розділ бази знань, який можна шукати, щоб допомогти вам у всьому, що вам потрібно, включаючи кампанії, трансляції, автоматизацію, аналітику, інтеграцію та багато іншого.

крапельний огляд-підтримка

Ще одна особлива підтримка, яку надає Drip, – це їхні сертифіковані консультанти з крапельним режимом. Цей офіційний каталог сертифікованих консультантів Drip може допомогти вам досягти своїх бізнес-цілей та отримати максимальну користь від Drip, якщо ви не такий експерт.

крапельна підтримка-огляд крапель

Ви можете переглянути каталог, знайти експерта, який відповідає вашим потребам, і зв’язатися з ними, щоб запланувати розмову. Вам потрібно буде заплатити експерту за їхні послуги, але ви можете бути впевнені, що вони надійні та кваліфіковані.

Skyrocket Ваші конверсії за допомогою Drip + OptinMonster

Як ми коротко згадували раніше, з Drip ви маєте можливість створювати оптимісти, щоб отримати більше підписників електронної пошти. Popup optins чудово підходить для привернення уваги відвідувачів вашого веб-сайту та заохочення їх приєднатися до вашого списку електронних листів.

У Drip є основне персональне рішення для спливаючих вікон. Існує лише 1 шаблон форми для вибору, але ви можете ввести власний заголовок та опис форми, завантажити власну фотографію відповідно до вашого бренду та вибрати, на яких сторінках відображатиметься ваша форма оптимізації. Ви також можете вибрати два різних тригери поведінки для ваших оптимістів, спливаюче вікно може з’являтися на основі затримки в часі та спрацьовування виходу.

крапельний огляд-оптини

Але якщо ви хочете легко налаштувати і персоналізувати рішення, радимо використовувати OptinMonster разом з Drip.

optinmonster-спливаючі вікна

OptinMonster є потужним інструментом генерації свинцю для вашого веб-сайту. За допомогою OptinMonster ви можете легко створити спеціально налаштовані, персоналізовані та привабливі форми спливаючих вікон для свого веб-сайту, не торкаючись рядка коду. Він також працює на будь-якому типі веб-розробників та інтегрується з усіма найпопулярнішими сервісами маркетингу електронної пошти, включаючи Drip.

OptinMonster надає вам кілька шаблонів форм спливаючих вікон на вибір, включаючи кількість спливаючих вікон, які ідеально підходять для сайтів електронної комерції. Деякі з цих шаблонів включають відмову від оформлення замовлення, оформлення замовлення, одяг, свято, чорну п’ятницю тощо..

optinmonster-popup-шаблони

Крім того, за допомогою OptinMonster можна вибрати широкий спектр механізмів поведінки. Ви можете вибрати з параметрів відображення, такі як виявлений вихід, час на сторінці, прокрутка відстані, місцезнаходження відвідувача та багато іншого.

optinmonster-display-правила

OptinMonster може похвалитися рядом інших дивовижних функцій, включаючи MonsterLinks 2-крокові налаштування, географічне націлювання, таймер зворотного відліку, оптимізатор колеса купона, цільові кампанії, аналітику конверсій, і список продовжується.

Використання OptinMonster на додаток до Drip допоможе вам розробити список електронної пошти як божевільний.

Якщо ви хочете дізнатися, як створити ефективне спливаюче вікно за допомогою OptinMonster, перегляньте наш повний підручник Як створити спливаючу форму у WordPress (крок за кроком).

Пов’язані: Найкращі платформи електронного маркетингу.

Наш вердикт: чи слід використовувати крапельний?

Коли ви починаєте, шанси добре, що для створення списку вам не потрібні ексклюзивні функції Drip. Однак вони вам знадобляться у міру зростання бізнесу та автоматизації.

Починати з посереднього інструменту маркетингу електронної пошти та переходити до пункту «Крапелька вниз» може бути загрозливим. Ось чому ми завжди рекомендуємо мати найважливіший набір інструментів, як-от Drip у своєму маркетинговому арсеналі, коли ви починаєте список електронних листів.

Почати можна, зареєструвавшись на безкоштовну пробну версію протягом 14 днів. З вас буде стягнуто плату лише після закінчення пробного періоду.

Ми сподіваємося, що вам сподобався цей огляд Drip та дізналися, чи є Drip правильним інструментом автоматизації маркетингу електронної пошти для вас. Якщо вам сподобалась ця стаття, ознайомтеся з нашими посібниками щодо того, чому вам потрібно створити список електронних листів зараз (& Як це зробити) та найкращі плагіни електронної розсилки.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map