Квадратний простір проти WordPress – який найкращий вибір? (Огляд експертів)

квадратний простір проти wordpress


Хочете знати відмінності між Squarespace та WordPress?

Squarespace – це простий у користуванні розробник сторінок, тоді як WordPress є повноцінною видавничою платформою. Якщо ви заплуталися у виборі між Squarespace та WordPress, то ви в потрібному місці. У цій статті ми зробимо головні порівняння між Squarespace та WordPress. Ми також допоможемо вам вирішити, яка платформа найкраще підходить для ваших потреб.

 1. Корисність
 2. Вартість
 3. Особливості
 4. Інтеграція електронної комерції
 5. Легкість міграції

Простота використання

І WordPress, і Squarespace полегшують користувачам створення веб-сайту, не знаючи HTML, CSS чи будь-якого іншого коду. Давайте подивимося, хто з них перевершує іншого, коли мова йде про простоту використання.

WordPress

інтерфейс wordpress

WordPress оснащений простим у користуванні інтерфейсом, який дозволяє будь-кому створити веб-сайт без клопоту. Однак вам все одно доведеться ознайомитись з різними термінологіями WordPress. Вам також потрібно зрозуміти відмінності між публікаціями проти сторінок, категоріями порівняно з тегами тощо.

Якщо ви ще ніколи не створювали веб-сайт, ознайомлення з WordPress – це трохи крива навчання.

На відміну від Squarespace, WordPress не постачається за допомогою конструктора сторінок перетягування. Однак, якщо ви хочете, ви можете легко додати конструктор перетягування, просто встановивши плагін на WordPress.

Квадратний простір

інтерфейс квадратного простору

Головною особливістю Squarespace є його простий у користуванні інтерфейс. Вони сильно підкреслюють зручність, яку надає їх платформа для створення веб-сайту.

Редактор стилів Squarespace поставляється із сотнями налаштованих налаштувань, включаючи шрифти, кольори та інші конфігурації. Щоб ваш веб-сайт виглядав унікальним, Squarespace дозволяє встановлювати на один веб-сайт кілька шаблонів.

Кожен дизайн створений з налаштованими областями вмісту, тому ви можете створити свій веб-сайт так, як вам завгодно. Квадратний простір також містить кураторний набір шрифтів з Бібліотеки Google. Вони також співпрацюють з Typekit, щоб отримати широкий вибір безкоштовних шрифтів.

Простота використання – Squarespace vs. WordPress

Квадратний простір є переможцем з точки зору зручності використання.

Якщо ви шукаєте конструктора сторінок “все в одному”, який постачається в комплекті з усіма бажаними функціями для швидкого створення веб-сайту, Squarespace може бути корисним.

WordPress, з іншого боку, – це дуже гнучка видавнича платформа. Хоча він не постачається з конструктором перетягування, його легко інтегрувати в панель приладів, встановивши правильний плагін для WordPress для веб-сторінок. Після встановлення конструктора сторінок ви можете створити веб-сайт WordPress за допомогою функції перетягування.

Вартість

Ваш бюджет – ще один важливий фактор, який потрібно враховувати, вибираючи видавничу платформу. Давайте подивимось, скільки коштуватиме створення веб-сайту як на Squarespace, так і на WordPress.

WordPress

WordPress – це 100% безкоштовне (з відкритим кодом) програмне забезпечення. WordPress не тільки безкоштовно завантажується, але ви можете внести будь-які зміни на ньому, щоб відповідати вашим унікальним вимогам.

Як і всі веб-сайти, вам потрібно мати доменне ім’я, щоб запустити сайт WordPress.

Ім’я домену – це адреса вашого веб-сайту в Інтернеті, наприклад, Google.com або IsItWP.com. Це те, що відвідувачі вводять у своїх браузерах, щоб отримати доступ до вашого веб-сайту.

Крім того, вам також потрібно придбати веб-хостинг для зберігання вашого вмісту та файлів вашого веб-сайту. WordPress має бути встановлений у вашому обліковому записі веб-хостингу. Після того, як WordPress налаштований, ви можете розпочати створення свого сайту з нуля.

Щоб створити невеликий веб-сайт, вам потрібно мати лише бюджет на доменне ім’я та веб-хостинг. Ім’я домену зазвичай коштує близько 14,99 доларів на рік, а веб-хостинг – близько 7,99 доларів на місяць. Загалом, запуск сайту обійдеться вам лише в 110,87 доларів на рік.

Поєднана вартість доменного імені та хостингу може бути для вас досить дорогою, особливо якщо ви тільки починаєте.

Ось чому ми розробили угоду з Bluehost, щоб запропонувати нашим користувачам безкоштовне доменне ім’я, безкоштовний SSL та понад 60% знижки на хостинг WordPress.

Квадратний простір

На відміну від багатьох інших розробників сторінок, Squarespace не пропонує безкоштовного плану створення веб-сайту. Їх найдешевший план – Особистий, який коштує вам 12 доларів на місяць, якщо ви рахуєте щорічно або 16 доларів на місяць, якщо ви рахуєте щомісяця.

Особистий план надає лише основні функції, такі як метрики веб-сайтів, SSL, безпека тощо. Якщо вам потрібно інтегрувати вітрину електронної комерції, додати JavaScript та CSS, додати спливаючі вікна тощо на свій сайт Squarespace, тоді ви матимете перейти на вищий план.

Особистий план обійдеться вам у 144 долари щорічно. Ви можете скасувати плату за реєстрацію домену протягом першого року. Після першого року вам доведеться поновлювати своє доменне ім’я за 14,99 дол. США на рік. Це означає, що навіть якщо ви вибрали найдешевший план, тоді на будівництво сайту в Squarespace обійдеться приблизно $ 159 на рік..

Вартість – квадратний простір проти WordPress

Що стосується ціноутворення, то WordPress є явним переможцем. Створення веб-сайту – це не лише дешевше в WordPress, але він також пропонує всі функції, які вам коли-небудь знадобляться для створення та вирощування вашого веб-сайту. Використовуючи широку колекцію безкоштовних плагінів у сховищі, ви можете легко покращити функціональність вашого сайту WordPress.

І навпаки, для Squarespace найдешевший план пропонує лише основні функції, такі як показники веб-сайту. Вам навіть не дозволено інтегрувати сторонні сценарії в Squarespace. Якщо вам потрібні розширені функції, вам доведеться перейти до одного з дорожчих планів.

Особливості

Порівняємо функції WordPress та Squarespace.

WordPress
теми WordPress

WordPress – це повноцінний розробник веб-сайтів, який дозволяє легко створювати будь-який тип веб-сайту. WordPress поставляється з усіма необхідними функціями для створення вашого веб-сайту. Крім того, постачається безкоштовна чуйна тема WordPress, яка чудово виглядає на всіх пристроях та сучасних браузерах. Щоб змінити зовнішній вигляд вашого веб-сайту, все, що вам потрібно зробити, це знайти правильну тему WordPress з безкоштовного каталогу WordPress та встановити її.

Крім того, ви можете також використати створену на замовлення тему WordPress або готову тему преміум-класу від улюбленого постачальника тем..

Покращити ваш веб-сайт WordPress додатковими функціями так само просто, як встановити та активувати плагін. У сховищі плагінів доступні тисячі безкоштовних плагінів. Нижче наведено кілька безкоштовних плагінів WordPress, які ви знайдете корисними для свого сайту:

 • WPForms – додає в WordPress конструктор контактних форм
 • MonsterInsights – це дозволяє легко встановлювати Google Analytics у WordPress
 • WooCommerce – інтегрує вітрину електронної комерції у WordPress

Квадратний простір
шаблони квадратних просторів

Порівняно з WordPress, Squarespace надає вам лише обмежену кількість шаблонів на вибір. Однак, незважаючи на те, що вибір обмежений, усі надані шаблони реагують, тобто ваш сайт буде чудово виглядати на всіх пристроях. Спеціальні шаблони CSS можна додати до будь-якого шаблону через їх спеціальний редактор CSS. Щоб створити власний вигляд свого дизайну, ви можете легко додавати чи видаляти блоки вмісту у вашому шаблоні.

Щоб додати розширені функції, такі як інтеграція у магазині, спливаючі вікна тощо, вам доведеться оновити будь-який з більш дорогих планів Squarespace..

Особливості – Squarespace vs. WordPress

Якщо вам потрібна повноцінна платформа інтернет-видавництва, то WordPress – найкращий вибір для вас. WordPress – це легка видавнича платформа, яка не переповнена надто великою кількістю функцій. Додавання додаткових функцій так само просто, як і встановлення плагіна. Так само в Інтернеті ви також можете знайти вичерпну колекцію безкоштовних і преміальних тем WordPress.

Простір квадрата стає дорогим, якщо ви хочете додати більше функціональних можливостей на своєму сайті. Крім того, він не підтримує сторонніх інтеграцій із вашим сайтом.

Інтеграція електронної комерції

І WordPress, і Squarespace дозволяють інтегрувати вітрину на свій веб-сайт. Давайте подивимось, чим обидві платформи відрізняються з точки зору інтеграції електронної комерції.

WordPress

Ви можете легко знайти десятки плагінів, які дозволяють легко інтегрувати вітрину електронної комерції у свій WordPress сайт. Найпопулярнішим плагіном електронної комерції для WordPress є WooCommerce. Наразі він забезпечує понад 28% усіх інтернет-магазинів.

WooCommerce надає повний контроль над продажем цифрових або фізичних товарів в Інтернеті. Ви також можете знайти сотні безкоштовних і платних розширень WooCommerce, щоб покращити функціональність магазину.

Нижче наведено декілька альтернатив WooCommerce:

 • Електронна комерція WP: Це ще одне повноцінне рішення електронної комерції для WordPress
 • Прості цифрові завантаження: Це легкий плагін для додавання цифрового вітрини

Квадратний простір

Squarespace пропонує лише основні функції електронної комерції на вашому сайті. Щоб додати вітрину магазину, вам доведеться перейти до дорогих планів для бізнесу або більш високих версій. У бізнес-плані вам доведеться сплатити 3% комісії за транзакції за всі продажі. Щоб позбутися плати за трансакцію, ви змушені перейти на дорогий план.

Інтеграція електронної комерції – Squarespace vs. WordPress

Як платформа електронної комерції, WordPress залишається попереду кривої. Запуск інтернет-магазину дешевше в WordPress порівняно з Squarespace. Крім того, він пропонує більше функцій, ніж Squarespace. За допомогою плагіна типу WooCommerce ви можете створити повноцінний інтернет-магазин на WordPress.

Легкість міграції

Одним з важливих факторів, який потрібно враховувати при виборі платформи видавництва, є те, наскільки легко ви можете перемістити свій вміст на інші платформи. Хороша видавнича платформа оснащена простим у використанні інструментом експорту, який допомагає легко переміщувати ваш вміст на будь-яку іншу платформу.

WordPress

WordPress поставляється з інструментом експорту, який допоможе вам легко експортувати всі свої дані. Крім вашого вмісту, ви можете експортувати свої теми, плагіни та навіть всю установку WordPress.

Квадратний простір

Функція вбудованого інструменту експорту в Squarespace обмежена. Ви можете експортувати лише певні частини вмісту у файл XML. Сюди входять ваші сторінки, галереї та одна сторінка блогу з усіма її публікаціями.

Ви не можете експортувати сторінки продуктів, сторінки альбомів, текстові, аудіо та відеоблоки.

Легкість міграції – Squarespace vs. WordPress

Squarespace пропонує обмежену функцію експорту, тоді як WordPress дозволяє легко переміщувати всі ваші дані на інші платформи.

Не пропустіть ці альтернативи простору.

Квадратний простір проти WordPress: який з них є правильним вибором?

З нашого порівняння зрозуміло, що WordPress набагато перевершує Squarespace.

Квадратний простір може бути корисним для користувачів, яким потрібен простий у використанні конструктор сторінок для швидкого створення веб-сайту. У всіх інших аспектах WordPress перевершує Squarespace. Перегляньте наш покроковий посібник із переходу від Squarespace до WordPress

Якщо ви хочете створити веб-сайт, ми настійно рекомендуємо почати з WordPress. Щоб розпочати роботу з веб-сайтом WordPress, ви можете прочитати наш посібник про те, як створити веб-сайт з нуля за допомогою WordPress.

Якщо вам сподобалася ця стаття, ви також можете перевірити фактичну вартість створення веб-сайту.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map