Навіщо використовувати WordPress? 9 причин, чому це найкращий розробник сайтів

Чому слід використовувати WordPress


Ви знаєте, що WordPress популярний, але він, можливо, не може відповідати своєму шуму, чи не так? Що може запропонувати WordPress, якого бракує іншим розробникам веб-сайтів? Це насправді ТАКЕ чудово? Власне кажучи: так і є!

У цій статті ми поділимося 9 фантастичними причинами, чому слід використовувати WordPress для створення свого веб-сайту. Ви будете щасливі, що зробили.

Що таке WordPress і як це працює??

WordPress – це найкраща система управління контентом (CMS) та веб-сайт, що розробляє Інтернет. Ними користуються понад 32% усіх веб-сайтів, тобто кожен третій веб-сайт в Інтернеті був створений на WordPress. Багато найбільших світових брендів активно використовують WordPress для своїх веб-сайтів.

Перегляньте цю статтю про популярну частку ринку CMS.

Ви знайдете два типи веб-сайтів WordPress: WordPress.com та WordPress.org, які можуть створювати плутанину серед новичок WordPress. Основна відмінність полягає в тому, що WordPress.com – найкраще рішення для хостингу блогів, тоді як WordPress.org – це платформа, що розміщена самостійно. Просто перегляньте наше порівняння між WordPress.com та WordPress.org для всіх деталей. У цій статті ми будемо говорити виключно про влаштовану WordPress.org версію WordPress.

WordPress простий у встановленні та приємний для початківців. З його допомогою можна створити веб-сайт, запустити блог або створити інтернет-магазин. Підсумовуючи це: ви можете використовувати WordPress для створення будь-якого веб-сайту. Про це ми поговоримо далі в статті нижче.

Тепер, коли ви маєте основне уявлення про те, що таке WordPress, давайте поглибимося до повної інформації та дізнаємося, чому слід використовувати WordPress для створення свого веб-сайту.

1. WordPress безкоштовний і популярний

WordPress – це програмне забезпечення з відкритим кодом. Це безкоштовно для всіх, і ви можете легко завантажити його з WordPress.org веб-сайт. Щоб отримати детальніші відомості, прочитайте нашу статтю про те, чому WordPress безкоштовний і в чому полягає привід.

Після завантаження ви можете використовувати WordPress для створення свого веб-сайту. Однак вам потрібно буде придбати доменне ім’я та веб-хостинг.

Що доменне ім’я?

Що ж, доменне ім’я працює як ідентичність вашого веб-сайту WordPress. Це буде щось на зразок isitwp.com або google.com. Ваші користувачі можуть використовувати доменне ім’я (URL) для перегляду вашого веб-сайту. Якщо ви хочете дізнатися більше, прочитайте нашу статтю про те, що таке доменне ім’я та як воно працює.

Ми також створили експертний список рекомендованих реєстраторів доменних імен. Ви можете використовувати будь-яку з них, щоб придбати доменне ім’я для вашого веб-сайту WordPress.

Що таке веб-хостинг?

Без веб-хостингу ви не можете запустити веб-сайт. Якщо доменне ім’я (URL) – ваша адреса, то веб-хостинг – це ваш дім. Це місце, відведене вам в Інтернеті, де зберігається інформація про ваш веб-сайт. Тут ви завантажуєте файли WordPress та медіа-контент (зображення та відео).

Є багато компаній, що займаються хостингом WordPress, на вибір. Особисто ми рекомендуємо Bluehost, оскільки це найпопулярніший хостинг-провайдер, а також є офіційним хостинговим партнером WordPress.

Для користувачів IsItWP вони пропонують безкоштовне доменне ім’я та величезну знижку на веб-хостинг. Ця пропозиція знизить вашу стартову вартість до 2,75 долара на місяць.

Що стосується популярності, WordPress – це найпопулярніший веб-розробник веб-сайтів і постійно зростає з кожним днем. Рухаючись вперед, ми поговоримо докладніше про те, як легко ви можете створити веб-сайт за допомогою WordPress.

2. WordPress простий і простий у використанні

Читачі завжди запитують нас: «Наскільки важко використовувати WordPress?» Відповідь: Зовсім не важко. Насправді це дуже просто! Так. Навіть для абсолютних початківців.

Від установки до використання WordPress навчитися надзвичайно просто. Це можна керувати без будь-яких знань кодування чи програмування. Якщо ви тільки починаєте, це головна причина, чому ви повинні використовувати WordPress для своєї інтернет-присутності. Ви можете ознайомитися з нашим посібником про те, як встановити WordPress, щоб розпочати роботу відразу.

Після встановлення ви можете додавати сторінки та публікації на своєму веб-сайті WordPress. Це також дозволяє додавати та керувати зображеннями зі своїм вмістом. Все це доступно через просту панель адміністратора.

WordPress регулярно оновлює основне програмне забезпечення, і випускається нова версія кожні кілька місяців. Використовуючи розділ оновлень WordPress на інформаційній панелі, ви можете легко керувати цими оновленнями лише за кілька кліків.

Щоб уникнути втрати даних, радимо скористатися плагіном для резервного копіювання WordPress та зберегти регулярні резервні копії вашого сайту на комп’ютері чи в Інтернеті.

3. WordPress має безмежні ресурси (теми та плагіни)

Те, що робить WordPress ще простішим та простішим у створенні, – це дивовижна кількість вбудованих тем та плагінів.

Почнемо з тем!

Теми WordPress

Шаблони або теми WordPress – це дизайнерські скіни для вашого веб-сайту. Заздалегідь створені теми полегшують вашу роботу зі створення веб-сайту. Ви можете встановити тему на WordPress та внести необхідні зміни, щоб підготувати ваш сайт. Для використання тем WordPress вам не потрібні знання з кодування або дизайнерські навички.

Існують теми, доступні для кожного типу веб-сайтів. У сховищі WordPress є сотні безкоштовних шаблонів для кожної категорії та ніші. Щоб зробити ваш пошук ще простішим, ми перерахували кілька пропозицій нижче:

 1. Кращі безкоштовні теми блогу для WordPress.
 2. Кращі теми WordPress для веб-сайтів з членством.
 3. Кращі багатоцільові теми WordPress.
 4. Найкращі чуйні теми WordPress для створення веб-сайту, готового до мобільних пристроїв.
 5. Кращі теми фотографії для WordPress.
 6. Кращі теми нерухомості WordPress.
 7. Кращі теми для WordPress.
 8. Найкращі теми блогу подорожей WordPress.

Ви можете налаштувати кольори, фон, заголовок, колонтитул, бічні панелі та інші компоненти вашої теми. Усі теми WordPress мають різні варіанти додавання логотипу, галереї зображень та інших функцій.

WordPress плагіни

Плагіни WordPress тисячі за кількістю та пропонують чудові додаткові функції для веб-сайтів. Якщо ви хочете додати будь-який функціонал, який ви можете уявити на своєму веб-сайті, ви можете легко знайти плагін WordPress, щоб це відбулося.

Якщо ви хочете створити контактну форму, зробити галерею зображень або повзунок зображень, скористатися Google Analytics або додати будь-яку іншу функцію в WordPress, ви можете встановити плагін, щоб виконати роботу..

Ви також можете використовувати плагіни WordPress, щоб змінити контекст свого веб-сайту. Наприклад, ви можете використовувати плагін для членства для створення веб-сайту для членства або використовувати плагін для електронної комерції для створення інтернет-магазину з WordPress.

Також перегляньте нашу статтю про найкращі книги WordPress для отримання додаткових ресурсів.

4. WordPress зручний для пошукових систем

WordPress - це SEO-дружнє

Для кожного веб-сайту важливо бути зручним для пошукових систем; в іншому випадку ви ніколи не привернете уваги своєї ідеальної аудиторії. WordPress розроблений і побудований з найкращими методами кодування, що робить його оптимізованим для SEO.

Якщо у вас веб-сайт із WordPress, він отримає пріоритет у результатах пошуку. Google та інші популярні пошукові системи люблять веб-сайти на базі WordPress. Для подальшої оптимізації вашого сайту та контенту ви можете використовувати найкращі інструменти SEO.

Можливо, ви також хочете прочитати нашу статтю про те, як ви можете зробити свій веб-сайт WordPress SEO-приємним та збільшити ваш трафік.

5. WordPress – безпечний

Безпека WordPress

WordPress відомий тим, що є безпечним та надійним. У світі є чимало банків, які використовують WordPress для запуску своїх сайтів. Хоча Інтернет ніколи не може бути повністю захищеним, важливо вжити якомога більше заходів, щоб захистити свій веб-сайт від хакерів або зловмисних атак. На щастя, WordPress робить це легко.

На ринку ви знайдете багато плагінів безпеки WordPress. Крім того, ознайомтеся з кінцевим посібником із безпеки WordPress для отримання більш детальної інформації.

Ми рекомендуємо використовувати Sucuri для потреб безпеки вашого веб-сайту. Він захищає ваш сайт від загроз та атак зловмисного програмного забезпечення. Просто встановіть Sucuri і забудьте свої побоювання з безпеки. Також ви можете забезпечити проведення тесту безпеки веб-сайту за допомогою нашого сканера на вразливість.

6. WordPress підтримує всі типи медіа

Ви можете завантажувати зображення, відео, gif-файли та інші медіа-файли на свій веб-сайт WordPress. На відміну від інших кращих розробників веб-сайтів, текстовий редактор WordPress працює як вітер.

Це дозволяє перетягувати зображення, відео тощо на екран текстового редактора. Після публікації медіа-вміст буде прекрасно відображатися на ваших сторінках і публікаціях.

WordPress також дозволяє відображати та завантажувати документи, PDF та інші файли. Якщо розмір вашого файлу великий, ви можете збільшити максимальний розмір завантаження файлів у WordPress.

7. WordPress має інтеграцію програм

Плагіни WordPress неймовірні для додавання додаткових функцій на ваш веб-сайт. Однак ви також можете інтегрувати додатки, щоб забезпечити максимальну функціональність WordPress.

Якщо ви працюєте в Інтернет-магазині з WordPress, ви можете інтегрувати додатки для платежів, додатки кошика для покупок і додатки продуктів, щоб збільшити свій дохід. Так само ви можете використовувати програми соціальних медіа для популяризації свого веб-сайту чи блогу.

На ринку є багато додатків, які можна інтегрувати з WordPress для задоволення потреб вашого веб-сайту.

8. WordPress має найбільше співтовариство

Спільнота WordPress

Через свою популярність спільнота WordPress зросла у всьому світі. Спільнота WordPress поширилася на форуми, соціальні канали, дошки обговорень тощо. Люди, які працюють з WordPress, також організовують зустрічі по всьому світу, щоб поговорити про платформу.

Якщо у вас є проблеми з WordPress, ви, швидше за все, знайдете рішення на форумі WordPress.org або будь-якій групі WordPress у соціальних мережах. Спільноти WordPress доступні у Facebook, Twitter, Reddit та майже у всіх інших соціальних мережах.

9. WordPress призначений для всіх

Коли ми кажемо, що WordPress призначений для всіх, ми це дійсно маємо на увазі. WordPress можна використовувати для створення будь-якого веб-сайту. Ви також можете створити блог будь-якого типу. Або ви можете використовувати WordPress для створення інтернет-магазину та продажу своєї продукції. Можливості безмежні.

WordPress був розроблений для початківців для користувачів просунутого рівня. У той час як початківці можуть використовувати розробники перетягування та налаштування живого веб-сайту для публікації веб-сайту, але досвідчені користувачі можуть повністю налаштувати код і внести бажані зміни в програмне забезпечення.

Перегляньте ці найкращі програми для веб-дизайну, де згадується WordPress. Ви також можете звернутися до нашого аналізованого огляду WordPress для більш переконливого.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам дізнатися, чому слід використовувати WordPress. Ще не переконаний? Тоді вам може сподобатися наш довідник про популярні альтернативи WordPress та конкурентів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map