Огляд SendinBlue: Служба маркетингу електронною поштою про бюджет

sendinblue-огляд


Вам цікаво, чи SendinBlue – найкращий сервіс безкоштовного маркетингу електронною поштою? Якщо ви тільки починаєте створювати веб-сайт або блог, вам потрібна доступна послуга маркетингу електронною поштою. Отже, вам може бути цікаво, чи SendinBlue – це хороший вибір для вас.

У цьому огляді SendinBlue ми переглянемо функції, ціни та підтримку, щоб визначити, чи SendinBlue пропонує все необхідне для створення дивовижних маркетингових кампаній електронною поштою для ваших клієнтів та підписників..

Давайте розпочнемо.

Про SendinBlue

about-sendinblue-огляд
SendinBlue – одна з найпопулярніших послуг з маркетингу електронної пошти. Він створений для малого та середнього бізнесу, і все, що стосується їх функцій, підтримки та цін, розроблено з урахуванням їх. Оскільки SendinBlue розроблений для простоти, навіть початківці маркетингу електронною поштою можуть використовувати це програмне забезпечення, щоб легко створювати дивовижні маркетингові кампанії електронною поштою.

Як ми вже згадували, ціни SendinBlue чудово підходять для малого бізнесу та власників веб-сайтів, які тільки починають свою діяльність, і саме це їх відрізняє від їх конкуренції. Вони пропонують абсолютно безкоштовний план, який ідеально підходить для початківців, які хочуть розвивати свій бізнес та економити гроші.

Крім електронного маркетингу, SendinBlue також пропонує маркетинг по SMS. Кредити SMS можна придбати окремо, без закінчення терміну дії.

За допомогою SendinBlue ви можете надсилати створені та надсилати персоналізовані кампанії електронної пошти, керувати своїми контактами, переконайтесь, що ваші електронні листи надходять у папки “Вхідні” за допомогою тесту на доступність, отримувати статистику в реальному часі та багато іншого.

SendInBlue огляд: найкращі функції

SendinBlue пропонує ряд цікавих функцій, які допоможуть вам створити потужні маркетингові кампанії електронною поштою. Ми розглянемо декілька головних функцій, які ви отримуєте під час реєстрації в SendinBlue.

1. Перетягніть дизайнер електронної пошти

Дизайнер електронної пошти SendinBlue дозволяє легко, будь-хто, навіть початківець, створювати красиві розсилки електронних листів без особливих відомостей про код.

Ви можете створити свою електронну пошту за допомогою редактора перетягування, розширеного текстового редактора або скопіювавши та вставивши власний HTML-код. Завдяки їх редактору перетягування за декілька простих кроків ви можете створити чудовий електронний лист.

Дизайнер електронної пошти SendinBlue пропонує заздалегідь розроблений макет електронної пошти, з яким можна починати. Просто перетягніть елементи електронної пошти, щоб їх переставити, або ви можете видалити елементи та додати свої власні з параметрів зліва. Ви можете легко зіставити свої електронні листи до свого бренду, додавши власні фотографії, логотип та текст одним натисканням кнопки.

sendinblue-email-дизайнер

SendinBlue також пропонує ряд чудових шаблонів, які можна вибрати, що допоможе вам ще швидше створити приголомшливу електронну пошту.

sendinblue-огляд-електронна пошта-шаблони

Ви можете вибрати шаблони, розроблені спеціально для електронних розсилок, конкурсів, свят, термінів доставки, продажів тощо.

2. Автоматизація маркетингу

Завдяки SendinBlue ви також отримуєте доступ до деяких приголомшливих функцій автоматизації маркетингу, навіть маючи безкоштовний рахунок. Автоматизація маркетингу допомагає вам надсилати розумніші електронні листи з невеликими зусиллями з вашого боку. Ви можете вітати нових передплатників із серією повідомлень, перенаправляти користувачів, які відкривають або натискають певні електронні листи та інше. Ви навіть можете відстежувати конкретні дії на своєму веб-сайті. Наприклад, якщо користувач відвідує певну сторінку вашого веб-сайту, націлений електронний лист може бути автоматично надісланий їм.

Ви можете легко налаштувати потужну автоматизацію маркетингу за допомогою робочих процесів SendinBlue. Ви можете вибрати попередню автоматизацію, наприклад, дату річниці чи придбання товару, або можете створити свій власний робочий процес залежно від ваших потреб.

sendinblue-огляд-робочі процеси

Створення робочого процесу з автоматизації маркетингу теж не складно. Користувацький інтерфейс SendinBlue робить його дуже простим із їх покроковим процесом.

sendinblue-workflows-review

Ці функції автоматизації маркетингу від SendinBlue можуть заощадити багато часу, допоможуть вам створити більш персоналізовані повідомлення, якими користуватимуться ваші підписники, і збільшити кількість конверсій.

3. Особливості транзакційної електронної пошти

Ще одна захоплююча особливість, яку пропонує SendinBlue, – це їх транзакційні функції електронної пошти. За допомогою SendinBlue ви можете легко створити кілька різних типів транзакційних електронних листів для свого веб-сайту. Наприклад, щоразу, коли хтось купує товар, він може отримати електронний лист із підтвердженням замовлення одразу. І коли їх замовлення буде доставлено, вони можуть отримати електронний лист, в якому інформують і про це.

sendinblue-транзакційний

Можливість автоматичного надсилання транзакційних електронних листів дозволить вам в потрібний час надати своїм клієнтам саме те, що їм потрібно, що значно покращить довіру до вашого веб-сайту. Крім того, транзакційні електронні листи мають набагато більшу відкриту швидкість, ніж будь-який інший тип електронної пошти, завдяки чому вони є ключовими електронними листами у вашій маркетинговій кампанії електронної пошти.

Це лише 3 найкращі функції, які ви отримуєте від SendinBlue. Вони також мають чудові функції управління контактами, сегментацію контактів, тестування A / B, звіти про відкриття та перехід та багато іншого. Функції, до яких ви маєте доступ у вільному плані, складаються у порівнянні з іншими безкоштовними маркетинговими послугами електронної пошти.

Ціни на SendinBlue

SendinBlue пропонує 5 різних цінових планів. Ви можете вибрати наступні плани: Free, Lite, Essential, Premium та Enterprise. Вони варіюються в ціні від $ 0 / місяць – $ 66 / місяць, ціна для плану підприємства є спеціальною та не вказаною.

sendinblue-огляд-ціноутворення

Як ми вже згадували раніше, безкоштовна версія SendinBlue досить складна з можливостями, і ви можете зберігати необмежену кількість контактів. Вам навіть не потрібно надавати інформацію про свою кредитну картку, щоб зареєструватися на безкоштовний рахунок, на відміну від багатьох інших служб маркетингу електронної пошти. Це, безумовно, підходящий план для підприємств та власників веб-сайтів, які тільки починають створювати веб-сайт.

Однак ви можете обмежуватись надсиланням лише 300 електронних листів на день. Але це достатньо для користувачів, які новачки в маркетингу електронною поштою. Крім того, якщо ви не бажаєте обмеження щоденного надсилання, вам потрібно лише оновити план Lite. У міру того, як зростають потреби в маркетингу електронною поштою, ви можете легко оновити свій обліковий запис залежно від кількості електронних листів, які ви хочете мати можливість надіслати.

Завдяки плану Free і Lite ваші електронні листи також включатимуть брендинг SendinBlue. Якщо ви хочете зняти брендинг SendinBlue, вам доведеться оновити до плану Bronze.

Якщо ви хочете отримати доступ до найпотужніших функцій SendinBlue, таких як оптимізація часу надсилання, розробник цільової сторінки та необмежений робочий процес автоматизації, вам потрібно вибрати один із більш дорогих планів, таких як Premium або Enterprise.

Підтримка SendinBlue

Підписуючись на SendinBlue, ви отримуєте велику підтримку. По-перше, вони пропонують підтримку електронною поштою з усіма планами. Ви отримуєте підтримку телефону та чату за допомогою програми Free та Lite протягом перших 60 днів, а для інших 3-х планових програм підтримка телефону та чату необмежена.

Вони також пропонують завантажену сторінку ресурсів з інформацією, яка допоможе вам у таких питаннях, як кампанії електронної пошти, SMS-кампанії, транзакційні електронні листи та інше. Поряд зі сторінками “Ресурси” вони також мають корисний блог та розділ навчальних посібників, де ви можете знайти безліч корисних порад та рекомендацій..

sendinblue-підтримка

SendinBlue також має зручну функцію чатів, яка допоможе вам провести розробку перших електронних кампаній.

sendinblue-підтримка-чат

Крім того, якщо ви закінчите підписуватись на найдорожчий план Enterprise, ви отримаєте спеціалізованого менеджера облікових записів, який може допомогти вам у створенні кампаній, аналізі показників кампанії тощо.

Розширіть список електронної пошти за допомогою SendinBlue + OptinMonster

SendinBlue також пропонує можливість створювати форми для розширення списку електронної пошти та збільшення кількості клієнтів.

SendinBlue має основний конструктор вискакувальних форм. Ви можете налаштувати текст, додати власну фотографію, а також інші елементи.

sendinblue-форми

Але якщо ви дійсно хочете підвищити швидкість конверсій, радимо скористатися SendinBlue OptinMonster.

optinmonster-спливаючі вікна

OptinMonster – це потужний і простий у використанні інструмент генерації свинцю для вашого веб-сайту, який пропонує ряд ефективних спливаючих функцій, які SendinBlue не надає. По-перше, за допомогою OptinMonster ви можете вибрати декілька різних шаблонів, що з’являються, залежно від ваших потреб. Вони мають шаблони, спеціально розроблені для відмови від оформлення замовлень, купонів, тематичних досліджень, свят тощо.

optinmonster-popup-шаблони

Крім того, з OptinMonster у вас є ряд варіантів того, як відобразиться спливаюче вікно на вашому веб-сайті, включаючи вихід із наміром. Чи знаєте ви, що понад 70% відвідувачів веб-сайту, які виїжджають, ніколи не повернуться? Спливаючі вікна із наміром виходу можуть зупинити цих користувачів на їхніх треках і змусити їх конвертувати, перш ніж ви їх назавжди втратите. Спливаюче вікно з наміром виходу, коли користувач збирається залишити ваш сайт та надіслати їм цільове спливаюче вікно точно в потрібний час.

optinmonster-display-правила

Ви також можете вибрати ряд інших правил відображення, таких як кількість часу на сторінці чи сайті, прокрутка відстані, неактивний час відвідувача тощо. Використання SendinBlue разом із OptinMonster дозволить вам максимально використати ваші зусилля покоління ведучих.

Ознайомтеся з нашою іншою публікацією для отримання детальних інструкцій щодо створення спливаючої форми в WordPress.

Наш вирок щодо використання SendInBlue для маркетингу електронної пошти

SendinBlue – це відмінна послуга маркетингу електронною поштою для початківців. Безкоштовний план SendinBlue дозволить вам розпочати роботу з маркетингом електронної пошти та надасть вам достатньо можливостей для продовження вашого бізнесу, поки ваш бізнес не почне рости. Крім того, коли ви будете готові, ви можете легко оновити свій обліковий запис, щоб отримати доступ до більш розширених функцій.

Ви будете професіоналом в маркетингу електронною поштою за короткий час, використовуючи SendinBlue, і вам не доведеться ламати банк, щоб зробити це.

Ми сподіваємося, що ця стаття була корисною і що тепер ви знаєте, чи SendinBlue – це правильний варіант для вас. Якщо вам сподобалося це повідомлення чи ви все ще хочете ознайомитись з іншими послугами маркетингу електронної пошти, розгляньте нашу статтю про конкурентів MailChimp – 7 популярних альтернатив Mailchimp.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map