Огляд веб-сайту Gator Огляд: чи варто використовувати його для свого сайту?


Чи думаєте ви створити свій веб-сайт із розробником веб-сайтів HostGator? Вибір правильного конструктора веб-сайтів важливий, особливо якщо ви новачок, який ніколи раніше не створював веб-сайт.

Обраний вами конструктор веб-сайтів повинен бути простим у використанні та дозволяти вам створити професійний веб-сайт у найкоротші терміни. Але, маючи так багато різних розробників веб-сайтів на ринку, важко дізнатися, яким саме користуватися.

У цьому огляді розробника веб-сайтів Gator ми переглянемо функції, простоту у використанні, ціни та багато іншого, щоб допомогти вам визначити, чи потрібний вам розробник веб-сайтів HostGator..

Про веб-сайт Gator Builder

about-gator-website-builder-огляд

Gator Website Builder – це відносно новий розробник веб-сайтів HostGator. Якщо ви не знайомі, HostGator – одна з найкращих веб-служб хостингу для веб-сайтів малого бізнесу. Розробник веб-сайтів Gator розроблений таким чином, щоб легко було просто перетягнути та створити власний веб-сайт за мить.

Цей розробник веб-сайтів також пропонує все необхідне для запуску веб-сайту, включаючи безкоштовний хостинг та безкоштовне доменне ім’я протягом першого терміну. Вони також пропонують план електронної комерції, який дозволяє створити інтернет-магазин із вбудованою функціональністю кошика.

Крім того, Gator розроблений на власному рівні, щоб забезпечити відвідувачам дуже швидкий веб-досвід.

Gator Website Builder: Огляд функцій

Gator Website Builder постачається з функціями прямо з коробки. Насправді, Gator пропонує найбільше можливостей у своєму розробнику веб-сайтів, ніж будь-яка інша веб-хостинг компанія.

Отже, давайте коротко розглянемо такі функції:

 • Перетягніть редактор – Створіть веб-сайт за лічені хвилини, перетягуючи, опускаючи та публікуючи.
 • Шаблони для мобільних пристроїв – Негайно надайте своєму веб-сайту професійний погляд із шаблонами для будь-якого типу веб-сайтів, включаючи електронну комерцію, блог, портфоліо тощо.
 • Інструменти соціальних медіа – Додайте прямі канали з Twitter, Instagram та Facebook.
 • Інструменти продуктивності – Додайте інструменти продуктивності G Suite у свій домен, такі як Gmail, Документи, Слайди тощо.
 • Особливості електронної комерції – Створіть інтернет-магазин із управлінням запасами, калькулятором доставки та оподаткування, купонами тощо.
 • Аналітика веб-сайтів – Відстежуйте важливу статистику веб-сайту, наприклад, кількість відвідувачів вашого сайту.
 • Безкоштовне доменне ім’я – Отримайте безкоштовне доменне ім’я зі своїм планом, що дозволяє економити гроші, не купуючи його в іншому місці.
 • Безкоштовний SSL сертифікат – Зробіть свій сайт більш безпечним для відвідувачів веб-сайту.
 • Необмежена кількість пам’яті та пропускна здатність – Не обмежуйте кількість вмісту, який ви можете додати на свій сайт, або кількість відвідувачів, які може отримати ваш сайт.

Як бачите, Gator постачається з великою кількістю дивовижних функцій для веб-сайтів. Тепер давайте розглянемо, як створити веб-сайт за допомогою веб-сайту Gator.

Початок роботи з Builder веб-сайтів Gator

Створити веб-сайт за допомогою Gator Website Builder неймовірно просто.

Створивши свій обліковий запис за допомогою HostGator, ви можете швидко приступити до створення веб-сайту, вибравши один із їхніх приголомшливих шаблонів. Веб-сайт Gator Builder пропонує широкий спектр шаблонів, розроблених спеціально для будь-якого типу веб-сайтів, які ви хочете створити, таких як електронна комерція, блог, бізнес, портфоліо, технології та інше.

Нижче наводиться приклад деяких бізнес-шаблонів Gator.

gator-website-builder-шаблони

Усі шаблони теж повністю настроюються. Gator пропонує тонну елементів, які ви можете додати до свого шаблону, просто перетягуючи та опускаючи. Елементи включають кнопки, контактні форми, зображення, карти, прямі канали, музика, відео та багато іншого.

hostgator-перетягування-редактор

Після натискання на існуючий веб-елемент, ви також маєте можливість його налаштувати. Наприклад, ви можете змінювати шрифти, кольори та навіть додавати нові елементи дизайну.

Створення публікацій в блогах також просто з Gator. Просто натисніть кнопку «Додати нову» і починайте писати вміст.

gator-website-builder-add-blog

Ви можете легко додати зображення обкладинки, додати різні елементи до своєї публікації, встановити дату, додати теги та встановити розширені параметри, такі як URL-адреса дружньої сторінки.

Крім того, користувальницький інтерфейс Gator неймовірно простий у навігації. На інформаційній панелі ви можете керувати / створювати свій сайт, бачити статистику щодо свого веб-сайту, наприклад, загального числа відвідувачів та переглядів сторінок, а також додавати нові програми з App Market.

інтерфейс gator-dashboard

Без будь-якого технічного досвіду ви можете легко створити професійний веб-сайт із Gator.

Ціноутворення для веб-сайту Gator

Існує 3 різні плани ціноутворення на веб-сайті Gator Builder, які є: Starter, Premium та eCommerce.

gator-website-builder-ціноутворення

Усі плани постачаються з безкоштовним хостингом, включеним доменним іменем, конструктором веб-сайтів, перетягуванням і налаштуванням шаблонів, аналітикою веб-сайтів, безкоштовним сертифікатом SSL та підтримкою 24/7.

План стартера коштує всього 3,84 долара на місяць, і він постачається з усім необхідним для створення веб-сайту. План преміум, починаючи з $ 5,99 / місяць, має пріоритетну підтримку, а план електронної комерції, який постачається з функціоналом електронної комерції, починається з $ 9,22 / місяць.

На жаль, Gator наразі не пропонує безкоштовний план або безкоштовну пробну версію розробника свого веб-сайту.

Але для читачів IsItWP ви можете отримати спеціальну угоду на веб-сайті Gator Builder. Наші користувачі платять лише 3,46 долара на місяць за план Стартер, 5,39 дол. На місяць за план Преміум та 8,30 доларів на місяць за план електронної комерції.!

Почніть роботу з Gator Website Builder вже сьогодні.

Підтримка Builder веб-сайтів Gator

Вибираючи розробника веб-сайту, важливо вибрати той, який пропонує велику підтримку і здатний допомогти швидко вирішити свої проблеми..

Gator Website Builder пропонує підтримку 24/7/365 за допомогою телефону, чату в реальному часі чи електронної пошти, щоб допомогти вам у всьому, що вам потрібно.

Але, якщо ви виберете план «Стартер», можливо, доведеться почекати деякий час, щоб отримати відповідь від служби підтримки клієнтів. Якщо ви хочете цього уникнути і перейти на лінію підтримки клієнтів, вам доведеться вибрати один із дорожчих планів – Преміум або Електронна комерція, щоб отримати доступ до пріоритетної підтримки.

Gator також надає інші корисні ресурси, такі як ряд відео-уроків та блог компанії з тоннами посібників, за якими ви можете слідувати..

hostgator-підтримка-блог

Gator Website Builder: плюси і мінуси

Як і у будь-якого розробника веб-сайтів, є плюси і мінуси. Давайте коротко розглянемо плюси і мінуси використання веб-сайту Gator Builder для вашого сайту.

Плюси Gator Website Builder:

 • Доступна стартова ціна – Ви можете запустити свій веб-сайт за ціною всього 3,84 долара на місяць, що ідеально, якщо ви початківець з обмеженим бюджетом.
 • Перетягування та додавання, плюс шаблони – Створити веб-сайт за допомогою Gator легко. Крім того, вони пропонують ряд приголомшливих шаблонів, щоб зробити створення чудового сайту ще простішим.
 • Аналітика веб-сайтів – аналітика веб-сайтів включена у всі плани, щоб ви могли стежити за активністю свого сайту.
 • Інтеграція соціальних медіа – Захоплення аудиторії в соціальних медіа легко за допомогою інтеграції соціальних медіа Gator.

Мінуси веб-сайту Gator Builder:

 • Без вільного плану – Gator не пропонує жодного безкоштовного плану чи пробного періоду, який дозволяє випробувати їх розробника без ризику.
 • Обмежена пріоритетна підтримка – Ви можете отримати пріоритетну підтримку лише вибравши їх 2 найдорожчі плани.
 • Немає маркетингу електронною поштою – Gator не пропонує ніяких вбудованих функцій маркетингу електронної пошти.
 • Обмежена функціональність електронної комерції – Ви можете створити інтернет-магазин лише за допомогою плану електронної комерції.

Огляд розробника веб-сайтів Gator: Якщо ви використовуєте Builder веб-сайтів HostGator для свого веб-сайту?

Gator Website Builder – прекрасний вибір для початківців, які хочуть легко запустити невеликий веб-сайт. Їх редактор перетягування зручний для користувачів, вони надають чудові шаблони, які допоможуть вам розпочати роботу, і пропонують цілий ряд функцій, які допоможуть вам розробити веб-сайт, наприклад, аналітика веб-сайтів та інтеграція соціальних медіа. Крім того, HostGator є надійною веб-хостинговою компанією, і вони дуже доступні.

Почніть роботу з Gator Website Builder вже сьогодні.

Якщо ви хочете створити більший і складніший веб-сайт, радимо вибрати інший конструктор веб-сайтів, оскільки Gator більше підходить для менших, простіших сайтів.

Ми сподіваємося, що вам сподобався цей огляд веб-сайту Gator. Якщо вам цікаво дізнатися про ще кілька розробників веб-сайтів, ознайомтеся з нашою публікацією про кращих розробників веб-сайтів для початківців.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map