Огляд веб-сайту GoDaddy Builder: (також веб-сайти + маркетинг)

веб-сайти godaddy + огляд маркетингу


Шукаєте розробника веб-сайтів? Цікаво, чи варто того, щоб GoDaddy Website Builder того вартував?

GoDaddy – відомий бренд, що стосується реєстрації домену та веб-хостингу. У нашому огляді GoDaddy ми детально ознайомимось із його зручністю, створивши демонстраційний сайт, тож ви зможете зрозуміти, чи варто його шукати.

Крок 1: Налаштування безкоштовного акаунта за допомогою веб-сайтів GoDaddy + Маркетинг

Щоб створити безкоштовний акаунт, вам потрібно зайти на офіційний веб-сайт GoDaddy Websites + Marketing і натиснути на Початок безкоштовно кнопка.

Потім вас буде перенаправлено на нову сторінку, де вам запропонують створити новий обліковий запис у GoDaddy. Введіть сюди дані та натисніть на Створити рахунок варіант для початку роботи.

Після створення облікового запису ви перейдете на сторінку налаштування веб-сайту, яка фактично працює як візуальний конструктор. Ви можете ввести галузь веб-сайту та назву на полях з правого боку. Ви побачите, що це відображається в просторі зліва.

Натисніть на кнопку “Продовжити”, щоб перейти до наступного кроку, де ви можете редагувати свою сторінку далі.

Крок 2: Редагування за допомогою Builder веб-сайтів GoDaddy

Тепер ви повинні знаходитись на візуальному конструкторі сторінок із опцією редагування праворуч та в режимі реального часу переглядом змін ліворуч. Тут ви побачите 4 різні варіанти налаштування теми.

Почнемо з першого варіанту. Натисніть на Тема варіант. Ви побачите, що всі доступні теми з’являються зліва.

Веб-сайти GoDaddy + Маркетинг пропонує більше 20 різних тем з неповторним виглядом. Тепер виберіть той, який вам найбільше сподобався. Він автоматично розшириться, щоб поміститися на екрані, і ви будете мати параметри редагування праворуч.

Тут ви можете працювати над зміною кольору теми, стилю та розміру шрифту. Потім вони будуть використані для заголовків, посилань та кнопок. Однак ви не зможете додати будь-яких спеціальних шрифтів, оскільки вони не мають для цього можливості.

Після завершення натисніть на кнопку «Головна» трохи нижче кнопки «Попередній перегляд та публікація». Це поверне вас на головну сторінку з чотирма параметрами налаштування.

Тепер ви можете натиснути на пункт Зміст, щоб додати власний контент. Знову ця вкладка матиме 4 варіанти для вас.

Налаштування вмісту

Ви можете вибрати параметр залежно від того, до якого розділу ви хочете додати свій вміст. Якщо це Домашня сторінка просто натисніть на головну сторінку. Потім ви можете почати додавати власний вміст у лівій частині екрана, на якому відображається ваша домашня сторінка.

Вкладка Домашня сторінка дозволить вам працювати над усіма елементами, які ви можете додати на свою домашню сторінку. Ви можете змінити свою обкладинку, додати новий колір, попрацювати над вирівнюванням, змінити логотип, додати кнопки CTA та інше за цією опцією.

Щоб змінити обкладинку, ви можете скористатися кнопкою “Оновити” в редакторі реального часу. Потім натисніть кнопку Замінити, щоб завантажити нове зображення. Він також дозволяє вам переглядати його бібліотеку запасів зображень, якщо ви хочете.

Ви також можете скористатися розширеними параметрами редагування, якщо вам потрібні більш вдосконалені зміни. Після того, як ви закінчите роботу над домашньою сторінкою, ви можете знову натиснути на домашню вкладку. Тепер ви можете працювати на сторінці заголовка, про нас та нижньому колонтитулі.

Однак у кожному з цих варіантів можна додати лише обмежену кількість елементів. Тож якщо ви хочете мати повну гнучкість щодо дизайну, ви, можливо, не будете задоволені цим розробником веб-сайтів.

Наприклад, у заголовку ви можете додати свій логотип, рекламний банер, кнопку CTA (заклик до дії) та свій контактний номер. Не можна переміщувати контейнер із вмістом навколо, і він не має можливості налаштування розміру, кольору чи стилю шрифту.

Аналогічно, у Footer ви можете лише додати свої авторські права, примітки до нижнього колонтитулу та додати соціальні посилання. Якщо ви хочете додати афілійоване посилання або щось подібне, вам може бути прикро використовувати.

Крок 3: Налаштування навігації по сайту в веб-розробнику GoDaddy

богиня, гоцентраль

Наступний варіант – Навігація по сайту. Тут ви можете додати нові сторінки на свій веб-сайт та додати посилання на зовнішній веб-сайт. Обидва ці елементи можуть відображатися у вашому колонтитулі та заголовку.

Ви також можете додати спадне меню, якщо хочете. Додамо нову сторінку. Просто виберіть параметр Нова сторінка та назвіть свою сторінку, як показано на знімку екрана. Тепер вас буде переспрямовано на новий екран. Тепер натисніть на Додати розділ кнопка.

Це запропонує вам кілька варіантів роботи над дизайном сторінки. Порівняно з домашньою сторінкою, ви знайдете тут варіанти трохи більш гнучкими. Ви можете працювати над компонуванням своєї сторінки, вирівнюванням свого вмісту, додавати зображення та галереї, CTA, календарі, соціальні посилання, відгуки та багато іншого. Ви також можете додати інтернет-магазин на свою сторінку.

Він також підтримує аудіо та відео. Що ви хочете додати, переконайтеся, що ви використовуєте правильний макет, який підтримує ваш файл.

Крок 4: Налаштування Інтернет-магазину з веб-сайтами GoDaddy + Маркетинг

Щоб налаштувати інтернет-магазин, просто натисніть на опцію Інтернет-магазин, і на сторінку знадобиться кілька секунд, щоб завантажити один для вас. Потім на екрані з’явиться наступна сторінка.

Інтернет-магазин GoDaddy Builder

Ви можете натиснути на Додати продукти кнопка для додавання того, що ви хочете продати. “+” Дозволяє додавати нові розділи у ваш магазин.

Він також не дозволяє здійснювати особисті реєстрації, додаючи рейтинги або рекомендовані товари у вашому магазині.

В цілому варіанти налаштування інтернет-магазину є дуже елементарними.

Крок 5: Перевірка параметрів налаштувань

Четвертий варіант – це параметр Налаштування. Ви можете натиснути кнопку Налаштування, щоб побачити всі наявні варіанти. Ви можете додати основні відомості про сайт, SEO, Analytics, соціальні посилання, фавікон тощо.

Веб-сайти GoDaddy + Маркетингові ціни

ціноутворення на веб-сайт godaddy

GoDaddy пропонує 3 плани для своїх веб-сайтів + ​​маркетингова платформа.

 • Основні: 10 доларів на місяць
 • Стандарт: $ 15 на місяць
 • Преміум: $ 20 на місяць
 • Електронна комерція: $ 25 на місяць

Усі плани мають 1-місячну безкоштовну пробну версію. Найкраще – кредитна картка не потребує реєстрації на їх платформі. За допомогою базового плану ви отримуєте всі найважливіші функції, такі як підтримка 24/7, підключаєте користувацьке доменне ім’я, інтеграцію кнопок PayPal, доступ до GoDaddy Insights та 100 маркетингових розсилок електронною поштою щомісяця.

Якщо ви також хочете інтегрувати вітрину електронної комерції, виберіть їхній план електронної комерції.

Чи варті веб-сайти GoDaddy + маркетинг? – Наш вердикт

Зазвичай користувачі GoDaddy Website Builder – це ті, хто віддає перевагу бренду GoDaddy перед своїми конкурентами. Реєстрація доменного імені GoDaddy дозволяє легко та дешево, тому початківцям легко створити веб-сайт із таким доменним іменем.

Якщо ви хочете зареєструвати доменне ім’я в GoDaddy і керувати всім своїм обліковим записом GoDaddy, то ви можете знайти Builder веб-сайтів GoDaddy, також відомий як Веб-сайти + Маркетинг..

Найкраще те, що Веб-сайти + Маркетинг поставляються з усім необхідним для налагодження та роботи вашого веб-сайту. Це правда, що він має багато обмежень, як і кожен інший розробник сайту.

Якщо ви хочете створити професійний блог за нижчою ціною з нескінченними можливостями для створення та розробки свого сайту, то, можливо, ви захочете розглянути питання про вибір WordPress.org.

 • Що таке WordPress? Чому це безкоштовно? Чи є улов?
 • Навіщо використовувати WordPress? 9 причин, чому це ідеальний конструктор сайтів
 • Повний огляд WordPress: Потрібно прочитати перед запуском сайту
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map