Огляд Wix 2020 – це краще, ніж WordPress? [ТЕСТОВАНО]

wix огляд


Плануєте створити свій перший веб-сайт? Ви хочете запустити його безкоштовно? Тоді, Wix – це чудова платформа для розгляду. Wix – це простий для початківців веб-розробник, який дозволяє легко створювати веб-сайт, не турбуючись про код.

У цьому огляді Wix ми розглянемо різні аспекти платформи, включаючи її функції, функціональні можливості, ціни та багато іншого, щоб допомогти вам визначити, чи правильно вона підходить для потреб вашого веб-сайту.

Про Wix

Wix – це простий веб-сайт, який дозволяє легко створювати веб-сайти будь-якого типу. Ви можете швидко створити прекрасний блог, магазин електронної комерції, бізнес-сайт, онлайн-портфоліо, веб-сайт з фотографіями або будь-який інший тип веб-сайту за допомогою Wix.

Він постачається з простим у користуванні конструктором перетягування, за допомогою якого ви можете налаштувати все, що завгодно і все на вашому сайті, та створити потрібний дизайн. Якщо ви хочете ще простіший варіант, ви можете скористатися Wix Artificial Design Intelligence (ADI), який створює для вас персоналізований веб-сайт на основі ваших відповідей на кілька простих питань. Для досвідчених користувачів також є варіант Wix Code.

Wix – це повністю розміщена платформа, яка включає хостинг та послуги домену для вас. Крім того, він буде керувати безпекою вашого веб-сайту та надає вам прості інструменти для оптимізації пошукових систем (SEO). Іншими словами, це повноцінна послуга створення веб-сайтів, яка чудово підходить для новачків.

Wix.com була заснована в 2006 році з метою розширення можливостей будь-кого створити свій власний веб-сайт. Зараз він має понад 110 мільйонів користувачів у 190 країнах. Наразі це один із найбільш широко використовуваних будівельників веб-сайтів і використовує другу за популярністю хмарну технологію для створення веб-сайтів.

Початок роботи з Wix

Щоб почати створення нового веб-сайту в Wix, вам потрібно зайти на офіційний веб-сайт Wix і натиснути на Почати кнопка.

розпочати-з-вікс

На наступному екрані ви побачите Увійти або Зареєструйтесь варіанти. Оскільки ви тільки починаєте, вам потрібно буде вибрати Зареєструйтесь.

Потім вам потрібно буде вставити свою електронну адресу та новий пароль для свого облікового запису Wix.

підписка-вікс

Після введення необхідної електронної пошти та пароля натисніть кнопку Зареєструйтесь кнопка.

На наступному екрані вам буде запропоновано відповісти на кілька запитань; однак ви можете пропустити це.

пропустити-питання-вікс

Тепер ви побачите два простих варіанти Wix для створення свого сайту: Інтелект штучного дизайну Wix (ADI) і Редактор перетягування Wix.

wix-редактор або аді

Якщо ви виберете Wix ADI, вам буде запропоновано кілька простих питань, і на основі ваших відповідей Wix автоматично створить персоналізований сайт для вас. В той час, як редактор Wix дозволяє вибрати шаблон і налаштувати його за допомогою конструктора перетягування. Коли ми порівнювали ці 2 варіанти, ми виявили, що Wix ADI легше; тому давайте подивимося, як це працює спочатку.

Клацніть Розпочати зараз нижче опції ADI для Wix, щоб продовжити. Тепер ви побачите перше запитання: Який тип сайту ви хочете створити?.

вибрати-site-type-wix

Ви можете ввести ім’я компанії або тип веб-сайту, а потім вибрати відповідний варіант. Після цього натисніть кнопку Далі.

Тепер вам покажуть функції, які ви найчастіше використовуєте на своєму сайті. Ви можете перевірити всі, деякі чи ні, відповідно до вашого бажання.

вибрати-сайт-особливості-wix

Щойно ви зробили свій вибір, натисніть Далі.

Потім на наступному екрані вам буде запропоновано вставити ім’я вашого веб-сайту. Виберіть ім’я, яке ви хочете мати, і введіть його там.

веб-сайт-ім'я-wix

Після заповнення імені вашого веб-сайту натисніть Далі. Потім вас попросять ввести своє фізичне місцезнаходження. Якщо ви вважаєте, що це не потрібно, ви можете пропустити цей крок.

Далі ви побачите Перегляньте та відредагуйте свою інформацію сторінки.

огляд-редагування-info-wix

Ви можете додати новий логотип для свого сайту, змінити ім’я свого веб-сайту, електронну адресу, додати контактні дані та соціальні медіа. Потім натисніть кнопку Далі.

На наступному екрані вам буде запропоновано вибрати стиль.

вибірка-вікс

Вам потрібно буде вибрати кольори та шрифти, які ви хочете використовувати через стиль. Для цього прикладу ми виберемо Елегантний. Після вибору натисніть кнопку Продовжуйте.

Потім на наступному кроці вас запитають, чи бажаєте ви створити колірну палітру з логотипу. Ви можете натиснути Створити палітру.

create-color-palette-wix

Тепер він створить унікальну палітру кольорів для вашого веб-сайту.

використання-кольорова палітра

Ви можете натиснути Використовуйте ці кольори продовжити. Потім Wix ADI починає створювати ваш веб-сайт. Він автоматично додає необхідні функції.

wix-створення веб-сайтів

Він додає розділ блогу, контактну секцію, функції чату та інші корисні елементи. Це також робить ваш сайт мобільним.

Після завершення процесу автоматичного створення сайту вам буде запропоновано вибрати дизайн домашньої сторінки.

select-homepage-theme-wix

Ви можете вибрати дизайн, який вам найбільше сподобався, натиснувши його. Потім ви побачите, як може виглядати ваш готовий веб-сайт. Однак вам буде надано параметри редагування для кожного розділу чи кожного елемента, якщо ви наведіть на них курсор миші. Тож якщо попередній перегляд не є досконалістю, сміливо вносити зміни перед публікацією.

wix-сайт-adi-інтерфейс

Якщо ви хочете що-небудь відредагувати, наприклад, змінити назву, додати опис або змінити заголовок зображення, ви можете просто натиснути на елемент, який ви хочете змінити. Потім на лівій стороні відобразиться панель редагування та попередній перегляд у прямому ефірі праворуч.

edit-wix-site-adi

Тепер ви можете переглядати в реальному часі всі зміни, внесені в редактор. Ви можете редагувати все, що завгодно. Коли ви задоволені дизайном, ви можете натиснути на Опублікувати кнопка вгорі.

публікація-wix-сайт

На наступному екрані ви зможете вибрати доменне ім’я. У нього є два варіанти: використовувати безкоштовний субдомен Wix або підключити власний домен.

Для початківців Wix надає безкоштовний параметр субдомена Wix, завдяки якому веб-сайт Wix може бути повністю безкоштовним. Ваш субдомен Wix матиме такий формат: https://username.wixsite.com/sitename.

Наприклад, ви можете побачити на скріншоті нижче.

select-domain-wix

Якщо ви хочете скористатися користувацьким доменним іменем, таким як mystunningwebsite.com, або isitwp.com, вам потрібно буде підписатися на преміальний план Wix.

Після додавання імені веб-сайту натисніть Публікуйте та продовжуйте.

Тепер ваш безкоштовний веб-сайт Wix буде онлайн.

wix-сайт-опублікований

Тепер ви можете переглянути свій сайт. Це воно! Щоб відповісти на запитання Wix, знадобиться лише кілька хвилин, а Wix ADI зробить все інше!

Wix Editor – простий у використанні інструмент перетягування та перетягування

Ще одним простим варіантом створення безкоштовного веб-сайту в Wix є використання редактора Wix, їхнього зручного для перетягування програм.

Якщо ви вибрали редактор Wix, спочатку потрібно вибрати шаблон для запуску свого сайту. Ви можете переглянути наявні шаблони та вибрати той, який вам найбільше сподобався, натиснувши його Редагувати.

select-edit-wix-шаблон

Далі ви побачите відкритий інтерфейс редактора перетягування Wix.

wix-редактор

Тепер ви можете легко змінити що-небудь, просто натиснувши на будь-який елемент, який ви хочете редагувати. Потім ви відкриєте параметри редагування прямо там.

edit-text-wix-editor

Ви також можете перетягнути будь-який елемент / блок будь-де в межах шаблону. Настроїти дизайн сайту за допомогою редактора Wix дуже просто.

Після налаштування всього, що ви хочете, натисніть на Опублікувати кнопку, щоб зробити ваш веб-сайт Wix живим.

Код Wix для розширених можливостей коду

Окрім Wix ADI та редактора Wix, у Wix є ще одна можливість створення безкоштовного веб-сайту: Wix Code. Ця опція була спеціально розроблена для професійних веб-розробників, які мають хороші навички кодування.

Використовуючи код Wix, ви можете налаштувати весь дизайн веб-сайту Wix та додати до нього більш потужні функції. Для початку вам потрібно буде ввімкнути Інструменти для розробників спочатку.

wix-код

Шаблони Wix

У Wix є 500+ професійних шаблонів веб-сайтів, створених дизайнерами, готових до використання. Ви можете знайти широкий вибір шаблонів для різних категорій. Деякі категорії:

 • Бізнес
 • Онлайн-магазин
 • Подорожі та туризм
 • Блоги та форуми
 • Цільові сторінки
 • Мода та краса
 • Події

Завдяки професійним виглядам тем на Wix легко та швидко зробити приголомшливий веб-сайт.

Інструменти маркетингу Wix

Після створення веб-сайту в Wix вам потрібно буде просувати рекламу, щоб привернути до нього більше трафіку. На щастя, у Wix створені потужні маркетингові інструменти, створені саме для вас.

wix-маркетинг-інструменти

Існує зручний сервіс Wiz SEO Wiz, який допоможе вам підвищити рейтинг вашого веб-сайту в результатах пошуку Google. Це покроковий план, який допоможе вам покращити видимість вашого веб-сайту в Інтернеті.

Крім того, ви знайдете потужні інструменти для маркетингу електронною поштою, соціальних постів, інтеграції маркетингу та виробника логотипів для брендингу вашого бізнесу..

Додатки Wix для вирощування вашого веб-сайту

Щоб додати більше функціональності на свій сайт Wix, ви можете використовувати додатки Wix. Існує понад 200 потужних безкоштовних і преміальних програм Wix, які ви можете використовувати.

wix-додатки

Ці програми корисні для різних цілей, включаючи аналітику, чат, форми, події, бронювання, фотографії, відео, музику тощо.

Ціни та підтримка Wix

У Wix є як безкоштовні, так і преміальні плани для створення вашого веб-сайту. Це дозволяє безкоштовно створити повний веб-сайт, якщо ви добре з таким субдоменом Wix: https://username.wixsite.com/sitename. Але якщо ви хочете скористатися професійним доменним іменем, вам потрібно буде підписатися на один із їхніх преміальних планів.

Існує 5 планів ціноутворення для користувачів преміум класу:

ціни на wix

1. Підключіть домен: Найголовніший план називається Підключіть домен який коштує 4,50 долара на місяць. За допомогою цього плану можна підключити користувацький домен; однак вам потрібно спочатку зареєструвати домен самостійно та пізніше з’єднати його зі своїм сайтом Wix. Слід також переглянути нашу статтю про кращих реєстраторів доменних імен для придбання домену.

2. Комбо: Коштує $ 8,50 на місяць. За допомогою цього плану та всіх планів над ним ви отримаєте безкоштовний домен від Wix. Однак якщо у вас вже зареєстрований домен, у вас буде можливість підключитися до нього.

3. Безлімітний: Цей план пропонує необмежену пропускну спроможність, безкоштовний домен або підключення домену, видалення оголошень Wix, налаштування фавікону тощо. Він коштує $ 12,50 на місяць.

4. Електронна комерція: Цей план був спеціально розроблений для сайтів електронної комерції. Він має всі функції в Безлімітний план плюс додаткові функції інтернет-магазину. Коштує $ 16,50 на місяць.

5. VIP: Це найсучасніший план премій Wix. Коштує 24 доларів на місяць. Він має всі функції в електронна комерція план плюс додатковий варіант електронних кампаній та пріоритетна підтримка.

У довідковому центрі Wix є велика колекція статей для майже будь-якого запиту. Ви можете переглядати статті та вирішувати свої проблеми в найкоротші терміни.

wix = -help-центр

Однак Wix не має жодних варіантів миттєвої підтримки для своїх основних користувачів. Вони пропонують пріоритетну підтримку лише користувачам VIP-плану.

Wix vs. WordPress – яку платформу веб-сайту ви повинні використовувати

Хоча Wix дає вам простий спосіб запустити веб-сайт, вам доведеться йти на компроміс у ряді можливостей, які може запропонувати система управління вмістом, як WordPress. Ось лише кілька переваг використання WordPress:

1. Повний контроль над Вашим веб-сайтом та даними

WordPress дозволяє розміщувати веб-сайт на власних серверах; отже, ви повністю контролюєте свій сайт. Тоді як з Wix ви матимете обмежений контроль над своїм сайтом, оскільки Wix сам розміщує ваш сайт. Найгірше, що Wix може припинити свою послугу або призупинити ваш сайт з будь-якої причини в будь-який час.

2. Безмежні можливості дизайну

WordPress пропонує вам необмежені можливості дизайну з тисячами безкоштовних і преміальних тем WordPress. В офіційному сховищі тем WordPress.org є тисячі безкоштовних тем та ще кілька тисяч преміальних тем на тематичних ринках та веб-сайтах сторонніх тематичних компаній. З іншого боку, у Wix є лише близько 500 шаблонів.

3. Гарні варіанти ціноутворення

Щоб створити сайт Wix зі спеціальним доменним іменем, вам потрібно буде придбати їх Комбо плануйте (принаймні) або отримайте новий домен і зв’яжіться з ним Підключіть домен план, який коштує 8,50 доларів США та 4,50 доларів на місяць відповідно. Тоді як ви можете запустити веб-сайт WordPress всього за $ 2,75 на місяць за допомогою Bluehost.

Щоб дізнатися більше, прочитайте наше повне порівняння Wix проти WordPress.

Наш вирок щодо використання Wix для створення безкоштовного веб-сайту

Wix – один з найпопулярніших розробників веб-сайтів на ринку із зручними функціями, що дозволяють створити простий веб-сайт. Це дозволяє кожному створити простий веб-сайт або блог для демонстрації вмісту; однак через обмежену кількість шаблонів та інструментів ви не зможете знайти саме те, що вам потрібно, щоб досягти успіху в довгостроковій перспективі.

Він пропонує безкоштовний план веб-сайтів для початківців, що добре для студентів, щоб почати свій власний блог безкоштовно. Ви завжди можете скористатися безкоштовним планом, якщо у вас все гаразд із некрасивим доменом, а ваше ім’я користувача додається до wixsite.com/yoursitename. Але якщо вам потрібно оновити свій веб-сайт або вам потрібен спеціальний домен, цінові варіанти не є дешевими для користувачів з низьким рівнем бюджету..

Ви також можете перевірити ці варіанти Wix та найкраще програмне забезпечення для веб-дизайну.

На закінчення ми вважаємо, що Wix – це гідна платформа для створення веб-сайтів для створення вашого першого веб-сайту. Але якщо ви хочете створити власний бренд або розробити свій бізнес, краща опція – більш потужна і гнучкіша платформа на зразок WordPress. Ми надаємо Wix 4,5 з 5 зірок. Ось розбивка наших оцінок:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map