Огляд WordPress (2020): ОБОВ’ЯЗКОВО прочитати перед запуском сайту

wordpress-огляд


Вам цікаво, чи варто робити свій веб-сайт за допомогою WordPress? Ви, можливо, багато чули про WordPress; це найпопулярніша система управління контентом. Але, можливо, вам все ще цікаво, чи найкращий для вас вибір веб-сайту.

У цьому огляді WordPress ми розберемо, що таке WordPress, поділимося плюсами та мінусами використання WordPress для створення веб-сайту, вартості WordPress тощо.

Давайте розпочнемо.

Що таке WordPress?

wordpress-огляд

WordPress це система управління вмістом (CMS), яка дозволяє легко створювати та керувати важливими функціями вашого веб-сайту, не потребуючи нічого знати про кодування чи програмування. Простіше кажучи, WordPress – це конструктор веб-сайтів, який полегшує початківцям запуск веб-сайту.

WordPress – це безкоштовне програмне забезпечення з відкритим кодом, що означає, що безкоштовно його завантажують усі, і ви можете використовувати це програмне забезпечення для будь-яких завдань. Це означає, що створити веб-сайт за допомогою WordPress абсолютно безкоштовно? Ну, не зовсім так, щоб створити веб-сайт WordPress, вам все одно потрібно зареєструвати доменне ім’я та веб-хостинг. Але ми до цього підемо пізніше.

Також важливо знати, що між WordPress.org та WordPress.com є різниця. У той час як WordPress.org є програмним забезпеченням для власного розміщення, WordPress.com – це безкоштовний веб-сайт для розміщення веб-сайтів. З WordPress.org ви маєте повний контроль та право власності на ваш сайт. Крім того, ви отримуєте доступ до всіх функцій WordPress прямо з коробки. Але у WordPress.com існує маса обмежень та обмежень.

Більш детально ознайомтеся з нашою статтею на WordPress.com проти WordPress.org – це одна справді краща за іншу?

У цій статті ми розглянемо WordPress.org, який радимо обрати для WordPress.com для створення веб-сайту. Отже, щоразу, коли ми згадуємо, що WordPress йде вперед, ми посилаємось на WordPress.org.

Тепер, коли ви знаєте, що таке WordPress, давайте подивимося, наскільки він популярний.

Наскільки популярним є WordPress?

WordPress – найпопулярніша CMS у світі. Насправді він забезпечує 34% всього Інтернету. Цей відсоток є стрибками та поза межами інших систем управління контентом, таких як Joomla, Drupal, Shopify та Squarespace.

wordpress-популярність

Тільки цієї статистики достатньо, щоб показати вам, скільки людей використовують і довіряють WordPress для створення своїх веб-сайтів.

Не переконані у популярності WordPress? Перегляньте інші цікаві статистичні дані WordPress:

 • 14,7% із 100 найпопулярніших веб-сайтів працюють на WordPress.
 • Частка WordPress на світовому ринку управління вмістом становить 60,2%.
 • Понад 60 мільйонів людей обирають WordPress для створення свого веб-сайту чи блогу.
 • Станом на 2014 рік щодня створюються десятки тисяч нових сайтів WordPress.com.

Зазвичай безпека в кількості. Якщо так багато людей використовує WordPress, це безпечна ставка, що WordPress – це і хороший вибір для вас.

Які типи веб-сайтів можна створити за допомогою WordPress?

WordPress почав працювати як проста платформа для блогів ще в 2003 році. Але, хоча WordPress, можливо, є найвідомішим для блогів, він з тих пір розвивався. Типи веб-сайтів, які ви можете створити за допомогою WordPress, нескінченні.

WordPress пропонує тисячі безкоштовних і платних тем і плагінів, які дозволяють повністю налаштувати веб-сайт для ваших точних потреб. Це дозволяє широкому колу видів бізнесу використовувати WordPress для створення своїх веб-сайтів. Наприклад, популярна група ресторанів Momofuku використовує WordPress для свого веб-сайту.

wordpress-ресторан-веб-сайт

Як бачите, WordPress – це не лише створення простих блогів. Насправді перевірте всі типи веб-сайтів, які ви можете створити за допомогою WordPress:

 • Блог або особистий веб-сайт
 • Бізнес-сайт
 • Сайт електронної комерції
 • Некомерційний веб-сайт
 • Інтернет-спільноти
 • Портфоліо веб-сайтів
 • Дошка робочих місць
 • І набагато більше

Отже, WordPress досить потужний, щоб створити будь-який тип веб-сайту, який ви хочете.

Які плюси і мінуси WordPress?

Як і у будь-якого розробника веб-сайтів, є плюси і мінуси, до яких слід уважно ознайомитися, щоб визначити, чи підходить саме вам.

Отже, давайте розглянемо плюси та мінуси використання WordPress для створення веб-сайту.

Плюси використання WordPress:

 • Безкоштовно – Програмне забезпечення WordPress безкоштовно для завантаження та використання. Все, що вам доведеться заплатити – це доменне ім’я та веб-хостинг.
 • Свобода і власність – ВІД WordPress, ви володієте 100% власністю на свій веб-сайт. Крім того, ви можете вибрати власний веб-хостинг і переміщувати свій сайт, коли захочете.
 • Повна настройка – WordPress пропонує тисячі безкоштовних, красиво оформлених тем WordPress. Це означає, що ви можете налаштувати зовнішній вигляд свого веб-сайту саме під свої потреби та вподобання.
 • Безлімітні плагіни – WordPress також пропонує тисячі плагінів, доповнень та розширень, щоб додати додаткову потужність та функції на ваш веб-сайт.
 • Легка інтеграція – Оскільки WordPress настільки популярний, ви можете продовжувати користуватися улюбленими інструментами на своєму сайті WordPress. Більшість інструментів та додатків легко інтегруються з WordPress, такими як інструменти маркетингу електронної пошти, програмне забезпечення управління відносинами з клієнтами, шлюзи платежів, такі як PayPal, та багато іншого.
 • Громада – Ще однією перевагою популярності WordPress є спільнота. Спільнота WordPress настільки величезна, що існує безліч форумів, навчальних посібників та веб-сайтів в Інтернеті (наприклад, IsItWP), де ви можете дізнатися все, що вам потрібно про програмне забезпечення.

Мінуси використання WordPress:

 • Відсутня пряма підтримка – Хоча в Інтернеті є багато ресурсів, які допоможуть вирішити ваші проблеми з WordPress, вони не пропонують ніякої прямої підтримки, як-от електронна пошта, телефон або підтримка в чаті.
 • Крива незначного навчання – WordPress досить простий у використанні в цілому. Але є незначна крива навчання, щоб стати звичним та зручним для використання програмного забезпечення через відсутність конструктора перетягування. На щастя, ви можете скористатися конструкторами сторінок WordPress перетягуванням, щоб зробити це легше.
 • Технічне обслуговування та безпека – Використовуючи WordPress, ви несете відповідальність за підтримку та безпеку свого веб-сайту, тоді як інші розробники веб-сайтів обробляють це за вас. Це означає, що вам потрібно регулярно оновлювати WordPress та використовувати плагіни WordPress для захисту вашого сайту.

Як використовувати WordPress для створення веб-сайту

Тепер, коли ви знаєте трохи більше про те, що таке WordPress, давайте детальніше розглянемо деякі функції WordPress, які дозволяють легко зробити веб-сайт.

Є 3 основні елементи WordPress:

 • Дизайн
 • Зміст
 • Плагіни

WordPress розроблений так, що ви можете створювати, керувати та редагувати кожен елемент окремо, не впливаючи на решту вашого веб-сайту. Так, наприклад, якщо ви зміните дизайн вашого веб-сайту, весь ваш вміст залишиться незмінним, а ваші плагіни все ще працюватимуть.

Давайте перевіримо кожен із цих елементів для створення веб-сайту WordPress.

1. Настроювання зовнішнього вигляду веб-сайту за допомогою WordPress

Створюючи веб-сайт за допомогою WordPress, ви отримуєте доступ до тисяч безкоштовних тем WordPress, які здатні в мить надати веб-сайту професійний вигляд. Просто перегляньте теми WordPress, щоб знайти ту, яка відповідає вашому бренду, і в один клік ваш сайт буде перетворений.

wordpress-теми-wordpress-огляд

Більшість тем WordPress також настроюються. Звичайно, ви можете редагувати текст теми та додавати власні зображення та логотип. Але багато тем також дозволяють змінювати кольори тем, макети, шрифти та багато іншого.

налаштувати-wordpress-теми

На ринку також є багато тематичних програм WordPress сторонніх розробників. Отже, якщо ви хочете, щоб якісніші теми, які не всі змогли отримати, у вас є і такий варіант.

Крім того, ви можете використовувати перетворювач сторінок перетягування, як Beaver Builder, щоб створити власну тему, яка є власною.

2. Додавання вмісту до вашого веб-сайту WordPress

Далі ви можете легко додавати вміст на свій веб-сайт WordPress, наприклад веб-сторінки та дописи блогу, використовуючи редактор публікацій WordPress.

Wordpress gutenberg редактор

Незалежно від того, створюєте ви сторінку чи публікацію, редактор WordPress виглядає точно так само. Ви можете використовувати редактор повідомлень і сторінок WordPress, як на зображенні нижче, яке також відоме як Редактор Гутенберга або Блок редактора. Тут ви додаєте блоки елементів вмісту для створення макета вмісту.

Ось так виглядає новий редактор блоків:

створення-зміст-gutenberg-wordpress

Наприклад, ви можете додати блоки заголовків, абзаців, зображень, списків, стовпців, кнопок та багато іншого.

добавки-блоки

За замовчуванням Гутенберг починає вас із заголовка та блоку абзацу. Але щоб додати новий блок, просто натисніть кнопку додати новий блок. Додавання нових кнопок блоку відображається у верхньому лівому куті редактора, у лівій частині блоку або під існуючим блоком.

додавання-content-блоки-gutenberg-wordpress

Кожен блок також має власну панель інструментів та параметри форматування. Наприклад, з блоком абзацу у вас є такі параметри, як напівжирний шрифт, курсив, вирівнювання тексту тощо.

gutenberg-блок-панель інструментів

Якщо ви хочете використовувати застарілий редактор WordPress classic замість Гутенберга, перегляньте цей підручник далі як відключити Гутенберга та зберегти класичний редактор у WordPress.

Старий класичний редактор оснащений двома різними екранами редагування: візуальним редактором або текстовим редактором, який дозволяє форматувати свої публікації, додаючи HTML.

wordpress-create-content

Отже, чи має WordPress конструктор перетягування? Як ми вже згадували раніше, WordPress не має конструктора перетягування. Але додавати зображення, відео, марковані списки та інші елементи так само просто, як 1 клацання кнопки.

Якщо ви все ж віддаєте перевагу використовувати конструктор перетягування для створення вмісту, ви можете встановити плагін для перетягування, як-от Beaver Builder, Divi або Elementor.

3. Використання плагінів WordPress

Нарешті, за допомогою плагінів WordPress ви можете перевести свій веб-сайт на наступний рівень. WordPress пропонує тисячі безкоштовних плагінів, які можна використовувати для додавання додаткових функцій на ваш веб-сайт. А з над 55000 плагінами на момент написання цієї статті майже все, що ви можете придумати, буде доступне у вигляді плагіна.

wordpress-плагіни-wordpress-огляд

Крім того, плагіни дуже зручні для завантаження та використання. Вони так само, як додатки, які ви додаєте до свого мобільного телефону. Просто завантажте плагін і вуаля, у вас є щось нове для вашого веб-сайту.

Існує ряд плагінів WordPress, які є обов’язковими для будь-якого типу веб-сайтів, включаючи:

 • Йоаст SEO – Підвищіть присутність вашого веб-сайту в Інтернеті та отримайте більше трафіку.
 • WPForms – Створіть потенційні клієнти та зв’яжіться з клієнтами за допомогою контактної форми на вашому веб-сайті.
 • OptinMonster – Розширюйте список електронної пошти та створюйте більше потенційних клієнтів із спливаючими вікнами.
 • MonsterInsights – Відстежуйте трафік вашого веб-сайту та іншу аналітику прямо на інформаційній панелі WordPress.
 • Спільні рахунки – Посилення залучень та участі в соціальних мережах.
 • WP Rocket – пришвидшити ваш веб-сайт.
 • UpdraftPlus – створити резервну копію свого веб-сайту.

У WordPress також є плагіни, які дозволяють перетворити звичайний веб-сайт у потужний веб-сайт. Наприклад, якщо ви хочете створити інтернет-магазин, ви можете використовувати плагін для електронної комерції на зразок WooCommerce, який є найпопулярнішим рішенням електронної комерції для WordPress. Або ви можете створити веб-сайт для членства, де користувачі повинні платити щомісяця за доступ, використовуючи плагін типу MemberPress.

Небо – це межа, що стосується плагінів WordPress.

Безкоштовно WordPress?

Як ми вже згадували, WordPress безкоштовно завантажувати та використовувати. Але для того, щоб створити веб-сайт, який живе в Інтернеті, щоб інші люди могли бачити, вам потрібно зареєструвати доменне ім’я та вибрати веб-хостинг.

Ім’я домену – це адреса (URL) вашого веб-сайту в Інтернеті. Наприклад, наше доменне ім’я – www.IsItWP.com. Це те, що користувачі вводять у своїх браузерах для відвідування вашого веб-сайту.

Веб-хостинг – це те, де ваш сайт живе в Інтернеті. У цьому просторі в Інтернеті зберігаються файли та вміст вашого веб-сайту. Коли користувач вводить у своєму веб-переглядачі адресу вашого веб-сайту, він перейде на ваш веб-сайт, який ви створили з постачальником веб-хостингу.

Зазвичай доменне ім’я коштує близько 14,99 дол. США на рік, а веб-хостинг коштує близько 7,99 дол. США на місяць. Це може дещо дорого коштувати для деяких людей, особливо якщо ви тільки починаєте.

Ось чому ми рекомендуємо Bluehost. Ми розробили дивовижну угоду Bluehost для читачів IsItWP. Ви можете отримати безкоштовне доменне ім’я та більше 60% знижки на веб-хостинг. Це означає, що ви можете створити веб-сайт за ціною до $ 2,75 / місяць!

bluehost-веб-сайт

Крім того, Bluehost – одна з найкращих хостингових компаній WordPress. Вони працюють над 2 мільйонами веб-сайтів по всьому світу, і це офіційно рекомендується WordPress.org. Bluehost також пропонує встановлення WordPress у 1 клік, тому встановити та почати створювати веб-сайт відразу дуже просто.

Натисніть тут, щоб заявити на цю ексклюзивну пропозицію Bluehost »

Використання WordPress та Bluehost – це один із найдоступніших способів створення веб-сайту.

Огляд WordPress: це найкращий конструктор веб-сайтів для вас?

WordPress – найпопулярніший розробник веб-сайтів на ринку чомусь. Завдяки WordPress ви маєте повний контроль над своїм веб-сайтом, і ви можете налаштувати його будь-яким способом.

Подумайте про використання WordPress, якщо ви хочете створити веб-сайт професійного вигляду, не витрачаючи багато грошей або хочете завести блог і заробляти гроші в Інтернеті. Якщо ви просто хочете запустити веб-сайт для розваги, а не монетизувати його, ви можете вибрати безкоштовну програму для створення веб-сайтів або платформу для ведення блогів..

Також врахуйте простоту використання, перш ніж приймати рішення. Якщо ви можете дотримуватися онлайн-підручників, щоб вивчити основи, тоді перейдіть з WordPress. Після того, як ви знайдете його, створити веб-сайт буде просто. Але якщо ви не зацікавлені в наступних навчальних посібниках і навчанні, вам може бути краще вибрати іншого конструктора веб-сайтів.

Пов’язані: Як перейти з середнього до WordPress (без простоїв)

Ми сподіваємося, що цей огляд WordPress допоможе вам вирішити, чи найкращий вибір для вас WordPress. Хоча WordPress є нашою головною рекомендацією щодо створення веб-сайту чи блогу, ми розуміємо, що це підходить не всім. Якщо вам сподобалася ця стаття, перегляньте іншу публікацію про те, як встановити WordPress (крок за кроком).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me