Постійний контакт проти Mailchimp – що краще? (Оновлено)

постійний контакт проти пошчімп


Постійний контакт і Mailchimp – це 2 найкращих послуги маркетингу електронної пошти на ринку. Але це справді рішення електронного маркетингу: Постійний контакт або Mailchimp?

Хороша новина полягає в тому, що обидва ці постачальники послуг є двома популярними іменами, і кожен має свій набір переваг.

Вирішивши вибрати між Mailchimp та Constant Contact, ви вже добре почали. Завдяки нашому неупередженому порівнянню ми допоможемо вам вирішити, який із них найкращий вибір.

Постійний контакт проти Mailchimp – Зміст

У цьому порівнянні Mailchimp проти постійних контактів ми розглянемо в основному 6 аспектів.

 1. Огляд
 2. Простота використання
 3. Гнучкість та дизайн
 4. Управління списками та сегментація
 5. Витратність
 6. Підтримка
 7. Ціноутворення

1. Огляд

Mailchimp та Constant Contact – це 2 відмінні послуги з маркетингу електронної пошти, які дозволяють вам створювати та розвивати список електронної пошти.

Хоча Mailchimp спочатку був побудований як постачальник послуг маркетингу електронної пошти, тепер він пропонує безліч різних наборів маркетингу на платформі. Крім маркетингу електронної пошти, він дозволяє створювати цільові сторінки, рекламу та багато іншого.

З іншого боку, постійний контакт – це проста у користуванні послуга маркетингу електронної пошти, яка постачається з усіма необхідними функціями, щоб почати маркетинг електронної пошти. У комплекті є безліч настроюваних шаблонів електронної пошти, які допоможуть вам почати.

2. Простота використання

Постійний контакт дозволяє легко створювати кампанії зі створення списку. Він оснащений редактором перетягування, що дозволяє легко налаштувати шаблони електронної пошти, як професіонали.

Завдяки його конструктору форматів Optin ви можете швидко та легко створити оптимальну форму та вставити її в будь-якому місці свого сайту.

Редактор перетягування корисний для створення інформаційного бюлетеня електронної пошти, але не обов’язково запускати його з нуля. Просто виберіть із їх шаблонів, налаштуйте їх і починайте будувати кампанію.

Постійний контакт Vs Mailchimp

Mailchimp теж дозволяє створювати різні кампанії електронної пошти для вашого бізнесу. Ви можете створити свої кампанії, пов’язані з електронною поштою, автоматизованими електронними листами, оголошеннями, листівками, соціальними повідомленнями, формами реєстрації та цільовими сторінками.

У порівнянні з постійним контактом, Mailchimp має круту криву навчання для подолання. Це більше інструмент маркетингу “все в одному”, ніж постачальник послуг електронної пошти для початківців. Чим більше можливостей доступно у вікні, тим крутішою буде крива навчання. MailChimp не відрізняється.

Пошта з постійним контактом

Переможець: Постійний контакт

3. Гнучкість у дизайні

Постійний контакт пропонує велику гнучкість щодо стилізації та дизайну шаблонів вашої кампанії. Ви можете створити свої кампанії з нуля або використати заздалегідь створений шаблон. Ви можете додавати зображення, кнопки, тексти, блоки дій та інше лише одним клацанням миші.

Він також пропонує велику гнучкість у виборі шрифту, зміни кольорів і навіть макетів. Якщо ви хочете, ви можете також змінити колір посилань. Перед публікацією дизайну ви також можете зробити швидкий попередній перегляд. Щоб уникнути нерозумних помилок, він також пропонує можливість перевірити наявність помилок. Натиснувши на цю опцію, ви побачите всі слова або елементи з відсутніми посиланнями.

Постійний контакт Vs MailChimp

Mailchimp має пристойну кількість заздалегідь створених шаблонів, і кожен з них є повністю настроюваним. Також ви легко знайдете свої шаблони за допомогою Mailchimp, оскільки вони згруповані в категорії. Тож якщо ви хочете, що стосується маркетингового шаблону, ви можете безпосередньо перейти до конкретної категорії та знайти свій шаблон.

Гнучкість дизайну Mailchimp

Переможець: Mailchimp

4. Управління списками та сегментації

Постійний контакт Vs MailChimp

Сегментація дозволяє надсилати персоналізовані електронні листи вашим клієнтам. Це процес додавання ваших потенційних клієнтів до окремої групи на основі спільних інтересів. Коли ви надсилаєте електронні листи до кожної групи, що задовольняється загальним інтересам, вони з більшою ймовірністю будуть відкриті, прочитані та залучені.

І постійний контакт, і Mailchimp дозволяють сегментувати та керувати списком електронної пошти швидко та легко. Завдяки постійному контакту ви можете вручну додавати теги та завантажувати свої списки контактів із електронних таблиць.

Mailchimp надає вам більше способів сегментувати потенційні клієнти. Ви також можете налаштувати безліч активаторів автоматизації на основі діяльності клієнта, наприклад підписатися на список, придбати продукт, завантажити електронну книгу тощо.

Переможець: Mailchimp

5. Виконання

Електронний лист доставляється, коли він успішно дістається у папці “Вхідні”. Постійний контакт має ставку доставки 97%. Це одна з причин, чому багато користувачів обрали постійний контакт.

З іншого боку, Mailchimp має рівень доставки 96% – 99%.

Переможець: Це краватка.

6. Підтримка

Постійний контакт пропонує чудову підтримку та дозволяє зв’язатися з ними за допомогою чату та телефонних дзвінків. Якщо ви шукаєте чудову підтримку клієнтів, ми не рекомендуємо Mailchimp, оскільки їх підтримку важко отримати..

Переможець: Mailchimp

7. Ціноутворення

Що стосується ціноутворення, Mailchimp позбавляє штани всі свої змагання вільним вічним планом. Для постійних контактів ціна починається від 5 доларів на місяць. За допомогою цього плану ви можете надсилати 10000 електронних листів на місяць. Усі інші плани дозволяють надсилати необмежену кількість електронних листів.

Переможець: Mailchimp

Постійний контакт проти Mailchimp: наш вердикт

Якщо ви новачок у маркетингу електронної пошти та шукаєте зручну платформу маркетингу електронної пошти, радимо вибрати постійний контакт. Він не тільки надає вам усі основні функції, які вам знадобляться для розширення списку електронної пошти, але й пропонує чудову підтримку клієнтів, що стане в нагоді вже при початку. Їх конструктор перетягування електронної пошти та широкий спектр шаблонів електронної пошти полегшують запуск маркетингової кампанії електронної пошти. І саме завдяки цьому Constant Contact внесли до нашого списку найкращих програмних засобів CRM для маркетингу електронної пошти.

З іншого боку, Mailchimp – найкращий варіант для користувачів, які потребують маркетингового набору «все в одному». З Mailchimp ви можете розпочати роботу з маркетингом електронної пошти безкоштовно. Однак, існує трохи кривої навчання, яку потрібно вирішити, і їх підтримки важко отримати. Вам буде важко розібратися, як створити кампанію електронних розсилок з Mailchimp.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map