Повне керівництво для початківців щодо WordPress SEO

seo, дослідження ключових слів, seo-сторінка seo


Без сумніву, оптимізація пошукових систем (SEO) – найдешевший, але найбільш цілеспрямований спосіб залучення трафіку на ваш сайт. Завдяки SEO, ви можете допомогти своїм цільовим користувачам відкрити ваш вміст у потрібний час, коли вони шукатимуть його.

Всупереч поширеній думці, WordPress SEO не заплутаний і не жорсткий. Маючи в своєму розпорядженні правильні інструменти SEO, ви можете повністю оптимізувати свій сайт для пошукових систем незалежно від вашого набору навичок.

У цій статті ми пояснимо основи WordPress SEO, як впровадити SEO на місці і в кінцевому підсумку освоїти SEO-гру.

Що таке SEO & Чому це важливо??

SEO або оптимізація пошукових систем – це метод, за допомогою якого ви оптимізуєте свої веб-сторінки з метою залучення безкоштовного органічного трафіку з таких пошукових систем, як Google.

В основному ваша мета полягає в тому, щоб дотримуватися кращих практик WordPress SEO на вашому сайті та допомагати пошуковим системам легко сканувати та індексувати ваш сайт за потрібними ключовими словами. Таким чином ви потенційно можете допомогти користувачам розкривати ваш вміст, коли вони шукають його, здійснюючи пошук за ключовими словами, на які ви орієнтуєтесь.

Як працюють пошукові системи – сканування, індексація та ранжирування

Пошукові системи, як Google, використовують розширені алгоритми, щоб зрозуміти та класифікувати веб-сторінки відповідно до результатів пошуку.

Однак, кажучи непростою, пошукові системи в основному мають 3 функції.

 • Сканування: У цьому процесі вона сканує тисячі веб-сторінок, щоб відкрити відповідний вміст. Це перший крок, коли пошукова система розпізнає вашу сторінку та показує її в результатах пошуку
 • Індексація: Зберігайте та упорядковуйте вміст, знайдений під час сканування. Коли користувач шукає інформацію, пошукові системи повертають результати зі свого індексу.
 • Рейтинг: Це процес замовлення вмісту на основі якості та релевантності. Це означає, що якщо ваша сторінка займає №1 для певного запиту, вона буде показана першою для цього пошукового запиту.

Найкращі практики WordPress SEO для початківців

WordPress – один із найбільш оптимізованих SEO сайтів. Але це не означає, що ваш вміст буде автоматично скануватися, індексуватися та класифікуватися в Google лише тому, що ви використовували WordPress.

На щастя, з WordPress легко дотримуватися найкращих практик SEO. Давайте розглянемо деякі найкращі найкращі практики WordPress SEO.

1. Увімкніть налаштування видимості вашого веб-сайту

Перше, що вам потрібно зробити, це переконатися, що ваш веб-сайт не прихований від пошукових систем. WordPress має вбудовану опцію для приховування вашого веб-сайту від пошукових систем. Ця функція корисна для вас, якщо ваш веб-сайт не готовий до сканування, індексації і вам потрібно більше часу для роботи над ним.

Під час налаштування сайту інколи користувачі скасовують цю опцію, а потім забувають включити налаштування видимості.

Увійдіть у свою інформаційну панель WordPress та перейдіть до Налаштування »Читання щоб побачити опцію під назвою Видимість пошукової системи. Просто переконайтесь, що ця опція не встановлена.

Основи SEO

Після цього натисніть кнопку збереження змін внизу, щоб не втратити налаштування.

2. Використовуйте зручну для SEO структуру URL-адрес

Наступне, що вам потрібно зробити – це зробити свої URL-адреси SEO-дружніми. SEO-дружні URL-адреси самі розкривають контекст вашого вмісту як для користувачів, так і для пошукових систем.

Приклад для SEO дружньої URL-адреси – https://www.isitwp.com/best-wordpress-seo-plugins/

Приклад URL-адреси, що не стосується SEO – https://www.isitwp.com/?p=20198.

SEO-дружні URL-адреси є одним із факторів ранжування, тобто вони покращують можливість вашого веб-сайту отримати більш високий рейтинг у результатах пошуку. Найкращий спосіб зробити вашу пошукову систему URL-адресою – включити в них ваші ключові слова.

За замовчуванням WordPress дозволяє вам встановити структуру постійної посилання, перейшовши на Налаштування »Постійні посилання.

WordPress SEO дружні URL-адреси

Виберемо Назва посади варіант. Після завершення не забудьте зберегти зміни. Цей крок рекомендується лише новим користувачам. Майте на увазі, що вам найбільше цікаво не змінювати поточну структуру постійної посилання, лише щоб не втратити органічний трафік та рейтинг.

3. Додайте файл XML до WordPress

Карта сайту XML дозволяє інформувати пошукові системи про URL-адреси на вашому веб-сайті, доступні для сканування. Він відіграє величезну роль у тому, щоб Google відкривав ваші веб-сторінки та публікації.

Найпростіший спосіб створити мапу сайту до вашого сайту – за допомогою плагіна Yoast SEO. Yoast – це все-в-одному SEO-плагін, який піклується про кожну дрібницю, щоб забезпечити оптимізацію вашого веб-сайту для пошукових систем..

Після встановлення та активації плагіна на вашому сайті Yoast автоматично створює мапу сайту. Щоб дізнатися більше, прочитайте наш докладний посібник зі створення карти XML.

4. WWW Vs. HTTPS

Напевно, ви помітили, що є деякі веб-сайти, які використовують www на початку своєї веб-адреси, а інші використовують http. Пошукові системи розглядають ці дві як дві різні веб-адреси. Тож, щоб уникнути плутанини, вам чітко потрібно знати, який саме використовувати для вашого веб-сайту.

Знову ж таки, WordPress дозволяє вам вибрати, яку адресу веб-сайту ви хочете вибрати. Ви можете зробити це, перейшовши до Налаштування »Загальні на інформаційній панелі WordPress. Потім ви можете додати бажану URL-адресу в обох Адреса WordPress і Адреса сайту поля.

загальні налаштування wordpress seo

5. Додайте сайт до консолі пошуку Google

Пошукова консоль Google допомагає відстежувати ефективність вашого веб-сайту в Google. Він пропонує всі важливі дані, пов’язані з видимістю та ефективністю вашого веб-сайту, як-от ключові слова, покази, кліки, CTR тощо. Це також допомагає знайти статус індексації, помилки, тому ви можете їх виправити, щоб заохочувати більше органічного трафіку.

Якщо на вашому веб-сайті виявлено будь-яку форму помилки, ви негайно отримаєте сповіщення, тож можете вжити заходів відразу.

Ось як можна додайте свій сайт до консолі пошуку Google.

6. На сторінці SEO

На сторінках SEO – це техніка, в якій ви оптимізуєте окремі сторінки свого сайту, щоб мати кращі пошукові рейтинги, більшу видимість та трафік. Це передбачає роботу над вмістом, зображеннями та навіть вихідним кодом HTML. Деякі речі, які потрібно пам’ятати, роблячи SEO-сторінки, такі:

 • Змістова стратегія
 • Оптимізація зображень
 • Оптимізація заголовка
 • Додавання категорій і тегів
 • Додавання метаописів
 • Взаємозв’язок

Давайте детально розглянемо кожен із цих моментів.

7. Змістова стратегія

Щоб знати, які запитання можуть мати ваші читачі, вам потрібно провести дослідження ключових слів у рамках планування вмісту. Це також допоможе вам зрозуміти, яке ключове слово має високий обсяг трафіку, конкуренцію, наміри купівлі тощо.

Почніть з використання інструменту дослідження ключових слів і отримайте поглиблені дані про ключові слова, аналіз конкуренції, відстеження позицій ключових слів та багато інших корисних функцій.

Щоб дізнатися більше, ознайомтесь як зробити дослідження ключових слів.

Це також допомагає вам грунтовно зрозуміти свою тему, перш ніж почати розробляти публікацію. Лише тоді ви зможете придумати вичерпну публікацію, яка відповість на запитання вашого читача.

Зробіть свою публікацію легкою для читання, оскільки читабельність є одним з ключових факторів ранжирування пошукових систем.

8. Оптимізація зображень

Зображення відіграють велику роль в успіху вашої публікації. Без зображень ваш пост буде здаватися тьмяним і нудним. Зображення можуть зробити вашу публікацію цікавою та цікавою для читання.

Але просто додати зображення до своєї публікації недостатньо. Вам слід спростити пошукові системи зрозуміти, про що ці зображення. Ви можете зробити це, додавши текст alt до своїх зображень. Тексти альт – це не що інше, як слова, що описують зображення. Скористайтеся одним або двома словами, щоб описати, що таке зображення.

WordPress SEO інші теги

9. Додавання категорій та тегів

Категорії та теги допомагають вам організувати вміст веб-сайту. Це допомагає вашим читачам та пошуковим системам легко знаходити ваш вміст на вашому веб-сайті.

Категорії використовуються для впорядкування вашого вмісту в основних темах, обговорених у вашому блозі. Теги, з іншого боку, – це теми, які обговорюються в окремій публікації блогу.

Все ще плутати? Тоді подумайте про це… У блозі, розміщеному під категорією їжі, можуть бути теги, такі як салат, сніданок, млинці тощо.

Тому обов’язково додайте до вмісту належні категорії та теги, перш ніж публікувати їх. Дізнайтеся більше про додавання категорій і тегів до вашого вмісту.

10. Оптимізуйте свою назву

Ваше заголовок – це перше, що відвідувач помітить у вашій статті. Використовуйте аналізатор заголовків IsItWP, щоб розробити заголовки, які працюють.

Назва seo WordPress

Ви також можете спробувати використовувати силові слова у своєму заголовку. Силові слова можуть викликати емоційний відгук у ваших користувачів і привернути їх, щоб натиснути на вашу назву.

11. Додавання метаопису

Мета Опис – це короткий фрагмент або тег HTML, який містить до 155 символів, що підсумовують ваш вміст. Додавання метаопису до ваших публікацій та сторінок полегшує вашим користувачам та пошуковим системам краще зрозуміти вашу публікацію.

посібник з seo, метаопис

Якщо ви використовували Yoast, ви можете додати свій метаопис, прокручуючи сторінку вниз. Переконайтеся, що ви не перевищуєте 155 символів. Ви також повинні забезпечити включення своїх ключових слів хоча б один раз у свій метаопис..

seo, метаопис у йості

12. Внутрішня зв’язок

Внутрішнє посилання – це чудовий спосіб побудови контекстуальних відносин між вашими старими та новими публікаціями. Коли у вас буде достатньо публікацій у вашому блозі, ви можете розпочати внутрішнє посилання на них. Таким чином ви можете перенаправити відвідувачів на старіші публікації та генерувати для них певний трафік.

У WordPress додавання внутрішніх посилань легко. Просто виберіть текст, який ви хочете пов’язати. З’явиться нове вікно. Натисніть кнопку посилання та вставте URL-адресу публікації, на яку ви хочете зв’язатись. Натисніть на Зберегти кнопку, щоб зберегти зміни.

Зробивши звичку внутрішнього посилання, ви можете переконатися, що ваші старі публікації продовжують отримувати деякий трафік.

13. Немає зовнішніх посилань

Зовнішні посилання WordPress SEO

Побудова зворотних посилань є основою SEO. Коли ви посилаєтесь на інший веб-сайт, ви фактично передаєте частину результатів SEO свого веб-сайту на це посилання та говорите, що це посилання є надійним. Ця оцінка SEO називається зв’язуючий сік.

Якщо ви посилаєтесь на веб-сайт низької якості, вам слід додати їх nofollow атрибут до ваших зовнішніх посилань. Таким чином, ви не передаєте сік зв’язку.

Якщо ви використовуєте текстовий редактор в WordPress, ось як виглядає звичайне посилання –

Демонстраційний веб-сайт

.

Посилання з атрибутом nofollow.

Демонстраційний веб-сайт

.

14. Створення посилань для повноважень

Створення зворотних посилань на ваш сайт із встановлених веб-сайтів у вашій ніші – це надійний метод підвищення рейтингу.

Кілька способів побудови зворотних посилань:

 • Пишіть чудовий вміст, який хочуть пов’язати інші
 • Електронна розсилка
 • Гість блогів

Дізнайтеся більше про будівництво посилань тут.

Вимірювання успіху в SEO

Хоча важко повністю дотримуватися мінливої ​​динаміки SEO, вищевказані моменти – це деякі основні кроки, які слід виконати, щоб розпочати вашу SEO гру. І як тільки ви це зробите, ви також повинні знати, як виміряти свій SEO-успіх.

Щоб виміряти ваш SEO-успіх, потрібно знати, скільки органічного трафіку ви набираєте. Ці дані можна побачити на інформаційній панелі Google Analytics.

Дізнайтеся, як додати Google Analytics до WordPress

Так це все Ми сподіваємося, що ця стаття допоможе вам забезпечити свою позицію у найкращих результатах пошуку. Працюючи над оптимізацією вашого веб-сайту, ви також можете скористатися надійними інструментами SEO, які допоможуть вам швидше збільшувати трафік.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map