Що таке блог? Блог проти веб-сайту та як вони працюють?

що пояснено в блозі


Ви новачок у світі блогів? Якщо ви є, вам, можливо, все ще цікаво, що таке блог і чим він відрізняється від веб-сайту? У цьому немає сорому, Інтернет може стати заплутаним місцем для початківців, і всі ми повинні десь починати. На щастя, ми тут допоможемо провести вас через всесвітню мережу та пояснити, що таке блог та відмінності між блогом та веб-сайтом.

Отже, якщо ви думаєте про створення блогу чи веб-сайту, прочитавши цей посібник для початківців, ви будете на крок ближче до того, щоб стати експертом з цього питання.

Давайте розпочнемо!

Що таке блог?

Блог – це тип веб-сайту, де вміст подається в хронологічному порядку, як правило, з новим вмістом, який з’являється спочатку, а за ним – старший Вміст у блогах також відомий як публікації в блозі або записи в блозі. Повідомлення в блозі – це ваш твір, або він може містити інший формат вмісту, наприклад, фотографії, відео тощо.

Блоги зазвичай веде 1 людина або невелика група людей, і інформація подається менш формально, більш розмовно. Блоги також мають розділи коментарів, де користувачі можуть відповідати на певні публікації в блозі.

У перші дні блогу більшість людей використовували блог як своєрідний особистий щоденник. Блогери поділяться своїми думками, подробицями про повсякденне життя та особисті фотографії. Тоді користувачі створювали та створювали власні особисті веб-сторінки для того, щоб вести блог. Але як тільки популярність блогів почала зростати, низка компаній почала використовувати нові тенденції.

У 1999 році Blogger (який згодом був придбаний Google, LiveJournal та Xanga, всі почали працювати як платформи для блогерів. Тоді, у 2003 році, WordPress випустив свою першу версію як платформа для блогів. На сьогодні WordPress є найпопулярнішою платформою веб-блогів в Інтернеті. 30% Інтернету.

Але блогінг сьогодні повністю розвинувся. Зараз блогери ведуть блог з цілого ряду різних причин та з різних різних тем / ніш. Наприклад, ось список лише декількох популярних ніг для ведення блогів:

 • Спосіб життя
 • Виховання батьків
 • Здоров’я / Фітнес
 • Їжа / Кулінарія
 • Особисті фінанси
 • Краса
 • Подорожі
 • Техн
 • Підприємництво

Як бачите, ви можете написати блог майже на будь-який предмет, який ви хочете.

Для наочності, ось кілька прикладів популярних блогів в Інтернеті:

Метушня

блог метушні
Суєта була започаткована в 2013 році і зосереджена на темах для тисячолітніх жінок, таких як краса, мода, знаменитості і навіть політика. У них майже 80 мільйонів читачів налаштовують щомісяця. Ви можете легко запустити модний блог і отримати пасивний дохід.

Щіпка ням

блог-прищепка
Наступний наступний – Pinch of Yum, популярний продовольчий блог, на якому представлені тисячі смачних і простих у приготуванні рецептів. Власниця блогу Ліндсей раніше була викладачем середньої школи, але змогла перетворити ведення блогів на повну кар’єру.

Ден летить соло

dan-flying-solo-travel-blog
Один з найкращих блогів подорожей в Інтернеті – Dan Flying Solo. Ден документує свої подорожі по всьому світу і дає поради та поради, які прагнуть шукати пригод.

Кубок Джо

блог-чашка-джое
Кубок Джо – відомий мамський блог, що належить Джоані. Блог розпочався як хобі поділитися порадами щодо батьків та способу життя, але завдяки своєму успіху Джоанна змогла перетворити блог на свою повну роботу.

Що таке веб-сайт?

Тепер, яка різниця між блогом та веб-сайтом? Хоча блоги є типом веб-сайту, типовий веб-сайт не змінюється. На ньому є кілька взаємопов’язаних статичних сторінок, на яких організований відповідний вміст, і він не часто оновлюється. Зазвичай веб-сайти мають домашню сторінку, сторінку про сторінку, сторінку послуг / продуктів та сторінку контактів, але ви маєте можливість створювати будь-яку потрібну вам сторінку. Веб-сайти зазвичай створюються для представлення інформації про бізнес, і вони менш інтерактивні та більше односторонні.

Сьогодні, як очікується, кожен бізнес має свій веб-сайт. Це спосіб надати інформацію потенційним клієнтам, а також місце, де клієнти можуть купувати свої продукти чи послуги в Інтернеті. З розробниками веб-сайтів на ринку створити веб-сайт стає просто, навіть коли ви не знаєте коду.

Ось кілька прикладів того, як виглядає типовий веб-сайт:

awesome-motive-website
Як бачите, веб-сайт Дивовижний мотив, керуюча компанія, що стоїть за IsItWP та WPBeginner, має чіткий дизайн і лише кілька сторінок, розміщених у меню вгорі, щоб відобразити інформацію про бізнес, немає блогу.

ресторан-веб-сайт

Ще один приклад – цей із мережі ресторанів Панера Хліб. Вони мають у своєму меню сторінки вгорі своєї домашньої сторінки, щоб надати своїм клієнтам інформацію про місцезнаходження їхніх ресторанів та інформацію про їхні послуги громадського харчування, на цьому веб-сайті також немає блогу..

Також перегляньте ці найкращі теми ресторану WordPress.

Блог проти веб-сайту: що слід вибрати?

Якщо ви думаєте про створення блогу чи веб-сайту, і не знаєте, який вибрати, давайте розбийте його, щоб ви могли це зрозуміти. Вибираєте ви блог або веб-сайт, залежить від ваших цілей і того, що ви хочете досягти. Є кілька причин, чому люди починають вести блоги, ось лише декілька:

 • Організовувати свої думки та почуття.
 • Поділіться своєю думкою щодо теми чи кількості тем.
 • Спілкуйтеся з однодумцями.
 • Поділитися своєю творчістю чи досвідом з певної теми.
 • Щоб допомогти іншим.
 • Зробіть трохи додаткового доходу.

Якщо ваша мета пов’язана з будь-якою з цих причин, і у вас є багато свіжої інформації, яку ви хочете поділитися зі світом, то блог, мабуть, є хорошим вибором для вас.

З іншого боку, якщо ви вже ведете бізнес, який продає товари / послуги, або хочете створити його, вам слід вибрати веб-сайт. Ваші майбутні клієнти повинні мати можливість знайти ваш бізнес та інформацію про нього в Інтернеті, а найкращий спосіб зробити це – створити веб-сайт.

Якщо ви вирішили створити веб-сайт і хочете детальний посібник, як це зробити, перегляньте наш пост про те, як зробити веб-сайт – крок за кроком.

Чи можете ви мати і блог, і веб-сайт в одному?

Також немає жодної причини, чому ви не можете мати блог і веб-сайт в одному. Ви можете легко створити веб-сайт професійного вигляду для свого бізнесу за допомогою WordPress та додати до нього сторінку блогу разом зі своїми статичними сторінками, як-от сторінка про товари та товари / послуги.

Існує ряд переваг ведення блогів для вашого бізнесу, серед яких є:

 • Блог підвищує ваш SEO (оптимізація пошукових систем).
 • Представляє ваш бізнес як лідера лідерів у галузі.
 • Навчіть своїх клієнтів та цікавих питань щодо вашого продукту / послуги / галузі
 • Відповідайте на часто задані питання щодо вашого бізнесу.
 • Залучайте більше відвідувачів на ваш веб-сайт за допомогою органічного пошуку та вхідних посилань.
 • Підключіть людей до вашого бренду та розширіть доступ до Інтернету.

У тонн топ-компаній також є дивовижні блоги, ось деякі з найпопулярніших бізнес-блогів:

optinmonster-блог-сайт
OptinMonster, популярний інструмент для покоління блогерів для збільшення кількості підписників електронної пошти, має веб-сайт із блогом. Вони містять інформацію про свій товар на своїх сторінках, але також мають блог, щоб поділитися порадами та рекомендаціями щодо покоління.

буфер-блог-веб-сайт
Буфер відомий своїм популярним блогом, де вони діляться порадами з маркетингу соціальних медіа. Але це не просто блог, а веб-сайт надає відвідувачам інформацію про свою платформу управління соціальними медіа.

Як заробити гроші блогів

Тепер, коли ви вирішили створити блог, вам може бути цікаво, як заробляти гроші на блогах. Багато людей починають блог як хобі і просто роблять це заради любові писати та ділитися своїми думками з іншими. Але ви також можете заробляти гроші на блогів. Якщо ви знаєте, як заробляти гроші в Інтернеті за допомогою блогів, ви навіть можете залишити свою щоденну роботу і перетворити свій блог у бізнес, що заробляє гроші.

Один з найпростіших способів заробити гроші на блогах – це показ оголошень на своєму блозі в Google Adsense. Google Adsense – це безкоштовне користування та піклування про всі ваші оголошення. Вони знайдуть потрібну рекламу для вашого блогу, покажуть їх, стягуватимуть оплату з рекламодавців та надішлють вам платежі після невеликого скорочення. Чим більше кліків отримують оголошення у вашому блозі, тим більше вам платять.

Ще один популярний спосіб для блогерів заробляти гроші – це участь у партнерському маркетингу. Партнерський маркетинг – це те, коли ви говорите про, рекомендуєте чи переглядаєте продукт у своїх публікаціях блогу та надаєте посилання для своїх читачів, щоб придбати ці продукти. Посилання відстежується, і ви отримуєте комісію в будь-який момент, коли хтось купує товар, натискаючи ваше посилання.

Багато блогерів також продають цифрові продукти, такі як електронні книги, путівники чи шаблони. Ви також можете перетворити свій блог на веб-сайт, на який читачі повинні платити, щоб отримати доступ. Ще один варіант – продавати онлайн-курси та вебінари. Як бачите, блоги не повинні бути для вас лише захопленням, ви можете насправді перетворити його на бізнес.

Як створити блог

Сьогодні легше як ніколи заводити блог, і кожен може це зробити, навіть початківці. З WordPress, найпопулярнішою у світі платформою для ведення блогів, за лічені хвилини ви можете створити приголомшливий веб-сайт блогу. Однак важливо зазначити, що існує два різних типи WordPress: WordPress.org та WordPress.com. Перший – це власне влаштування, а другий – це рішення, яке приймається. Ми рекомендуємо вибрати WordPress.org. Це не тільки більш доступно, але ви також отримаєте доступ до тисяч безкоштовних плагінів WordPress, які вам знадобляться для вашого блогу.

Якщо ви хочете дізнатися більше про відмінності між WordPress.org та WordPress.com, перегляньте наше повне порівняння WordPress.org та WordPress.com.

Коли ви запускаєте щоденник з WordPress.org, для того, щоб він був доступний в Інтернеті, вам знадобиться обліковий запис веб-хостингу та доменне ім’я. Обліковий запис хостингу блогу та доменне ім’я коштуватимуть вам грошей, і якщо ви тільки починаєте, гроші можуть бути непоганими.

Перевірте ці найкращі генератори імен блогу, щоб знайти ідеальне ім’я блогу.

На щастя, ми розробили для вас приголомшливу угоду з Bluehost. Bluehost пропонує користувачам IsItWP БЕЗКОШТОВНИЙ домен та велику знижку 60% на хостинг.

Натисніть тут, щоб заявити на цю ексклюзивну пропозицію Bluehost »

В основному, ви зможете запустити свій блог лише за $ 2,75 на місяць!

bluehost-wordpress-хостинг

Bluehost – одна з найбільших хостингових компаній у світі і офіційно рекомендована WordPress, тож ви знаєте, що у вас в хороших руках. Для отримання більш детальної інформації ви повинні прочитати наш повний огляд Bluehost.

Після того, як ви придбали хостинг, WordPress робить дуже простим створення та дизайн блогу вашої мрії. Щоб отримати більш поглиблений посібник із створення блогу, перегляньте наш пост Як створити блог (і отримати додатковий дохід на стороні).

Також перегляньте нашу статтю про найкращі книги WordPress, включаючи книги про створення веб-сайту чи блогу з WordPress.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам дізнатися відмінності між блогом та веб-сайтом, і що тепер ви знаєте відповідь на те, що таке блог. Тепер виходьте туди і починайте вести блог. Якщо вам сподобалась ця стаття та ви хочете продовжувати дізнаватися більше про ведення блогів, перегляньте наш пост на 100+ дивовижних статистичних даних блогу & Факти.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map