веб-хостинг пояснив


Вам цікаво, чи варто вибрати для вашого веб-сайту спільний, VPS або спеціальний хостинг? З такою кількістю видів веб-хостингу там може бути важко зрозуміти, який вибір найкращий для ваших потреб. Плюс, у чому різниця між спільним та VPS порівняно з виділеним хостингом?

Не хвилюйтесь, ми тут для того, щоб пояснити веб-хостинг для вас. Ми поділимося з вами різницями кожного варіанту хостингу: Спільний та VPS порівняно з виділеним хостингом. Після того, як ми пояснимо кожен тип веб-хостингу, ви зможете зрозуміти, який вибір найкращий для вашого веб-сайту.

Давайте розпочнемо.

Що таке веб-хостинг?

Веб-хостинг – це в основному там, де ваш веб-сайт зберігається в Інтернеті. Веб-хостинг – це послуга, що надається компанією, яка дозволяє людям зробити свій веб-сайт доступним через всесвітню мережу.

Простіше кажучи, якщо ви створюєте веб-сайт на своєму комп’ютері, всі файли веб-сайтів є на вашому комп’ютері, і ніхто більше їх не може побачити. Але за допомогою сервісу веб-хостингу, файли вашого веб-сайту зберігаються в просторі в Інтернеті, тому кожен може їх переглядати.

Це дозволяє людям вводити ваше доменне ім’я, наприклад, www.IsItWP.com, в адресний рядок свого браузера і миттєво отримувати доступ до вашого веб-сайту.

хостинг доменного імені-веб-сайт

Якщо ви ще не вибрали доменне ім’я для свого веб-сайту, перегляньте наше повідомлення про те, як вибрати найкраще доменне ім’я.

Для чого потрібен веб-хостинг?

Якщо ви створюєте веб-сайт, ви хочете, щоб люди могли його бачити. Наприклад, якщо ви запускаєте блог і пишете своє перше повідомлення в блозі, без веб-хостингу, ніхто не зможе прочитати ваш вміст. Це перемагає цілі створення блогу, чи не так?

Але за допомогою веб-хостингу, веб-сайт вашого блогу матиме своє місце у всесвітній мережі, де користувачі з усього світу можуть відвідувати ваш веб-сайт та читати ваші публікації в блозі.

Подумайте про свій веб-сайт як про дім, а веб-хостинг – як про вулицю. Якщо ваш будинок не на вулиці і до нього неможливо дістатися, як хтось зможе вас відвідати?

Якщо ви хочете завітати на ваш веб-сайт відвідувачів, вам потрібен веб-хостинг.

Чи вартує веб-хостинг гроші?

веб-хостинг-вартість-спільний-vs-vps-vs-виділений

Так, веб-хостинг коштує грошей, це одна з необхідних витрат, якщо ви хочете зробити веб-сайт.

Дуже багато людей вважають, що веб-хостинг дорогий, але насправді це не так. Хоча існують дорогі варіанти веб-хостингу, які коштують більше 500 доларів на місяць, є багато дешевих, надійних веб-хостингових послуг, які коштують лише від 2 до 4 доларів на місяць. З деякими з цих варіантів хостингу ви навіть отримуєте безкоштовне доменне ім’я, сертифікат SSL та майже 100% гарантію часу роботи.

Це означає, що ви можете запустити і запустити свій веб-сайт за ціною лише $ 2, що чудово підходить для людей, які тільки починають роботу та мають дотримуватися жорсткого бюджету. Найкраще – вам не потрібно жертвувати якістю та надійністю при виборі одного з дешевих варіантів хостингу.

Існує ряд найкращих безкоштовних веб-хостингових послуг, але важливо зазначити, що з безкоштовним веб-хостингом є улов. З безкоштовними веб-хостинговими послугами вам доведеться боротися з недоліками, такими як:

 • Небажана реклама – Безкоштовні сервіси веб-хостингу відображатимуть небажані, нерелевантні оголошення на вашому веб-сайті, саме так вони заробляють свої гроші. Але ці оголошення можуть дратувати відвідувачів вашого веб-сайту та зробити ваш веб-сайт непрофесійним.
 • Обмежений рух – Безкоштовні послуги веб-хостингу часто обмежують кількість трафіку, який ви можете потрапити на ваш сайт, що ускладнює розвиток вашого бізнесу.
 • Ви застрягли – Вибравши безкоштовний веб-хостинг, перенести веб-сайт на інший веб-хостинг дуже важко, якщо ви передумаєте.

З такою кількістю доступних варіантів хостингу, краще витратити кілька доларів, а не вибирати безкоштовний хостинг з усіма недоліками, з якими вони стикаються..

Які існують різні типи веб-хостингу

Існує кілька різних типів хостингу, але 3 основні рішення:

 • Спільний
 • VPS
 • Відданий

Тип веб-хостингу, який ви обираєте, залежить від типу веб-сайту, який ви хочете створити. Ви будуєте простий бізнес-сайт або блог? Або ви хочете запустити веб-сайт електронної комерції або веб-сайт з соціальними медіа, який постійно оновлюється новим вмістом?

Вибираючи тип веб-хостингу, ви також повинні враховувати такі функції, які вони пропонують, такі як безпека, продуктивність, якщо вони дозволяють легко розробити ваш веб-сайт, а також скільки роботи задіяно для вашого завершення.

Звичайно, ви повинні одночасно дивитися і на ціноутворення. Останнє, що ви хочете зробити, – це витратити купу грошей на сервіс веб-хостингу, який не відповідає вашим особистим потребам.

Далі ми переглянемо відмінності між спільним та VPS порівняно з виділеним хостингом, тож ви зможете визначити, який варіант веб-хоста найкращий вибір для вас.

Варіант веб-хостингу №1: Спільний

Спільний хостинг – це саме те, що звучить. За допомогою спільного хостингу ви ділитесь сервером (місце в Інтернеті) з іншими людьми.

спільний хостинг-квартира-комплекс

Спільний хостинг – це як жити у квартирному комплексі. Усі люди, що проживають у житловому комплексі, знаходяться в одному місці, і всі вони повинні ділитися ресурсами, такими як пральня, парковка, дитячий майданчик тощо.

Це та сама концепція із спільним веб-хостингом. Коли ви розміщуєте свій веб-сайт із спільною хостинговою послугою, ваш сайт зберігається в тому самому місці, що і ряд інших веб-сайтів. У вас є спільна частка серверних ресурсів, таких як пам’ять, дисковий простір, дані та час процесора.

Більшу частину часу обмін ресурсами сервера працює добре. Але іноді, якщо хтось із сусідів вашого веб-сайту забирає багато ресурсів, це може сповільнити ваш веб-сайт.

Плюси:

 • Доступне – Оскільки ви ділитесь сервером з багатьма іншими користувачами, ви також поділяєте вартість. Це призводить до зниження ціни для вас.
 • Проста налаштування – Спільні послуги хостингу, як правило, піклуються про всю налаштування для вас.

Мінуси:

 • Обмін сервером – Одним з головних недоліків є той факт, що вам належить поділитися сервером з багатьма іншими веб-сайтами.
 • “Погані сусіди” – Оскільки ви ділитесь сервером з численними веб-сайтами, вам, можливо, доведеться мати справу з «поганими сусідами», які забирають усі ресурси з великим трафіком або несправним кодом. Це може вплинути на швидкість та продуктивність вашого власного веб-сайту.

Варіант веб-хостингу №2: VPS

Наступний варіант хостингу – VPS. VPS розшифровується як віртуальний приватний сервер.

vps-web-host-townhouse

Хостинг VPS – це як жити в таунхаусі чи кондомініумі. У вас є власний дім і ви несете відповідальність за його утримання, але ви все одно повинні поділитися речами у власність.

З VPS-хостингом вам все-таки належить ділитися сервером, але ви повинні ділитися ним із меншою кількістю веб-сайтів, ніж із спільним хостингом. Крім того, вам не потрібно ділитися всіма ресурсами. Усі ресурси розподіляються рівномірно. Це припиняє “поганих сусідів” використовувати всі ресурси, оскільки вони мають обмеження, яке їм заборонено перевищувати. Як тільки вони перейдуть цей ліміт ресурсів, їхній веб-сайт може знизитися, але ваш веб-сайт не вплине.

Плюси:

 • Немає ресурсів для спільного використання – Вам не потрібно ділитися всіма ресурсами з багатьма іншими веб-сайтами.
 • Більш потужний – Хостинг VPS є більш потужним, ніж спільний хостинг, він більш масштабований і, як правило, пропонує кращі показники та швидкість.
 • Гнучкість – Хостинг VPS є більш гнучким, що дозволяє налаштувати та вносити зміни, не впливаючи на інших користувачів.

Мінуси:

 • Дорожчий – VPS дорожче, ніж спільний хостинг.
 • Більш технічний – З хостингом VPS процес налаштування є більш технічним, що може стати проблемою для початківців.

Варіант веб-хостингу №3: Виділений

Останній варіант веб-хостингу – це присвячений хостинг, і так, як це звучить, при спеціалізованому розміщенні сервера ви отримуєте все для себе.

присвячений веб-хост-будинок

Отже, присвячений хостинг – це як володіння власним будинком. Вам не потрібно ділитися своїм простором ні з ким іншим, а також не потрібно ділитися своїми ресурсами ні з ким іншим. Вам навіть не доводиться мати справу з жодними поганими сусідами.

Завдяки спеціальному хостингу, на вашому хостингу немає інших веб-сайтів, і вам не потрібно ділитися жодними ресурсами, такими як час і пам’ять процесора.

Плюси:

 • Ніяких поганих сусідів – Завдяки спеціальному веб-хостингу, не існує поганих сусідів на милі і милі, які могли б викрасти ресурси вашого веб-сайту і негативно вплинути на швидкість та ефективність веб-сайту..
 • Повний контроль – Ви повністю контролюєте налаштування вашого сервера. Ви навіть можете вибрати кількість і тип пам’яті, а також інші елементи.

Мінуси:

 • Найдорожчий – Оскільки ви отримуєте все для себе, присвячений хостинг – найдорожчий варіант веб-хостингу.
 • Більш технічний – З VPS хостингом вам потрібно знати трохи більше про комп’ютери та сервери, ніж звичайна людина.
 • Підвищена відповідальність – Завдяки некерованому спеціалізованому сервісу ви відповідаєте за все налаштування, встановлення, безпеку тощо. Навіть із керованим сервісом, що займається хостингом, вам все одно доведеться робити багато речей самостійно.

Спільний та VPS проти виділеного хостингу: що слід вибрати?

Отже, тепер, коли ви знаєте різницю між спільним та VPS порівняно з виділеним хостингом, який найкраще підійде для вас та вашого веб-сайту?

Спільний хостинг – найкращий варіант для початківців веб-сайтів, які не отримують тонни трафіку, принаймні спочатку. Коли ви тільки починаєте робити веб-сайт, ви хочете дотримуватися бюджету, а спільний хостинг дозволить вам це робити, одночасно збільшуючи свою присутність в Інтернеті. Спільний хостинг – це також розумний вибір для статичних бізнес-сайтів та персональних веб-сайтів, оскільки тривалість роботи не вплине на вас. Це також чудовий варіант хостингу для новачків.

Пов’язані: Спільний та керований хостинг WordPress (порівняно)

Хостинг VPS – кращий варіант, якщо ви очікуєте, що ваш веб-сайт отримає більше трафіку і зможете дозволити платити трохи більше. Крім того, якщо ви почнете із спільного сервісу хостингу, і трафік вашого веб-сайту починає швидко зростати, вам слід оновити до кращого хостингу VPS, який пропонує більше ресурсів для обробки цього трафіку.

Виділений хостинг – це варіант веб-хостингу в цьому списку, який вам, найменше, знадобиться, якщо ви людина. Вам потрібні лише всі дзвіночки, які надає спеціалізований хост, якщо ви обробляєте чутливі транзакції та потребуєте посилення безпеки, на вашому веб-сайті є велика кількість фотографій високої роздільної здатності чи потокового відео, або ви хочете IP-адресу, яку ви надаєте не потрібно ділитися з іншими веб-сайтами.

Загалом, якщо ви новачок у створенні веб-сайту, найкращим вибором стане спільний веб-хост. Це доступно і надасть вам усе необхідне для продовження роботи.

Тепер, коли ви вирішили, який варіант веб-хостингу найкращий для вас, як ви обираєте, з якою послугою веб-хостингу ходити?

Ну, наша основна рекомендація для веб-хостингу – Bluehost. За допомогою Bluehost ви можете вибрати спільний, VPS або спеціальний хостинг. Отже, незалежно від того, який варіант веб-хоста ви обрали, Bluehost охопив вас.

Крім того, Bluehost пропонує ексклюзивну угоду для читачів IsItWP. Ви можете зареєструватися в Bluehost вже сьогодні та отримати безкоштовне доменне ім’я, сертифікат SSL та знижку 60% на спільний хостинг. Це означає, що ви можете створити і розмістити свій веб-сайт за ціною до $ 2,75 на місяць. Перегляньте деталі на сторінці купона Bluehost.

bluehost-wordpress-хостинг

Натисніть тут, щоб заявити на цю ексклюзивну пропозицію Bluehost »

Не пропустіть цей повний огляд Bluehost, щоб дізнатися більше про веб-хостинг.

Ми сподіваємося, що вам сподобалася ця стаття про спільний та VPS порівняно з виділеним хостингом, і що тепер ви знаєте, який варіант веб-хостингу найкращий для вашого веб-сайту. Якщо вам сподобалась ця стаття, і ви готові розмістити ваш веб-сайт, ознайомтеся з нашою публікацією про розміщення веб-сайту, повний покроковий посібник, а також наш список багатоцільових тем, щоб розпочати роботу вашого веб-сайту..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me